پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » دانلود رایگان افزونه دیجیتس + ویدیو آموزشی DIGITS

دانلود رایگان افزونه دیجیتس + ویدیو آموزشی DIGITS

افزونه digits قابلیت ثبت نام با شماره موبایل و تایید شماره موبایل به سایت وردپرس شما اضافه می شود و کاربران سایت شما می توانند بدون نیاز به ایمیل در سایت شما عضو شوند.

افزونه دیجیتس بهترین افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال‌سازی OTP برای وردپرس است.
افزونه دیجیتز در این صفحه وجود دارد بعد از دانلود دیجیتس اختصاصی فراز اس ام اس مطابق راهنمای ویدئو آموزشی تنظیمات افزونه Digits را انجام دهید تا قابلیت ثبت نام با شماره موبایل برای شما فعال شود. پیامک افزونه digits از طریق خط خدماتی (جهت عبور از بلک لیست) با سرعت‌ بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال می‌شوند، همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس با افزونه دیجیتس راستچین و افزونه دیجیتس ژاکت سازگار است.

معرفی دیجیتس، افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

افزونه digits قابلیت ثبت نام با شماره موبایل و تایید شماره موبایل به سایت وردپرس شما اضافه می شود و کاربران سایت می توانند بدون نیاز به ایمیل در سایت شما عضو شوند.

افزونه دیجیتس بهترین افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال‌سازی OTP برای وردپرس است.
افزونه دیجیتز در این صفحه وجود دارد بعد از دانلود دیجیتس اختصاصی فراز اس ام اس مطابق راهنمای ویدئو آموزشی تنظیمات افزونه Digits را انجام دهید تا قابلیت ثبت نام با شماره موبایل برای شما فعال شود. پیامک افزونه digits از طریق خط خدماتی (جهت عبور از بلک لیست) با سرعت‌ بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال می‌شوند، همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس با افزونه دیجیتس راستچین و افزونه دیجیتس ژاکت سازگار است.

 

آموزش دانلود، نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس (رایگان)

با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران ویدیو آموزشی برای راهنمای کامل نصب و فعال سازی افزونه دیجیت در سایت فراز اس‌ام‌اس قرار گرفت.

 

 

لینک تهیه افزونه دیجیتس از ژاکت

https://www.zhaket.com/web/mobile-number-signup/?affid=AF-6136f7b93ae2b

لینک تهیه افزونه دیجیتس از راستچین

https://www.rtl-theme.com/digits-wordpress-plugin/?aff=ghaffari273

لینک دانلود افزونه دیجیتس رایگان

https://farazsms.com/wp-content/uploads/2023/06/digits-ippanel-7.9.3.zip

 

 

افزونه دیجیتس چیست؟ افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

دیجیتس، دیجیتز یا دیجیت هر سه نام یک پلاگین محبوب وردپرسی هستند که باهدف ساده‌تر کردن فرآیند ثبت نام و ورود کاربران به سایت طراحی‌شده است. احتمالاً نام این افزونه را به شکل‌های دیگر شنیده‌اید. کاربران با جستجوی عبارت‌های متفاوت به دنبال افزونه دیجیت در سطح وب می‌گردند که منظور از تمامی این عبارت‌ها، همان افزونه دیجیتس است:

 • افزونه تایید شماره موبایل در وردپرس
 • افزونه ارسال otp در وردپرس
 • افزونه احراز هویت پیامکی در وردپرس
 • افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

در این صفحه به‌صورت کامل به بررسی قابلیت‌های این افزونه محبوب وردپرسی و آموزش نحوه نصب و استفاده از آن خواهیم پرداخت. در سایدبار سمت راست می توانید دانلود رایگان افزونه دیجیتس را انجام دهید. دقت کنید که نسخه اصلی افزونه را می بایست از سایتhttps://digits.unitedover.com تهیه کنید که البته با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار نیست ما افزونه را با درگاه سامانه پیامک فراز اس ام اس سازگار کرده‌ایم و قابلیت ارسال پیامک بر اساس وب سرویس پترن برای ارسال پیامک در کمتر از 5 ثانیه با استفاده از خط خدماتی را در افزونه قرار داده‌ایم.

در صورتی که شما خودتان برنامه نویس هستید می‌توانید از سایت اصلی افزونه را تهیه کنید و سپس با استفاده از نمونه کدهای وبسرویس خودتان افزونه دیجیتس را به سایت ما و سامانه پیامکی خدماتی ما برای ارسال پیامک الگو متصل کنید در غیر این صورت از افزونه‌ digits توسعه داده شده توسط فراز اس ام اس که رایگان در اختیار شما قرار داده شده است استفاده نمایید.

 

کاربرد افزونه digits چیست؟ افزونه ثبت نام وردپرس با تایید پیامک

احتمالاً تاکنون با سایت و اپلیکیشن هایی مواجه شده‌اید که فرآیند ثبت نام در آن‌ها بسیار ساده است. به‌طور مثال برای ثبت نام در دیجی کالا، اسنپ یا تلگرام هیچ‌چیز دیگری به‌جز شماره تلفن نیاز نیست! درصورتی‌که برای ثبت نام در برخی از وب‌سایت‌ها باید حتماً از یک ایمیل استفاده شود.

افزونه دیجیتس به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به واردکردن ایمیل توسط کاربر، قابلیت ثبت نام با شماره تماس را برای آن‌ها فراهم کنید. بعد از نصب پلاگین دیجیتس روی وب‌سایتتان، کاربران شما تنها با واردکردن شماره تماسشان می‌توانند ثبت نام کنند یا وارد سایت شوند.

با استفاده از افزونه دیجیتس، نیازی نیست تا برای فراهم کردن قابلیت ثبت نام با شماره موبایل، کد نویسی انجام دهید. تمام کارهای ارسال کد فعال سازی و ثبت نام با شماره موبایل فقط با خرید پنل اس ام اس و نصب افزونه دیجیتس انجام می‌شود.

مزایای استفاده از افزونه دیجیتس

افزونه دیجیت، یکی از مهم‌ترین عوامل افزایش نرخ عضویت در سایت

یکی از مشکلات وردپرس، فیلد اجباری ایمیل در فرآیند ثبت نام سایت است. امروزه مردم علاقه‌ای به ثبت نام با ایمیل ندارند! در دنیای امروز به‌خصوص بعد از آمدن تلگرام و نحوه فعال‌سازی اکانت در تلگرام اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ثبت نام با شماره موبایل را جایگزین ثبت نام ایمیل کردند.

همین مورد باعث افزایش نرخ عضویت در سایت می‌شود. زیرا هر فرد با هر سطحی از دانش و معلومات می‌تواند به‌راحتی با شماره موبایل در سایت شما ثبت نام کنند و دیگر نیازی به حفظ نام کاربری و یا واردکردن ایمیل و یا تائید روی لینک ایمیل نیست!

افزونه  digitsچه امکاناتی دارد؟ سریع‌ترین راه ورود با شماره موبایل در سایت

ثبت نام در وردپرس با شماره موبایل باعث می‌شود تا نرخ ثبت نام سایت شما افزایش پیدا کند زیرا زحمت واردکردن ایمیل و تائید هویت را برای کاربر حذف می‌کنید.

فراز اس ام اس با استفاده از افزونه اختصاصی توسعه داده شده توسط فراز اس ام اس امکانات جذابی می‌توانید به افزونه دیجیتس اضافه کنید.

 • ذخیره شماره موبایل کاربران در سامانه پیامک فراز اس ام اس
 • ارسال پیامک خوش آمد گویی بعد از ثبت نام

 

فرم ورود و ثبت نام با افزونه دیجیتس رایگان

 

سازگاری افزونه دیجیت با افزونه‌های محبوب وردپرس، افزونه رایگان وردپرس

 • پشتیبانی کامل از وردپرس (wordpress)
 • پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز ووکامرس (woocommerce)
 • پشتیبانی کامل بادی پرس (bodypress)
 • پشتیبانی از بی بی پرس (BBpress)
 • پشتیبانی از گرویتی فرم(gravityforms)
 • پشتیبانی از ایزی دیجیتال دانلود(EDD)
 • پشتیبانی از ویژوال کامپوزر

هماهنگی کامل با کاربران عضو شده قدیمی

اگر در سایتتان کاربران زیادی دارید که در گذشته از طریق ایمیل وارد سایت شما شده‌اند نگران نباشید. کاربران قدیمی سایت شما همچنان می‌توانند از طریق ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوند و در قسمت ویرایش اطلاعات کاربری شماره موبایل خودشان را وارد کنند. زمان ذخیره کد تائید پیامکی به شماره موبایلشان ارسال می‌شود. پس از آن کاربر می‌تواند با شماره موبایل وارد سایت شود.

دریافت اطلاعات از کاربران با افزونه  digits

یکی از قابلیت‌های جذاب افزونه دیجیس، قابلیت اضافه کردن نامحدود فیلد به‌صورت متن، شماره، کادر کشویی، رادیوباکس، چک باکس و موارد دیگر است که می‌توانید هنگام ثبت نام کاربر اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت نمایید.

به عنوان مثال اگر به کدملی، شماره پروانه کسب یا موارد دیگر نیاز دارید می‌توانید اطلاعات دلخواه را از کاربر دریافت نمایید. همچنین افزونه دیجیت قابلیت‌های دیگری نیز دارد که در ارسال پیامک اعتبار سنجی به شما کمک می‌کند تا تجربه لذت‌بخش‌تری را برای کاربر فراهم نمایید:

 • امکان ریدارکت آدرس های ثبت نام و ورود و خروج
 • امکان سفارش سازی استایل
 • کاملا ریسپانسیو شده

اهمیت استفاده از خط خدماتی در کنار افزونه دیجیت

بسیاری افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اپراتور برایشان ارسال نشود. ازآنجایی‌که تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند، این احتمال وجود دارد که پیامک کد فعال‌سازی وب‌سایت شما به دست کاربر نرسد. زیرا ممکن است کاربر، دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده باشد.

اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کدفعال‌سازی استفاده نمایید، پیامک کدفعال‌سازی به دست کاربر نمی‌رسد (آن‌ها نمی‌دانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) درنهایت کاربرتان نمی‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به همین راحتی یک بازدیدکننده یا مشتری از دست می‌رود.

خرید خط خدماتی بدون نیاز به سفته برای digits افزونه

خط خدماتی قابلیت ارسال پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست را در اختیار شما قرار می‌دهد. اکثر سامانه‌های پیامکی خط خدماتی ندارند و شما باید با پرداخت مبلغی بین 5 تا 20 میلیون تومان سفته خط خدماتی اختصاصی بگیرید. همچنین فعال‌سازی خط خدماتی بین 60 تا 120 روز زمان‌بر است. راه‌حل چیست؟

ما در فراز اس‌ام‌اس یک خط خدماتی اشتراکی و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌دهیم. این خط بلافاصله بعد از خرید پنل پیامکی فعال است و می‌توانید از این خط برای ارسال کدهای فعال‌سازی در افزونه دیجیتس استفاده نمایید. در این حالت نیازی به ثبت شرکت حقوقی و ارائه سفته یا نماد اعتماد الکترونیک نیست.

اگر نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشتید و می‌خواهید با یک خط خاص پیامک‌های افزونه دیجیتز را ارسال نمایید، در صورتی که نماد اعتماد یا پروانه کسب داشته باشید می‌توانید خط خدماتی اختصاصی (بدون نیاز به سفته)‌ خریداری کنید و پیامک را با شماره‌های اپراتور ۹۰۰۰ ارسال نمایید.

همچنین امکان ارسال پیامک از طریق خطوط خدماتی سایر اپراتورها وجود دارد اما در این حالت می‌بایست حتما شرکت حقوقی ثبت شده داشته باشید و ۲۰ میلیون سفته دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر دراین‌باره می‌توانید به صفحه خط خدماتی مراجعه کنید.

راهنمای اتصال وردپرس به پلاگین  digits

تنظیمات افزونه پیامکی دیجیت

ابتدا وارد سایت فراز اس ام اس شوید و سامانه پیامکی موردنظرتان را بر اساس تعداد ارسال پیامک انتخاب و خریداری کنید. پیشنهاد ما پنل شرکتی یا پنل پیامک تجاری است زیرا هرچه پنل پیامکی پیشرفته‌تری را خریداری کنید هزینه ارسال پیامک برای شما کمتر خواهد شد. بعد از دریافت نام کاربری و رمز، از طریق پیامک وارد سامانه پیامکی شوید.

در مرحله بعد باید برای دانلود آخرین ورژن افزونه digits به بخش خدمات وب‌سرویس > افزونه‌ها مراجعه کنید و افزونه را به‌صورت رایگان دانلود کنید.

بعد از تهیه پلاگین دیجیت و نصب افزونه ارسال پیامک اعتبارسنجی وردپرس وارد بخش تنظیمات> digits> پیکربندی شوید.

 1. تهیه یک سامانه پیامکی برای اتصال به افزونه پیامک دیجیتز (DIGITS) از سایت فراز اس ام اس
 2. انتخاب درگاه سامانه پیامک: FarazSMS یا ippanel
 3. نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک
 4. کلمه عبور: کلمه عبور ورود به سامانه پیامک
 5. خط ارسال‌کننده پیامک: 3000505 (این خط خدماتی بوده و به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود.)
 6. وارد سامانه پیامک فراز اس ام اس شوید از منو سمت راست> ارسال بر اساس پترن> یک الگو پیامکی ایجاد کنید که می‌بایست شامل یک متغیر code باشد و در انتهای متن پترن حتما اسم یا آدرس سایت خودتان را وارد کنید و در بخش توضیحات نیز آدرس سایت را اعلام کنید تا پترن شما تایید شود.
 7. ارسال از طریق الگو “بله” (زیرا باعت می شود پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.)
 8. کد الگو پیامک را که در بخش ارسال بر اساس پترن ساخته‌اید وارد نماید و روی دکمه بررسی الگو کلیک کنید.
 9. تنظیمات انجام شده است از بخش انتهای صفحه می‌توانید با کلیک روی دکمه تست ارسال پیامک از انجام صحیح تنظیمات دیجیتس مطمئن شوید.

کار تمام است با استفاده از شورت کدها می‌توانید صفحه لاگین برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل برای کاربران ایجاد نمایید. دقت داشته باشید که حتما می‌بایست از شورت کد دیجیتز استفاده نمایید و استفاده از صفحه‌های ووکامرس برای این کار مناسب نمی‌باشد و ممکن است به درستی کار نکند.

 

افزونه‌های مشابه دیجیت برای ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

دیجیت تنها افزونه کاربردی برای ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس نیست. بلکه افزونه‌های دیگری توسط فراز اس ام اس ارائه می‌شود که برای آشنایی با هر یک می‌توانید روی آن کلیک کنید و توضیحات را مطالعه نمایید.

 

اطلاع‌رسانی به مخاطبین سایت با افزونه باشگاه مشتریان

یکی دیگر از افزونه‌هایی که در کنار پلاگین دیجیت می‌تواند بسیار مفید باشد، افزونه باشگاه مشتریان است که به صورت اختصاصی توسط سامانه پیامک فراز اس ام اس توسعه داده شده است.

افزونه باشگاه مشتریان به شما کمک می‌کند به‌صورت اتوماتیک و خودکار شماره موبایل کاربران سایت خود را جمع‌آوری کرده و در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید تا هر زمان که محصول جدیدی به فروشگاه شما اضافه شد یا در جشنواره‌ها بتوانید سریعا به کاربران سایت خود پیامک تبلیغاتی هدفمند ارسال کنید. برای آشنایی بیشتر با این پلاگین می‌توانید به صفحه معرفی افزونه باشگاه مشتریان مراجعه کنید.

فراز اس ام اس همراه همیشگی شماست

در صورتی‌ که در نصب و فعال‌سازی پلاگین اعتبارسنجی با شماره موبایل (DIGIT) با مشکلی روبرو شدید می‌توانید در بخش نظرات این مقاله سوالتان را مطرح کنید، کارشناسان ما بسیار سریع به سوال شما پاسخ می‌دهد.

4.3/5 - (13 امتیاز)

سوالات متداول کاربران پیرامون افزونه دیجیتس

01افزونه دیجیتس چیست؟

افزونه دیجیتس برای ایجاد سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل (بدون نیاز به ایمیل) است. بعد از دانلود پلاگین دیجیت و نصب آن روی وردپرس، کاربر سایت شما تنها با واردکردن شماره تماس، یک کد فعال‌سازی دریافت می‌کند که با وارد کردن کد فعال‌سازی می‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند. سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

02سرعت ارسال کد فعال سازی در افزونه دیجیتس چقدر است؟

از آنجایی که در پنل پیامک فراز اس ام اس از وب‌سرویس ارسال پیامک بر اساس پترن برای ارسال کد تایید استفاده می‌شود پیامک‌های کد فعال‌سازی با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به گوشی مخاطب ارسال می‌شود. ارسال پیامک‌های کد فعال سازی در 24 ساعت شبانه‌روز و بدون تایید ناظر انسانی انجام می‌شود.

03آیا کد فعال سازی به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال می شود؟

با توجه به اینکه خطوط خدماتی در پنل پیامک فراز اس ام اس وجود دارد بنابراین پیامک‌های ارسال کد فعال سازی با خط خدماتی ارسال می‌شود. حتی اگر کسی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد باز هم پیامک کد تایید ارسال می‌شود زیرا این پیامک‌ها با خطوط خدماتی عمومی سامانه ارسال می‌شود.

04تفاوت افزونه پیامک گرویتی فرم و افزونه دیجیتس چیست؟

افزونه دیجیتس صرفا برای ورود و ثبت نام در سایت، با شماره موبایل است و به صورت تخصصی برای ثبت نام با شماره موبایل ساخته شده است. همانطور که احتمالا می‌دانید می توان از افزونه پیامک گرویتی فرم برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل (از طریق گرویتی فرم) استفاده کرد اما از آنجایی که این افزونه برای این کار ساخته نشده، ممکن است برای شما مشکل ساز شود. شما نمی‌توانید حتی فیلد ایمیل را حذف کنید در صورتی که در دیجیتس چنین قابلیتی وجود دارد. پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است.

05خطای افزونه دیجیتس "شماره نامعتبر" در تسویه حساب ووکامرس

اددان رایگان ادغام شماره ووکامرس را نصب، فعال و هر دو گزینه آن را بلی قرار دهید(در فایل دانلودی و پوشه addons موجود است-فایل و فیلم آموزشی نیز موجود است)

اگر از ووکامرس فارسی استفاده می کنید، در ووکامرس فارسی و قسمت ابزارها و سربرگ تسویه حساب و یا پرداخت، گزینه های موبایل را غیرفعال و ذخیره کنید.

06فرمت شماره موبایل در فاکتور ووکامرس (فقط در دیجیتس ژاکت)

با توجه به مشکل کاربران ایرانی با فرمت شماره موبایل ثبت شده در فاکتور ووکامرس، تیم مرسا وب در نهایت پس بررسی این امکاین را در افزونه دیجیتس ژاکت فراهم کرده است تا کاربران بدون مشکل از افزونه دیجیتس استفاده کنند.

در دیجیتس ژاکت و در منوی ووکامرس، یک گزینه با نام “تنظیم فرمت شماره موبایل در ووکامرس” اضافه کرده ایم که 3 انتخاب دارید:

1- شماره به همراه کد کشور (مثال: 989123456789+)

2- شماره به همراه صفر اول (مثال: 09123456789)

3- شماره بدون کد کشور و صفر اول (مثال: 9123456789)

که به دلخواه و با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی از 3 گزینه را تنظیم کنید تا شماره در فاکتور ووکامرس به همان صورت ثبت شود.

توجه: برای استفاده از این امکان، پس از انتخاب گزینه مورد نظر و ذخیره آن، کش سایت را حذف و صفحه تسویه حساب را رفرش کنید.

توجه: برای استفاده از این امکان، باید افزودنی “ادغام شماره ووکامرس” را غیرفعال کنید. با توجه به مشکل کاربران ایرانی با فرمت شماره موبایل ثبت شده در فاکتور ووکامرس، تیم مرسا وب در نهایت پس بررسی این امکاین را در افزونه دیجیتس ژاکت فراهم کرده است تا کاربران بدون مشکل از افزونه دیجیتس استفاده کنند.

07کپچا / ریکپچا در افزونه دیجیتس را چطور فعال کنم؟

در تنظیمات فرم ورود و عضویت کپچا را غیرفعال کنید و یا کپچای ساده را انتخاب کنید.

1- اگر ریکپچا را فعال کنید باید کلید ریکپچا را هم در تنظیمات وارد کنید تا ریکپچا به درستی اعمال شود، در غیر اینصورت مشکل ایجاد میشود و عضویت و ورود مختل میشود.

2- آموزش دریافت کلید و تنظیم ریکپچا را میتوانید در اینترنت جستجو کنید.

08OTP Limit چیست؟

محدودیت ارسال otp به درخواست کاربران بسیاری و در جهت امنیت سایت به افزونه اضافه شده است.

این مورد برای جلوگیری از درخواست های مکرر otp از جانب هکرها و ربات ها میباشد و امنیت سایت را ارتقا میدهد.

اگر این مورد نباشد یک ربات و یا هکر با درخواست مکرر و طولانی میتواند کد را پیدا کرده و وارد سایت شود و سایت هک شود.

پس مورد مهمی برای امینیت است پیشنهاد میشود تا حتما فعال کنید.

با تغییر ip اینترنت مجدد میتوان درخواست ارسال انجام داد.

1- برای فعال و یا غیرفعال کردن میتوانید از این گزینه استفاده نمایید.

2- همچنین اگر میخواهید Ip های مورد نظر را که در نظر دارید از این محدودیت مستثنی کنید، باید آی پی های مورد نظر را در پیکربندی دیجیتس و مکان مشخص شده در تصویر ضمیمه وارد کنید و ذخیره نمایید.

09در افزونه برای عضویت حتما باید کد تایید ارسال شود؟

دیجیتس بر پایه ارسال کد تایید و اعتبارسنجی شماره موبایل است.

اگر عضویت در سایت شما با اعتبارسنجی و ارسال کد تایید به شماره نباشد و اگر پیامک تایید ارسال نشود، امنیت صفر خواهد شد و عضویت فیک زیاد.

1- مشکل امنیتی عضویت بدون ارسال کد تایید:
فرض کنید کاربری با شماره خود شما عضو شود! (چون کد تایید ارسال نمیشود، پس هر کاربری میتواند با هر شماره ای عضویت انجام دهد)
بعد از آن خوتان با شماره خود نمیتوانید عضو شوید و همچنین اطلاعات کاربر هم صحیح نخواهد بود و عضویت های فیک خواهید داشت.

پس عملا اعتبارسنجی نشده و کاربر با شماره شخص دیگری عضو شده است و همان شخص با شماره خودش دیگر نمیتواند عضو شود و تمامی مسولیت کارهایی که کاربر انجام میدهد بر عهده صاحب شماره خواهد بود که اصلا کار صحیح و معتبری نیست.

2- مشکل امنیتی در ارسال کد تایید به ایمیل:

شما فرض کنید ارسال به ایمیل را در افزونه قرار دهیم: من با شماره خود شما و ایمیل خودم عضویت انجام دهم و کد تایید به جای گوشی شما(چون شماره شما را وارد کردم) به ایمیل من ارسال شود (چون ایمیل خودم را وارد کردم) و من با کد تایید صحیح بتوانم عضو شود!

پس عملا اعتبارسنجی نشده و من با شماره شخص دیگری عضو شدم و همان شخص با شماره خودش دیگر نمیتواند عضو شود و تمامی مسولیت کارهایی که من انجام میدهم بر عهده صاحب شماره خواهد بود که اصلا کار صحیح و معتبری نیست.

10دیجیتس با php نسخه چند سازگار می‌باشد؟

بله

به دلیل کدگذاری شدن افزونه با ioncube، افزونه دیجیتس نیز از php 7.4 تا php 8.1 سازگار میباشد.

11تنظیمات افزونه دیجیتس سمندون به چه صورت است؟

داخل متن حتما باید عبارت %otp% با حروف کوچک باشد.
جداکننده : روی % باشد.
متغییر : تنها عبارت otp نوشته شود
نوع : رشته انتخاب شود.
تعداد : 40 نوشته شود.
در ساخت پترن باید بدین صورت عمل بکنید و در تنظیمات دیجیتس در بخش الگو پیام تنها باید عبارت {OTP} با حروف درشت نوشته شود.

12 افزونه دیجیتس رو نصب کردم ولی هنگامی که کاربر می خواد وارد بشه پیام میده کشور شما را پشتیبانی نمی کنیم درحالی که کد کشور رو روی ایران قرار دادم.

فرم ورود و ثبت نام را یکی کرده اید و فیلد رمز یکبار مصرف را غیر فعال کرده اید.

13 فرم های بنده در صفحه ورود افزونه همه غیب شدن. بررسی که کردم دیدم opacity شون صفر شده.

در صورتی که از قالب وودمارت استفاده می کنید.

فعال شدن گزینه حذف jQuery Migrate در قالب وودمارت باعث ایجاد این تداخل می شود.

مشکل قالب وودمارت در افزونه دیجیتس

مشکل قالب وودمارت در افزونه دیجیتس

 

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمدرضا
  18 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  سلام
  به‌روزرسانی نمی‌کنید افزونه رو؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2023

   سلام نسخه جدید افزونه دیجیتس رایگان امروز در سایت فراز اس ام اس قرار گرفت.

 • یوسفی
  15 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  سلام
  لطفا افزونه رو آپدیت کنید. افزونه های دیگه آپدیت شدن و ioncube جدید میخوان. این افزونه قدیمی هست و ioncube قدیمی میخواد.
  داره مشکل زا میشه
  ضمن اینکه با php 8.1 هم مشکل داره و بالاجبار باید از 7.4 بخاطر این افزونه استفاده کنیم

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2023

   آپدیت جدید افزونه دیجیتس به نسخه 7.9.3 ارائه گردید.
   اضافه شدن کدهای کوتاه جدید
   اضافه شدن ارسال براساس apikey
   اضافه شدن ارسال بین الملل
   عدم نیاز به نصب IonCube loader بر روی هاست
   سازگاری با آخرین نسخه php

 • حامد شادمان
  11 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  نسخه‌های جدید این افزونه اومده آیا این افزونه رو آپدیت میکنید؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2023

   آپدیت جدید افزونه دیجیتس به نسخه 7.9.3 ارائه گردید.
   اضافه شدن کدهای کوتاه جدید
   اضافه شدن ارسال براساس apikey
   اضافه شدن ارسال بین الملل
   عدم نیاز به نصب IonCube loader بر روی هاست
   سازگاری با آخرین نسخه php

 • امید
  4 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  سلام وقت شما بخیر باشه
  من افزونه دیجیتس و فراز اس ام اس را روی سایتم دارم و هم اکنون از آنها استفاده میکنم.
  فقط یک مشکلی هست که دستم برای طراحی صفحه ثبت نام باز نیست و صرفا تنها رنگ و فیلدها قابل تغییر هست.
  مثلا نمیتونم یک صفحه ثبت نام مانند ثبت نام شما درست کنم. چه راهی برای اینکار پیشنهاد میدهید؟

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2023

   سایت ما به صورت اختصاصی کد نویسی شده است می توانید با طراح سایت برای اینکه افزونه خاصی را برای شما توسعه دهد تا بتوانید مانند دیجینس از ان استفاده نمایید صحبت بفرمایید.

  • امید
   8 ژوئن 2023

   ممنون
   افزونه ی دیگر نیست که مانند المنتور بتوان صفحه ثبت نام را طراحی کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 ژوئن 2023

   سلام
   افزونه پنل کاربری وردپرس یار استفاده کنید که پنل کاربری المنتوری دارد.

 • رها
  31 می 2023 پاسخ دهید

  من این افزونه رو دانلود و نصب کردم اما فعال نمیشه و پیام میاد

  • سیدمحمود غفاری
   31 می 2023

   سلام
   در صورتی که ویدیوهای اموزشی و نحوه راه اندازی تنظیمات افزونه دیجیتس به شما کمک نکرده است، لطفا از طریق تیکت پشتیبانی موضوع را مطرح نمایید تا همکاران ما به صورت موردی سایت شما را برای فعال سازی افزونه دیجیتس بررسی کنند.

 • محمد علی عصایی
  29 می 2023 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر میشه لطف کنید به کامنت من پاسخ بدید. من تمامی تنظیمات قسمت درگاه رو درست انجام دادم، تست هم که میکنم سریع پیامک یک بار مصرف با پترن میاد، ولی وقتی میخوام بقیه تنظیمات افزونه مثل مثلا تنظیمات فرم یا تنظیمات عمومی رو انجام بدم به من افزونه دیجی تس میگه که «لطفاً تنظیمات درگاه پیامک را تکمیل کنید»! ارور میده یعنی
  تنظیمات درگاه پیامک که کامله! چکار کنم که افزونه ارور نده باز؟ این ارور برای چیه؟

  • سیدمحمود غفاری
   29 می 2023

   سلام این مورد نیاز به بررسی دقیقتر دارد؛ لطفا از طریق تیکت پشتیبانی، اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال بفرمایید تا بررسی شود.
   پیشنهاد من این هست که شما اول تنظیمات درگاه رو انجام بدهید، صفحه تنظیمات افزونه دیجیتس رو بروزرسانی کنید احتمال دارد مشکل شما مرتفع شود، در غیر این صورت اطلاعات دسترسی به سایت از طریق تیکت پشتیبانی ارسال بفرمایید تا این موضوع بررسی شود.

 • محدثه
  27 می 2023 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید و من افزونه دیجیتس رو نصب کردم و همه تنظیمات مربوط رو کانفیگ کردم و الان برای ورود کاربر اوکی هست . تنها مشکلی که دارم اینه که هنگام ادیت کردن و ویرایش صفحات سایت پاپ آپی تحت عنوان (اضافه کردن شماره همراه ، شما می توانید از این پس با استفاده از این شماره همراه و کد تأیید وارد سایت شوید.) و بنده حتی با وارد کردن شماره موبایل هم نمیتونم وارد صفحه ادیت سایت بشم چون میگه شماره شما قبلا ثبت شده. چطور این پاپ اپ رو غیرفعال کنم؟ (منظورم صفحه wp-admin) نیست که گزینه فعال کردن یا نکردنش تو خود افزونه وجود داره. منظورم قسمت ویرایش صفحات سایت که از طریق پشخوان > بازید سایت> ویرایش صفحات یا سفارشی سازی

  • سیدمحمود غفاری
   28 می 2023

   سلام
   در بخش تنظیمات digits> ادانها > یکپارچه سازی کاربران قدیمی > تنظیمات >نمایش “افزودن شماره همراه” به صورت پاپ آپ برای کاربران قدیمی را غیر فعال نمایید تا پاپ اپ نمایش داده نشود.

 • احسان طالبخواه
  16 آوریل 2023 پاسخ دهید

  ایا برای استفاده از سامانه فراز اس ام اس از افزونه های دیجیتس که در سایت های دیگر هم عرضه میشه استفاده کرد؟ چون این نسخه افزونه با اد ان oneclick افزونه دیجیتس همخانی نداره

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام بله شما می توانید از افزونه دیجیتس ژاکت که توسط مرسا وب (آقای پورحسن) و افزونه دیجیتس راستچین که توسط گروه اتوماتیک یا افزونه دیجیتس ابزار وردپرس که توسط آقای مهدی جبین پور عرضه شده است استفاده نمایید و تمامی این افزونه های دیجیتس با سامانه پیامک فراز اس ام اس سازگار هستند.

 • علی
  28 فوریه 2023 پاسخ دهید

  سلام چرا این افزونه را بروز نمیکنید ؟؟؟؟ از رده خارج شده

  • سیدمحمود غفاری
   1 مارس 2023

   سلام تخصص اصلی ما سامانه پیامک و ارسال پیامک است پیشنهاد می شود نسخه‌های بروزتر افزونه دیجیتس را از ژاکت تهیه بفرمایید.

 • ریحان مهدوی
  1 دسامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  ممنون میشم آخرین نسخه دیجیتس رو برای دانلود قرار بدید. چند ورژن جدیدتر از این نسخه موجود در سایت شما
  (7.8) الان وجود داره اما من به شخصه اعتماد به شما دارم و دوست دارم از سایتی بگیرم که مطمئنم افرونه ویروس یا مشکلی نداره

  • سیدمحمود غفاری
   17 دسامبر 2022

   سلام
   از اعتماد شما سپاسگزاریم.
   در حال حاضر متاسفانه آخرین نسخه قابل اعتماد و سازگار با سامانه پیامک فراز اس ام اس ۷.۸ است البته نسخه‌های بروز در ژاکت و راستچین وجود دارد که لینک آنها نیز در هنین صفحه وجود دارد و می توانید از افزونه های دیجیتس ژاکت یا راستچین استفاده بفرمایید.

  • میلاد خسرویان
   8 آوریل 2023

   سلام.لطفا افزونه دیجیتس رو بروز کنید. مارکت هایی که برای دانلود معرفی میکنید شدیدا گرون کردن افزونه دیجیتس رو… و کی اپدیت میکنید؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام
   فعالیت اصلی شرکت زرین ارتباطات آسیا و سامانه پیامک فراز اس ام اس در زمینه ارسال پیامک های تبلیغاتی و ارسال پیامک از طریق وب سرویس است و ما اولویتمان را توسعه زیر ساخت های قدرتمند برای ارسال پیامک قرار داده ایم و این موارد به صورت خدمات جانبی در سایت قرار گرفته است، با توجه به اینکه مارکت هایی مانند ژاکت و راستچین به صورت تخصصی در زمینه توسعه افزونه های وردپرس فعالیت می کنند پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز به نسخه بروزتر از این مارکت ها استفاده نمایید، البته افزونه دیجیتس رایگان فراز اس ام اس نسخه پایدار است و مشکل نرم افزاری و باگ ندارد و سعی می کنیم در اولویت بندی های بعدی آپدیت رایگان افزونه دیجیتس را نیز قرار دهیم.
   از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید سپاسگزاریم.

 • نیما خشوعی
  25 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید
  لطفا بروز کنید چون داخل نسخه 8.1 php fatal error داره که مربوط به ioncube loader هستش

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام افزونه در حال حاضر با php 7.4 سازگار است و با نسخه های جدیدتر سازگار نمی باشد، اپدیت افزونه در دستور کار قرار دارد اما ممکن است کمی زمانبر باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم در صورتی که عجله دارید از افزونه های دیجیتس در مارکت های وردپرس استفاده نمایید یا ورژن سایت خود را به 7.4 تغییر دهید.

 • محمد سلطان زاده
  13 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر
  من افزونه ثبت نام با شماره موبایل Digits رو از سایت فراز دریافت و نصب کردم روی وردپرس، تا چند وقت پیش درست کار میکرد و ثبت نام با موبایل انجام میشد و کد هم میومد. ولی چند وقته موقع ثبت نام خطا میده

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این مورد را با همکاران ما مطرح نمایید تا مشکل شما برطرف شود.

 • محمد جواد
  9 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  دیجیتس خوبه ولی یکم خشکه. افزونه های ایرانی دیگه ای هم مثل رجیسترپرس، وی آتن، احراز و… بنظرم امکانات بیشتری میدن. اتفاقا همشونم از فراز اس ام اس پشتیبانی می کنند.

 • سلام
  15 آگوست 2022 پاسخ دهید

  وقتی افزونه رو فعال میکنم خطوط حروف انگلیسی به بالای سایت اضافه میشه و هیچ جا تنظیماتی برای افزونه نیست… مشکل کجاست؟؟ چندین بار هم انجام دادم

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام این مورد رو باید از طریق تیکت اعلام کنید تا به صورت موردی برای شما بررسی بشه.
   البته ممکنه خطا نباشد و صرفا warning باشد که می توانید در هاست خودتان در پوشه wp-config با غیر فعال کردن هشدارها این قسمت را غیر فعال کنید.
   برای اینکه مطمئن شوید لطفا از طریق تیکت اطلاعات دسترسی را ارسال کنید تا تنظیمات افزونه دیجیتس برای شما بررسی شود.

 • وحید تلخابی
  5 آگوست 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر . ممنون بابت ارائه این افزونه . بنده از پنل فراز اس ام اس و دیجیتس استفاده میکنم . مشکلی که هست زمانی که با گوشی میخوایم لاگین کنیم وقتی اعداد رو فارسی وارد میکنیم خطا میزنه که شماره معتبر نیست . از اونجایی هم که کدهای افزونه کدگذاری شده نمیشه ویرایشش کرد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • زهرا معینی
   19 سپتامبر 2022

   سلام
   پیشنهاد می کنیم فعلا از افزونه دیجیتس سایت راستچین و یا ژاکت استفاده نمایید و سعی می کنیم در آپدیت های بعدی افزونه دیجیتس این مورد ترفیع شود.

 • علیرضا
  20 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام بر تیم حرفه ای فراز اس ام اس
  شما فوق العاده اید. من همه افزونه های شما رو تست کردم با تیم فروش شما هم مشاوره کردم و خیلی من رو راهنمایی کردن
  بازم ممنون

 • علی
  17 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام
  میشه از این افزونه طوری استفاده کرد که فقط شماره موبایل هنگگام ثبت نام بخواد؟
  آخه تمام سیستم ثبت نام فروشگاه مارو ریخته بهم و میگه حتما باید از مدل من انجام بشه.
  ما فقط می خوایم موقع ثبت نام کاربر که شماره موبایلشو زد براش کد تایید بره و اون هم ثبت کنه. همین
  اگه راه دیگه ای هم هست، بفرمایید
  ممنون از فراز اس ام اس

  • زهرا معینی
   19 سپتامبر 2022

   سلام
   بله در تنظیمات عمومی افزونه digits می توانید فقط قسمت شماره موبایل را برای ثبت نام فعال نمایید و بخش های دیگر فرم را جهت ثبت نام غیرفعال نمایید.

 • فرزاد
  9 جولای 2022 پاسخ دهید

  این افزونه 206839 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.

  این خطا رو برای من صادر کرد ورد پرس بعد فعال سازی

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام ایا از افزونه رایگان دیجیتس سامانه فراز اس ام اس استفاده می کنید یا افزونه را از مارکت های وردپرس مانند دیجیتس و راستچین تهیه کرده اید؟
   لطفا اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت ارسال نمایید تا همکاران من بخش تنظیمات افزونه دیجیتس را برای شما بررسی نموده و مشکل خطای دیجیتس را برطرف کنند.

 • علی
  19 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام
  فیلد تاریخ تولد را اضافه می کنم ولی تاریخ شمسی نیست. راهی هست بشه شمسی کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام این مورد از سمت ما تاکنون تست نشده است، افزونه تاریخ جلالی رو از مخزن وردپرس نصب کنید، امیدواریم که با این افزونه مشکل تاریخ شمسی در افزونه دیجیتس برای تبریک تولد برطرف بشه، اگه این مورد برطرف نشد می تونید از افزونه آوانس یا افزونه پنل کاربری ویرا استفاده کنید.

 • رامین
  12 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  آخه این چه کاریه که دانلود رو با کد فعالسازی گذاشتید. هزار بار زدم کد برام ارسال نشد!
  چطور از شما پنل پیامکی بگیرم وقتی پیامکهای سایت خودتون ارسال نمیشه!!!

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2022

   سلام
   چندین بار با شماره های مختلف تست انجام شد و پیامک ارسال کد فعال سازی با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شد.
   لطفا مجددا تست نمایید.

 • ابراهیم مجد
  8 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  توی قسمت درگاه ارسال کننده فقط ippanel هست و اصلا گزینه farazsms نداره. نسخه 7.8

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2022

   سلام نام وب سرویس ما برای ارسال پیامک ippanel است.

 • راضیه چنگیزی
  7 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر. افزونی Forced Login Page Lock Addon برای افزونه دیجیتس رو از کجا دانلود کنم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2022

   سلام ما ادان های افزونه دیجیتس را ارائه نمی دهیم و فقط افزونه اصلی دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم. برای استفاده از ادان های افزونه دیجیتس می بایست از ژاکت یا راستچین افزونه دیجیتس را تهیه نمایید.

 • محمد
  7 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  چرا کد تایید نمیسازه و خالی میفرسته؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   این مورد رو لطفا از طریق تیکت پشتیبانی با همکاران ما در میان بگذارید و اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت پشتیبانی اعلام کنید تا مشکل عدم ارسال پیامک کد تایید از طریق دیجیتس بررسی و برای شما برطرف بشه

 • حسین جلالی
  29 می 2022 پاسخ دهید

  به نظرم اگه حتی افزونه دیجیتس رو که شخصی سازی کردید پولی کنید و به طور منظم بروزرسانی کنید برای معرفی و شهرت سامانه پیامکی شما بهتره. ارجاع به مارکت های فروش اونم برای یک افزونه خارجی درست نیست.

 • حسین جلالی
  29 می 2022 پاسخ دهید

  با سلام و تشکر از شما
  لطفا نسخه جدید را منتشر کنید.
  به نظرم ارجاع دادن با مارکت های وردپرسی کار درستی نباشه چون همه میدونن در مارکت ها به فروش میرسه. اما کسی که از خدمات شما استفاده میکنه بهش حق بدید که انتظار داره افزونه دیجیتس شما بروز بشه. البته این ارجاع دادن به مارکت ها به نظر میرسه به خاطر فشار فروشندگان دیجیتس به شما باشه. اما مطمئن باشید اگر بروزرسانی ها را منظم منتشر نمایید، فروشنده های مارکت ها که انصافا قیمت های این افزونه رو خیلی بالا میگن در حالی که خودشون طراحی نکردن و فقط فارسی سازی انجام دادن یا قیمت ها رو منصفانه میکنن یا کلا جمع میکنن

  • سیدمحمود غفاری
   1 ژوئن 2022

   سلام
   سعی می کنیم آپدیت افزونه دیجیتس رایگان را به صورت منظم تر در سایتمان قرار دهیم.

 • میلاد
  17 می 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  ببخشید نسخه 7.9.2.5 افزونه رو ندارید من اینو نصب می‌کنم ارور می‌ده و هاستینگ هم اجازه نصب افزونه‌های بروز نشده رو نمی‌ده
  نمی‌شه نسخه 7.9.2.5 رو برا دانلود بذارید؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 می 2022

   سلام افزونه دیجیتس رایگان در حال حاضر که به تیکت شما پاسخ میدهیم نسخه 7.8 است اگر نیازمند افزونه دیجیتس جدیدتر هستید می توانید از ژاکت یا راستچین نسبت به خرید افزونه دیجیتس اقدام کنید.

 • وحید

  سلام وقت بخیر . من از دیجیتس فراز اس ام اس استفاده میکنم همه چی عالیه اما مشکلی که هست اینه که در صفحه عضویت زمانی که شما با گوشی کار میکنید و کیبورد گوشی رو فارسی هستش وقتی شماره رو وارد میکنید میزنه شماره نامعتبره و حتما بایستی کیبورد روی انگلیسی باشه . راه حلی داره آیا ؟ ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   7 می 2022

   سلام
   افزونه اختصاصی فراز اس ام اس رو نصب کنید و سپس تست کنید.

 • صمد نوری

  این چه افزون مزخرفی بود که کل سایتم رو از دسترس خارج کرد

  • سیدمحمود غفاری
   7 می 2022

   سلام
   با توجه به اینکه افزونه دیجیتس کدگذاری شده است می بایست حتما IonCube loader رو در ماژول های هاستتون داشته باشید که مشکلی برای سایت شما پیش نیاد.

 • مرضیه یزدان پناه
  17 آوریل 2022 پاسخ دهید

  چجوری میشه از سامانه شما خارج شد . چون من اصلا قصد نداشتم و ندارم از طرف شما پیامک دریافت کنم . به اشتباه دستم رو دکمه مجاز میباشد رفت و بعد اون از طرف شما برای من ارسال میشه

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام
   شماره شما از لیست اعضای خبرنامه سامانه پیامکی فراز اس ام اس خارج شد.

 • زهیر صفری
  8 آوریل 2022 پاسخ دهید

  با سلام
  انتخاب درگاه در بخش تنظیمات درگاه نداشت

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   سلام
   نام درگاه سامانه پیامکی را ippanel انتخاب نمایید.
   در تنظیمات افزونه بخشی وجود دارد که نوشته شده دامنه سامانه پیامکی در این بخش شما می بایست عبارت sms.farazsms.com را تایپ نمایید.

 • امیرمحمد قدس
  26 مارس 2022 پاسخ دهید

  سلام اگه خط خدماتی اختصاصی داشته باشیم مثل خط ۹۰۰۰ میتونیم علاوه بر ارسال کد مطالب دیگه‌ای رو هم هنگام ارسال کد تایید بنویسیم؟‌برای مثال اینستاگرام ما را دنبال کنید و لینک را هم قرار دهیم.

  • سیدمحمود غفاری
   28 مارس 2022

   سلام
   بله شما می تونید با خط خدماتی 9000 علاوه بر ارسال پیامک کد تایید موارد اطلاع رسانی دیگر مانند جشنواره ها و افرهای بلک فرایدی، تخفیفات یلدا، تخفیفات عید و… را با این خط به کاربرانتان اطلاع رسانی کنید.
   خط 9000 علاوه بر این قابلیت دریافت پیامک دارد و می توانید از خرید مشتری از انها بخواهید که نظرشان را در مورد سرویس و خدمات شما به همان شماره ارسال کنند تا بتوانید همواره کسب و کارتون رو بهبود بدید.

 • داریوش
  12 فوریه 2022 پاسخ دهید

  وقت بخیر.
  نسخه افزونه دیجیتز قدیمی است و آپدیت نشده. برای ما اهمیت داره که آخرین نسخه افزونه رو در سایت استفاده کنیم. با توجه به بررسی‌هایی که کردیم تمایل داریم از سامانه شما درگاه پیامک تهیه کنیم اما آیا نسخه آپدیت شده افزونه در اختیارمان قرار می‌گیرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   داریوش عزیز
   فعالیت شرکت ما در حوزه توسعه افزونه‌های پیامکی نیست به همین خاطر ممکن است آپدیت افزونه دیجیتس از سمت ما با تاخیر بیشتری انجام بشه. اگه بروزبودن افزونه برای شما مهم هست می تونید از راستچین یا ژاکت که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند خرید افزونه رو انجام بدید.

 • محمد
  9 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  من افزونه دیجیتس رو از سایت پلاگین یاب رایگان دانلود کردم. چون همیشه افزونه هاشون بروزه. ولی توی لیست اسم فراز نبود
  به پلاگین یاب گزارش دادم که چرا برای سایت های دیگه رو نزاشتن. گفتن که افزونه رو بدون تغییر قرار میدن بعد گفتن که از هر سایتی میخواید پنل بخرید بگید که کد رو سایتشون رو برای این افزونه ارسال کنن.
  ممنون میشم کد رو برام بفرستید.

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   پیشنهاد می کنیم افزونه را از داخل سایت فراز اس ام اس دانلود کنید یا از مارکت‌های وردپرس مانند ژاکت یا راستچین افزونه را دانلود کنید.

 • سعید قنبرپور
  6 فوریه 2022 پاسخ دهید

  واقعا ممنون سایت خیلی خوبی دارید
  خیلی کاربر پسنده دمتون گرم و سپاس بابت این افزونه و این آموزش خوبتون

 • احسان میرمهدی
  3 فوریه 2022 پاسخ دهید

  سلام.
  این افزونه digits نسخه کامل هست؟ لایسنس داره؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   خیر نیازی به لایسنس افزونه دیجیتس نیست و افزونه به صورت خودکار فعال می شود.
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • علی
  30 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام
  هر بار که میخوام در افزونه تغییرات ایجاد کنم این ارور رو میده
  لطفا تنظیمات درگاه پیامک رو تکمیل کنید

  تنظیمات اوکیه و پیامک هم بیاد

  راهکار موقت: برای اینکه ذخیره بشه روی تست میزنم. یه پیامک میاد و ذخیره میشه

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام ایا از افزونه دیجیتس ما استفاده می کنید؟ این مورد فقط در افزونه دیجیتس ابزار وردپرس دیده شده است.

 • مهران
  23 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر من میخوام کاربر هنگام ثبت نام از طریق پیامک اقدام کنه و وارد پنل کاربری قالب بشه این افزونه این قابلیتو داره ؟

  چون سایت من فروش دوره هست و نیازه کاربر دوره هاشو ببینه

  • سیدمحمود غفاری
   19 سپتامبر 2022

   سلام
   می توانید تنظیم کنید که بعد از ورود کاربر، به صفحه خاصی مانند صفحه پنل کاربری موردنظرتان هدایت شود.

 • سجاد حیدری
  9 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب هنگام ورود و ثبت نام در سایت ریکپچا کار نمیکنه و افزونه باگ داره.

 • امین عظیمی
  5 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر
  تیک مرا بخاطر بسپار تو بخش ورود کار نمی کنه. تو همه وب سایت هایی که از دیجیتس استفاده می کنم این مشکل وجود داره. ممنون میشم راهنمایی کنید.

 • علی
  29 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر
  در حاضر نسخه 7.9.10 افزونه دیجیتس موجود هست یا آشما قصد ندارید که این افزونه را بروز رسانی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   آپدیت افزونه دیجیتس از سمت ما ممکن است زمانبر باشد در صورتی که هدف شما دریافت نسخه بروزتر است پیشنهاد میکنم از مارکت های وردپرس افزونه ژاکت رو تهیه کنید.

 • تست
  28 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  تست

 • هستی زارع
  18 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  افزونه دیجیتس به خوبی راست چین و فارسی سازی شده و ازتون ممنونم واقعا. ورود و ساخت حساب کاربری با شماره موبایل و رمز عبور یک بار مصرف (OTP) در وردپرس علاوه برساده کردن فرایند خرید و ارائه تجربه کاربری بهتر، امنیت وب سایت را بهبود می ده.
  این افزونه کاربردی رو به دوستانم پیشنهادم می کنم

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   موفق باشید….

 • صبا
  17 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام ببخشید این افزونه میشه بهش فیلد دلخواه برای گرفتن اطلاعات از کاربر اضافه کرد و آیا تقویم شمسی هم داره؟ برای گرفتن تاریخ تولد

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   بله در افزونه دیجیتس چنین قابلیتی در نظر گرفته شده است تا در فرم های ثبت نام اطلاعات دیگری نیز از کاربر سایت دریافت شود.

 • اسماعیل صیفوری
  15 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام .من افزونه دیجیتس رو از همین سایت دانلود کردم و پنل پیامکی شما را هم خریدم.ولی الان که میخوام دجیتس رو فعال کنم تو قسمت تنظیمات درگاه ،درگاه پیامک اصلا اجازه نوشتن نام فراز اس ام اس رو نمیده چرا؟چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام نام وب سرویس ما و سرور ارسال پیامک ای پی پنل است که می بایست ippanel را انتخاب نمایید.

 • عارف
  5 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام.
  با افزونه دیجیتس فراز می توان ادان مشترک برای ورود و ثبت نام ایجاد کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   تاکنون 3 اد ان دیجیتس (add-on دیجیتس) به صورت رایگان به افزونه digits فراز اس ام اس افزوده شده است که می توانید از انها استفاده نمایید.

 • رضا نداماتی
  4 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  چگونه میتوان فونت فرمها را تغییر داد؟
  لطفا تغییراتی در افزونه دهید تا بتوان المانهای المنتور مخصوص این افزونه را در برگه های خود اضافه کنیم.
  کلا چگونه میتوان فرمهای digits را شخصی سازی کنیم؟
  چگونه میتوان از شورت کدهای افزونه استفاده کرد؟
  ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   افزونه دیجیتس ارائه شده توسط ما کدگذاری شده است بنابراین امکان شخصی سازی در ان وجود ندارد. لطفا از افزونه دیجیتس که در راستچین یا ژاکت استفاده نمایید البته برخی قسمت‌های این افزونه‌ها نیز کد گذاری شده است.

 • علی رحمانی
  24 نوامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام

  عزیز من افزونه رو دانلود کردم و شورت کد رو هم روی یک صفحه قرار دادم. میشه بفرمائید چطوری کاربر رو به این صفحه هدایت کنم قالب سایتم هم انفولد هستش. ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   در تنظیمات پلاگین دیجیتس بخشی وجود دارد که می توانید تنظیم کنید بعد از ورود کاربر به کدام صفحه هدایت شود. این قسمت را بررسی نمایید.

 • محمد قریشی
  23 نوامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  بخشی از مشتریان من خارج از ایران حضور دارند ، آیا امکان ارسال پیامک ورود به سایت با استفاده از پلاگین دیجیتس و سامانه پیامکی شما وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   در پنل تجاری که در سایت وجود دارد امکان استفاده از وب سرویس برای خارج کشور وجود دارد و می توانید به خارج کشور نیز پیامک ارسال کنید.

 • رامتین
  9 نوامبر 2021 پاسخ دهید

  درود
  وقت بخیر
  شما تو بخش دانلود، افزونه digits آی پی پنل رو برای دانلود قرار دادید و تو بخش آموزش با دیجیتس راست چین آموزش میدید که تنظیماتش به کل متفاوت هست !!

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   در همین صفحه اموزش تنظیمات افزونه دیجیتس برای ژاکت، افزونه دیجیتس برای راستچین، افزونه دیجیتس ippanel وجود دارد.در صورتی که مشکلی در تنظیمات هست اعلام بفرمایید تا بررسی بشه.

 • نوید
  13 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  آیا افزونه دیجیتس با افزونه امنیت کامل وردپرس (all in onr WP security and firewall) تداخل داره؟
  من نصب کردم و وقتی از پیشخوان وردپرس بیرون میام برای ورود کامل سایت و پیشخوان غیرفعال میشه و با حذف افزونه امنیت مجدد سایت راه میفته

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   افزونه دیجیتس و افزونه‌های امنیتی تداخلی ندارند مطمئن شوید که اخرین نسخه دیجیتس را نصب کرده اید و همچنین روی سایت شما می بایست افزونه ionclube loader نصب باشد زیرا پلاگین دیجیتس ارائه شده کد گذاری شده است.

 • صادق بیاتی
  10 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  سلام وقتتون بخیر

  این افزونه عالی هست و من خیلی راضیم
  فقط مشکلی که هست اینه که هر شخصی تا وارد سایت میشه ازش شماره میخواد چطور میتونم اینو درست کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   در بخش تنظیمات digits> ادانها > یکپارچه سازی کاربران قدیمی > تنظیمات >نمایش “افزودن شماره همراه” به صورت پاپ آپ برای کاربران قدیمی را غیر فعال نمایید تا پاپ اپ نمایش داده نشود.

 • مهدی صفرزاده
  2 اکتبر 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  من افزونه رو نصب و فعالسازی کردم و همه چی اوکی هست اما یک مشکلی که کاربران گزارش میکنند این هست که من فروشگاه فروش فایل دارم کسانی که قبلا با ایمیل عضویت داشتند بدون مشکل به فایلها دسترسی دارند اما کسانی که جدیدا با موبایل عضو میشوند امکان دسترسی به لینک فایلهای دانلودی را ندارند به طوری که اسم فایل هست اما وقتی کلیک میکنید برای دانلود با ارور لینک دانلود نادرست مواجه میشوید چطور میشود کاری کرد که بدون نیاز به ایمیل هم این فایلها در دسترس باشند؟

  • سیدمحمود غفاری
   9 اکتبر 2021

   سلام ایا شما از edd برای فروش فایل استفاده می کنید یا از ووکامرس برای فروش فایل استفاده می کنید؟
   در صورتی که از edd استفاده می کنید افزونه اختصاصی فراز اس ام اس را نیز نصب بفرمایید.
   در صورتی که از ووکامرس استفاده می کنید لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا بررسی شود.
   با تشکر از همراهی شما…

  • on
   2 نوامبر 2021

   سلام اگر ووکامرسی هستین ما هم مشکل شمارو داشتیم هرجا هم چک کردیم حل نشد و بالاخره بخش سفارشات که مشتری میره میتونه با مشاهده سفارش اونجا بدون مشکل دانلود کنه ولی در بخش دانلود خیر
   ما هم بخش تاریخچه سفارشو تغییر نام دادیم و به جای دانلود گذاشتیم.

 • محمدرضا
  15 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام من افزونه را از سایت شما دانلود کردم و نصب کردم اما بعد از نصب قسمت تنظیمات افزونه که اطلاعات مربوط به پنل فراز اس م اس و بقیه موارد باید وارد بشه برام باز نمیشه

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام محمدرضای عزیز
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید و اطلاعات دسترسی را ارسال کنید تا بتوانیم مشکل شما را برطرف کنیم.

 • متین
  9 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید
  با افزونه دیجیتس میشه صفحه ورود و ثبت نام ادغام کرد ؟ یعنی کاربر شماره وارد کنه و تشخیص بده اگه جزو کاربر ها بود وارد بشه و اگه نبود ثبت نام؟
  و اینکه ایا میشه فیلد شماره و ایمیل ادغام کرد و خود افزونه تشخیص بده اگه شماره بود براش کد بفرسته؟
  لطفا اگه افزنه ای هست این دو قابلیت داشته باشه معرفی کنید
  ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   تاکنون من این قابلیت‌ها رو در افزونه دیجیتس ندیدم. این موارد رو می بایست با طراح سایت و توسعه دهنده وردپرس صحبت کنید تا برای شما پیاده سازی کند.
   اگر افزونه ای به این صورت پیدا کردید من خوشحال میشم در زیر همین کامنت به ما اطلاع دهید تا سایر کاربران و افرادی که به این صفحه مراجعه می کنند بتوانند از تجربیات و تحقیقات شما استفاده کنند.

 • معین صالحس
  4 سپتامبر 2021 پاسخ دهید

  من این افزونه رو خریداری کردم، اما متاسفانه تمام ثبت نام ها در سایت من اجبارا از طریق رمز یکبار مصرف برای شماره مشتری ارسال میشه.چطور میشه غیر فعال کرد و با رمز وارد شده توسط مشتری ثبت نام انجام گردد؟

 • رحمان
  31 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام
  افزونه رو نصب کردم،از قسمت تنظیمات تیک انتقال صفحه کاربری ووکامرس به صفحه لاگین دیجیتس رو برداشتم .تا موقع ثبت نام توی محیط زیبای سایت ثبت نام‌کنن ،تنها مشکل اینه موقع ثبت نام ‌یش شماره +۹۸‌ روی فیلد شماره تلفن اومده یعنی مسی بخواد شماره موبایلش رو ثبت کنه ۴ الی ۵ شماره اپلش میفته زیر این پیش شماره و دیده نمیشه ،ممکنه فکر کنن تیپ نمیشه یا مشکلی هست بیخیال ثبت نام شن ،
  راهی هست اون پیش شماره رو حذف کنم از روی فیلد ؟

 • امیر
  29 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام من مشکلی که دارم اینه وقتی کاربر واسش کد تایید پیامک میشه کد وارد میکنه روی دکمه ورود میزنه ریدایرکت انجام نمیشه و تو همون صفحه ثبت نام/ورود میمونه بنظرم افزونه مشکل داره تمام تنظیماتم درسته طبق ویدئو شماست

 • امیرحسین باری
  28 آگوست 2021 پاسخ دهید

  من افزونه رو نصب کردم همچی اوکی و مرتب مشکل من اینکه چرا وقتی یک مشتری میخواد ثبت نام کنه تو فرم ثبت نام دیجیتس اسمشو میزنه پیامک کد تاییدم ارسال میشه اما وقتی کد وارد میکنه و تایید میزنه ری دایرکت نمیشه تو همون صفحه ثبت نام میمونه این مشکل برای ورود هم هست یعنی کد تایید میزنن ولی تو همون صفحه میمونه و وارد صفحه اصلی سایت نمیشن
  بنظرتون مشکل از کجاست؟؟؟!!!!!

 • امیر خدادادبرمی
  22 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام
  آیا راه حلی هست که بشه کد کشور رو به شماره تماس مخاطب اضافه نکنه؟
  چون با سایر افزونه ها به تداخل میخوره
  مثلا بشه یه کشور تعریف کرد در دیجیتس با کد صفر

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2021

   سلام
   بله چنین قابلیتی در افزونه دیجیتس وجود دارد. لطفا در بخش تنظیمات افزونه ارسال پیامک به کشورهای مجاز کد کشور را +98 انتخاب نمایید. تا نمایش کد کشور غیر فعال شود.
   امیدوارم تونسته باشم به شما کمک کنم.

 • نادر راد
  16 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام آیا امکان بروز رسانی خودکار افزونه دیجیتس رایگان ؛ در وردپرس هست یا باید از فراز اس ام اس هر سری پلاگین را عوض کنیم؟

 • نادر راد
  16 آگوست 2021 پاسخ دهید

  آیا در این افزونه حساب کاربری هم برای مشتری ایجاد میشه؟ یعنی اگه ثبت نام کنه میتونیم توی برگه حساب کاربری ازش اطلاعات اضافه بگیریم؟

 • ثمین زمانی
  14 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام
  من افزونه رو نصب کردم ولی وقتی تنظیمات رو انجام میدم و رو ذخیره کلیک میکنم پیام میده که لطفا تنظیمات رو کامل کنید، در صورتی که تنظیمات کامل هستش. لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   15 آگوست 2021

   سلام ایا افزونه دیجیتس را از سایت ما دانلود کرده‌اید؟ لطفا اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت پشتیبانی برای ما ارسال کنید تا همکاران واحد فنی این مورد را بررسی کنند.

 • هاجر مرادی
  13 آگوست 2021 پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید،. آیا تفاوتی بین افزونه دیجیت رایگانی که در سایت گذاشتید و افزونه دیجیت ژاکت تفاوتی هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   15 آگوست 2021

   سلام
   افزونه دیجیتس رایگان و افزونه دیجیتس ژاکت از نظر کارکرد تفاوتی ندارند ما یک سری شخصی سازی‌ها برای اتصال راحتر افزونه دیجیتس رایگان به سامانه پیامکی انجام داده‌ایم که با یک کلیک پترن و متغیرهای پترن شناسایی شود.
   همچنین با توجه به اینکه ژاکت به صورت تخصصی در بحث توسعه افزونه‌ها فعالیت می‌کند احتمالا نسخه دیجیتس سریع‌تر از نسخه ما اپدیت شود وجود دارد.
   البته برای خرید افزونه دیجیتس پیشنهاد ما افزونه دیجیتس راستچین است.

 • mahdi soltani
  29 ژوئن 2021 پاسخ دهید

  سلام
  ممنون از خدمات خوبتون
  ادان های این پلاگین هم قابل دریافته؟
  ادان ورود و صبت نام مشترک رو نیاز دارم

 • موعود
  10 آوریل 2021 پاسخ دهید

  سلام و وقت بخیر .
  پیش شماره کشور تلفن من از ایران تغییر کرده اخیرا . و رو حالت دیفالت 093 که برای افغانستان هست قرار گرفته . قصد ویرایش داشتم که با خطای ” لطفا تنظیمات درگاه پیامک را تکمیل کنید ” مواجه میشم . در صورتی که تمام موارد تکمیل هست . لطفا راهنمایی کنید .
  سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام در بخش تنظیمات عمومی می توانید اسم کشور پیش فرض را انتخاب کنید تا کد به صورت پیش فرض +۹۸ نمایش داده شود و پیشنهاد می کنیم حتما این کار را انجام دهید تا کار کاربر شما ساده تر شود همین تغییر کوچک در سایت شما می تواند به شدت نرخ عضویت در سایت شما را با استفاده از افزونه دیجیتس افزایش دهد.

 • محمد جواد جاویدی شهربابک
  13 مارس 2021 پاسخ دهید

  سلام و احترام.
  من از دیجیتس برای یک وبسایت فروش فایل استفاده میکنم، متوجه شدم که در صورتی که برای ثبت نام اگر ایمیل از کاربر نگیریم، ووکامرس به مشکل میخوره، برای این باید چیکار کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام اقای جاویدی عزیز با استفاده از افزونه دیجیتس می توانید ایمیل را نیز دریافت کنید اما در مورد اینکه می فرمایید اگر ایمیل از کاربر دریافت نشود ووکامرس به مشکل برخورد می کند منظور شما چه مشکلی است؟ چون افزونه دیجیتس برای حذف فیلد ایمیل از فرم ثبت نام وردپرس است که می توانید این کار را انجام دهید اما اگر به هر دلیلی به ادرس ایمیل نیز نیاز دارید در بخش تنظیمات فیلد های دیجیتس می توانید فیلد ایمیل را نیز در فرم ثبت نام سایت خود قرار دهید.
   لطفا به ما اعلام کنید منظور شما از اینکه ووکامرس به مشکل برخورد می کند چیست و چه خطایی به شما داده می شود تا بتوانیم یک راهکار برای رفع مشکل شما با افزونه دیجیتس به شما پیشنهاد دهیم.

 • حسین مرادی
  8 مارس 2021 پاسخ دهید

  با سلام و وقت بخیر.
  بنده میخواهم افزونه را داشته باشم ولی تعدادی سوال دارم:
  1- این افزونه فقط با پنل پیامک farazsms کار میکند؟
  2- مشکلی برای کاربرانی که قبلا از طریق ایمیل ثبت نام کرده اند پیش نمی آید؟
  3- کاربر در سری اول با پیامک تایید و با شماره لاگین میکند. منتها در ووکامرس داشتن ایمیل در حین ثبت نام الزامیست. در مورد الزامی بودن ایمیل در حین پروسه ثبت نام و ووکامرس مشکلی پیش نمی آید؟
  4- نیاز به ایجاد صفحه جدید بابت فعالسازی ، کد تایید و ثبت نام کاربر هست؟
  ممنون میشم پاسخ بدبد.

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام اقای مرادی افزونه دیجیتس رایگان با سامانه پیامک فراز اس ام اس سازگار می باشد
   در مورد صفحه پرداخت و صفحه تسویه حساب شما می توانید با استفاده از افزونه این مورد را حذف کنید تا در صفحه پرداخت شما نیازی به فیلد ایمیل از جانب کاربر نباشد.
   برای کاربران قبلی شما نیز مشکلی پیش نمی اید و کاربران قبلی سایت شما نیز می توانند از طریق ایمیل وارد سایت شما شوند.
   افزونه دیجیتس یک شورت کد دارد که زمانی که این شورت کد را در هر برگه ای که قرار دهید می توانید از ان استفاده کنید بنابراین نیازی به ساخت صفحه جدید نیست و فقط شورت کد را در برگه مربوطه قرار دهید.

 • هادی
  27 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشی
  افزونه رو نصب کردم و در دسکتاپ صفحه لاگین باز میشه اما در موبایل خیر؟
  لطفا راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام
   برای رفع مشکل افزونه دیجیتس شما لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را مطرح نمایید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا همکاران ما در واحد فنی این موضوع را بررسی شما بررسی کنند.

 • علی اکبری
  18 فوریه 2021 پاسخ دهید

  من افزونه رو نصب کردم و درست هم کار میکنه
  فقط بعد از اینکه کاربر شماره تلفن شو وارد می کنه و کد رو دریافت میکنه و وارد میکنه
  باید دکمه اینتر رو روی کیبرد بزنه و در موبایل نمیتونه وارد شه
  میخواستم بدونم چه جوری میشه دکمه مثلا تایید و ورود رو زیر کادری که کد رو وارد میکنه اضافه کنم ؟

  ممنوم راهنمایی کنید .

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2021

   سلام اقای اکبری عزیز
   برای رفع مشکل افزونه دیجیتس شما لطفا از طریق تیکت پشتیبانی این موضوع را مطرح نمایید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا همکاران ما در واحد فنی این موضوع را بررسی شما بررسی کنند.

 • فرزانه
  11 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام و احترام
  بنده از این پلاگین استفاده میکنم و از خدمات فراز sms هم چندسالیه استفاده میکنم . اما وقتی دکان رو روی سایتم فعال می کنم فرم ورود و عضویت برمیگرده به حالت ورود با ایمیل چجوری می تونم این مشکل رو برطرف کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام
   برای ثبت نام از طریق افزونه دیجیتس شما می بایست شورت کد افزونه دیجیتس را در یک برگه از سایت خودتان قرار دهید و کاربران را برای ورود یا ثبت نام به ان برگه که شورت کد افزونه دیجیتس در ان قرار گرفته است هدایت نمایید.

 • محمد
  3 فوریه 2021 پاسخ دهید

  سلام
  1- ایا با افزونه دکان هم هماهنگه ؟
  2_این امکان رو داره که برای فروشنده دکان هم زمن داشتن سفارش یا ثبت محصولش پیامک ارسال بشه؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام محمد عزیز
   افزونه digits رایگان که توسط ما ارائه می شود با افزونه دکان سازگار است و در صورتی که فروشندگان شما از طریق دیجیتس ثبت نام کنند پیامک های تغییر وضعیت سفارشات به فروشنده ارسال می شود.
   در فیلد فروشندگان افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس متا را digits_phone قرار دهید.

 • میلاد آذرهوش
  30 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام. پنل پیامکی خریداری شد و افزونه دیجیتس هم نصب شد. اما گزینه ثبت تغییرات در بخش تنظیمات افزونه غیرفعال هست و نمیشه ست آپ کرد. لطفا راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   22 فوریه 2021

   سلام میلاد عزیز
   مشکل عدم ذخیره اطلاعات در دیجیتس را از طریق تیکت پشتیبانی مطرح کنید تا کارشناسان ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند و مشکل ذخیره اطلاعات در افزونه دیجیتس برای شما برطرف شود.

 • داوود جاویدی
  28 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با سلام.اگر بخوام داخد فرم صورت حساب فقط یک شماره موبایل از کاربر دریافت کنم باید چکار کنم؟ینی در واقع فیلد شماره موبایل ووکامرس و فیلد شماره موبایل دیجیتس برای ایجاد حساب کاربری ادغام شود.

  • سیدمحمود غفاری
   19 آوریل 2021

   سلام
   از افزونه Checkout Field Editor می توانید برای تغییر در صفحه صورت حساب ووکامرس استفاده کنید و فیلدهایی که برای شما ضروری نیست را حذف نمایید، البته این افزونه ارتباطی با افزونه DIGITS ندارد و افزونه کاملا مجزایی هست که می توانید برای تغییر در فیلدهای سبد خرید ووکامرس استفاده کنید.
   البته پیشنهاد می کنیم اسم مشتری را نیز دریافت کنید زیرا که برای پیگیری سفارش کار شما را ساده تر می کند.

 • ryan
  27 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  من افزونه دیجیتس رو روی لوکال هاست خودم نصب کردم. و همه چی درست نصب شد و البته با نصب ماژول های خواسته شده
  سوال من این هستش که امکان این هست این افزونه روی لوکال کارایی داشته باشه .
  هدف من استفاده از سرور شخصی خودم هست به عنوان هاست
  لطفا راهنماییم کنید ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   19 آوریل 2021

   سلام
   شما می توانید از افزونه digits در لوکال هاست استفاده کنید و مشکلی در این خصوص نیست امادر نظر داشته باشید که برای ارسال پیامک از طریق افزونه دیجیتز حتما می بایست سرور شما به اینترنت و پورت 8080 دسترسی داشته باشد که بتواند ریکوئست ارسال پیامک را به سرور ما ارسال کند تا پیامک به مخاطب شما تحویل داده شود.

 • مری اعتماد
  16 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام.وقت بخیر.افزونه دیجیتس روی قالب جاب مانستر( Job Monster) درست کار نمیکنه؟من افزونه رو روی این قالب نصب کردم همه چیز خوبه ولی وقتی وارد صفحه کاربری پیش فرض قالب میشم صفحه خالی نمایش داده میشه و هیچکدوم از منوها نمایش داده نمیشه(صفحه کاربری قالب به این صورت طراحی شده که فقط شورت کد [noo_member_account] رو در هر صفحه ای قرار بدیم باید کل منوهای صفحه کاربری قالب بیاد،اما با دیجیتس نمیاد.چکار باید بکنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام
   افزونه دیجیتس به قالب سایت شما وابسته نیست در صورتی که شورت کد مربوط به افزونه دیجیتس را در برگه های سایت خودتان قرار دهید می توانید از تایید شماره موبایل افزونه دیجیتس ژاکت استفاده نمایید.

 • مرتضی
  15 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با سلام
  من افزونه دیجیتس رو روی سایت وردپرس هودم نصب کردم ولی یه مشکل جدی با اون دارم .
  وقتی کاربر با مرورگر های کامپیوتر وارد سایت میشه صفحه ورود و ثبت نام بدون مشکل نمایش داده میشه ولی اگر با موبایل وارد سایت بشیم این صفحه نمایش داده نمیشه مگر اینکه افزونه رو غیر فعال کنیم .
  لطفا راهنمایی کنید
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام مرتضی عزیز
   مشکل نمایش فرم لاگین در digits عمدتا به خاطر سایت و قالب سایت شما می باشد پیشنهاد ما این است که ابتدا قالب سایت خود را تغییر دهید و مجددا تست نمایید در صورتی که مشکل برطرف نشد لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاع دهید تا بررسی شود.

 • مهدی
  14 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام و درود
  فرق افزونه دیجیتس رایگان شما با افزونه پولی موجود در راست چین در چیه؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام
   تفاوتی در کارکرد افزونه های دیجیتس رایگان و افزونه دیجیتس ژاکت یا افزونه دیجیتس راستچین وجود ندارد از انجا که راستچین یا ژاکت به صورت تخصصی در حوزه افزونه های وردپرس فعالیت می کنند ممکن است اپدیت افزونه دیجیتس با سرعت بیشتری و حتی همزمان با نسخه جهانی انجام شود اما افزونه دیجیتس ارائه شده توسط فراز اس ام اس که می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید ممکن است با تاخیر بیشتر مثلا به صورت ماهانه (در صورتی که اپدیتی وجود داشته باشد) ارائه شود.

 • محمد
  13 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام و تشکر از افزونه خوبتون. ببخشید آیا اطلاعات فرم ثبت‌نام، کد کوتاه هم دارند تا در بقیه فرم‌های سایت استفاده کنیم؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام محمد عزیز
   لطفا در مورد این موضوع توضیحات بیشتری ارسال کنید شما می خواهید چه اقدامی انجام دهید تا این مورد بررسی شده و نتیجه به شما اعلام شود.

  • محمد
   21 ژانویه 2021

   مجددا سلام.
   برای مثال در فرم ثبت‌نام دیجیتس فیلدی برای موبایل هست و می‌خواهیم مقدار این فیلد به طور خودکار در فرم سفارش خرید وارد شود تا کاربر مجبور نباشد دوباره موبایل را وارد کند. فرم سفارش خرید با افزونه ووکامرس ساخته شده‌است.

  • سیدمحمود غفاری
   30 ژانویه 2021

   سلام در ژاکت افزونه ای برای این کار وجود دارد می توانید این افزونه فرم ثبت نام را یکی کنید تا فیلد شماره موبایل ووکامرس و فیلد شماره موبایل افزونه دیجیتس یکی شود و نیازی به وارد کردن مجدد شماره موبایل توسط کاربر وجود نداشته باشد ما نیز سعی می کنیم در اینده و در اپدیت های بعدی افزونه دیجیتس رایگان فراز اس ام اس این مورد را مد نظر داشته باشیم.
   موفق باشید…

 • hassan
  11 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  لینک دانلود پیام با سرور ارتباط برقرار نشد میاد .

  • سیدمحمود غفاری
   21 ژانویه 2021

   سلام لطفا مجددا لینک دانلود افزونه دیجیتس را تست نمایید افزونه اپدیت شده است.

 • Ebi
  4 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با تشکر از فراز اس ام اس
  یه پیشنهاد دارم:
  اگر میتونید امکان استفاده از ادآن های دیجیتس رو روی این ورژن شخصی سازی شدتون قرار بدید. با addon های من که کار نکرد یعنی تب افزودنی رو کلا حذف کردید.
  ما به خاطر مثلا افزودنی ترکیب موبایل ووکامرس و دیجیتس و یا ورود ثبت نام با یک کلیک مجبوریم افزونه رو از سایت های ذکر شده خریداری کنیم که پولش مهم نیست، مهم قفل گذاری افزونه هست که سرعت افزونه هم پایین میاد.
  در ضمن افزونه دیجیتس در راستچین فونت قالب شما رو به هم میریزه و فونت افزونه دیجیتس جایگزین فونت قالب شما میشه :)

  • سیدمحمود غفاری
   10 ژانویه 2021

   سلام از پیشنهاد شما تشکر می کنیم توسعه افزونه های جانبی دیجیتس در دستور کار است و به زودی در سامانه پیامک فراز اس ام اس افزونه های جانبی دیجیتس به صورت رایگان افزوده می شود.
   موفق باشید…

 • سعید فتحی
  3 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  سلام،وقت بخیر
  تفاوت بین افزونه دیجیتس رایگان فراز اس ام اس با افزونه راست چین که مبلغ 75000 تومان هزینه دارد چیست؟

 • مهدی
  24 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام . من به دنبال افزونه ای میگردم که کاربر بعد از ثبت نام در سایت کد اشتراک دریافت کنه و من بتونم منبعد خریدهای مشتری را بر اساس کدی که براش تعریف شده ارسال کنم . ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   3 ژانویه 2021

   سلام در این خصوص با شرکت تماس بگیرید و پروپزال خود را به صورت کامل اعلام نمایید تا افزونه به صورت اختصاصی برای شما توسعه داده شود
   موفق باشید…

 • امير
  21 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشيد ببخشيد من افزونه ديجيتس رو دانلود كردم الان ولي قسمت درگاه پيامكي نوشته ippanel و درگاه frazsms وجود نداره با اينكه از همين سايت دانلودش كردم

  • سیدمحمود غفاری
   24 دسامبر 2020

   سلام امیرجان
   نام درگاه وب سرویس سامانه پیامکی ما ippanel می باشد.

 • sara
  21 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام لطفا در آپدیت نسخه جدید افزونه دیجیتس مشکل فونت را هم برطرف کنید تا بشه از فونت های روی قالب استفاده کرد. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   24 دسامبر 2020

   سارا عزیز از اینکه این مورد را در مورد دیجیتس به ما اطلاع دادید متشکریم. حتما در نسخه های بعدی این مورد را مد نظر خواهیم داشت.

 • مهدی
  17 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام. زمانی افزونه رو فعال میکنم قسمت هدر سایت پر میشه از خصوص نا مفهوم. خطایی که در فایل digit_ippanel.php وجود داره و کل این فایل بجز بخش معرفی افزونه، هیچ کد php وجود نداره و حدود 3000 خط نوشته های نا مفهوم وجود داره!

  • سیدمحمود غفاری
   19 دسامبر 2020

   سلام مهدی عزیز
   افزونه پیامک دیجیتس به صورت کدگذاری شده می باشد.
   برای نصب افزونه دیجیتس حتما از فعال بودن IonCube loader روی هاست خود مطمئن شوید.
   موفق باشید…

 • علیرضا
  15 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  لطفا این افزونه رو بروزرسانی کنید، با نسخه جدید وردپرس مشکل jQuery داره

  • سیدمحمود غفاری
   19 دسامبر 2020

   سلام
   در حال اپدیت افزونه دیجیتس هستیم تا اپدیت به نسخه جدید دیجیتس لطفا برای رفع مشکل اقدامات زیر را انجام دهید.
   افزونه : ٖ‍ٖTest jQuery Updates را از مخزن وردپرس به صورت رایگان دانلود و نصب نمایید
   در تنظیمات افزونه jquery migrate را فعال کنید و jquery version  را نسخه ۱.۲ فعال کنید.
   مشکل شما برطرف می شود.
   به زودی نسخه جدید در سایت فراز اس ام اس برای کاربرانی که خرید پنل پیامک را انجام داده باشند قرار داده می شود.

   موفق باشید.

 • سمانه رضایی
  30 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  این فرم فقط روی ووکامرس جواب میده؟
  یعنی اگر یک سایت غیر فروشگاهی باشه که بخوام برای ثبت نام در اون یه فرم در حد گرفتن شماره موبایل بذارم جواب میده؟ چطوری باید این فرم رو بسازم ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   30 نوامبر 2020

   سلام خانم رضایی
   افزونه دیجیتس برای ثبت نام با شماره موبایل است و شما هم می توانید در سایت فروشگاهی یا سایت غیر فروشگاهی از این افزونه برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در سایت وردپرسی خودتان استفاده نمایید.
   مشکلی در خصوص نصب افزونه digits در سایت های غیر فروشگاهی وجود ندارد.
   موفق باشید…

 • سارا
  28 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید
  یک خواهش داشتم از خدمتتون، شما که لطف کردید و افزونه دیجیتس و به رایگان و با تنظیمات فراز اس ام اس در اختیار مشترکین و کاربرانتون قرار دادید، میشه بخش فونت این افزونه را طوری تنظیم کنید که بتونه از فونت قالب بخونه؟ واقعیت اینه که وقتی شما این امکان را ایجاد کردید فکر نمی کنم با این هزینه ها منصفانه باشه بخاطر این موضوع مجبور بشیم از مارکت هایی مثل راستچین و ژاکت و … خرید انجام بدیم. توی یکی از کامنت ها دیدم گفتید قفل کردید خب اگر امکانش هست لطفا این امکان و ایجاد بفرمایید. در نهایت از همه زحمات و امکاناتی که فراهم کردید از شما تشکر و قدردانی می کنم.

  • سیدمحمود غفاری
   30 نوامبر 2020

   سلام سارا عزیز
   پیشنهادتون رو به بخش فنی ارجاع می دهیم که در صورت امکان در اپدیت های بعدی افزونه دیجیتس بتوانید فونت را نیز به دلخواه خودتان انتخاب نمایید.
   ممنون از پیشنهاد شما…

 • رامین
  24 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام
  فقط گزینه ippanel موجوده؟ همونو انتخاب کنیم درسته؟
  ویدئو ها تونو بروز کنید اگه اینجوریه. آدم گیج میشه

  • سیدمحمود غفاری
   19 دسامبر 2020

   سلام رامین عزیز
   نام وب سرویس سامانه پیامک ما ippanel است
   ممنون از اینکه نظر خودتون رو با ما به اشتراک گذاشتید، بروزرسانی ویدیوها در دستور کار است و به زودی انجام می شود…
   موفق باشید.

 • مسیح ریحانی
  20 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر و خسته نباشید.
  من افزونه رو دانلود و نصب کردم، اما اصلا در صفحه‌ی اول تنظیمات فقط پنل ippanel موجود بود و نمی‌شد چیز دیگه‌ای رو انتخاب کرد. در واقع لیست خالی بود!
  ممنون می‌شم اگر رسیدگی بفرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   21 نوامبر 2020

   سلام نام وب سرویس سامانه پیامکی ما ippanel است اما در صورتی که شما موفق به انجام تنظیمات نشده‌اید
   ۱-از فعال بودن IonCube loader روی هاست خود مطمئن شوید.
   ۲- در صورتی که ماژول اعلام شده در هاست شما فعال بود لطفا از طریق تیکت پشتیبانی موضوع را اعلام نمایید و اطلاعات دسترسی به سایت را اعلام نمایید تا اقدامات برای فعال سازی ماژول دیجیتس جدید در سایت شما انجام شود.
   با آرزوی موفقیت برای شما …

 • محسن
  8 نوامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  این افزونه با صفحه ساز المنتور هم سازگاری داره؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 نوامبر 2020

   سلام
   افزونه دیجیتس با المنتور سازگار است و شما می توانید شورت کد دیجیتس را در صفحه ساز المنتور قرار دهید تا فرم عضویت در صفحه مورد نظر شما قرار گیرد.
   در صورتی که مشکلی وجود داشت لطفا مطرح نمایید تا بتوانیم شما را برای طراحی صفحه مطلوب راهنمایی کنیم.
   با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما…

 • ashkan
  31 اکتبر 2020 پاسخ دهید

  سلام
  من این افزونه digits را میخواستم روی لوکال تست کنم اما بعد از نصب کلا سایت به هم میریزه
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   1 نوامبر 2020

   سلام با توجه به اینکه افزونه پیامکی DIGITS موجود در سامانه کد گذاری شده باشد می بایست در هاست که ماژول سورس گاردین نیز فعال باشد از این افزونه استفاده نمایید.
   موفق باشید…

 • ابوالفضل
  29 سپتامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام
  ادان های افزونه دیجیتس با افزونه دیجیتس فراز پیامک کار نمیکنه
  چیکار باید بکنیم تا بتونیم از ادان های دیجیتس تو این افزونه استفاده کنیم؟

  • سیدمحمود غفاری
   5 اکتبر 2020

   سلام
   اکثر توسعه دهندگان محدودیت هایی اعمال می کنند که ادان ها فقط با نسخه دیجیتس خودشان سازگار باشد و به همین دلیل احتمال دارد بعضی از ادان های دیجیتس با پلاگین ما سازگار نباشد ما در تلاش هستیم که در اینده تمام ادان های دیجیتس را توسط فراز اس ام اس پیاده سازی کنیم و در اختیار کاربران قرار دهیم، در حال حاضر افزونه دیجیتس ما برای ارسال پیامک مشکلی ندارد و ادان ها به زودی اماده خواهند شد.
   موفق باشید..

 • کاوندی
  15 سپتامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام بدون خرید پنل و فقط با پرداخت هزینه sms میتوان افزونه رو فعال کرد یا حتما باید پنل اقتصادی خرید

  • سیدمحمود غفاری
   21 سپتامبر 2020

   سلام
   برای ارسال پیامک از طریق افزونه دیجیتس، شما می بایست یک پنل اس ام اس از سایت فراز اس ام اس خریداری کنید، در ابتدا برای احراز هویت تصویر کارت ملی خود را ارسال نمایید تا هویت شما تایید شود سپس مطابق ویدیو آموزشی الگو ارسال پیامک برای ارسال پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه تعریف کنید تا قابلیت ارسال پیامک کدفعال سازی از طریق سایت شما یا غیر فعال کردن ایمیل در سایت شما با افزونه دیجیز فعال می شود.
   بنابراین برای اینکه بتوانید در سایت خود افزونه دیجیتس را فعال کنید می بایست یکی از پنل های اقتصادی، شرکتی، تجاری را تهیه نمایید پیشنهاد ما پنل پرفروش شرکتی است زیرا امکانات سامانه کامل تر است و تعرفه ارسال پیامک اعتبارسنجی نیز بسیار مقرون به صرفه است.
   لازم به ذکر است که پنل ها به صورت دائمی بوده و فقط یک مرتبه هزینه پنل را پرداخت می کنید و بعد از ان می بایست فقط هزینه پیامک های ارسال شده را پرداخت نمایید و همچنین افزونه های جانبی دیجیتس مثل افزونه باشگاه مشتریان وردپرس نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود تا شماره موبایل افرادی که از طریق دیجیتس در سایت شما عضو می شوند در دفترچه تلفن سامانه پیامکی شما ذخیره شود.
   با آرزوی موفقیت برای شما…

 • علی نجات غلامی
  12 سپتامبر 2020 پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب
  من به شکلی جدی برخوردم واقعا منون می شم راهنماییم کنید. من افزونه دیجیت رو از سایت خوب شما خریداریو نصب کردم. و الان به خوبی ثبت نام انجام می شه. اما مشکل اینجاست که افزونه هام مثل لرن پرس که از افزونه های اصلیمه چون سایتم آموزشیه. باز می خواد که رمز رو دوباره وارد کنن کاربران! یعنی با دیجیتس ووکامرس همراه ولی با لرن پرس نیست. من الان چند تا پروفایل برام درست شده یکی بادی پرسه یکی ووکامرسه یکی یوزر پروه است. من چیکار کنم فقط دیجیتس کار کنه بقیه کلا غیر فعال بشن. یعنی فقط یوزر پرو بمونه که صفحه رو خوب تنظیم کنم ولی ثبت نام و ورود فق با دیجیبتس باشه و فقط یک بار. نکته دیگه اینکه توی سایتها امکانی دیدم که یک افزونه برای دیجیتس بود که امکان تبدیل شدن به حالتی مثل تلگرام و دیگر جاها بود که فقط با شماره موبایل دیگه بدون رمز و اینها می شد وورد کرد. اون رو چطور باید فعال کنم؟ همچنین دفتر تلفن چجوری باید بسازم و پیکربندی کنم که برای تعاد خاصی از دانشجو هام گاهی اس ام اس دلخواه مثلا در خصوص امتحان و تکالیف و اینها بدم؟ خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید. (ضمناً توی قسمت هدر سایت در بخش لاگ این در ابزارک ها چه آدرسی رو باید بزنم که دیجیتش بشه ورود خود صفحه اصلی؟ آدرس صفحه یا شورت کد رو می دم قبول نمی کنه؟)

  • سیدمحمود غفاری
   21 سپتامبر 2020

   با سلام
   موارد مطرح شده مربوط به ارسال پیامک نمیباشد و مربوط به طراحی صفحه ورود سایت میباشد
   میتوانید از طراح سایت بخواهید صفحه ورود قالب وردپرس را غیر فعال کند و فقط از صفحه ورود دیجیتس استفاده گردد و همچنین شورت کدهای مربوط به ثبت نام با بادی پرس و لرن پرس غیر فعال شود و فقط از شورت کد دیجیتس برای ثبت نام استفاده نمایید.
   کاربرانی که در سایت شما ثبت نام می کنند قطعا می توانند از سایر خدمات در بستر لرس پرس یا بادی پرس استفاده کنند.
   با احترام

 • نسیم
  12 سپتامبر 2020 پاسخ دهید

  آیا با لرن دش کارمی کنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 سپتامبر 2020

   نسیم عزیز سلام
   طبق اعلام توسعه دهنده افزونه دیجیتس ( https://digits.unitedover.com/ ) افزونه digits به صورت کامل با لرن دش سازگار است و همچنین طبق بررسی های انجام شده خیلی از سایت های ایرانی نیز از پلاگین دیجیتس در کنار افزونه لرن دش استفاده می کنند.

 • حسین
  28 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشید
  من از شما سرویس پیامک خریداری کردم به منظور استفاده از افزونه دیجیتس، زمان خریداری اعلام کردید افزونه را به رایگان در اختیار افزادی که پنل اس ام اس خریداری کنند قرار می دهید. اما جالب اینجاست که اون زمان نگفتید که این افزونه آپدیت نمیشه و تنها یک نسخه قدیمی را برای دانلود قرار می دهید!!
  بعد که با شما تماس گرفتم فرمودید از ژاکت و راست چین و … تهیه کنید! خب چرا ابتدا گفتید افزونه را در اختیار می گذارید؟ و چرا آپدیت جدید افزونه را نمی دهید؟ این رسم مشتری مداری نیست…
  موفق و پیروز باشید

  • سیدمحمود غفاری
   28 آگوست 2020

   سلام
   افزونه دیجیتس که توسط فراز اس ام اس ارائه می شود، دائما در حال بروزرسانی است و در حال حاضر می توانید نسخه 7.3 افزونه دیجیتس به صورت رایگان دانلود نمایید، همچنین در همین صفحه با کلیک روی دکمه دانلود می توانید افزونه دیجیتس را به صورت رایگان قبل از خرید پنل پیامکی دانلود نمایید.
   تخصص اصلی مجموعه فراز اس ام اس ارسال پیامک می باشد، بنابراین ممکن است دقیقا با انتشار نسخه جهانی افزونه digits آپدیت نشود، اما این طور که شما می فرمایید نیست و تا کنون چندین مرتبه افزونه دیجیتس بروزرسانی شده است و این امر به صورت دائمی انجام می شود…
   با احترام

 • الهام
  25 آگوست 2020 پاسخ دهید

  بسیار آموزش کاربردی و خوبی بود.
  فقط یه نکته! اون دسکتاپ نه دکستاپ D:

  • سیدمحمود غفاری
   28 آگوست 2020

   سلام منظور شما را متوجه نشدیم، در کدام قسمت چنین اشتباهی وجود دارد، لطفا اعلام بفرمایید تا بررسی و تصحیح شود.

 • نوید
  16 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام، وقت بخیر.
  من این افزونه رو دانلود و نصب کردم. چطور میتونم از فرم ورود و یا ثبت نام در قسمتی از سایت مثل ساید بار و یا داخل یک قسمت خاص از یک صفحه استفاده کنم؟
  شورت کدها فقط لینک میشن به صفحه لاگین یا ثبت نام!
  ممنون از شما.

 • علی میرمحمدصادقی
  15 آگوست 2020 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید من از ملی پیامک قبلا سرویس پیامک خریداری کردم میشه به اون متصل کرد و ملی پیامک کد را ارسال کند؟

  • سیدمحمود غفاری
   19 آگوست 2020

   سلام
   تمامی افزونه‌های ارائه شده توسط فراز اس ام اس با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار بوده و با سایر سامانه های پیامکی سازگار نمی باشد.
   با احترام

 • وحید وحیدی
  26 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام
  خیلی عالی بود
  فقط من به یک مشکل برخورد کردم!
  فیلدهایی را در قسمت تنظیمات فرم ایجاد کرده ام اما نمیتوانم آنها را پاک کنم!

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2020

   سلام
   خوشحالیم که آموزش تنظیمات افزونه دیجیتس برای شما مفید بوده است، در خصوص مشکل فرم ثبت نام دیجیتس لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اقدام نموده و اطلاعات دسترسی به سایت وردپرس را ارسال نمایید تا مشکل فرم ثبت نام در سایت وردپرس شما بررسی و برطرف شود.

 • نیلوفر جمشیدی
  23 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام.خسته نباشید.ببخشید افزونه دیجیتس با افزونه لرن پرس وردپرس سازگاری داره؟ و آیا میتونم بجای صفحه لاگین و رجیستر لرن پرس از صفحه لاگین دیجیتس استفاده کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 جولای 2020

   سلام
   بله افزونه دیجیتس با افزونه لرس پرس سازگار است و می توانید از شورت کد دیجیتس برای ورود و ثبت نام کاربر استفاده نمایید.

 • سروش
  1 جولای 2020 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر. من افزونه digits رو از سایتتون نصب کردم و مطابق فیلم های آموزشی سایتتون روی پنل سایتم فعال کردم. اما متاسفانه تغییرات اعمال نشد و در قسمت ثبت نام سایتم شماره موبایل اضافه نشده و فقط آیتم های ثبت نام سایتم به صورت انگلیسی درومد. ممنوم میشم راهنمایی بفرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   1 جولای 2020

   سلام
   لطفا این موضوع را از طریق تیکت پشتیبانی درون سامانه پیامک مطرح نمایید، تا مشکل شما توسط واحد فنی بررسی شده و مشکل برطرف شود.
   افزونه دیجیتس فارسی می باشد و مشکلی در اعمال تغییرات درون افزونه دیجیتس وجود ندارد.
   با احترام

 • رضا
  21 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  تفاوت این افزونه دیجیت رایگان شما با افزونه دیجیت ژاکت چی هست؟!

  • سیدمحمود غفاری
   22 ژوئن 2020

   سلام.
   افزونه دیجیتس رایگان که فراز اس ام اس در اختیار شما قرار می دهد با افزونه دیجیتس ژاکت از نظر امکانات تفاوتی ندارد و هر دو قابلیت ورود و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال پیامک اعتبارسنجی در وردپرس و ووکامرس را به سایت شما اضافه می کنند، از انجایی که ما سرویس دهنده ارسال پیامک هستیم و تخصص ما در ارسال پیامک های خدماتی و کد فعال سازی است ممکن است و توسعه دهنده وردپرس نیستیم ممکن است گاهی اوقات افزونه دیجیتس موجود در ژاکت اپدیت های افزونه را سریعتر ارائه کند.
   هر دو افزونه با سامانه پیامک خدماتی فراز اس ام اس سازگار بوده و پیامک ها با سرعت بالا و کمتر از چند ثانیه ارسال می شود.
   با احترام

 • احسان
  13 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید، من این افزونه رو روی دوسه تا سایت با پنل شما فعال کردم و با پترنی که توی پنل خودم توی فراز اس ام اس ایجاد کردم همه چی اوکیه و کد تایید با سرعت عالی میاد، فقط میخواستم بدونم راهی هست که ثبت نام و لاگین توی این افزونه یکی بشه؟
  مثلا مثل اسنپ فود که الان شماره موبایل رو که وارد میکنی چه قبلا ثبت نام کرده باشی چه نکرده باشی برات کد تایید میفرسته تا لاگین کنی، یعنی در واقع فرم ثبت نام و ورودش یکیه.

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2020

   سلام
   این افزونه دیجیتس به صورت پیشفرض چنین قابلیتی ندارد در صورت تمایل و نیاز به افزونه ورود و ثبت نام حرفه ای با شماره موبایل با شرکت تماس بگیرید یا در صورتی که از کاربران سامانه پیامک فراز اس ام اس هستید تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا هزینه پیاده سازی و توسعه افزونه بعد از بررسی اعلام شود و در صورت تمایل شما چنین فزونه ای برای شما به صورت اختصاصی نوشته شود.

 • احسان
  6 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  در حال حاضر پس از خرید پنل پیامکی از وبسایت شما کدام ورژن افزونه دیجیتس قابل تهیه از وبسایت شما است؟
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژوئن 2020

   سلام
   افزونه دیجیتس در بازه های زمانی مختلف بروزرسانی می شود، برای دریافت ورژن افزونه دیجیتس با شرکت تماس بگیرید.

 • محمدسالار
  16 می 2020 پاسخ دهید

  سلام و درود بنده دو افزونه ULTIMATE MEMBER و دیجیتس رو نصب کردم امکانش هست صفحه ثبت نام با افزونه ULTIMATE MEMBER ساخته بشه ولی همونجا طرف شماره موبایل وارد کنه و با دریافت sms عضویتشو تایید کنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   6 اکتبر 2020

   سلام این کار رو می تونید با استفاده از افزونه تایید اجباری شماره موبایل که توسط اقای مجتبی درویشی نوشته شده است انجام دهید که بعد از ثبت نام کاربر در صورتی که شماره موبایل را تایید نکند امکان دسترسی به هیچ قسمتی از سایت را نداشته باشد.

 • raha abasi

  امکان اضافه کردن این افزونه به Ultimate Membership Pro وجود داره ؟
  یعنی موقع ثبت نام از طریق فرم های افزونه بالا ؛ امکان تایید توسط موبایل با دیجیتس فراهمه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   7 می 2020

   سلام افزونه دیجیتس با افزونه های وردپرسی زیر سازگار است.
   پشتیبانی کامل از وردپرس WordPress
   پشتیبانی کامل از فروشگاه ساز ووکامرس Woocommerce
   پشتیبانی کامل افزونه چندفروشندگی دکان Dokan
   پشتیبانی کامل از WC Vendors
   پشتیبانی کامل از WC MarketPlace
   پشتیبانی کامل از BuddyPress
   پشتیبانی کامل از Membership Pro
   پشتیبانی کامل از Ultimate Member
   پشتیبانی از bbpress
   پشتیبانی از Easy Digital Downloads
   پشتیبانی از ویژوال کامپوزر

 • hosein
  24 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سرعت ارسال پیامک از دیجیتس در پنل پیامک شما پایین است و حدود 10 قیقه طول میکشه تا کد تایید ارسال بشه !!

  • سیدمحمود غفاری
   25 آوریل 2020

   سلام
   سرعت ارسال پیامک دیجتس در سامانه پیامک فراز اس ام اس بسیار بالا بوده و پیامک ها با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال می شود، اینکه می فرمایید ارسال پیامک احراز هویت برای شما طول می کشد 2 حالت وجود دارد یا شما پترن ثبت نکرده اید که می بایست مطابق اموزش ارائه شده از وب سرویس ارسال پیامک با پترن استفاده نمایید ت پیامک بدون تایید ناظر انسانی با سرعت بالا ارسال شود یا خط ارسال پیامک را اشتباه انتخاب کرده اید و مثلا به جای خط خدماتی خط ارسال پیامک با سیمکارت را انتخاب کرده اید.
   لطفا این مورارد را بررسی نمایید و در صورت بروز مشکل تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا توسط واحد فنی بررسی شود.

 • بابک حجازیان
  22 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام . وقت بخیر . من آخرین نسخه digits رو از بخش خدمات وب سرویس دانلود و نصب کردم. در حال حاضر بعد از ثبت نام کاربر در سایت ، نام و اطلاعات کابر در بخش کاربران وردپرس نمایش داده نمیشه . ولی فرایند ثبت نام و ورود پروفایل کاربری برای هر شخص به صورت کامل و بدون مشکل انجام میشه .
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   23 آوریل 2020

   سلام
   در افزونه دیجیتس در صورتیکه فیلدها به درستی تنظیم شوند و وقتی کاربر عضو سایت می شود اطلاعات در بخش کاربران سایت وردپرس قابل مشاهده است در صورتی که اطلاعات کاربرانی که از دیجیتس ثبت نام می کنند برای شما نمایش داده نمی شود، اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا بررسی شود.
   با احترام

 • محراب
  21 آوریل 2020 پاسخ دهید

  پیامک کد تایید ارسال نمیشه که افزونه دیجیت رو دانلود کنم!

  • سیدمحمود غفاری
   22 آوریل 2020

   سلام مجددا تست نمایید مشکل مرتفع شده است.

 • محمد خسروی
  21 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام
  اطلاعات کسایی که از طریق دیجیتس ثبت نام می کنند در کجا ذخیره میشه؟
  چون من چک کردم تو قسمت مشتریان پیامک ووکامرس نمیره

  • سیدمحمود غفاری
   6 اکتبر 2020

   سلام افزونه دیجیتس اطلاعات را جایی ذخیره نمی کند برای دریافت شماره موبایل افرادی که در سایت شما ثبت نام کرده اند 2 راهکار وجود دارد
   1- خرید افزونه از ژاکت (افزونه خروجی کاربران)
   2- راه ساده : استفاده از افزونه باشگاه مشتریان وردپرس که به صورت رایگان توسط فراز اس ام اس توسعه داده شده است و در اختیار فراز اس ام اس قرار می گیرد با نصب این افزونه روی سایت خودتان هر کاربری که از طریق دیجیتس در سایت شما ثبت نام کند شماره موبایل کاربر شما در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره می شود و می توانید برای اس ام اس مارکتینگ برای اعضای سایت از این بانک شماره موبایل ارزشمند و هدفمند استفاده نمایید.

 • مرجان
  14 آوریل 2020 پاسخ دهید

  درود بر شما من افزونه دیجیتایز را به صورت امتحانی نصب کردم اما my account , login / register را انگلیسی نشان می دهد اما خود پاپ آپ ورود فارسی است می خواستم ببینم چطور می توان هم یک نسخه کاملا فارسی و هم یک نسخه کاملا انگیسی از آن داشت؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 آوریل 2020

   سلام بعد از خرید سامانه پیامکی از بخش خدمات وب سرویس > افزونه ها > افزونه آخرین نسخه پیاده سازی شده و فارسی DIGITS را رایگان دانلود نمایید.

 • محمدرضا
  7 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام برای فعالسازی حساب کاربری از طریق اس ام اس توسط دیجیتس کدوم پنل رو باید بخرم ؟

  • سیدمحمود غفاری
   8 آوریل 2020

   سلام
   پنل پیامک برای دیجیتس می بایست دارای خط خدماتی باشد که پیامک کد فعال سازی به شماره های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود به همین دلیل حداقل می بایست سامانه پیامک اقتصادی را تهیه نمایید.
   ( اگر تعداد پیامک های ارسال شده وب سرویس شما زیاد است پیشنهاد ما سامانه پیامک تجاری یا شرکتی است زیرا تعرفه ارسال پیامک انها کمتر می باشد)

 • علی
  4 آوریل 2020 پاسخ دهید

  سلام
  پیامک هایی که برای کاربران از طریق افزونه didits ارسال میشه آِیا هزینه داره؟
  این هزینه رو باید مالک سایت پرداخت کنه؟

  • سیدمحمود غفاری
   7 آوریل 2020

   سلام علی عزیز برای اینکه پیامک های سایت شما ارسال شود می بایست پنل پیامک خود را شارژ کنید و بابت هر پیامک ارسالی از افزونه پیامک دیجیتس هزینه پیامک ارسال شده از پنل پیامک شما کسر می شود.

 • ملکشاهی
  22 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام بر شما سال نو مبارک باشه
  ما افزونه رو از سایت شما دانلود کردیم و مطابق با راهنمای شما وصل کردیم.ولی پیامک تایید ارسال نمیکنه.
  البته وردپرس ما به اپ اندرویدی وصل هستش میخوایم در ابتدای ورود اپلیکیشن با شماره ثبت نام بشن.
  بفرمایید ما باید اپ رو وصل کنیم یا وردپرس رو؟
  راهنمایی بفرمایید چطور؟
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   27 مارس 2020

   سلام
   شما می بایست اپلیکیشن اندروید خود را به وب سرویس ارسال پیامک خدماتی متصل کنید تا پیامک های کد تایید و ثبت نام با شماره موبایل ارسال شود.
   البته اگر شما از اپلیکیشن سازهای وردپرس استفاده می کنید قابلیت ارسال پیامک کد تایید با اتصال به سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد فایل راهنما را مطالعه نموده یا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی را ارسال نمایید تا ما اقدامات مربوطه را برای شما انجام دهیم.

  • علیرضا
   27 مارس 2020

   سلام سال نو مبارک
   من یه مشکل بزرگ دارم میخواستم ببینم برای شما با توجه به برنامه نویساتون امکان انجامش هست یا خیر
   اونم اینه که اگه ممکنه امکان ذخیره شماره با صفر امکانپذیر کنید ممنونم

 • علی
  29 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  آیا افزونه دیجیتس با افزونه پیامک ووکامرس فارسی سازگار است ؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 مارس 2020

   سلام
   علی عزیز بله افزونه پیامک دیجیتس و افزونه پیامک ووکامرس فارسی هر دو با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار بوده و پیامک های شما با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه حتی به شماره های مسدود با خط خدماتی ما ارسال می شود.
   و افزونه پیامک دیجیتس با افزونه پیامک persian woocommerce sms نیز سازگار بوده و تداخلی بین این دو افزونه وردپرسی وجود ندارد.

 • abolfazl
  5 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام این افزونه قسمت پیگیری سفارشات هم برای مشتری رو داره؟مثله افزونه Ultimate Member?

  • سیدمحمود غفاری
   6 فوریه 2020

   سلام
   افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است که البته می توانید برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل یک سری شخصی سازی در فرم ثبت نام انجام دهید، اما این افزونه در نسخه فعلی چنین قابلیتی را ندارد، البته شما می توانید از هر دو افزونه استفاده نمایید و بعد از ثبت نام کاربر با افزونه دیجیتس، او را به پروفایل ultimate member هدایت نمایید.

 • اکبر ثروتمند
  9 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  من یک فروشگاه ووکامرسی دارم و میخوام این افزونه شما برا ثبت نام کاربرام استفاده کنم.
  ولی در عین حال میخوام کاربرام بعد از ثبت نام با موبایل فیلدهایی مثل : استان ، شهر و آدرس رو نیز تکمیل کنند تا در ارسال سفارشاتشون از این فیلد ها استفاده کنم ، برا این کار راهی هست با این افزونه یا باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام حمید عزیز این مورد با افزونه دیجیتس امکان پذیر است > در بخش پیکربندی افزونه دیجیتس > فیلد‌ها میتوانید هنگام ثبت نام کاربر فیلدهای بیشتری را درج نموده تا بتوانید اطلاعات بیشتری مانند کد ملی و… از کاربر هنگام ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس دریافت نمایید.

 • سید علی
  5 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشید
  لطفا نسخه آپدیت شده افزونه دیجیت رو قرار بدید
  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام بعد از خرید سامانه پیامک ، وارد حساب کاربری خود شوید از منو سمت راست > خدمات وب سرویس > افزونه ها > آخرین نسخه افزونه دیجیتس را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 • ehsan
  3 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  باسلام
  افزودنی rest api این افزونه را هم ارایه میکنید؟
  باتشکر

  • سیدمحمود غفاری
   24 ژانویه 2020

   احسان عزیز سلام
   می توانید از ژاکت این مورد را تهیه نمایید، این مورد جدای از افزونه دیجیتس بوده و برای وارد دیگر قابل استفاده است.

 • سعید
  17 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  وقتی من پنل پیامک رو میگیرم 1 خط خدماتی روش هست ولی بعدا که بخوام به اعضای سایتم تبلیغ انبوهم هم بفرستم مثلا برای رونمایی از محصول جدید ایا باید یه خط تبلیغاتی جداگانه بخرم؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام سعید جان در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس خط خدماتی و خط تبلیغاتی برای ارسال پیامک به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد علاوه بر این هر کاربر می تواند شماره اختصاصی رایگان برای ارسال پیامک تبلیغاتی ثبت کند.

 • Farshad
  5 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سلام
  من نسخه خریداری شده Digits از codecanyon رو دارم و ورژن کنونی v6.9.0.18 آیا نسخه اصلی با سیستم شما سازگاره؟
  یا نسخه ای که شما ارائه میدید دستکاری شده تا سازگار بشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام ما درگاه سامانه پیامکی را به نسخه اصلی اضافه کرده‌ایم و هیچ دستکاری در افزونه صورت نگرفته است فقط درگاه سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به افزونه دیجیتس برای ارسال سریع پیامک اضافه شده است

  • مصطفی
   9 نوامبر 2019

   سلام، من میخوام که کاربر سایتم فقط از طریق شماره تلفن و بدون اینکه حتی ایمیل براش نمایش داده بشه لاگین کنه یا ثبت نام کنه،و اگه ایمیلش وارد کرد قبول نکنه، میشه اینکارو کرد؟ و اگه با تغییر کدها هست میتونید کمکم کنید و یا خودتون کد هارو تغییر بدهید. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   21 دسامبر 2019

   سلام این کار با پلاگین دیجیتس امکان پذیر است می توانید از بخش پیکربندی افزونه دیجیتز این تنظیمات را انجام دهید.
   در صورتی که در انجام مراحل کاربر با مشکل روبرو شدید لطفا وارد سامانه پیامکی شوید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا تنظیمات حذف ایمیل زمان ثبت نام در وردپرس توسط کارشناسنان فنی ما انجام شود

 • مرتضی
  3 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سلام آیا امکان هماهنگ سازی افزونه دیجیتس با افزونه restirect content pro وجود داره؟
  افزونه دیجیتس با کدام یک از افزونه های اشتراک طلایی ماهانه سازگاری داره

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام افزونه دیجیتس با افزونه restirect content pro مشکلی نداشته و شما می توانید عضویت کاربرانتان را از طریق پلاگین دیجیتس انجام داده و سپس برای خرید عضویت ماهیانه از افزونه restirect content pro استفاده نمایید

 • مسعود
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام . من نسخه جدید دیجت نصب کردم فقط 2 سوال داشتم واسه من کد تایید لایسنس نمیخاد
  سوال دوم که مشکل دارم اینه قسمت استایل دیجیت واسه من هیچی نشون نمیده جلو . عقب میزنم چند باز یک استایل برای
  چند ثانیه نشون میده سریع غیب میشه نمیتونم روش کلیک کنم! مشکل برنامه من چی؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام مسعود عزیز لطفا اخرین نسخه از افزونه دیجیتس را از داخل پنل پیامک دانلود نمایید، تمام مشکلاتی که بیان کرده‌اید احتمال می‌دهم به خاطر اپدیت نبودن افزونه دیجیتز باشد.
   در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت لطفا اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا پیکربندی و استایل دهی افزونه DIGITS برای شما انجام شود

 • محسن
  14 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید افزونه رو نصب کردم اما برروی سایتم قسمت ورودوعضویت حالت قبلش هم هست. میشه بفرمایید برای سایت های که وکامرس دارن شورت کدرو کجا قراربدیم؟ ممنونم

  • سیدمحمود غفاری
   14 سپتامبر 2019

   سلام محسن عزیز در بخش پیکربندی افزونه دیجیتس می توانید تنظیم کنید که صفحه my-account نیز تغییر داده شود؛ اگر به چنین چیزی نیاز ندارید یک برگه بسازید و شرت کد افزونه دیجیتس را در این برگه قرار دهید، حالا برای ثبت نام کاربران خودتون رو به این صفحه هدایت کنید.
   در صورتی که سوال دیگه ای در مورد راهنمای کار با پیکربندی افزونه دیجیتس داشتید خوشحال میشم بتونم شما رو راهنمایی کنم

 • جلیل
  19 آگوست 2019 پاسخ دهید

  سلام میشه از کپچا هم استفاده کرد
  متاسفانه من فعال میکنم عمل نمیکنه
  لطفا راهنمایی کنید
  نسخه بروز رسانی شده رو هم اگر آماده شده اعلام کنید

  • سیدمحمود غفاری
   21 آگوست 2019

   سلام لطفا از طریق تیکت پشتیبانی داخل سامانه پیامک اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا تنظیمات کپچا برای افزونه دیجتس برای شما فعال شود.

 • سجاد رشیدی
  15 آگوست 2019 پاسخ دهید

  سلام خدمت شما ببخشید نمیشه کاری کرد وقتی با افزونه دیجیت یک کاربر داخل سایت ثبت نامش کامل میشه یعنی کد براش ارسال میشه کد رو وارد میکنه ی پیامک براش ارسال بشه که بگه ثبت نام شما با موفقیت انجام شد؟

  • سیدمحمود غفاری
   21 آگوست 2019

   سلام برای ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت وردپرس لطفا با فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید می توانیم به صورت اختصاصی این افزونه پیامک خوش آمدگویی در وردپرس را برای شما پیاده سازی کنیم.

 • sajjad
  7 آگوست 2019 پاسخ دهید

  سلام خسته نباشید
  من تو سایتم از افزونه userpro استفاده میکنم.
  چطوری میتونم پنل پیامکی شما رو تو یکی از فیلد های این افزونه فعال کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   10 آگوست 2019

   سلام افزونه دیجیتس فیلدهای دیتابیس خودش را دارد و متاسفانه امکان ادغام با افزونه user pro میسر نیست اما در افزونه digits شما می توانید در بخش پیکربندی > مدیریت فیلدهای بیشتر اطلاعات بیشتری مانند کدملی، شماره کارت و…. را نیز از کاربر دریافت نمایید و شماره موبایل کاربر را نیز هنگام ثبت نام در سایت وردپرس احراز هویت نمایید.

 • محمد رضا مرادیان
  29 جولای 2019 پاسخ دهید

  سلام.من یه سوال دارم.ممنون میشم جواب بدید.
  این افزونه قابلیت استفاده به صورت rest api رو داره؟
  به عنوان مثال من از اندروید شماره تلفن رو ارسال کنم و روال همیشگی…

  • سیدمحمود غفاری
   2 آگوست 2019

   سلام بله با سامانه پیامک فراز اس ام اس شما قادر هست با وب سرویس restfull api از طریق اپلیکیشن کد فعال سازی با سرعت بالا برای تایید شماره موبایل ارسال نمایید

 • حسین
  27 جولای 2019 پاسخ دهید

  سلام … من پلن فراز اس ام اس رو تهیه کردم و افزونه دیجیتس رو هم از شما گرفتم … طبق فیلم آموزشی هم پیش رفتم ولی تنها تغییر در ورودی وردپرس ایجاد شد و داخل خود سایت کسی بخواد عضو بشه طبق همون روال سابق ایمیل میپرسه

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2019

   سلام در افزونه دیجیتس بعد از نصب افزونه شما باید شورت کدهای افزونه دیجیتس را در یک برگه جدید قرار دهید و کاربران را برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل به ان برگه از سایت هدایت نمایید.
   حال می توانید ایمیل و…. را در زمان ثبت نام ورودپرس غیر فعال نمایید تا کاربر شما بتواند از طریق شماره موبایل در سایت شما عضو شود.
   در صورتی که مشکلی در پیکربندی افزونه دیجیتس داشتید لطفا اعلام نمایید من و همکارانم با کمال میل برای رفع مشکلات افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در خدمت شما هستیم

 • احمد
  26 جولای 2019 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر
  من میخوام یه پنل اقتصادی از شما بخرم
  البته تو کار با قالب های وردپرس هم تازه کار هستم
  چند تا سوال دارم:
  1-آیا پس از خرید پنل ، بصورت رایگان افزونه دیجیت رو روی قالب برام نصب میکنید و بعد من فقط طبق فیلم آموزشیتون ویرایش کنم؟
  2-این افزونه که رایگانه با افزونه ی پولیه ژاکت فرقی میکنه آیا ؟
  3-آیا میشه روی چند قالب این افزونه رو بهمراه یک پنل اس ام اسی سوار کرد؟(یعنی من برای سه تا قالبم یک پنل پیامک استفاده کنم بهمراه این افزونه ای که از شما میگیرم)؟
  چند تا سوال هم پیرامون پنل دارم که همینجا میپرسم:
  4-قیمت ارسال به بلک لیست ها چقدره؟
  5-آیا بانک قوی برای شماره های شهریار داره؟
  6-پیامک بوسیله ی سیمکارت آیا مشکلی برای سیم ایجاد نمیکنه و آیا به خطوط بلک لیست ارسال میکنه؟

  سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2019

   احمد عزیز سلام.
   بعد از خرید سامانه پیامک افزونه دیجیت به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود، البته نسخه ژاکت نیز با فراز اس‌ام‌اس سازگار است و شما می توانید این افزونه دیجیت را بروی هر تعداد سایت که دارید نصب نمایید و از یک پنل اس ام اس برای ارسال پیامک وردپرس و ثبت نام با شماره موبایل استفاده نمایید.
   برای ارسال اس ام اس کد تایید یک خط خدماتی در اختیار شما قرار میگیرد که با این خط خدماتی می توانید حتی به شماره موبایل های مسدود پیامک اطلاع رسانی و کد فعال سازی پیامکی را ارسال نمایید.
   بانک شماره موبایل های موجود در فراز اس‌ام‌اس اپدیت بوده و شما با خرید سامانه پیامک بانک شماره موبایل شهرهای سراسر کشور را به صورت رایگان خواهید داشت.
   در صورتی که سوالی در رابطه با خرید پنل اس ام اس در ذهن شما باقی مانده است لطفا سوال خودتون رو مطرح نمایید، برای پاسخگویی با کمال میل در خدمت شما هستیم.

 • هادی
  22 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام من پنل از سایت شما دارم و افزونه digits هم نصب کردم اما در صفحه ثبت نام و عضویت همه چیز خوب است و گزینه موبایل فعال شده ولی در صفحه ورود هنوز ایمیل می آید مشکل کجاست با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   23 ژوئن 2019

   سلام هادی عزیز
   شما باید شورت کدهای مربوط به افزونه DIGITS را در صفحه ورود و ثبت نام قرار دهید، اگر از شورت کد افزونه DIGITS استفاده می کنید و بخش ایمیل فعال است، لطفا در بخش پیکربندی افزونه DIGITS ایمیل اجباری را غیر فعال نمایید.

 • علی
  17 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  درود ، من میخوام پنل تجاری شما رو خریداری کنم ، خواستم ببینم بعد از خرید افزونه digits هم به من میدید ؟ و اگر راهنمایی نیاز بود برای راه اندازی ثبت نام با شماره تلفن در ووکامرس تیم شما راهنمایی انجام میدن یا خیر ؟
  سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2019

   سلام بعد از خرید پنل اس ام اس لطفا تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا افزونه دیجیت برای شما ارسال شود، برای نصب افزونه دیجیت ویدیو اموزشی در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید به سادگی افزونه دیجیتس را فعال نمایید در صورت تمایل نیز می توانید در تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا اقدامات نصب افزونه برای شما انجام شود.

 • ساناز
  14 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام بر شما
  آیا این افزونه با قالب ایمپرزا سازگار است؟
  تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   14 ژوئن 2019

   افزونه دیجیت به صورت کامل با صفحه ساز ایمپرزا سازگار است و مشکلی وجود ندارد

 • پیمان
  13 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام و درود بر شما
  من دیجیت را از ژاکت خریداری کردم و پنل sms را هم از شما
  در ویدیوی راهنمای نصب دیجیت در farazsms عنوان می شه که در بخش فعال سازی افزونه نباید دکمه فعال ساز را بزنیم و بجای آن دکمه عبور از این مرحله را بزنیم در ضمن به وارد کردن کد لایسنس هم اشاره ای نمی کند
  اما
  در راهنمای نصب همراه با افزونه عنوان می شه که کد لایسنس را وارد کرده و دکمه فعال سازی را بزنیم

  • سیدمحمود غفاری
   14 ژوئن 2019

   سلام پیمان عزیز
   ویدیو ساخته شده برای افزونه دیجیت ما است که به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده می شود.
   برای افزونه دیجیت که در ژاکت قرار دارد شما دکمه فعال سازی را بزنید، در بخش send as sample بلی را قرار دهید افزونه به راحتی بروی سایت شما نصب می شود و با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار است

 • پیمان
  7 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب
  1- آیا با افزونه ی دیجیت می تونیم با ارسال فرم های گرویتی sms ارسال کنیم یا نه باید برای این کار افزونه sms گرویتی فرم را تهیه کنیم؟

  2- آیا برای افزونه دیجیت آموزش کامل دارید؟

  3- آیا افزونه ی دیجیت با پروفایل بیلدر سازگار است؟

  ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   10 ژوئن 2019

   سلام پیمان جان، افزونه پیامک گرویتی فرم و افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس که به افزونه دیجیت معروف است به کلی با یکدیگر تفاوت دارد، در صورتی که نیاز به افزونه پیامک گرویتی فرم دارید صفحه افزونه پیامک گرویتی فرم را مشاهده نمایید.
   برای افزونه دیجیت اموزش کامل و ویدیویی توسط فراز اس ام اس تهیه شده است که می توانید ویدیو اموزش نصب و فعال سازی افزونه را در همین صفحه که مربوط به افزونه دیجیت است مشاهده نمایید.
   افزونه دیجیت با اکثر افزونه های پروفایل سازگار بوده و تاکنون مشکلی مشاهده نشده است، همچنین می توانید از افزونه میهن پنل نیز استفاده نمایید.

 • زهرا
  7 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام. وقت بخیر. افزونه digits رو نصب کردم. در قسمت تنظیماتش ورود کاربر با ایمیل رو غیرفعال کردم. و ورود با موبایل فعال شده. ولی داخل فرم ورو همچنان ایمیل را وارد کنید رو نشون میده. ممنون میشم راهنمایی کنید. digits نسخه پولی داره؟ داخل سایت خودش نوشته رایگانه و حرفی از نسخه پولی نیومده

  • سیدمحمود غفاری
   10 ژوئن 2019

   سلام زهرا عزیز .
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی به سایت وردپرس را اعلام نمایید تا تنظیمات افزونه دیجیتس برای شما به صورت رایگان انجام شود.

 • Alireza
  4 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر عید مبارک
  سوال من این هست که خب قطعا کاربر با شماره موبایل اقدام به ثبت نام میکنه کد دریافت میکنه و ثبت نام تکمیل میشه تا اینجا که روال عادی اما قسمت غیرعادی این هست که اگه کاربر نظر بده نام کاربری کاربر شماره موبایل میشه یا تنظیم خاصی داره که از ترکیب خاصی استفاده کنه؟؟؟
  مشکلی با ارسال اعداد فارسی و این موارد نداره؟؟
  ممنونم از شما

  • سیدمحمود غفاری
   10 ژوئن 2019

   سلام علیرضا جان عید فطر را به شما تبریک می گوییم.
   نحوه استفاده از نام کاربری در افزونه دیجیت به خود شما مربوط است، می توانید تنظیم کنید که شماره موبایل به عنوان نام کاربری در نظر گرفته شود یا اینکه خود کاربر نیز بتواند نام کاربری را هنگام ثبت نام وارد کند.
   در مورد اعداد فارسی منظورت را متوجه نشدم لطفا کمی بیشتر در این رابطه توضیح دهید تا بتوانم به سوال شما پاسخ دقیق و صحیح ارسال کنم.

  • Alireza
   11 ژوئن 2019

   سلام وقت بخیر
   منظور من از اعداد فارسی این که بعضی کیبوردها در گوشی که زبان فارسی انتخاب شده پیشفرض اعداد فارسی هست اگه کد تایید فارسی وارد بشه مشکلی نیست؟؟
   انتخاب نام کاربری فقط همین دو آپشن داره؟
   نسخه ارسالی چه نسخه ای هست؟
   آیا به محض انتشار Addons های افزونه اونها هم برای دانلود قرار میگیرن؟؟؟

  • سیدمحمود غفاری
   14 ژوئن 2019

   سلام علیرضا جان تاکنون در مورد عدم سازگاری با اعداد فارسی مشکلی گزارش نشده است، لیست کامل توضحات افزونه را در کدکنیون مشاهده نمایید.
   با خرید پنل اس ام اس افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. در مورد افزونه های جانبی دیجیت میشه لطفا اعلام بفرمایید چه افزونه ای مد نظر است؟

 • آرش ابوالحسنی
  29 آوریل 2019 پاسخ دهید

  آیا متن اس ام اس فعال سازی اکانت در افزونه دیجیتس وردپرس رو میشه ویرایش کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 می 2019

   سلام آرش جان خیر متن در افزونه دیجیتس ثابت است ولی شما می توانید نام برند را در انتهای پیامک قرار دهید.

 • حسین مبشری ریزی
  25 آوریل 2019 پاسخ دهید

  با سلام و احترام

  بنده پنلم را امروز فعال کرده ام .و تنظیمات لازم برای وب سرویس را نیز به درستی انجام داده ام. زمانی که یک پیامک تستی ارسال میکنم با این پیام روبرو میشوم: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: [3,”number not assign”]
  گویا در شماره ای که خریداری کرده ام یک عدم تایید یا ثبت یا چنین موردی وجود دارد.لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   25 آوریل 2019

   با سلام
   خط مورد نظر فعال نمی باشد . لطفا جهت فعالسازی خط اختصاصی از قسمت پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.
   با احترام

 • مهدی
  24 آوریل 2019 پاسخ دهید

  لینک دانلود رایگان افزونه دیجیتس کجاست؟

  • سیدمحمود غفاری
   25 آوریل 2019

   سلام مهدی جان، بعد از خرید پنل اس ام اس، لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود افزونه دیجیتس برای شما ارسال شود

 • Alireza
  23 آوریل 2019 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  من خیلی چرخیدم تو سایتتون ولی متوجه نشدم این افزونه بعد از خرید پنل پیامک رایگان در اختیار ما قرار میگیره یا هزینه جدا از پنل پیامک داره؟؟؟
  مشکلات لایسنس و غیره فعال شدن دکمه ذخیره تغییرات و این ها نداره؟
  اخرین نسخه هست یا هنوز آپدیت نشده؟!

  • سیدمحمود غفاری
   25 آوریل 2019

   سلام علیرضاجان افزونه پیامک دیجیتس به صورت رایگان بعد از خرید سامانه پیامک در اختیار شما قرار میگیرد و برای استفاده از افزونه دیجیتس نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.
   افزونه توسط یک گروه برنامه نویسی قدرتمند به صورت لایسنس باز موجود است و دائما توسط ناشر افزونه دیجیتس آپدیت می‌شود.
   بعد از تهیه سامانه پیامک لطفا تیکت بزنید تا لینک دانلود پلاگین دیجیت برای شما ارسال شود و همچنین اگر در تنظیمات افزونه دیجیتس مشکلی وجود داشت لطفا اعلام نمایید و اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا مشکل شما بررسی و حل شود.

 • سیاوش
  9 آوریل 2019 پاسخ دهید

  با سلام این افزونه برای کاربران زیرمجموعه نمایندگی هم قابل استفاده است یا فقط مشتریان اصلی شما میتوانند ازآن استفاده کنند؟منظورم سامانه پیامکی متصل به افزونه هست.

  • سیدمحمود غفاری
   9 آوریل 2019

   سلام سیاوش عزیز
   افزونه دیجیتس برای تمامی کاربران و نمایندگان به صورت رایگان است و در صورتی که نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس را تهیه کنید، کاربران شما نیز می توانند از افزونه دیجتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس استفاده کنند.

 • مهرداد
  13 مارس 2019 پاسخ دهید

  من از یک قالب وردپرس استفاده میکنم که از یکی از بهترین شرکت های ایرانی تهیه شده است. من به پشتیبانی این سایت تیکت زدم:

  ——————————————————————————————————————————
  من در حال خرید یک افزونه وردپرسی هستم برای عضویت و ورود کاربران به سایت تنها با شماره موبایل!. شما که توسعه دهنده این قالب هستید، امکان پیاده سازی این افزونه در روی این قالب است یا خیر؟ ”
  ——————————————————————————————————————————-

  که جواب زیر و دادن:

  ——————————————————————————————————————————————-
  خیر درحال حاضر این امکان در پوسته وجود ندارد و بروی محصول تست نشده است.انشالله در اپدیت های بعد
  ——————————————————————————————————————————————

  آیا من میتونم از این افزونه استفاده کنم یا خیر؟

  • سیدمحمود غفاری
   25 مارس 2019

   سلام مهرداد جان
   شما می توانید از افزونه دیجیت (دیجیتس) برای ارسال پیامک کد فعال سازی و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس استفاده نمایید؛ لازم به ذکر است که افزونه دیجیتس رایگان است و به صورت کامل با قالب های محبوب وردپرس قابل استفاده می باشد.
   پلاگین دیجیت امکان استفاده از شورت کد و صفحه اختصاصی و مدال باکس را دارد.

 • Mory
  26 فوریه 2019 پاسخ دهید

  با سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم تو پلاگین دیجیت از IONcube استفاده شده یا از Zend
  یا اگر کلا استفاده نشده اعلام بفرمایید .

  • سیدمحمود غفاری
   26 فوریه 2019

   سلام در افزونه دیجیت از هیچ یک از این موارد استفاده نشده است

 • عمران
  20 فوریه 2019 پاسخ دهید

  با سلام و احترام
  من چند تا سوال داشتم :
  1 – وقتی کاربری با موبایل ثبت نام کنه و خرید انجام بده در زمان نوشتن دیدگاه در سایت هم شماره موبایلش نمایش داده میشه برای بقیه کاربران؟
  2 – حداقل پنلی که در سایت شما باید برای اینکار خریداری بشه کدوم پنل هست؟
  3- هزینه تهیه افزونه دیجیت رو هم میفرمایید هیچ جا اشاره ای بهش نشده که قیمتش چند هست.

  • سیدمحمود غفاری
   21 فوریه 2019

   سلام عمران عزیز؛
   زمانی که کاربر با افزونه دیجیت ثبت نام میکند نام نمایشی کاربر در بخش دیدگاه ها، نمایش داده می شود و شماره موبایل کاربر به دیگر بازدیدکنندگان نمایش داده نمی شود.
   برای اینکه بتوانید سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس را ایجاد کنید، نیاز است تا پیامک شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند (اصطلاحا بلک لیست هستند) نیز ارسال شود پس نیاز است که خط خدماتی داشته باشید، بنابراین پیشنهاد ما پنل پیامک اقتصادی،پنل اس ام اس شرکتی یا سامانه پیامک کوتاه تجاری خواهد بود.
   در مورد قیمت افزونه دیجیتس : افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود

 • آریا
  7 فوریه 2019 پاسخ دهید

  ایا افزونه دیجتس برای ثبت نام و ورود با شماره موبایل فعال است و با اخرین نسخه وردپرس برای ثبت نام پیامکی کار میکند؟

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2019

   سلام آریا عزیز
   افزونه دیجیتس با آخرین نسخه وردپرس سازگار است و با توجه به استقبالی که از افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس شده است؛ به صورت مداوم توسط تیم توسعه دهنده بروز رسانی می شود

 • پیمان
  7 فوریه 2019 پاسخ دهید

  سلام و ا حترام
  آیا این افزونه با افزونه پروفایل بیلدر پرو قابل ادغام است؟

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2019

   سلام پیمان عزیز افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل (دیجیتس) به صورت مستقل کار می کند اما تداخلی برای سایر افزونه‌ها ایجاد نمی کند.
   شما میتوانید ثبت نام کاربر با پیامک را از طریق افزونه دیجیت انجام دهید و بعد از ثبت نام کاربر با شماره موبایل به صفحه تکمیل اطلاعات پروفایل بیلدر پرو کاربر را هدایت نمایید

 • زهرا قسمتی
  31 ژانویه 2019 پاسخ دهید

  سلام میخواستم بدونم. اگه ما از افزونه های ساخت پروفایل مثل ultimate member استفاده کنیم که توشون ورود و ثبت نام با ایمیل هست. میشه اینارو باهم ترکیب کرد ک ورد و ثبت نام با این افزونه باشه ولی وارد بشه به پروفایلی ک با این افزونه ساختیم؟ تداخل ایجاد نمیشه؟!

  • سیدمحمود غفاری
   17 فوریه 2019

   سلام خانم قسمتی، افزونه digits با افزونه وردپرس ultimate member تداخلی ندارد
   اما فیلدهای دیتابیس افزونه دیجیتز مجزا است؛ ما پیشنهاد می دهیم شما ثبت نام کاربر از طریق شماره موبایل را با افزونه پیامکی دیجیت انجام دهید سپس برای تکمیل اطلاعات کاربر را به صفحه افزونه ultimate member هدایت نمایید
   همچنین لازم به ذکر است که سرعت ارسال پیامک کد فعال سازی در افزونه دیجیت با درگاه فراز ‌اس‌ام‌اس بسیار بالا است.

 • محمد
  26 ژانویه 2019 پاسخ دهید

  سلام
  چطوری میتونیم افزونه خریداری کنیم؟

  • سیدمحمود غفاری
   26 ژانویه 2019

   سلام بعد از خرید سامانه پیامک، تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه ثبت نام پیامکی در وردپرس برای شما از طریق تیکت ارسال شود.

 • علی کیوانی
  7 ژانویه 2019 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر. آیا از افزونه های مکمل ووکامرس هم پشتیبانی می شود؟ به طور مشخص افزونه yith waitlist (یا موارد مشابه دیگر) که زمانی که کالا موجود می شود به متقاضیان ایمیل میفرستد، آیا میتوان به کمک افزونه شما فیلد موبایل را به این افزونه اضافه کرد که وقتی کالا موجود شد پیامک ارسال کند؟ با سپاس

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژانویه 2019

   سلام علی عزیز، افزونه پیامک ووکامرس به صورت مجزا نسبت به سایر افزونه های ووکامرس کار می‌کند اما موردی که شما فرمودید، یعنی زمان موجود شدن کالا، زمانی که کالا حراج شد، زمانی که فروش کالا متوقف شد میتوانید تنظیم نمایید تا به مشتری سایت شما پیامک به صورت خودکار ارسال شود و این قابلیت به صورت پیشفرض در افزونه اس ام اس ووکامرس وجود دارد و نیازی به افزونه مکمل برای ووکامرس نمی باشد.
   دقت بفرمایید که افزونه دیجیت (ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس و ووکامرس) با افزونه پیامک ووکامرس متفاوت است و پلاگین پیامک ووکامرس رایگان می باشد و در مخزن وردپرس وجود دارد.
   با احترام

  • حمید
   13 ژوئن 2019

   سلام ‌‌ و خسته نباشید!
   من میخواستم تو منطقه ی خاصی از تهران تبلیغات بفرستم و البته میخوام برا سایتم هم استفاده کنم میشه کمکم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   14 ژوئن 2019

   سلام شما با خرید پنل اس ام اس از شرکت فراز اس ام اس می توانید از افزونه دیجیت برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در سایت وردپرس استفاده نمایید و همچنین در کنار قابلیت استفاده از وب سرویس پیامک می توانید از قابلیت ارسال پیامک انبوه نیز استفاده کنید.

 • محسن
  7 ژانویه 2019 پاسخ دهید

  باسلام
  آیا بعد از خرید پنل پیامکی از شما ، افزونه را به صورت رایگان ارائه میدهد؟ یا آن را نیز باید جدا خریداری کرد؟

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژانویه 2019

   سلام محسن عزیز، بعد از خرید پنل پیامک، لطفا از بخش پشتیبانی > ارسال تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه دیچیتس در اختیار شما قرار بگیرد .
   نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای افزونه دیجیتس نمی باشد و فراز اس‌‌ام‌اس با خط خدماتی قابلیت ارسال به شماره‌های مسدود و بلک لیست را دارد
   موفق باشید

 • محسن
  21 دسامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  بعد از خرید پنل پیامکی، افزونه ثبت نام با شماره موبایل رو رایگان میدید؟ یا نه با قیمت خاصی افزونه تایید شماره موبایل رو میفروشید؟
  تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   23 دسامبر 2018

   سلام بله افزونه ثبت نام با شماره موبایل دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 • مهدی
  9 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام روز بخیر
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که میتونیم با استفاده از پلن های شما از این پلاگین استفاده کنیم یا خیر؟
  تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   9 نوامبر 2018

   سلام مهدی جان، لطفا از داخل پنل پیامکی تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا لینک دانلود دیجیتس برای شما ارسال شود.

 • علی
  9 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  با عرض سلام و احترام
  آیا افرادی که سرویس از سایت شما دارند باید بعد از خرید افزونه هزینه هر پیامک را پرداخت کنند (از موجودی حساب کم می شود ) یا هزینه ارسال پیامک به صورت رایگان است ؟
  باتشکر از شما

  • سیدمحمود غفاری
   9 نوامبر 2018

   علی جان سلام
   همانطور که خودت گفتی برای استفاده از سرویس ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فرار اس‌ام‌اس تهیه شود و افزونه نیز که به صورت جداگانه (و البته رایگان) در اختیار شما قرار می‌گیرد.
   بعد از خرید پنل اس ام اس ما خط خدماتی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم، خط خدماتی به خطی گفته می شود که قابلیت عبور از بلک لیست برای پیامک های اطلاع رسانی داشته باشد که اگر بخواهید خط خدماتی اختصاصی بگیرید نیاز به ارائه سفته می باشد (ما خط خدماتی شرکت خودمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم)
   بعد از اینکه شما سایت وردپرس را به افزونه دیجیت و سامانه پیامکی متصل کردید، بابت هر پیامک کدتایید و اعتبارسنجی هزینه یک پیامک از شارژ شما کم می شود و زمانی که شارژ شما نزدیک به صفر باشد برای شما پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می شود تا پنلتان را شارژ نمایید.
   اگر سوال دیگه ای هست خوشحال میشم به سوال شما پاسخ دهم.

  • علی
   9 نوامبر 2018

   خود افزونه سرویس ارسال رایگان پیامک دارد (فیسبوک) ولی متن ارسال شده انگلیسی است آیا امکان دارد به صورتی باشد که هزینه برای هر پیامک پرداخت نشود؟

  • سیدمحمود غفاری
   9 نوامبر 2018

   سلام مجدد علی جان
   نه متاسفانه، ارسال پیامک به صورت رایگان امکان پذیر نمی‌باشد و اوپراتور بابت ارسال هر پیامک از شارژ پنل شما هزینه پیامک را کسر می‌کند و در صورتی که اعتبار پنل اس ام اس شما صفر باشد پیامک ارسال نخواهد شد.

 • سینا اخلاقی
  4 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  بعد از اینکه این افزونه دیجیت رو روی قالب نصب کردم سایت خیلی سنگین شده و خیلی طول می کشه تا لود بشه
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   9 نوامبر 2018

   سلام جناب اخلاقی عزیز لطفا از طریق تیکت پشتیانی این مورد را مطرح نمایید تا مسئله بررسی و مشکل شما برطرف شود

 • سینا اخلاقی
  4 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام من افزونه دیجیت رو خریدم
  می خوام اس ام اسی که برای مشتری میره رو با متن زیر تنظیم کنم ولی نمی تونم چون وقتی می خوام متن انگلیسی رو فارسی کنم کل متن به هم میریزه و دیگه کد به صورت درست اس ام اس نمیشه
  متن مورد نظر :

  با سلام
  کد تایید برای ثبت نام شما در وب سایت فروشگاه کاج “00000” می باشد.

  لطفا بفرمایید باید چطوری بنویسم

  • سیدمحمود غفاری
   9 نوامبر 2018

   سلام لطفا در افزونه دیجیت، تیک ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را بزنید تا متن پیامک برای شما فارسی شود.
   برای اضافه شدن پترن مورد نظر شما به سیستم لطفا پترن مورد نظرتان را تیکت بزنید تا بعد از تایید تیم مانیتورینگ به سیستم اضافه شود

 • آرش
  3 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام.
  آیا امکان این هست که برای فروش محصولات دانلودی از این افزونه استفاده کرد. طوری که کاربر بعد از خرید و دانلود با پیامکی که حاوی کد فعال سازی هست بطونه فایل رو باز کنه. این کار رو برای اینمی خوام انجام بدم که کاربران بعد از دریافت محصول نتونن اون محصول رو تو سایتهای دیگه پخش کنند

  • سیدمحمود غفاری
   3 نوامبر 2018

   سلام جناب رنجبر عزیز
   این افزونه برای ثبت نام با شماره موبایل (عضویت و ورود به سایت وردپرس با شماره موبایل) است که میتواند :
   1- فرایند عضویت را ساده کند چون نیازی به ایمیل و تایید ایمیل نیست
   2- میتوانید از شماره موبایل مشتری مطمئن،شوید
   برای موردی که شما فرموده بودید؛ باید فایلهای دانلودی شما رمزنگاری شود که بعد از دانلود روی کامپیوتر به صورت فایل نصبی قرار گیرد و کاربر بعد از نصب نرم افزار، برای فعال سازی نرم افزار کدفعال سازی را وارد کند که این پروسه کمی سخت می شود
   پیشنهاد ما این است که شما شماره موبایل مخاطبین را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل بتوانید موضوع را بررسی نمایید.
   مو

 • قلم رنگی
  28 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  من برای ثبت نام فقط فیلد شماره موبایل و نام رو گزاشتم و ثبت نام فقط با کدتاییدیه وقتی شماره موبایل و نام رو وارد میکنم و روی دکمه ثبت نام با کدتاییدیه میزنم کد تاییدیه برام میام ولی وقتی کد رو وارد فیلد خودش میکنم و کلیک میکنم وارد ناحیه کاربری نمیشه فقط ریلود میشه روی همون صفحه وورد و ثبت نام انجام نمیشه مشکلش کجاست؟

  • سیدمحمود غفاری
   9 اکتبر 2018

   سلام احتمالا افزونه ارسال کدفعال سازی وردپرس با یکی از افزونه‌های فعال در سایت شما تداخل دارد، لطفا افزونه‌ها را غیرفعال نمایید و مجددا تست نمایید و در صورتی که موفق به فعال سازی افزونه دیجیت نشدید از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا افزونه دیجیت برای شما فعال شود

 • امیر سلطانی
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام
  افزونه گرویتی فرم user rigesrtation ارسالی توسط شما برای ثبت نام با شماره موبایل با نسخه جدید وردپرس سازگار نیست و روی سایت من کار نمیکنه. من با احتساب این موضوع از پنل پیامکی شما خرید کردم که بدون مشکل میتونم کارم رو پیش ببرم. افزونه دیجیتس هم که پیشنهاد کردید قیمت خیلی بالایی داره و اصلا روی سایت ژاکت در حال حاضر موجود نیست. لطفا راهنمایی کنید. کار من خیلی فوریت داره.

  • سیدمحمود غفاری
   23 سپتامبر 2018

   سلام افزونه گرویتی فرم user rigesrtation اخرین نسخه است و با وردپرس سازگار است، لطفا افزونه پیامک گرویتی فرم را از سایت گرویتی فرم تهیه نمایید
   مشکلتان برطرف می شود اما پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیت می باشد که سرعت ارسال بالاتری دارد.
   ضمنا ما افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و نیازی به خرید افزونه دیجیتس نمی باشد

 • امیرحسین
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام و احترام
  لطفا لینک دانلود افزونه digits را ارسال کنید.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   23 سپتامبر 2018

   سلام لطفا بعد از خرید پنل پیامک تیکت ارسال نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه دیجیتز در اختیار شما قرار گیرد

 • هدایت
  17 سپتامبر 2018 پاسخ دهید

  با سلام
  در ژاکت شما را برای خرید پنل پیامک دیجیت معرفی کرده بود من افزونه دیجیت و سامانه پیامک رو خریدم
  لطفا راهنمایی های لازم را جهت استفاده از وب سرویس جهت اتصال به افزونه digits ارسال فرمائید

  • سیدمحمود غفاری
   23 سپتامبر 2018

   سلام در کدام بخش از افزونه تایید شماره موبایل به مشکل برخورد کرده اید ؟ لطفا خطای دریافی را اعلام نمایید تا توسط تیم فنی برسی شود

 • رضا رستمی
  23 آگوست 2018 پاسخ دهید

  وقت بخیر
  این ارسال اس ام اس خدماتی خیلی دیر ارسال میشه
  نمیشه از یه شماره دیگه استفاده کرد
  توی سایت از کجا باید بفهمم ک چقدر شارژ دارم . وضعیت رو کامل نشون بده

  • سیدمحمود غفاری
   23 آگوست 2018

   سلام زمانی که شما از داخل پنل پیامک ارسال میکنید ، به دلیل اینکه پیامک شما توسط تیم مانیتورینگ بررسی و ارسال می شود امکان تاخیر تا یک دقیقه وجود دارد
   در ارسال پیامک وب سرویس ، اگر از افزونه دیجیت استفاده کنید این افزونه از وب سرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی استفاده می کند که باعث می شود پیامک شما بسیار سریع به دست مخاطب برسد.

 • رضا رستمی
  22 آگوست 2018 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  من به پیشنهاد افزونه mobile-number-signup از سایت شما پنل خریدم . الان افزونه رو هم خریدم در مرحله بعد باید چیکار کنم . الان این خط من خدماتی هست یا باید درخواست خط خدماتی رو بزنم و اینکه شماره خط من چنده ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

  • سیدمحمود غفاری
   23 آگوست 2018

   سلام جناب رستمی
   خط خدماتی شما 3000505می باشد برای ارسال پیامک های کد فعال سازی از این خط استفاده نمایید.
   برای تنظیمات افزونه در بخش نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک و رمز : رمز ورود به سامانه پیامک را وارد نمایید
   برای خط ارسال کننده پیامک 3000505 را قرار دهید و همچنین تیکت ارسال سریع پیامک را بزنید.
   موفق باشید…

 • چادر جلابیب
  12 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام هزینه اش چقدره و پشتیبانی هم داره یا خیر ؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 جولای 2018

   سلام برای دریافت قیمت و خرید افزونه بعد از تهیه پنل تیکت بزنید تا لینک خرید برای شما ارسال شود یا با شماره 09129643801 تماس بگیرید.
   بله افزونه توسط ناشر پشتیبانی دارد.
   موفق باشید:)

 • mahdi
  3 جولای 2018 پاسخ دهید

  سلام لینک افزونه مشکل داره

  • سیدمحمود غفاری
   3 جولای 2018

   سلام ممنون بابت اطلاع رسانی شما ، مقاله ویرایش گردید.
   در صورت نیاز به افزونه بعد از خرید پنل پیامک تیکت بزنید تا اطلاعات خرید افزونه برای شما ارسال گردد
   ایام بکام :)

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران