ارسال پیامک به کشور ایران با رنگ سبز
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. معرفی پنل اس ام اس
  3. ارسال پیامک به خارج از کشور

ارسال پیامک به خارج از کشور

(بروزرسانی 1 خرداد 1398)

برای ارسال پیامک به خارج از کشور از طریق پنل اس ام اس، می‌توانید با خرید سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس به شماره‌های خارج از کشور پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک به خارج از کشور می‌تواند با هدف ارسال پیامک تکی برای یک شخص یا ارسال پیامک وبسرویس برای ارسال پیامک اعتبار سنجی (مانند ارسال پیامک کد تایید تلگرام) باشد.

زمانی که قصد تایید شماره موبایل کاربران ایرانی برای سایت یا اپ را داشته باشید، استفاده از پنل اس ام اس با خط خدماتی در ایران می‌تواند جوابگوی نیاز شما باشد اما زمانی کاربران شما خارج از کشور هستند برای ارسال پیامک به خارج از کشور می‌بایست سامانه پیامک قابلیت ارسال پیامک بین الملی (international) را داشته باشد و با اوپراتورهای خارج کشور قرارداد برای ارسال پیامک بین المللی داشته باشد.

ما در فراز اس‌ام‎اس قابلیت ارسال پیامک بین المللی را در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم تا بتوانید به خارج از کشور پیامک تبلیغاتی و وبسرویس ارسال نمایید.

 

نکات قابل توجه برای ارسال پیامک به خارج از کشور

برای ارسال پیامک به خارج از کشور شما می‌بایست پنل اس ام اس تجاری را تهیه نمایید و پنل پایه،اقتصادی، شرکتی قابلیت ارسال پیامک به خارج کشور را ندارند.

بعد از خرید سامانه پیامک، برای فعال سازی ماژول ارسال پیامک به خارج کشور تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا قابلیت ارسال اس ام اس بین المللی برای شما فعال شود.

سامانه پیامک خارج کشور به صورت سالانه بوده و می بایست به صورت سالانه تمدید شوند و این در حالی است سامانه پیامک برای ارسال اس ام اس به داخل ایران به صورت دائمی بوده و شما تنها یک مرتبه مبلغ پنل پیامک را پرداخت می کنید.

هزینه ارسال پیامک به خارج کشور با هزینه ارسال پیامک داخلی متفاوت است. (قیمت پیامک به خارج کشور بین 600 تومان تا 1000 تومان متفاوت است)

متن ارسال پیامک به خارج از کشور حتما می بایست به صورت انگلیسی باشد.

ارسال اس ام اس به تمام کشورهای اروپایی، آسیایی، خاورمیانه (عراق، افغانستان) و… بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است.

 

اگر برای ارسال پیامک به خارج از ایران سوالی در ذهن شما باقی مانده است می‌توانید با ما تماس بگیرید یا در بخش نظرات این مقاله سوال خودتان را مطرح نمایید تا شما را در مورد ارسال پیامک به خارج  از ایران راهنمایی کنیم.

12 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست