ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی

ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی یکی از روش‌های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. پنل پیامک فراز اس ‌ام ‌اس، این امکان را برای شما فراهم کرده است که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) نیز استفاده کنید. با استفاده از سامانه پیامک صوتی فراز اس ‌ام ‌اس می‌توانید صدای خود را ضبط کرده و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی ارسال کنید.
ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی با فراز اس ام اس 

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که یک پیامک دریافت کنید و درون آن ویسی قرار گرفته باشد. به این اس‌ام‌اس در اصطلاح پیامک صوتی می‌گویند. ارسال پیامک صوتی یکی از ایده‌های جذاب و جدید در حوزه تبلیغات و بازاریابی است. ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی کاربردهای متعددی دارد و این‌روزها بسیار مورد‌توجه شرکت‌ها، سازمان‌ها و اصناف مختلف قرار گرفته است.

آشنایی با کاربردهای سامانه پیامک صوتی تبلیغاتی

استفاده از پنل پیامک صوتی یکی از روش‌های جدید و منحصر به فرد تبلیغات پیامکی است که باعث متمایز شدن از رقبا می‌شود. در اینجا می‌توانید چند نمونه از کاربردهای ارسال پیام صوتی که توسط کاربران فراز اس ام اس ارسال شده‌اند، قابل شنیدن و مشاهده است. با کلیک روی هر صوت می‌توانید صدای پیام صوتی را گوش کنید. شما نیز می‌توانید با استفاده از خدمات فراز اس ام اس به‌سادگی پیامک صوتی بفرستید:

  •         نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغ سمینار
  •         نمونه تبلیغات پیامک صوتی برای فروش کولر گازی از بانه
  •         نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغات آشپزی
  •         نمونه ارسال پیام صوتی برای تبریک عید

یکی دیگر از کاربردهای مهم پیام‌های صوتی  و چند‌رسانه‌ای ارسال پیام صوتی برای تبلیغات در انتخابات است. بدون‌شک تاثیر یک تبلیغ صوتی بسیار بیشتر از متن تبلیغاتی خواهد بود و باعث جلب نظر رای‌دهندگان می‌شود.

بررسی اهمیت استفاده از پنل پیامک صوتی برای تبلیغات و بازاریابی

امروزه مدیریت تبلیغات به‌صورت گسترده یکی از ارکان مهم مارکتینگ و رونق کسب‌و‌کار است. فقط مقدار کمی خلاقیت در نوع تبلیغ، باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. علاوه‌بر تبلیغات، مشتری مداری و حفظ ارتباط پایدار با کاربران و مشتریان قدیمی باعث می‌شود که آن‌ها نیز شما را به اطرافیان خود معرفی کنند.

یکی از راه‌های جدید برای مارکتینگ و مشتری‌مداری ارسال پیام صوتی است. شما با ارسال پیام به‌صورت یک تماس تلفنی خیلی راحت‌تر می‌توانید منظور خود را به مخاطبتان انتقال دهید. حتی برای تبریک اعیاد و مناسبت‌ها یا اطلاع‌رسانی قرار ملاقات‌ها و جلسات می‌توانید از سرویس پیامک صوتی استفاده کنید. استفاده از این روش همانند استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی باعث متمایز شدن کسب‌و‌کار و برند شما خواهد شد.

چگونه پیام صوتی بفرستیم؟ معرفی روش ارسال پیام صوتی به‌صورت انبوه و تکی

اگر قصد استفاده از سرویس ارسال پیامک‌های صوتی را دارید، از روش‌های زیر می‌توانید برای این‌کار استفاده کنید:

  • ارسال پیام صوتی تکی
  • ارسال پیامک صوتی گروهی
  • ارسال پیام صوتی زمان‌دار (در آینده)

علاوه‌بر‌این شما  با استفاده از سرویس ارسال پیامک وب‌سرویس، می‌توانید از ویژگی منحصر‌به‌فرد ارسال پیام صوتی از طریق وب‌سرویس نیز بهره‌مند شوید.

نحوه ضبط پیام صوتی؛ بهترین روش ضبط صدای پیام کدام است؟

برای ضبط و ارسال یک پیام ارزشمند تبلیغاتی صوتی کار سختی نخواهید داشت. نرم‌افزار ارسال پیامک صوتی می‌تواند به شما کمک کند؛ اما با پنل فراز اس ام اس حتی به این نرم‌افزارها نیز نیازی ندارید. شما می‌توانید با استفاده از موبایلتان به‌راحتی صدا را ضبط کرده و پیامک حاوی صوت را برای مشتریان خود بفرستید.

اگر تمایلی به ضبط صدا ندارید یا با نحوه ضبط ویس تبلیغاتی آشنا نیستید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی شرکت فراز اس ‌ام ‌اس استفاده کنید. ما در یک استدیو حرفه‌ای و با کیفیت بالا، ضبط صدا را برای شما انجام می‌دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ویژه، می‌توانید صفحه ضبط صدا برای ارسال پیامک صوتی را مشاهده کنید.

ارسال پیام صوتی برای مشتریان 

مزایای ارسال پیامک صوتی برای مشتریان

مهم‌ترین مزیت استفاده از پنل ارسال پیام صوتی آن است که دیگر بلک‌لیست معنایی ندارد؛ زیرا سامانه پیامکی با کلیه مخاطبان شما تماس می‌گیرد و صدایتان را پخش می‌کند؛ بنابراین خیالتان راحت است که حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز از پیام تبلیغاتی شما مطلع می‌شوند. البته با استفاده از خط خدماتی نیز می‌توان از لیست سیاه مخابرات عبور کرد؛ اما مزایای پیامک صوتی بسیار بیشتر از این روش است. در ادامه برخی از مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی را بررسی می‌کنیم:

با ارسال پیامک صوتی، امکان سوء برداشت وجود ندارد!

برقراری تماس تلفنی با افراد، همیشه موثرتر از ارسال پیام متنی است. هنگامی که شما یک پیام متنی را تایپ می‌کنید، قادر نیستید ظرافت‌هایی که توسط صدا به مخاطب انتقال داده می‌شوند را منتقل کنید. در اغلب موارد در همین ظرافت‌ها نکات و معانی متعددی نهفته است.

به یاد داشته باشید که گاهی‌اوقات تن صدا خیلی بیشتر از خود کلمات قادر به بیان معانی است و حتی می‌تواند پیام‌های متضاد را نیز به مخاطب منتقل کند.

ارسال پیام صوتی؛ بهترین راه برای اشتراک‌گذاری مسائل مهم و خاص

اگرچه اطلاع‌رسانی حضوری و چهره‌به‌چهره موثرترین و بهترین روش اطلاع‌رسانی است؛ اما همواره نمی‌توان به‌منظور انتقال آگاهی به افراد با آن‌ها ملاقات حضوری داشت. در‌حقیقت بعد از ملاقات حضوری، تماس تلفنی ارزان‌ترین و بهترین روش برای اشتراک‌گذاری اطلاعات با دیگران محسوب می‌شود. ارسال پیامک صوتی باعث ایجاد حس صمیمیت بیشتری بین شما و مخاطبان خواهد شد و به شما امکان می‌دهد در مواقع نیاز بتوانید اخبار مهم را به آن‌ها انتقال دهید.

 ارسال پیامک صوتی به‌صورت بلادرنگ انجام می‌پذیرد

آیا تاکنون برای شما نیز پیش آمده است که به فردی پیام متنی ارسال کرده باشید و پیام توسط وی دریافت نشده یا آن را نخوانده باشد؟ معمولا برخی از افراد نسبت به دریافت پیام متنی بی‌توجه‌اند؛ چرا که به دلیل مشغله فراوان نمی‌توانند همه پیام‌ها را مطالعه کنند. برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک صوتی یک راه‌حل سریع و کارآمد است که می‌توان از آن برای مسائل حساس از لحاظ زمانی استفاده کرد. با خرید پنل اس ام اس از شرکت فراز اس ‌ام ‌اس می‌توانید از همه مزایای مهم پیامک صوتی بهره‌مند شوید.

پیام صوتی صمیمیت ارتباط رو در رو را به شنونده انتقال می‌دهد

شنیدن صدای افراد همیشه امری بسیار خاص و قابل‌توجه است؛ بنابراین اگر امکان اطلاع‌رسانی حضوری برای شما مهیا نیست، پیشنهاد ما جایگزینی آن با ارسال پیامک صوتی است. در پیام صوتی جدیت، مهربانی، تاکید و سایر نشانه‌های صدا قابل انتقال هستند.

هزینه ارسال پیامک‌های صوتی از پیام‌های متنی کمتر است!

معمولا هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر از هزینه ارسال پیام متنی است. علاوه‌بر‌این شما در هر صفحه پیامک متنی فقط می‌توانید ۷۰ کاراکتر متن را به‌صورت فشرده برای مخاطب ارسال کنید؛ در‌صورتی‌که در هر دقیقه از پیام صوتی قادر خواهید بود حجم وسیعی از اطلاعات را به وی انتقال دهید.

 راهنمای ویدیویی آموزش ارسال پیامک تبلیغاتی صوتی

با استفاده از آموزش ویدیویی زیر می‌توانید با نحوه ارسال اس‌ام‌اس صوتی از طریق سامانه پیام صوتی آشنا شوید:

محل قرارگیری ویدئو

بررسی مشخصات فایل صوتی برای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی صوتی به مشتریان

در هنگام ارسال پیامک صوتی به مشتریان باید فرمت و حجم مناسب آن را در نظر داشته باشید. به‌طور‌کلی، مشخصات یک پیامک صوتی باید به‌صورت زیر باشد:

  • فایل صوتی باید با فرمت wav بوده و بهتر است مشخصات 8000hz,16kb,Mono  داشته باشد.
  • برای تبدیل فایل صوتی می‌توانید از سایت http://audio.online-convert.com/convert-to-wav استفاده کنید.
  • ممکن است در ارسال پیام صوتی، سیستم مالی سامانه پیامک، فایل صوتی را با یک ثانیه اختلاف محاسبه کند.

بررسی هزینه ارسال پیام صوتی؛ مناسب‌تر از سایر روش‌های تبلیغات

هزینه استفاده از سامانه پیام صوتی به نوع پنل پیامک شما بستگی دارد. طبیعی است که هرچقدر پنل حرفه‌ای‌تر خریداری کنید، هزینه ارسال پیامک صوتی کمتر خواهد بود. تعرفه ارسال پیام صوتی بر اساس پالس محاسبه می‌شود و تعرفه ارسال پیام صوتی را می‌توانید در صفحه تعرفه ارسال پیامک مشاهده کنید.

طبق قوانین مخابراتی ایران هر ۳۰ ثانیه پیام صوتی یک پالس محسوب می‌شود و اپراتور بابت هر پالس هزینه را دریافت می‌کند. سیستم سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس در‌صورتی‌که شماره موبایل یا ثابت مشغول باشد، تا 3 مرتبه و با فاصله زمانی با مخاطب تماس می‌گیرد. اگر هزینه پیامک صوتی به دست مخاطب نرسد، این هزینه به‌صورت کامل عودت داده می‌شود. همچنین هزینه ارسال پیام صوتی به شماره های ایرانسل و همراه اول برابر بوده و هیچ تفاوتی ندارد.

ارسال پیام صوتی بدون خرید سامانه پیامکی؛ قابلیتی جذاب از فراز اس ام اس!

اگر قصد دارید فقط یک مرتبه پیام صوتی ارسال کنید، به‌جای خرید سامانه پیامک می‌توانید سفارش ارسال پیامک صوتی را برای ما بفرستید تا ما پیام صوتی را برای شما ارسال کنیم. برای سفارش ارسال پیام صوتی با شرکت فراز اس ‌ام ‌اس تماس بگیرید.

خرید سامانه و نمایندگی پیام صوتی از شرکت فراز اس ام اس

پنل پیامک فراز اس ام اس در کنار قابلیت ارسال پیامک صوتی، ارسال پیام کوتاه متنی و ارسال پیامک از طریق وب‌سرویس را در اختیارتان قرار می‌‎دهد و شما با خرید نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس قادر هستید از امکانات، پنل صوتی، خط خدماتی، ارسال پیامک وب سرویس، کارت ویزیت الکترونیکی و سایر مزایای این پنل استفاده کنید.

سوالات متداول

01چند نوع روش ارسال پیامک صوتی وجود دارد؟

به‌طورکلی‌، می‌توان پیامک تبلیغاتی صوتی را با سه روش پیام صوتی تکی، پیام صوتی گروهی و پیامک زمان‌دار برای مشتریان ارسال کرد.

02ارسال پیام صوتی چه کاربردی دارد؟

ارسال پیام‌های صوتی به مشتریان، برای شما مزیت رقابتی ایجاد خواهد کرد. پیامک صوتی بهترین روش برای اطلاع‌رسانی موارد خاص و مهم و همچنین ایجاد حس صمیمیت با مشتریان است.

03تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

هزینه ارسال پیامک‌های صوتی با ارسال پیام متنی متفاوت است. به‌طور‌کلی، بازاریابی پیامکی یک روش تبلیغاتی ارزان‌قیمت است. شما عزیزان می‌توانید برای آگاهی از قیمت‌ها با شماره 02174853 تماس بگیرید.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.