ایجاد دفترچه تلفن مشتریان و گروه‌بندی آن‌ها

دفترچه تلفن یکی از مهم‌ترین امکاناتی است که یک پنل پیامکی معتبر باید داشته باشد. شما به‌عنوان مدیر بازاریابی یک کسب‌و‌کار باید اطلاعات مشتریان خود را دسته‌بندی و آرشیو کنید تا در مواقع مختلف برایشان پیامک تبلیغاتی بفرستید. سامانه فراز اس ام اس امکان ایجاد دفترچه تلفن مشتریان و گروه‌بندی آن‌ها را برای مخاطبان خود فراهم کرده است. با این قابلیت جذاب، کمپین‌های تبلیغاتی موفقی خواهید داشت.
ایجاد دفترچه تلفن مشتریان و گروه‌بندی آن‌ها در فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

یکی از ویژگی‌های مهم و کاربردی هر سامانه پیامک، دفترچه تلفن پنل پیامک است. به کمک این ماژول شما قادر هستید نام و نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، آدرس و سایر اطلاعات مشتریان و مخاطبان را در دفترچه تلفن پنل پیامکی ذخیره کنید. شما هر زمان که بخواهید به دفترچه تلفن پنل اس‌ام‌اس دسترسی خواهید داشت و می‌توانید به مخاطبان ذخیره‌شده در دفترچه تلفن سامانه، پیامک تبلیغاتی هدفمند بفرستید.

بررسی کاربرد دفترچه تلفن سامانه پیام کوتاه برای فروشگاه‌ها

فروشگاه‌ها، فست‌فودها و مراکز خدماتی و دفاتر بیمه می‌توانند در دفترچه تلفن سامانه پیامک، نام و تاریخ تولد افراد را ذخیره کنند تا در روز تولد، به مشتری پیامک تبریک تولد به‌صورت خودکار ارسال شود. با ارسال این نوع از پیامک تعاملی، وفاداری مشتریان به شما بیشتر می‌شود.

 کاربرد دفترچه تلفن پنل اس ام اس برای مدارس

مدیران مدارس با خرید پنل اس‌ام‌اس ویژه مدارس می‌توانند با استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک، به تعداد نامحدود دفترچه تلفن ایجاد کرده و پایه‌های مختلف را از یکدیگر جدا کنند. به این ترتیب مدیران می‌توانند در زمان‌های لازم به اولیاء دانش‌آموز پایه مربوطه پیامک اطلاع‌رسانی بفرستند.

 بررسی کاربردهای دفترچه تلفن سامانه پیامک برای دانشگاه‌ها

مسئولان دانشگاه‌ها با تهیه سامانه پیامک دانشگاهی می‌توانند دفترچه تلفن‌هایی بر‌اساس سال ورودی دانشجو ایجاد کنند تا در زمان‌های لازم به دانشجویان، کارمندان و اساتید بر‌اساس هدف پیامک اطلاع‌رسانی بفرستند.

 کاربرد سامانه پیامک در اداره‌ها؛ ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به کارمندان

سران و مدیران اداره‌ها و شرکت‌ها می‌توانند به کمک ماژول پیشرفته دفترچه تلفن، شماره موبایل کاربران واحدهای مختلف را در دفترچه تلفن ذخیره کرده و در مواقع ضروری فقط به کارمندان همان بخش پیامک ارسال کنند.

 نحوه استفاده از ماژول دفترچه تلفن سامانه پیامک

برای استفاده از دفترچه تلفن سامانه پیامک وارد پنل اس‌ام‌اس خود شوید؛ سپس از منو سمت راست، به ماژول دفترچه تلفن دسترسی دارید.

برای ساخت گروه‌های دفترچه تلفن از منو گروه دفترچه تلفن، با کلیک روی گزینه «جدید» می‌توانید دفترچه تلفن ایجاد کنید؛ البته نکته‌ای در این بخش وجود دارد: اگر بخواهید در دفترچه تلفن اطلاعات اضافی مانند تاریخ تولد؛ برای ارسال پیامک خودکار تاریخ تولد وارد کنید یا آدرس و اطلاعات بیشتری را بگیرید، باید ابتدا از بخش مدیریت خصوصیات بیشتر، اقدام به ساخت فیلد تاریخ تولد کنید. شما عزیزان می‌توانید برای هر دفترچه تلفن نامحدود خصوصیات بسازید.

برای مثال، در تصویر زیر می‌خواهیم به دفترچه تلفن مشتریان تاریخ تولد را اضافه کنیم؛ از زیر منوهای دفترچه تلفن ابتدا روی گزینه «مدیریت خصوصیات بیشتر» کلیک می‌کنیم؛ سپس در این بخش یک فیلد با عنوان تاریخ تولد از نوع تاریخ می‌سازیم. اکنون در زمان ساخت دفترچه تلفن روی ویژگی تاریخ تولد کلیک می‌کنیم تا این ویژگی به دفترچه تلفن مورد‌نظر ما اضافه شود.

نحوه استفاده از ماژول دفترچه تلفن پنل پیامکی

نحوه اضافه کردن شماره به دفترچه تلفن سامانه پیامکی

برای اضافه کردن شماره تلفن به دفترچه تلفن پنل اس‌ام‌اس از دو روش می‌توانید استفاده کنید: یکی اینکه شماره‌های موردنظر را به‌صورت دستی و تکی در سامانه پیامک ذخیره کنید؛ در این حالت گزینه افزودن سریع شماره را برگزینید.

 روش دوم که سرعت ثبت مخاطب را افزایش می‌دهد، استفاده از فایل اکسل است. پنل پیامکی فراز اس ام اس قابلیت افزودن تعداد نامحدود شماره از فایل اکسل را دارد و شما می‌توانید به‌صورت یک‌باره تعداد فراوانی شماره را حتی با نام مخاطب و تاریخ تولد و سایر اطلاعات وارد پنل اس‌ام‌اس کنید. برای این کار از زیر منو دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامک، روی گزینه «افزودن شماره از فایل» ضربه بزنید و فایل اکسل را انتخاب کنید تا شماره‌ها به‌صورت یکجا به سیستم اضافه شود. کارشناسان ما در فراز اس ام اس در این راه شما را راهنمایی خواهند کرد.

 ارسال پیامک تبلیغاتی به مخاطبان دفترچه تلفن با فراز اس ام اس

 پنل پیامکی بدون وجود دفترچه تلفن معنایی ندارد! یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پنل پیامکی فراز اس ام اس همین داشتن ماژول دفترچه تلفن کاربردی و بسیار قدرتمند است. اگر در استفاده از این ماژول با مشکلی مواجه شدید، کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. تیم پشتیبانی فراز اس ام اس در اسرع وقت شما را راهنمایی می‌کنند.

سوالات متداول

01هزینه ارسال پیامک به مخاطبان دفترچه تلفن پنل چقدر است؟

ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان و مخاطبان موجود در دفترچه تلفن پنل هزینه بسیار مناسب و به‌صرفه‌ای دارد. برای آگاهی از تعرفه خدمات پیامکی فراز اس ام اس با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

02دفترچه تلفن سامانه پیامکی چه کاربردی دارد؟

به‌وسیله ماژول دفترچه تلفن سامانه فراز اس ام اس می‌توانید اطلاعات مشتریان هدف خود را دسته‌بندی و ذخیره کنید تا در مواقع لازم به آن‌ها پیامک تبلیغاتی بفرستید.

03استفاده از ماژول دفترچه تلفن برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟

کلیه کسب‌و‌کارهای کشور از‌جمله اصناف و مغازه‌داران، شرکت‌ها و سازمان‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی و مجازی، مدارس، دانشگاه‌ها و سایر بنگاه‌های اقتصادی و آموزشی کشور می‌توانند از ماژول دفترچه تلفن پنل برای ذخیره اطلاعات مخاطبان خود استفاده کنند.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.