پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » وب سرویس ارسال پیامک از طریق پترن

وب سرویس ارسال پیامک از طریق پترن

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

در این صفحه می‌خواهیم در مورد ارسال پیامک با پترن یا ارسال پیامک از طریق الگو صحبت کنیم، دلیل استفاده ارسال پیامک از طریق الگو را بیان کنیم، نحوه ساخت پترن برای سامانه پیامک را توضیح دهیم و نمونه کدهای وب سرویس برای ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را قرار دهیم.

 

ارسال بر اساس پترن چیست ؟

اولین سوالی که مطرح می شود، ارسال بر اساس پترن چیست و چرا باید از ارسال بر اساس پترن استفاده کنیم؟ برای پاسخ به این سوال می بایست بدانیم که برای ارسال پیامک وب سرویس دو شیوه ارسال پیامک وجود دارد.

ارسال پیامک از طریق URL

ارسال پیامک از طریق پترن

در مورد ارسال پیامک از طریق URL قبلا توضیح داده بودیم و در این صفحه می‎خواهیم در مورد ارسال پیامک از طریق پترن صحبت کنیم و  0 تا 100 استفاده از ارسال پیامک بر اساس پترن را به شما آموزش دهیم، همراه ما باشید تا پیامک‌های شما از این پس کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.

 

 

چرا باید از ارسال بر اساس پترن استفاده کنیم؟

2 نمونه وب سرویس برای ارسال پیامک وجود دارد، وب سرویس url و وب سرویس بر اساس الگو، در وب سرویس url شما تمام متن پیامک را خودتان از طریق وب سرویس ارسال می‌کنید و چون تمام متن از طریق وب سرویس ارسال می‌شود و به دلیل حساسیتی که بروی خطوط خدماتی وجود دارد، می‌بایست متن ارسالی شما از سمت مانیتورینگ فراز اس‌ام‌اس بررسی شده و این کاربر باعث تاخیر (1 الی 2 دقیقه) در تایید و ارسال پیامک می‌شود گاهی اوقات ماهیت برخی پیامک‌ها به گونه‌ای است که می‌بایست پیامک به صورت لحظه‌ای ارسال شود اینجاست که وب سرویس ارسال بر اساس پترن فراز اس‌ام‌اس وارد عمل می‌شود و به شما کمک می‌کند که پیامک‌های وب سرویس شما با سرعت بالا از طریق خط خدماتی (با الگو مشخص) ارسال شوند.

 

ارسال بر اساس الگو چیست ؟

در ارسال پیامک وب سرویس از طریق پترن شما متن کلی پیامک را مشخص می‌کنید و فقط در بعضی از موارد که نیاز است متغیر قرار می‌دهید، بنابراین کلیت متن شما ثابت است و یک مرتبه واحد مانیتورینگ فراز اس‌ام‌اس متن پیامک را مشاهده و تایید می‌کند در صورتی که متن پیامک تبلیغاتی نباشد یک کد الگو در اختیار شما قرار می‌گیرد زمانی که شما از طریق این الگو پیامک ارسال می‌کنید بدون تایید ناظر انسانی پیامک ارسال می‌شود و پیامک ارسال شده در کمتر از 5 ثانیه به دست مخاطب می‌رسد.

ارسال پیامک براساس الگو برای پیامک کد فعال سازی OTP، تشکر بعد از خرید مشتری از سایت و هر موردی که بخواهید پیامک شما در کسری ازثانیه ارسال شود می‌توانید از وب سرویس پیامک فراز اس‌ام‌اس استفاده نمایید تا پیامک سریعا ارسال شود.

 

مثلا فرض کنید بخواهید چنین متن پیامکی با سرعت بالا روی گوشی مخاطب ارسال شود شما می‌بایست وارد سامانه پیامکی شوید از منو سمت راست > ارسال بر اساس پترن > پترن اختصاصی خود را ثبت نمایید و بعد از تایید می‌توانید از این پترن استفاده نمایید.

 

ارسال پیامک سایت پارس استیل با الگو

نحوه ساخت پترن در سامانه پیامک فراز اس ام اس

 

 

ویدیو آموزش ارسال پیامک بعد از تغییر وضعیت در ووکامرس

افزونه های پیامکی سازگار با ارسال بر اساس پترن

با توجه به اینکه کاربرانی زیادی از برخی سیستم های مشترک استفاده می کنند ما برای برخی سیستم‌های مدیریت محتوا و سایت سازها افزونه با قابلیت ارسال پیامک با پترن را فراهم کرده‌ایم تا پیامک با سرعت بالا ارسال شود و نیازی به پرداخت هزینه به برنامه نویس نباشد، در اینجا برخی افزونه‌هایی که با سیستم ارسال بر اساس پترن سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس هستند را معرفی می‌کنیم.

 

نمونه کد های ارسال بر اساس پترن

سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس با تمام زبان های برنامه نویسی سازگار بوده و برنامه نویسان می‌توانند از وب سرویس های سامانه پیامکی ما برای ارسال پیامک وب سرویس استفاده کنند و از کیفیت سرویس دهی مطمئن باشند.

در اینجا برخی نمونه کدهای ارسال بر اساس پترن قرار داده می‌شود که می‌توانید با دانلود آن‌ها کلیت سیستم را ملاحظه نمایید، برای دسترسی به نمونه کدهای بیشتر لطفا با شرکت فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید.

 

 

آیا شما به نمونه کد دیگری برای ارسال پیامک از طریق الگو نیاز دارید؟ لطفا از طریق نظرات به ما اعلام کنید تا واحد پشتیبانی نمونه کد مربوطه را برای شما آماده کند، ما به صورت شبانه روزی در حال توسعه قابلیت‌‎های سامانه پیامکی هستیم.

 

 

 

3/5 - (6 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • arian
  4 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  کد پایتون هم بزارید

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2023

   چشم در آینده اضافه خواهد شد.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000