پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک زنده، ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص

ارسال پیامک زنده، ارسال پیامک به محض ورود به یک منطقه خاص

ارسال پیامک لایو
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک زنده صحبت کنیم و نحوه ارسال پیامک زنده، تجهیزات ارسال پیامک در لحظه را به شما اعلام کنیم تا بتوانید به افرادی که به منطقه خاصی وارد می‌شوند پیامک ارسال شود یا شاید دوست داشته باشید به محض اینکه افراد وارد یک پاساژ می‌شوند پیامک تبلیغ فروشگاه شما برای این افراد ارسال شود یا زمانی که مشتری از روبروی فروشگاه شما عبور می‌کند یک پیامک برای مشتری ارسال شود همه این موارد با ارسال پیامک زنده قابل انجام است.

ارسال پیامک زنده و در لحظه جدیدترین روش تبلیغات پیامکی نیست، حتما دیده‌اید زمانی که وارد فرودگاه می‌شوید پیامک‌هایی در همان لحظه برای شما ارسال می‌شود. این پیامک‌ها بر اساس قابلیت ارسال پیامک Live ارسال می‌شوند که در ادامه روش انجام این کار را به شما آموزش می‌دهیم.

کاربرد ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک زنده می‌تواند برای کسب‌و‌کارهای مختلف کاربرد داشته باشد مثلا برای یک هتل بسیار جذاب است زمانی که فردی در فرودگاه وارد شهر می‌شود یک پیامک ارسال شود و از مسافر دعودت کند که برای رزرو هتل تماس بگیرد یا برای تورهای گردشگری قابلت ارسال پیامک به محض ورود به شهر بسیار جذب است تا زمانی که توریست وارد شهر می‌شود پیامک‌های تبلیغاتی کسب و کار شما به صورت هدفمند ارسال شود.

یا زمانی که وارد پاساژ می‌شودید یا وارد نمایشگاه می‌شود بسیار جذاب است که پیامک دعوت برای بازدید از غرفه و فروشگاه برای مشتری ارسال شود بنابراین همانطور که می‌بینید استفاده از ارسال پیامک زنده بسیار جذاب و کاربردی است.

ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی bts و پیامک خوشامدگویی

ارسال پیامک live یا ارسال پیامک BTS

بعضی از سامانه های پیامکی تازکار یا افرادی که اطلاع دقیقی در مورد سامانه پیامک ندارند تفاوت ارسال پیامک bts و ارسال پیامک در زنده را نمی‌دانند و به قابلیت ارسال پیامک bts را به جای ارسال پیامک در لحظه عنوان می‌کنند. در صورتی که ارسال پیامک زنده و ارسال پیامک bts به کلی متفاوت است که در ادامه به تفاوت‌های میان ارسال پیامک در لحظه و ارسال پیامک بی تی اس می‌پردازیم.

 • ارسال پیامک bts به افرادی که در ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی آن منطقه سرویس گرفته‌اند پیامک ارسال می‌شود در صورتی که ارسال پیامک زنده همانطور که از اسمش مشخص است به افرادی که همان لحظه وارد منطقه می‌شوند پیامک ارسال می‌شود.
 • حداقل تعداد پیامک قابل سفارش برای ارسال پیامک bts برای 5000 مخاطب است اما برای پیامک زنده همانطور که مشخص است به افرادی که در لحظه وارد منطقه می‌شوند پیامک ارسال می شود بنابراین این پیامک‌ها به صورت تکی ارسال می‌شوند.
 • ارسال پیامک bts فقط برای اپراتور ایرانسل است و همراه اول قابلیت ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی را ندارد اما در ارسال پیامک live پیامک شما هم به شماره‌های ایرانسل و هم به شماره‌های همراه اول ارسال می‌شود.
 • ارسال پیامک bts نیازی به خرید تجهیزات و دستگاه ندارد و شما با خرید سامانه پیامکی می‌توانید از طریق  دکل bts نسبت به ارسال پیامک اقدام نمایید اما در ارسال پیامک زنده و در لحظه نیازمند خرید دستگاه و تجهیزات مخابراتی است که با توجه به قیمت متغیر دلار و… هزینه راه اندازی چنین سیستمی بیشتر از ۱ میلیارد تومان خواهد بود.

متاسفانه برخی افراد با هدف سودجویی یا برخی افراد نادانسته و ناخواسته ارسال پیامک bts را با ارسال پیامک زنده به یک معنی معرفی می‌کنند در صورتی که پیامک زنده ارسال پیامک سریع به افرادی که وارد یک منطقه می‌شوند است اما همانوطور که در بالا خدمت شما توضیح دادیم این پیامک ها به کلی متفاوت است.

شرایط استفاده از ارسال پیامک زنده

برای ارسال پیامک LBS ابتدا شما می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فراز اس ام اس که یکی از محصولات نرم افزاری شرکت زرین ارتباطات آسیا است را خریداری نمایید و سپس از طریق تیکت درخواست خود را برای ارسال پیامک LBS اعلام نمایید.

 • ارسال  پیامک زنده به شماره‌های “همراه اول” که در یک منطقه حضور دارند یا وارد یک منطقه می‌شوند انجام می‌شود.
 • حداقل تعداد ارسال پیامک زنده 2000 پیامک می‌باشد برای جلب توجه بیشتر پیشنهاد فراز اس ام اس ارسال پیامک با تعداد بیشتر است.
 • ارسال پیامک زنده (lbs) شعاع 500 متر تا 2 کیلومتر از مکان مورد نظر ارسال خواهد شد.
 • برای ارسال پیامک زنده به منطقه خاص می‌بایست مختصات جغرافیایی مکان مورد نظر خود را از روی گوگل مپ باید استخراج نمایید و در فرم مربوطه وارد نمایید.
 • با توجه به اینکه شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رسمی فعالیت می کنند بعد از پرداخت وجه امکان صدور فاکتور رسمی برای مبالغ پرداختی وجود دارد.
 • حتما می‌بایست 3 روز قبل هماهنگی لازمه انجام شده و متن پیامک همراه با فایل اکسل که به شما تحویل داده شده تکمیل و ارسال شود.
 • در انتهای متن عبارت لغو11 اضافه می‌شود.
 • ارسال پیامک زنده به شماره‌های باز که پیامک تبلیغاتی آنها فعال است، انجام می‌شود و امکان ارسال به شماره‌هایی که دریافت پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کردن وجود ندارد.
 • ارسال از این طریق فقط به خطوط روشن  انجام می‌شود بنابراین هیچ گونه هزینه‌ای عودت داده نخواهد شد.
 • ارسال پیامک زنده دارای گزارش ارسال نمی‌باشد.
 • تعرفه هر پیامک 550 تومان می‌باشد. (9% ارزش افزوده به مبلغ اضافه می‌شود.)

برای مشاوره رایگان و خرید پنل پیامکی و ارسال پیامک زنده با ما تماس بگیرید یا از داخل سایت فراز اس ام اس نسبت به خرید پنل پیامکی اقدام نمایید.

 

در صورتی که شما فروشگاه دارید پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل یا با استفاده از وب سایت و… نسبت به جمع اوری شماره موبایل مشتریان اقدام نموده و برای مشتریان خودتان پیامک تبلیغاتی انبوه را ارسال کنید.

 

4/5 - (4 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853