پنل اس ام اس » ارسال پیامک کد فعال سازی با بالاترین سرعت

ارسال پیامک کد فعالسازی با بالاترین سرعت

ارسال کد فعال سازی و تایید شماره موبایل کاربران این روزها در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل به امری ضروری تبدیل شده است. اکثر افراد دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند! پس ارسال پیامک تایید شماره موبایل با خطوط تبلیغاتی برای اکثر افراد ممکن نیست. فراز اس‌ام‌اس با ارائه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی و با ارائه ماژول Ultra Fast Send راهکار مناسب و سریع برای این کار فراهم آورده است.

ارسال پیامک کد فعالسازی با بالاترین سرعت

ارسال سریع پیامک با پترن و الگو

تنها قابلیت ماژول ultra fast send ارسال کد فعالسازی نیست! شما می توانید با مشخص کردن پترن‌های دلخواه هر پیامکی را به سرعت به تمام کاربرانتان ارسال نمایید. نحوه ساخت پترن در پنل پیامک فراز اس ام اس بسیار ساده می باشد و با ارسال بر اساس پترن میتوانید الگوی مورد نظر را اضافه نمایید.

به عنوان مثال ما در اینجا قالبی با محتوای ( %user% عزیز، فاکتوری با مبلغ %amount% برای شما صادر گردید.) آماده کرده‌ایم که پس از ارسال پیامکی مانند تصویر به دست کاربر رسیده است.

ارسال سریع پیامک با پترن و الگو

ارسال سریع کد فعالسازی بدون نیاز به تنظیمات​

پترن های مربوط به ارسال کد فعالسازی نیازی به اینماد یا ثبت شرکت حقوقی ندارد و سریعات پترن شما تایید می شود. بلافاصله بعد از خرید پنل اس ام اس خط خدماتی در پنل پیامک شما فعال است و همچنین وب سرویس ارسال سریع پیامک (به صورت رایگان) برای شما فعال است و می‌توانید با استفاده از RESTful API که در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است اقدام به ارسال کد فعال سازی نمایید.

برای وب سرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی وب سرویس php و #C و Node.js و vb.net و…. وجود دارد.

ارسال سریع کد فعالسازی بدون نیاز به تنظیمات​

ارسال سریع بدون قرارگیری در صف

پیامک هایی که با استفاده از ماژول ارسال بر اساس الگو با سرعت بسیار ارسال می شوند و تمامی پیامک های ارسال پیامک بر اساس الگو بدون قرار گیری در صف به دست مخاطبان شما می رسند زیرا سرعت ارسال پیامک بسیار مهم است.

فعال سازی آنی خط خدماتی

خطوط خدماتی رند از اپراتور 1000 و 5000 به محض خرید سامانه پیامک برای شما فعال است.

مشاهده تعرفه‌ها ارتباط با ما
01پیامک کد تایید با تاخیر 2 - 3 دقیقه ارسال می شود، دلیل چیست؟

برای ارسال سریع پیامک در کمتر از 5 ثانیه می بایست از وب سرویس پترن استفاده شود و شما در حال استفاده از وب سرویس url هستید که نیازمند تایید ناظر انسانی می باشد.

از داخل پنل > منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن، الگو ارسال پیامک را مشخص کنید و از وب سرویس پترن استفاده نمایید پیامک های شما با سرعت بالا و کمتر از چند ثانیه ارسال می شود.

02برای ارسال پیامک از افزونه دیجیتس یا افزونه ووکامرس باید پترن ثبت شود؟

الزامی به ثبت پترن نمی باشد، در صورتی که پترن ثبت نکنید پیامک های شما با تاخیر 2 – 3 دقیقه ارسال می شود و در صورتی که مطابق ویدیوهای آموزشی پترن اختصاصی ثبت نمایید پیامک شما با سرعت بالا در کمتر از چند ثانیه ارسال می شود.

پیشنهاد ما استفاده از وب سرویس پترن می باشد چون پیامک های شما با سرعت بسیار بالا ارسال می شود و برای کاربران سایت و اپلیکیشن شما تجربه کاربری خوشایندی ایجاد می شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات