پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

ارسال پیام صوتی یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس است، شما با استفاده از قابلیت ارسال پیام صوتی انبوه قادر هستید تا صدای خود را ضبط نمایید، فایل صوتی را در سامانه پیامک آپلود نمایید، پنل اس ام اس فراز با مخاطبین شما تماس می‌گیرد و صدای گرم شما را به تمام مخاطبین پخش کند.

پیام صوتی برای بازاریابی و تبلیغاتی در موارد مختلفی قابل استفاده است شما می توانید صدای خود را ضبط نمایید و از طریق سامانه پیامک، پیام صوتی ارسال نمایید تا پیام شما یک باره و به صورت انبوه اطلاع رسانی شود.

از آنجایی که خیلی از شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند شما می‌توانید به این افراد پیامک صوتی ارسال نمایید تا با گوشی مخاطب تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود در این حالت حتی اگر مخاطب دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد با مخاطب شما تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می‌شود. برای ارسال پیامک صوتی شما می‌توانید صدای خود را با موبایتان ضبط کنید و پیام صوتی ارسال کنید اما اگر می‌خواهید پیام صوتی حرفه‌ای ارسال کنید ادامه این مقاله می‌تواند برای شما مفید باشد.

 

خیلی از افراد تجهزات حرفه‌ای، استدیو، میکروفن، نویزگیر محیط، نرم افزار میکس صدا و… دسترسی ندارد و گاها وقت لازم برای ضبظ و ویرایش صدا را ندارند، اگر شما مدیر کسب‌وکار هستید و وقت لازم برای ویرایش صدا را ندارید، شما می‌توانید از خدمت ضبظ صدای فراز اس‌ام‌اس استفاده کنید، فایل متنی را برای ما ارسال نمایید تا نسخه صوتی پیام شما را با فرمت mp3 به شما تحویل دهیم و شما بتوانید از این فایل صوتی برای ارسال پیامک صوتی انبوه استفاده نمایید.

 

نمونه تبلیغات ارسال پیام صوتی برای تبلیغات نمایشگاه

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغ سمینار

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای فروش کولر گازی از بانه

نمونه تبلیغات پیامک صوتی برای تبلیغات آشپزی

همچنین از تبلیغات ارسال پیام صوتی می توانید برای تبلیغات در انتخابات  نیز استفاده نمایید.

 

هزینه ضبط صدا

هزینه ضبط صدا برای پیام های صوتی کمتر از 1 دقیقه مبلغ 50 هزار تومان می باشد، این فایل متنی لزوما برای تبلیغات پیام صوتی برای ارسال پیام صوتی با فراز اس‌ام‌اس نیست و شما از هر سامانه پیامکی که استفاده می‌کنید می توانید از خدمت ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی استفاده نمایید.

 

برای سفارش ضبط صدا + ویرایش فایل صوتی می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

 

3.8/5 - (11 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • وحید علیزاده
  18 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام برای ضبط صدا باید چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام لطفا با شماره 02174853 تماس حاصل نمایید تا افدامات ضبط صدا در استدیو ما برای شما انجام شود.

 • سیدمحمود غفاری
  29 آوریل 2022 پاسخ دهید

  سلام لطفا با شرکت برای ضبط تماس تبلیغاتی و ضبط پیام صوتی، تماس بگیرید. همکارانم در خدمتتون هستن
  شماره شرکت: 02174853

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853