1. خرید پنل اس ام اس
  2. معرفی پنل اس ام اس
  3. ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی

ارسال پیام صوتی یکی از قابلیت‌های سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس است، شما با استفاده از قابلیت ارسال پیام صوتی انبوه قادر هستید تا صدای خود را ضبط نمایید، فایل صوتی را در سامانه پیامک آپلود نمایید، پنل اس ام اس فراز با مخاطبین شما تماس می‌گیرد و صدای گرم شما را به تمام مخاطبین پخش کند.

پیام صوتی برای بازاریابی و تبلیغاتی در موارد مختلفی قابل استفاده است شما می توانید صدای خود را ضبط نمایید و از طریق سامانه پیامک، پیام صوتی ارسال نمایید تا پیام شما یک باره و به صورت انبوه اطلاع رسانی شود.

از آنجایی که خیلی از شماره موبایل‌ها دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند شما می‌توانید به این افراد پیامک صوتی ارسال نمایید تا با گوشی مخاطب تماس گرفته شود و صدای شما پخش شود در این حالت حتی اگر مخاطب دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد با مخاطب شما تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می‌شود. برای ارسال پیامک صوتی شما می‌توانید صدای خود را با موبایتان ضبط کنید و پیام صوتی ارسال کنید اما اگر می‌خواهید پیام صوتی حرفه‌ای ارسال کنید ادامه این مقاله می‌تواند برای شما مفید باشد.

 

خیلی از افراد تجهزات حرفه‌ای، استدیو، میکروفن، نویزگیر محیط، نرم افزار میکس صدا و… دسترسی ندارد و گاها وقت لازم برای ضبظ و ویرایش صدا را ندارند، اگر شما مدیر کسب‌وکار هستید و وقت لازم برای ویرایش صدا را ندارید، شما می‌توانید از خدمت ضبظ صدای فراز اس‌ام‌اس استفاده کنید، فایل متنی را برای ما ارسال نمایید تا نسخه صوتی پیام شما را با فرمت mp3 به شما تحویل دهیم و شما بتوانید از این فایل صوتی برای ارسال پیامک صوتی انبوه استفاده نمایید.

 

نمونه تبلیغات ارسال پیام صوتی برای تبلیغات نمایشگاه

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای تبلیغ سمینار

نمونه تبلیغات پیام صوتی برای فروش کولر گازی از بانه

نمونه تبلیغات پیامک صوتی برای تبلیغات آشپزی

همچنین از تبلیغات ارسال پیام صوتی می توانید برای تبلیغات در انتخابات مجلس و تبلیغات برای انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری نیز استفاده نمایید.

 

هزینه ضبط صدا

هزینه ضبط صدا برای پیام های صوتی کمتر از 1 دقیقه مبلغ 50 هزار تومان می باشد، این فایل متنی لزوما برای تبلیغات پیام صوتی برای ارسال پیام صوتی با فراز اس‌ام‌اس نیست و شما از هر سامانه پیامکی که استفاده می‌کنید می توانید از خدمت ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی استفاده نمایید.

 

برای سفارش ضبط صدا + ویرایش فایل صوتی می توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست