اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسالی

بررسی و ارزیابی ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای کسب‌و‌کارها اهمیت فراوانی دارد. اینکه بفهمید چند نفر از مشتریان پیامکتان را دریافت کرده‌اند، در برنامه‌ریزی و طراحی کمپین‌های آتی بسیار مفید خواهد بود. پنل پیامکی فراز اس ام اس، امکان اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسالی و گزارش‌گیری از آن‌ها را نیز برای مخاطبان خود فراهم کرده است. با فراز اس ام اس از نتایج دل‌چسب کمپین‌های تبلیغاتی خود اطمینان حاصل خواهید کرد.
اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک های ارسالی و گزارش گیری از آن‌ها

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسالی؛ راه‌کاری نوین برای ارزیابی کمپین‌ها

امروزه برای اطمینان از درستی انجام هر کاری باید گزارش‌های مربوط به آن ارسال شود؛ ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیز از این قاعده مستثنا نیست. هیچ فرقی نمی‌کند که شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی، پنل اس‌ام‌اس تهیه کرده‌اید یا ارسال پیامک انبوه را به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی واگذار کرده باشید؛ در‌هر‌صورت، دریافت گزارشات ارسال پیام و دلیوری می‌تواند این اطمینان را به شما بدهد که پیامکتان با موفقیت ارسال شده است. به‌جرات می‌توان گفت که یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید پنل پیامکی یا سفارش ارسال پیامک تبلیغاتی اطمینان از ارائه گزارشات ارسال است.

گزارش دلیوری پیامک باید چه ویژگی‌های داشته باشد؟

گزارش‌های ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی باید شفاف و دقیق باشند. در گزاش‌های ارسالی پیامک، باید تعداد دقیق شماره موبایل‎‌هایی که پیامک را دریافت کرده‌اند، تعداد شماره‌هایی که به دلیل مسدود بودن پیامک‌های تبلیغاتی را دریافت نکرده‌اند و افرادی که به دلایلی مانند خاموش بودن گوشی اس‌ام‌اس را دریافت نکرده‌اند، مشخص باشد. اگر شما قبلا اقدام به خرید پنل پیامکی کرده باشید، باید هزینه ارسال اس‌ام‌اس به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی آن‌ها مسدود است، به پنلتان بازگشت داده شود.

کلیه اپراتورها هزینه بلک لیست‌ها را بازگشت می‌دهند و هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده مجددا به پنل شما بازگشت داده می‌شود. معمولا شماره‌های همراه‌ اول تعداد بلک لیست‌های بالاتری نسبت به شماره موبایل‌های ایرانسل دارند. از طرف دیگر، تعداد شماره‌های خاموش و غیرفعال ایرانسل بیشتر از همراه اول است و متاسفانه اپراتور ایرانسل هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده را بازگشت نمی‌دهد. به همین دلیل، توصیه فراز اس ام اس به کاربران عزیز خود این است که بیشتر، از ارسال پیامک به شماره‌های اپراتور همراه اول استفاده کنند.

گزارش دلیوری پیامک تبلیغاتی در پنل فراز اس ام اس

نحوه دریافت گزارش‌های دلیوری پیامک در انواع شیوه‌های ارسال پیام

اپراتور همراه اول در همه روش‌های ارسال پیامک از‌جمله ارسال پیام محله‌ای، ارسال پیامک منطقه‌ای، ارسال اس‌ام‌اس از روی نقشه، ارسال پیامک بر‌اساس کد پستی و ارسال بر‌اساس پیش‌شماره، هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده را بازگشت می‌دهد. این اپراتور فقط در ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت است که گزارشات دلیوری پیام و بازگشت هزینه پیامک‌های نرسیده را ندارد. سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد ماژول ارسال پیامک به تفکیک منطقه پستی و سن و جنسیت، این مشکل را برطرف کرده است. در این روش با انتخاب هر سه فیلتر کدپستی، سن و جنسیت می‌توانید بعد از ارسال پیامک، گزارشات دقیق دلیوری را مشاهده کنید.  همچنین هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده به حساب کاربری شما در پنل بازگشت داده می‌شود.

بر‌خلاف شماره‌های همراه اول، تعداد بلک‌لیست‌های شماره‌های ایرانسل بسیار پایین است؛ در عوض تعداد پیامک‌‎های ارسال‌نشده به دلیل خاموش بودن شماره موبایل‌های ایرانسل بالا خواهد بود. اپراتور ایرانسل در هیچ‌کدام از روش‌های ارسالی که در بالا گفته شد، هزینه پیامک‌های نرسیده به گوشی را بازگشت نمی‌دهد؛ اما گزارشات دلیوری اس‌ام‌اس‌های ارسالی قابل مشاهده است. درباره ارسال به تفکیک سن و جنسیت نیز برای شماره‌های ایرانسل این امکان وجود دارد که فقط فیلترهای منطقه پستی و جنسیت را در ارسال به تفکیک کدپستی اعمال کنید. روش دیگری که برای شماره‌های ایرانسل وجود دارد و اپراتور همراه اول تاکنون آن را ارائه نداده، ارسال پیامک بر اساس دکل BTS است که این روش هم گزارشات دلیوری و بازگشت هزینه ندارد.

راهنمای دریافت گزارش دقیق ارسال پیامک در پنل فراز اس ام اس

از منو سمت راست «گزارشات ارسال» را انتخاب کنید. در صفحه باز شده برای مشاهده گزارش‌های ارسال هر پیام، روی دکمه مشاهده روبروی پیام کلیک کنید. در صفحه جدید می‌توانید گزارش‌های دقیق ارسال اعم از زمان ارسال، هزینه ارسال، هزینه بازگشتی پیامک‌های ارسال نشده، مرحله ارسال و تعداد پیامک‌های ارسال‌شده و ارسال‌نشده را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که اگر پیامک تبلیغاتی انبوه خود را با اپراتور 5000 بفرستید، تعرفه شماره موبایل‌های ایرانسل نسبت به شماره موبایل‌های همراه اول با 35‌درصد افزایش قیمت همراه است.

اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسالی با سامانه پیامکی فراز اس ام اس

فراز اس ام اس سال‌های سال است که برای رونق و بهبود وضعیت کسب‌و‌کارهای کشور تلاش می‌کند. با پنل پیامکی فراز اس ام اس دیگر دغدغه دریافت گزارش دلیوری از کمپین‌های تبلیغاتی خود را نخواهید داشت. در‌صورتی که برای شفاف‌سازی گزارشات ارسال و وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسال‌شده، سوال یا ابهامی باقی مانده است، آن را در قسمت نظرات مطرح کنید تا کارشناسان فراز اس ام اس شما را راهنمایی کنند.

سوالات متداول

01اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های ارسالی چه کاربردی دارد؟

اطلاع از وضعیت دلیوری پیامک‌های تبلیغاتی و گزارش‌گیر از آن‌ها، مدیران کسب‌و‌کارها در طراحی کمپین‌های پیامکی آینده یاری خواهد کرد. شما می‌توانید بر‌اساس این گزارش‌ها پیامک‌های انبوه را به‌صورت هدفمند ارسال کنید.

02گزارش دلیوری پیامک در اپراتور همراه اول بهتر است یا ایرانسل؟

به‌طور‌کلی، تعداد شماره‌های غیر‌فعال ایرانسل از همراه اول بیشتر است. همچنین، اپراتور ایرانسل هزینه پیامک‌های نرسیده را برگشت نمی‌دهد؛ بنابراین پیشنهاد ما ارسال پیام به شماره‌های همراه اول خواهد بود.

03هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی و اس‌ام‌اس‌های ارسال‌نشده چقدر است؟

بازاریابی پیامکی یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغاتی در دنیا محسوب می‌شود. قیمت پنل اس ام اس در مقایسه با بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی دیگر مناسب‌تر است. همچنین، فراز اس ام اس هزینه پیامک‌های ارسال‌نشده را برگشت خواهد داد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.