ارسال پیامک با نام تجاری

اگر قصد ارسال پیامک با نام تجاری و برند شرکت خود را دارید، به صفحه درستی هدایت شده‌اید! چرا که قصد داریم درباره یکی از جذاب‌ترین راه‌کارهای برندینگ فراز اس ام اس صحبت کنیم. با استفاده از قابلیت ارسال اس‌ام‌اس با نام تجاری، می‌توانید در پیامک‌های انبوه تبلیغاتی خود به‌جای نمایش شماره اپراتور (مثلا 2000)، نام شرکتتان را به مشتریان نمایش دهید.
ارسال پیامک با نام تجاری با فراز اس ام اس

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال پیامک با نام برند؛ راه‌کاری جذاب برای افزایش آگاهی از برند 

حتما پیامک‌های تبریک عید رئیس‌جمهور یا پیامک‌های تراکنش بانک ملت را دیده‌اید که در آن‌ها نام فرستنده پیامک مشخص است. گویی ما نام مخاطب را در گوشی ذخیره کرده‌ایم! به این قابلیت جذاب که فراز اس ام اس نیز آن را ارائه می‌کند، در اصطلاح «ارسال پیامک با نام تجاری» گفته می‌شود. فرستادن اس‌ام‌اس‌های تبلیغاتی با نام و نشان برند شرکت‌ها، آگاهی از برند (یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بازاریابی) را در مخاطبانتان افزایش خواهد داد.

مزایای ارسال پیامک با نام تجاری؛ افزایش اعتماد مشتریان

روزانه پیامک‌های تبلیغاتی متعددی برای من و شما ارسال می‌شود؛ اگر بخواهیم در بین این پیامک‌ها، اس‌ام‌اس خود را متمایز کنیم، یکی از بهترین روش‌ها ارسال پیامک با نام تجاری است. شاید بپرسید چرا؟ زیرا زمانی که شما از طریق ارسال پیامک انبوه با نام تجاری پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنید، برای دریافت‌کننده پیامک جذابیت بالاتری دارد. همچنین ارسال پیامک با نام تجاری باعث افزایش برندسازی و اعتماد مخاطبان می‌شود.

مزایای ارسال پیامک با نام برند

تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری چقدر است؟

متاسفانه برخی از شرکت‌ها که تاکنون هرگز خط با نام تجاری تهیه نکرده‌اند، اطلاعات اشتباهی را درون وب‌سایت خود قرار داده‌اند. این افراد در‌مورد تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری متاسفانه اطلاعات نادرستی به مخاطب ارائه می‌دهند؛ بعضی‌ها می‌گویند تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری بسیار بالاست؛ در بعضی سایت‌ها نیز مشاهده می‌شود که هزینه ارسال اس‌ام‌اس با نام تجاری بسیار ارزان است. هیچ‌کدام از این موارد صحیح نیست! در‌حقیقت برای ارسال پیامک با نام تجاری، شما اول باید یک خط از اپراتور دل‌خواه (1000- 2000- 3000- 5000) خریداری کنید؛ بعد می‌توانید با فعال‌سازی قابلیت ارسال پیامک با نام تجاری برای این خط اختصاصی، در سامانه پیامک یک mask یا نقاب تعریف کنید تا مخاطب به‌جای شماره، نام برند شما را ببیند.

در‌واقع تعرفه ارسال پیامک با نام تجاری وابسته به خط خریداری شده از اپراتور است؛ اگر شما نام تجاری را برای اپراتور 1000 درخواست دهید، قیمت ارسال پیامک شما برابر با همان تعرفه ارسال اس‌ام‌اس اپراتور 1000 خواهد بود. اگر برای خط اپراتور 5000 درخواست نام تجاری داشته باشید، تعرفه ارسال پیامک انبوه اپراتور 5000 برای شما محاسبه می‌شود.

آیا می‌توان اس‌ام‌اس با نام تجاری را به بلک‌لیست ارسال کرد؟

با‌توجه‌به اطلاعات بالا، ارسال اس‌ام‌اس با نام تجاری فقط یک نقاب است. خط ارسال پیامک با نام تجاری در حالت پیش‌فرض تبلیغاتی بوده و قابلیت عبور از بلک لیست را ندارد؛ اما شما می‌توانید بعد از خرید خط از اپراتور، ابتدا خط را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل کنید و سپس درخواست استفاده از ارسال پیامک با نام شرکت را داشته باشید. در‌چنین‌شرایطی، شما می‌توانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند نیز پیامک بفرستید.

 تعرفه فعال کردن خط نام تجاری؛ پرداخت به مخابرات

تعرفه فعال‌سازی ارسال پیامک با نام برند سالانه مبلغ 500‌میلیون تومان + مالیات و ارزش افزوده خواهد بود. این مبلغ باید به مخابرات پرداخت شود که البته اپراتور، خط با نام تجاری را فقط به شرکت‌های حقوقی اعطا می‌کند.

متاسفانه برخی از سامانه‌های پیامکی غیرمعتبر هزینه فعال‌سازی سرویس ارسال پیامک با نام برند و نام فروشگاه را حدود ۱ میلیون تومان اعلام می‌کنند. به نظر شما اگر هزینه ارسال پیامک با نام برند ۱ میلیون تومان است، چرا دیجی کالا، بانک ملی، بانک تجارت، بانک رسالت و سایر برندها این مبلغ را پرداخت نمی‌کنند؟ وعده ارسال پیامک با نام برند با قیمت ۱ میلیون تومان وعده‌ای پوچ بیش نیست. معمولا بازاریابان پنل‌های پیامکی که نمایندگی سامانه پیامک را خریداری می‌کنند، برای فروش پنلشان چنین وعده‌های دروغی به مشتریان خود می‌دهند.

در‌صورت خرید طرح سالانه از فراز اس ام اس، شامل 2 ماه تخفیف می‌شوید. همچنین، در‌صورتی‌که بخواهید این طرح را به صورت ماهیانه نیز فعال کنید، هزینه ماهیانه 20 میلیون تومان + مالیات و ارزش افزوده خواهد بود که برای یک سال مبلغ 240‌میلیون تومان می‌شود.

 زمان دریافت خط نام تجاری و نحوه فعال‌سازی پیامک با نام برند

دریافت خط با نام تجاری بعد از واریز وجه و تایید اپراتور، بین 20 تا 40 روز زمان می‌برد و نام تجاری به پنل اس‌ام‌اس شما افزوده می‌شود. از این پس می‌توانید برای ارسال اس‌ام‌اس، از قابلیت ارسال پیامک با نام تجاری استفاده کنید.

 فراز اس ام اس؛ همراه همیشگی شما بر جلب اعتماد مشتریان

فراز اس ام اس با عرضه قابلیت جذاب ارسال پیامک با نام تجاری، در راه جلب اعتماد مشتریانتان شما را همراهی خواهد کرد. اگر در‌مورد ارسال پیامک با برند تجاری سوالی در ذهن شما باقی مانده است، پیشنهاد می‌کنیم با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

سوالات متداول

01ارسال پیامک با نام تجاری چه کاربردهایی دارد؟

با قابلیت ارسال پیامک با نام تجاری، شما می‌توانید فرآیند برندسازی مجموعه خود را به بهترین شکل انجام دهید و اعتماد مخاطبان خود را جلب کنید.

02چگونه پیامک با نام برند را برای لیست سیاه بفرستیم؟

شما می‌توانید پس از خرید خط از اپراتور، آن را به خط خدماتی تبدیل کنید. پس از این کار امکان ارسال پیامک با نام برند برای شما فراهم می‌شود.

03قابلیت ارسال پیامک با نام برند برای چه کسب‌و‌کارهایی مناسب است؟

این قابلیت جذاب فراز اس ام اس برای همه شرکت‌ها و سازمان‌ها، اصناف و مغازه‌داران و حتی فروشگاه‌های اینترنتی مزایای متعددی به‌همراه خواهد داشت.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.