ارسال پیامک کد فعالسازی با بالاترین سرعت

ارسال کد فعال سازی و تایید شماره موبایل کاربران این روزها در وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل به امری ضروری تبدیل شده است. ولی این امر همیشه هم ساده نیست. اکثر کاربران دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند! پس ارسال پیامک تایید شماره موبایل با خطوط تبلیغاتی برای اکثر افراد ممکن نیست. فراز اس‌ام‌اس با ارائه خط خدماتی رایگان بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی و با ارائه ماژول Ultra Fast Send راهکار مناسب و سریع برای این کار فراهم آورده است

ارسال سریع پیامک با پترن و الگو​

تنها قابلیت ماژول ultra fast send ارسال کد فعالسازی نیست! شما می توانید با مشخص کردن پترن‌های دلخواه هر پیامکی را به سرعت به تمام کاربرانتان ارسال نمایید. نحوه ساخت پترن در پنل پیامک فراز اس ام اس بسیار ساده می باشد و با ثبت تیکت میتوانید الگوی مورد نظر را اضافه نمایید.

به عنوان مثال ما در اینجا قالبی با محتوای ( [user] عزیز، فاکتوری با مبلغ [amount] برای شما صادر گردید. ) آماده کرده‌ایم که پس از ارسال پیامکی مانند تصویر به دست کاربر رسیده است.

این پیام از پترن با خطوط خدماتی انجام می‌شود و خط خدماتی از طرف فراز اس‌ام‌اس به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد.

ارسال سریع کد فعالسازی بدون نیاز به تنظیمات ​

ارسال کد فعالسازی نیازی به تنظیمات و ساخت پترن ندارد. بلافاصله بعد از خرید پنل اس ام اس خط خدماتی در پنل پیامک شما فعال است و همچنین وب سرویس ارسال سریع پیامک (به صورت رایگان) برای شما فعال است و می‌توانید با استفاده از RESTful API که در اختیار برنامه نویسان قرار گرفته است اقدام به ارسال کد فعال سازی نمایید. 

برای وب سرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی وب سرویس php و #C وجود دارد.

راهنمای ویدیویی استفاده از پترن

ارسال سریع بدون قرار گیری در صف

پیامک هایی که با استفاده از این ماژول ارسال می گردند سرعت بسیار بالایی دارند. خط خدماتی از مجموعه فراز اس ام اس بوده که امکان ارسال پیامک به شماره موبایل‌های مسدود را بدون نیاز به پرداخت سفته برای شما فراهم میکند و تمامی پیامک های ارسالی این روش بدون قرار گیری در صف به دست مخاطبان شما می رسند که این مورد بسیار مهم است.

فعال سازی آنی خط خدماتی

خطوط خدماتی رند از اپراتور 1000 و 5000 به محض خرید سامانه پیامک برای شما فعال است.

سوالات متداول 

بله، غیرفعال سازی سامانه پیامک و بازگشت وجه تا 30 روز و به هر علتی امکان پذیر است. 

ما به شما تضمین می‌دهیم سرعت ارسال پیامک از طریق وب سرویس خدماتی انچنان بالا است که شما هیچگاه به فکر استفاده از ضمانت بازگشت وجه نخواهید بود.

خیر، سامانه پیامک به صورت دائمی در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما فقط هزینه ارسال پیامک را پرداخت می‌کنید.

فراز اس‌ام‌اس خط خدماتی و ارسال پیامک از طریق سیم کارت را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید به سادگی به از داخل پنل پیامک یا از طریق وب سرویس شماره‌های مسدود پیامک ارسال کنید.

خیر برای استفاده از خط خدماتی هیچ محدودیتی در ارسال وجود ندارد.

خط خدماتی در تمام ساعات شبانه روز از طریق وب سرویس فعال است و شما می توانید به صورت شبانه روزی از خط خدماتی برای ارسال کد فعال سازی استفاده کنید.