خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » گزارشات ارسال پیامک

گزارشات ارسال پیامک

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

مطمعنا برای اطمینان از درستی انجام هر کاری گزارشات شیوه کار ارائه می‌شود. ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنا نیست. فرقی نمی‌کند که شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی پنل اس ام اس تهیه کرده‌اید و یا ارسال پیامک انبوه را به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پیامکی واگذار کرده باشید. در هر صورت دریافت گزارشات ارسال پیام و دلیوری می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که پیامک شما با موفق ارسال شده است. در نتیجه یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید پنل اس ام اس و یا سفارش ارسال اس ام اس تبلیغاتی اطمینان از ارائه گزارشات ارسال می‌باشد.

گزارشات ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی باید شفاف و دقیق باشد. در گزارشات ارسالی پیامک باید تعداد دقیق شماره موبایل‎ هایی که پیامک را دریافت کرده‌اند، تعداد شماره‌هایی که به دلیل مسدود بودن پیامک های تبلیغاتی اس ام اس تبلیغاتی شما را دریافت نکرده اند، افرادی که به دلایلی مانند خاموش بودن گوشی، در دسترس نبودن و … پیامک شما را دریافت نکرده‌اند مشخص باشد. اگر شما پنل اس ام اس خریداری کرده باشید، باید هزینه پیامک به افرادی که پیامک های تبلیغایت آن‌ها مسدود بوده به پنل شما بازگشت داده شود.

تمامی اپراتورها هزینه بلک لیست‌ها را بازگشت می‌دهند و هزینه پیامک های ارسال نشده مجدد به پنل شما بازگشت داده می‌شود. معمولا شماره موبایل‌های همراه اول تعداد بلک لیست‌های بالاتری نسبت به شماره موبایل‌های ایرانسل دارند. از طرف دیگر تعداد شماره‌های خاموش و غیرفعال ایرانسل بیشتر از همراه اول است و متاسفانه اپراتور ایرانسل هزینه پیامک‌های ارسال نشده را بازگشت نمی دهد به همین دلیل توصیه پنل اس ام اس فراز اس ام اس به کاربران این است که بیشتر از ارسال پیامک به شماره‌های همراه اول استفاده کنند.

نحوه دریافت گزارشات ارسال در انواع شیوه های ارسال پیامک

اپراتور همراه اول در همه شیوه های ارسال از جمله ارسال پیام محله ای، ارسال پیامک  منطقه ای، ارسال پیامک از روی نقشه، ارسال پیامک براساس کدپستی، ارسال براساس پیش شماره هزینه پیامک های ارسال نشده را بازگشت می دهد و فقط در ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت است که گزارشات دلیوری پیام و بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده را ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد ماژول ارسال پیامک به تفکیک منطقه پستی و سن و جنسیت این مشکل را برطرف کرده است. در این روش با انتخاب هر سه فیلتر کدپستی و سن و جنسیت می توانید بعد از ارسال پیامک گزارشات دقیق ارسال پیامک را مشاهده نمایید و  همچنین هزینه پیامک‌های ارسال نشده به حساب کاربری شما در پنل اس ام اس فراز اس ام اس بازگشت داده می شود.

همانطور که در اوایل مقاله گفته شد معمولا بر خلاف شماره موبایل های همراه اول تعداد بلک لیست های شماره های ایرانسل بسیار پایین است در عوض تعداد پیامک های ارسال نشده به دلیل خاموش بودن شماره موبایل های ایرانسل بالا است. اپراتور ایرانسل در هیچ کدام از روش های ارسال که در بالا گفته شد هزینه پیامک های نرسیده به گوشی را بازگشت نمی دهد اما گزارشات دلیوری اس ام اس های ارسالی قابل مشاهده است. در مورد ارسال به تفکیک سن و جنسیت نیز برای شماره های ایرانسل این امکان وجود دارد که تنها فیلتر های منطقه پستی و جنسیت را در ارسال به تفکیک کدپستی اعمال نمایید. روش دیگری که برای شماره های ایرانسل وجود دارد و اپراتور همراه اول این روش را تاکنون ارائه نداده است، ارسال پیامک بر اساس دکل BTS است که این روش هم گزارشات دلیوری و بازگشت هزینه ندارد.

برای دریافت گزارشات دقیق ارسال پیام در پنل اس ام اس فراز اس ام اس به روش زیر عمل کنید.

از منو سمت راست > گزارشات ارسال > گزارشات ارسال را انتخاب کنید. در صفحه باز شده برای مشاهده گزارشات ارسال هر پیام دکمه مشاهده روبرو پیام را کلیک کنید. در صفحه باز شده می توانید گزارشات دقیق ارسال اعم از زمان ارسال، هزینه ارسال، هزینه بازگشتی پیامک های ارسال نشده، مرحله ارسال و تعداد پیامک های ارسال شده و پیامک های ارسال نشده را مشاهده کنید.

 

توجه داشته باشید که اگر پیامک تبلیغاتی انبوه خود را با اپراتور 5000 ارسال کنید، تعرفه شماره موبایل های ایرانسل نسبت به شماره موبایل های همراه اول با 35 درصد افزایش قیمت تعرفه همراه است.

در صورتی که جهت شفاف سازی گزارشات ارسال و وضعیت دلیوری پیامک های ارسال شده سوال و یا ابهامی باقی مانده است می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان فراز اس ام اس شما را راهنمایی کنند.

 

 

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853