افزونه ثبت نام و ورود با موبایل | Mobile Number Signup
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. دانلود رایگان افزونه ‌پیامک
 3. افزونه دیجیتس: ورود و ثبت نام با شماره موبایل + آموزش ویدیویی

افزونه دیجیتس: ورود و ثبت نام با شماره موبایل + آموزش ویدیویی

امروز می‌خواهیم در مورد یکی از محبوب‌ترین افزونه پیامکی وردپرس با شما صحبت کنیم و نحوه استفاده از افزونه ثبت نام و ورود با شماره موبایل و ارسال کدفعال سازی در وردپرس را به شما توضیح دهیم؛ بله ما می‌خواهیم در مورد افزونه محبوب دیجیتس (DIGITS) و اتصال افزونه دیجیتس به پنل اس ام اس با شما صحبت کنیم. اگر در وب فارسی جستجو کنید این افزونه با نام دیجتس، دیجیتز، دیجیت  و… شناخته می شود اما این اسم‌ها برای چند افزونه مجزا نیستند و همگی همان افزونه دیجیتس محبوب هستند.

لینک دانلود رایگان دیجیتس و راهنمای نصب و تنظیمات دیجیتس به صورت کامل در این صفحه قرار دارد پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید و سایت خود را به سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل مجهز کنید.

 

ورود و ثبت نام با شماره موبایل چیست؟

در اکثر سایت ها و اپلیکیشن های محبوب ایرانی مانند دیجیکالا، اسنپ، تلگرام و… برای عضویت در سایت کافی است شما شماره موبایل خود را وارد کنید یک کد اعتبارسنجی برای شما پیامک می شود و شما با وارد کردن پیامک اعتبارسنجی می توانید در سایت عضو شوید. خبر خوب این است که در وردپرس برای پیاده سازی این مورد نیاز به کد نویسی نمی باشد و با دانلود افزونه WordPress Mobile Number Signup and Login می توانید ثبت نام با شماره موبایل را در سایت خودتان فعال کنید.

 

ارسال سریع پیامک کد فعال سازی با افزونه دیجیتس در وردپرس

افزونه دیجیتس (DIGITS) برای ارسال کدفعال سازی

یکی از مشکلات وردپرس فیلد اجباری ایمیل در هنگام ثبت نام در سایت است، امروزه دیگر مانند گذشته مردم علاقه‌ای به ثبت نام با ایمیل ندارند و حتی خیلی از افراد ایمیل ندارند! در دنیای امروز به خصوص بعد از آمدن تلگرام و نحوه فعال سازی اکانت در تلگرام اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها ثبت نام با شماره موبایل را جایگزین ثبت نام ایمیل کردند و نرخ عضویت در سایت به شدت بالا رفت زیرا هر فردی با هر سطحی از دانش و معلومات که گوشی موبایل داشته باشد می‌تواند به‌راحتی با شماره موبایل در سایت شما ثبت نام کنند و دیگر نیازی به حفظ نام کاربری و یا وارد کردن ایمیل و یا تایید روی لینک ایمیل نیست!

ثبت نام در سایت وردپرس به سادگی و فقط با وارد کردن یک شماره موبایل، دریافت پیامک اعتبارسنجی و وارد کردن یک کدفعال سازی انجام می شود!

یکی از قابلیت‌های دوست‌داشتنی در افزونه دیجیت، کاربر فقط با شماره موبایل می‌تواند در سایت وردپرسی ثبت نام کند، حتی نیازی به ایجاد رمز عبور نیست و برای لاگین مجدد می‌تواند از طریق رمز عبور یک بار مصرف(OTP) پیامکی اقدام به لاگین نماید.

 

"با

امکانات افزونه پیامک دیجیتز Mobile Number Signup and Login

ثبت‌نام با شمارۀ تلفن همراه

به کاربران خود اجازه دهید تا با شمارۀ موبایل خود وارد شوند تا تعداد ثبت‌نام شما بالا برود. کاربر خود را از زحمت ورود به حساب ایمیل، رها کنید تا مجبور نشود برای تأیید هویت، وارد حساب ایمیل شود و سپس لینک تأیید را دنبال کند.

ورود به حساب بدون‌ نیاز به رمز عبور

در عصر اینترنت، هیچ کاربری نمی‌تواند همۀ رمزهای عبور که برای وب‌سایت‌های مختلف به‌کار می‌برد را در یاد نگه دارد. ورود به حساب کاربری را بدون نیاز به رمز عبور، امکان‌پذیر سازید. با استفاده از کد عبور یک بار مصرف که از طریق پیامک به شمارۀ تلفن همراه شما ارسال می‌شود، وارد حساب خود شوید.
ورود به حساب بدون نیاز به ایمیل به کاربر خود اجازه دهید تا با شمارۀ موبایل وارد حساب خود شود. ایمیل‌های سنتی که برای ایجاد حساب به‌کار گرفته میشد را فراموش کنید.

سایر ویژگی های افزونه ثبت نام با مویایل Digits

 • تنظیم دوبارۀ رمز عبور با رمز عبور یک بار مصرف
 • ثبت‌نام با رمز عبور، ورود به‌حساب با کد عبور یک بار مصرف یا رمزعبور
 • ثبت‌نام و ورود به‌حساب از‌ پیش تعیین‌شده
 • کاربر می‌تواند پس از ورود به حساب از طریق تلفن همراه، ایمیل خود را به حساب اضافه کند
 • کاربر می‌تواند با ایمیل ثبت نام کند و سپس شمارۀ موبایل خود را به حساب اضافه کند
 • پشتیبانی کامل WooCommerce

خط خدماتی برای افزونه عضویت پیامکی در وردپرس

اگر می‌خواهید از افزونه پیامک دیجیت (WordPress Mobile Number Signup and Login) استفاده کنید دانستن این نکته از نان شب برایتان واجب تر است! زیرا اگر به آن بی‌توجهی کنید نرخ عضویت در سایت شما به‌شدت کم می‌شود و کاربرانتان از سایت شما ناراضی خواهند بود، تمام کاربرانی که با تبلیغ، سئو ،تولید محتوا و… به سمت سایت خودتان جذب کرده‌اید از دست میروند، بیایید ببینم خط خدماتی چیست و اگر پنل اس ام اس که استفاده می‌کنید خط خدماتی نداشته باشد چه اتفاقی برای وب‌سایت شما خواهد افتاد؟

حتما می‌دانید خیلی از افراد دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند تا پیامک تبلیغاتی توسط اپراتور برایشان ارسال نشود، تمامی خطوط موجود در پنل اس ام اس به‌صورت پیش‌فرض خطوط تبلیغاتی هستند و اگر کاربران سایت شما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشند و شما از خطوط تبلیغاتی برای ارسال پیامک کدفعال سازی استفاده نمایید، پیامک کدفعال سازی به دست کاربر شما نمی‌رسد (آن‌ها نمیدانند مشکل از کجاست و می‌گویند سایت شما خراب است) و در نهایت کاربرتان نمی‌تواند در سایت شما ثبت‌نام کند و سایت شما را رها می‌کند، دقت کردید؟ به‌همین راحتی یک بازدیدکننده، یک مشتری و… از دست رفت!

 

 

خط خدماتی قابلیت ارسال پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست را در اختیار شما قرار می دهد، پیشنهاد می کنیم مقاله خط خدماتی چیست؟ را مطالعه نمایید تا در این باره اطلاعات بیشتری داشته باشید.

اکثر سامانه پیامکی خط خدماتی ندارند و شما می بایست با پرداخت مبلغی بین 5 تا 50 میلیون تومان سفته خط خدماتی اختصاصی بگیرید و همچنین فعال سازی خط خدماتی بین 30 تا 60 روز زمانبر است. راه حل چیست؟ ما در فراز اس‌ام‌اس یک خط خدماتی اشتراکی و بدون نیاز به پرداخت سفته در اختیار شما قرار می‌دهیم و این خط بلافاصله بعد از خرید پنل پیامکی فعال است و می‌توانید از این خط برای ارسال کدهای فعال سازی در افزونه دیجیتس استفاده نمایید. (خط خدماتی بدون نیاز به سفته)
اگر نیاز به خط خدماتی اختصاصی داشتید میتوانید درخواست خط خدماتی اختصاصی را ارسال نمایید تا به صورت رایگان خط تبلیغاتی را به خط خدماتی تبدیل کنیم اما برای دریافت خط خدماتی اختصاصی تعهندنامه و سفته الزمی است.

آموزش نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس (رایگان)

با توجه به درخواست‌های مکرر کاربران ویدیو آموزشی برای راهنمای کامل نصب و فعال سازی افزونه دیجیت در سایت فراز اس‌ام‌اس قرار گرفت.

 

آموزش نصب و فعال سازی افزونه دیجیتس ژاکت

 

راهنمای اتصال وردپرس به پلاگین digits

تنظیمات افزونه پیامکی دیجیت

ابتدا وارد سایت فراز اس ام اس شوید و سامانه پیامکی مورد نظرتان بر اساس تعداد ارسال پیامک انتخاب و خرید کنید. بعد از دریافت نام کاربری و رمز ار طریق پیامک وارد سامانه پیامکی شوید و افزونه محبوب دیجیتس را از بخش خدمات وب سرویس > افزونه‌ها به صورت رایگان دانلود کنید. بعد از تهیه پلاگین دیجیت و نصب افزونه ارسال پیامک اعتبارسنجی  وردپرس > وارد بخش تنظیمات > digits > پیکربندی شوید.

• از سایت فراز اس‌ام‌اس یک سامانه پیامکی برای اتصال به افزونه پیامک دیجیتز (DIGIT) تهیه نمایید.
• انتخاب درگاه سامانه پیامک : FarazSMS یا ippanel
• نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک
• کلمه عبور : کلمه عبور ورود به سامانه پیامک
• خط ارسال کننده پیامک : 3000505 (این خط خدماتی بوده و به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال می‌شود)
send as sample : خالی باشد
• در بخش SHOP NAME : خالی باشد
• تقریبا کار تمام است با استفاده از شورت کدها و صفحه لاگین می‌توانید افزونه راستی آزمایی شماره موبایل را تست نمایید.

سازگاری افزونه دیجیت با افزونه‌های محبوب وردپرس

• پشتیبانی کامل از وردپرس (wordpress)
• پشتیبانی کامل از فروشگاه‌ساز ووکامرس (woocommerce)
• پشتیبانی کامل بادی پرس (bodypress)
• پشتیبانی از بی بی پرس (BBpress)
• پشتیبانی از گرویتی فرم(gravityforms)
• پشتیبانی از ایزی دیجیتال دانلود(EDD)
• پشتیبانی از ویژوال کامپوزر

 

هماهنگی کامل با کاربران عضو شده قدیمی

اگر در سایتتان کاربران زیادی دارید که در گذشته از طریق ایمیل وارد سایت شما شده‌اند نگران نباشید، کاربران قدیمی سایت شما همچنان می‌توانند از طریق ایمیل و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوند و در قسمت ویرایش اطلاعات کاربری شماره موبایل خودشان را وارد کنند. موقع ذخیره کد تایید پیامکی به شماره موبایلشان ارسال می‌شود و از کاربر نوشتن ثبت پیامک اعتبار سنجی در سایت از آن پس می‌تواند با شماره موبایل وارد سایت شود.

 

ساده و فوق‌العاده کاربردی!

یکی از قابلیت‌های جذاب افزونه دیجیس قابلیت اضافه کردن نامحدود فیلد به صورت  متن – شماره – کشویی – رادیوباکس – چک باکس و… می باشد که می‌توانید هنگام ثبت نام کاربر اطلاعات بیشتری را از کاربر دریافت نمایید. به عنوان مثال اگر به کدملی، شماره پروانه کسب و.. نیاز دارید می‌توانید اطلاعات دلخواه را از کاربر دریافت نمایید همچنین افزونه دیجیت قابلیت‌های دیگری نیز دارد که در ارسال پیامک اعتبار سنجی به شما کمک می‌کند تجربه لذت بخش‌تری را برای کاربر فراهم نمایید.

 • امکان ریدارکت آدرس های ثبت نام و ورود و خروج
 • امکان سفارش سازی استایل
 • کاملا ریسپانسیو شده
 

 

افزونه های مشابه برای ثبت نام با شماره موبایل 

افزونه سیستم مدیریت کاربران

افزونه پنل کاربری پیشرفته وردپرس

افزونه تایید اجباری شماره مودبایل در وردپرس

 

دانلود رایگان افزونه دیجیتس (WordPress Mobile Number Signup and Login)

برای دانلود رایگان افزونه پیامک دیجیتس می توانید شماره موبایلتان را در کادر زیر وارد کنید، تا سرعت ارسال پیامک را ملاحظه کنید و همچنین بتوانید افزونه پیامک دیجیتس را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

همین الان دست به کار شوید و پنل پیامکی را از فراز اس‌ام‌اس تهیه کنید تا بتوانید از افزونه پیامکی دیجیتس استفاده نمایید. همچنین در صورت مشکل در نصب افزونه می توانید اعلام نمایید تا ویدیو آموزشی نصب افزونه دیجیت برای شما ارسال شود.

در صورتی که در نصب و فعال سازی پلاگین اعتبارسنجی با شماره موبایل (DIGIT) با مشکلی روبرو شدید می‌توانید در بخش نظرات این مقاله سوالتان را مطرح نمایید، کارشناسان ما بسیار سریع به سوال شما پاسخ می‌دهد.

 

 

افزونه دیجیتس چیست؟

افزونه دیجیتس برای ایجاد سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل است، بعد از وارد کردن شماره موبایل توسط کاربر سایت شما یک کد فعال سازی را برای گوشی ارسال می کند با وارد کردن کد فعال سازی کاربر می تواند در سایت شما ثبت نام کند.
سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد، برای دانلود افزونه دیجیتس وارد سایت فراز اس ام اس شوید.

سرعت ارسال کد فعال سازی در افزونه دیجیتس چقدر است؟

از انجایی که در پنل پیامک فراز اس ام اس از وب سرویس ارسال پیامک بر اساس پترن برای ارسال کد تایید استفاده می شود پیامک های کد فعال سازی با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه به گوشی مخاطب ارسال می شود، ارسال پیامک های کد فعال سازی در 24 ساعت شبانه روز و بدون تایید ناظر انسانی انجام می شود.

آیا کد فعال سازی به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال می شود؟

با توجه به اینکه خطوط خدماتی در پنل پیامک فراز اس ام اس وجود دارد بنابراین پیامک های ارسال کد فعال سازی با خط خدماتی ارسال شده و حتی اگر کسی پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده باشد باز هم پیامک کد تایید ارسال می شود زیرا این پیامک ها با خطوط خدماتی عمومی سامانه ارسال می شود

تفاوت افزونه پیامک گرویتی فرم و افزونه دیجیتس چیست؟

افزونه دیجیتس صرفا برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است و به صورت تخصصی برای ثبت نام با شماره موبایل ساخته شده است و همانطور که احتمالا می دانید می توان از افزونه پیامک گرویتی فرم برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل از طریق گرویتی فرم استفاده کرد اما از انجایی که این افزونه برای این کار ساخته نشده است ممکن است برای شما مشکل ساز شود و شما نمی توانید حتی فیلد ایمیل را حذف کنید در صورتی که در دیجیتس چنین قابلیتی وجود دارد پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است

117 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام برای فعالسازی حساب کاربری از طریق اس ام اس توسط دیجیتس کدوم پنل رو باید بخرم ؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 8, 2020 3:25 ب.ظ

   سلام
   پنل پیامک برای دیجیتس می بایست دارای خط خدماتی باشد که پیامک کد فعال سازی به شماره های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود به همین دلیل حداقل می بایست سامانه پیامک اقتصادی را تهیه نمایید.
   ( اگر تعداد پیامک های ارسال شده وب سرویس شما زیاد است پیشنهاد ما سامانه پیامک تجاری یا شرکتی است زیرا تعرفه ارسال پیامک انها کمتر می باشد)

 • سلام
  پیامک هایی که برای کاربران از طریق افزونه didits ارسال میشه آِیا هزینه داره؟
  این هزینه رو باید مالک سایت پرداخت کنه؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 7, 2020 5:41 ق.ظ

   سلام علی عزیز برای اینکه پیامک های سایت شما ارسال شود می بایست پنل پیامک خود را شارژ کنید و بابت هر پیامک ارسالی از افزونه پیامک دیجیتس هزینه پیامک ارسال شده از پنل پیامک شما کسر می شود.

 • سلام بر شما سال نو مبارک باشه
  ما افزونه رو از سایت شما دانلود کردیم و مطابق با راهنمای شما وصل کردیم.ولی پیامک تایید ارسال نمیکنه.
  البته وردپرس ما به اپ اندرویدی وصل هستش میخوایم در ابتدای ورود اپلیکیشن با شماره ثبت نام بشن.
  بفرمایید ما باید اپ رو وصل کنیم یا وردپرس رو؟
  راهنمایی بفرمایید چطور؟
  ممنون

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   مارس 27, 2020 10:03 ق.ظ

   سلام
   شما می بایست اپلیکیشن اندروید خود را به وب سرویس ارسال پیامک خدماتی متصل کنید تا پیامک های کد تایید و ثبت نام با شماره موبایل ارسال شود.
   البته اگر شما از اپلیکیشن سازهای وردپرس استفاده می کنید قابلیت ارسال پیامک کد تایید با اتصال به سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد فایل راهنما را مطالعه نموده یا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی را ارسال نمایید تا ما اقدامات مربوطه را برای شما انجام دهیم.

  • سلام سال نو مبارک
   من یه مشکل بزرگ دارم میخواستم ببینم برای شما با توجه به برنامه نویساتون امکان انجامش هست یا خیر
   اونم اینه که اگه ممکنه امکان ذخیره شماره با صفر امکانپذیر کنید ممنونم

 • سلام وقت بخیر
  آیا افزونه دیجیتس با افزونه پیامک ووکامرس فارسی سازگار است ؟

  پاسخ
  • سلام
   علی عزیز بله افزونه پیامک دیجیتس و افزونه پیامک ووکامرس فارسی هر دو با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار بوده و پیامک های شما با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه حتی به شماره های مسدود با خط خدماتی ما ارسال می شود.
   و افزونه پیامک دیجیتس با افزونه پیامک persian woocommerce sms نیز سازگار بوده و تداخلی بین این دو افزونه وردپرسی وجود ندارد.

 • سلام این افزونه قسمت پیگیری سفارشات هم برای مشتری رو داره؟مثله افزونه Ultimate Member?

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 6, 2020 7:09 ق.ظ

   سلام
   افزونه دیجیتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است که البته می توانید برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل یک سری شخصی سازی در فرم ثبت نام انجام دهید، اما این افزونه در نسخه فعلی چنین قابلیتی را ندارد، البته شما می توانید از هر دو افزونه استفاده نمایید و بعد از ثبت نام کاربر با افزونه دیجیتس، او را به پروفایل ultimate member هدایت نمایید.

 • اکبر ثروتمند
  دسامبر 9, 2019 9:57 ق.ظ

  سلام
  وقت بخیر
  من یک فروشگاه ووکامرسی دارم و میخوام این افزونه شما برا ثبت نام کاربرام استفاده کنم.
  ولی در عین حال میخوام کاربرام بعد از ثبت نام با موبایل فیلدهایی مثل : استان ، شهر و آدرس رو نیز تکمیل کنند تا در ارسال سفارشاتشون از این فیلد ها استفاده کنم ، برا این کار راهی هست با این افزونه یا باید چیکار کنم؟
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 21, 2019 2:42 ب.ظ

   سلام حمید عزیز این مورد با افزونه دیجیتس امکان پذیر است > در بخش پیکربندی افزونه دیجیتس > فیلد‌ها میتوانید هنگام ثبت نام کاربر فیلدهای بیشتری را درج نموده تا بتوانید اطلاعات بیشتری مانند کد ملی و… از کاربر هنگام ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس دریافت نمایید.

 • سلام و خسته نباشید
  لطفا نسخه آپدیت شده افزونه دیجیت رو قرار بدید
  ممنون

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 21, 2019 2:05 ب.ظ

   سلام بعد از خرید سامانه پیامک ، وارد حساب کاربری خود شوید از منو سمت راست > خدمات وب سرویس > افزونه ها > آخرین نسخه افزونه دیجیتس را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 • باسلام
  افزودنی rest api این افزونه را هم ارایه میکنید؟
  باتشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژانویه 24, 2020 10:58 ق.ظ

   احسان عزیز سلام
   می توانید از ژاکت این مورد را تهیه نمایید، این مورد جدای از افزونه دیجیتس بوده و برای وارد دیگر قابل استفاده است.

 • وقتی من پنل پیامک رو میگیرم 1 خط خدماتی روش هست ولی بعدا که بخوام به اعضای سایتم تبلیغ انبوهم هم بفرستم مثلا برای رونمایی از محصول جدید ایا باید یه خط تبلیغاتی جداگانه بخرم؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 24, 2019 3:07 ب.ظ

   سلام سعید جان در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس خط خدماتی و خط تبلیغاتی برای ارسال پیامک به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد علاوه بر این هر کاربر می تواند شماره اختصاصی رایگان برای ارسال پیامک تبلیغاتی ثبت کند.

 • سلام
  من نسخه خریداری شده Digits از codecanyon رو دارم و ورژن کنونی v6.9.0.18 آیا نسخه اصلی با سیستم شما سازگاره؟
  یا نسخه ای که شما ارائه میدید دستکاری شده تا سازگار بشه؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 24, 2019 3:23 ب.ظ

   سلام ما درگاه سامانه پیامکی را به نسخه اصلی اضافه کرده‌ایم و هیچ دستکاری در افزونه صورت نگرفته است فقط درگاه سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس به افزونه دیجیتس برای ارسال سریع پیامک اضافه شده است

  • سلام، من میخوام که کاربر سایتم فقط از طریق شماره تلفن و بدون اینکه حتی ایمیل براش نمایش داده بشه لاگین کنه یا ثبت نام کنه،و اگه ایمیلش وارد کرد قبول نکنه، میشه اینکارو کرد؟ و اگه با تغییر کدها هست میتونید کمکم کنید و یا خودتون کد هارو تغییر بدهید. با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 21, 2019 12:50 ب.ظ

   سلام این کار با پلاگین دیجیتس امکان پذیر است می توانید از بخش پیکربندی افزونه دیجیتز این تنظیمات را انجام دهید.
   در صورتی که در انجام مراحل کاربر با مشکل روبرو شدید لطفا وارد سامانه پیامکی شوید و اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا تنظیمات حذف ایمیل زمان ثبت نام در وردپرس توسط کارشناسنان فنی ما انجام شود

 • سلام آیا امکان هماهنگ سازی افزونه دیجیتس با افزونه restirect content pro وجود داره؟
  افزونه دیجیتس با کدام یک از افزونه های اشتراک طلایی ماهانه سازگاری داره

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 24, 2019 3:24 ب.ظ

   سلام افزونه دیجیتس با افزونه restirect content pro مشکلی نداشته و شما می توانید عضویت کاربرانتان را از طریق پلاگین دیجیتس انجام داده و سپس برای خرید عضویت ماهیانه از افزونه restirect content pro استفاده نمایید

 • سلام . من نسخه جدید دیجت نصب کردم فقط 2 سوال داشتم واسه من کد تایید لایسنس نمیخاد
  سوال دوم که مشکل دارم اینه قسمت استایل دیجیت واسه من هیچی نشون نمیده جلو . عقب میزنم چند باز یک استایل برای
  چند ثانیه نشون میده سریع غیب میشه نمیتونم روش کلیک کنم! مشکل برنامه من چی؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 18, 2019 4:26 ب.ظ

   سلام مسعود عزیز لطفا اخرین نسخه از افزونه دیجیتس را از داخل پنل پیامک دانلود نمایید، تمام مشکلاتی که بیان کرده‌اید احتمال می‌دهم به خاطر اپدیت نبودن افزونه دیجیتز باشد.
   در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت لطفا اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا پیکربندی و استایل دهی افزونه DIGITS برای شما انجام شود

 • سلام خسته نباشید افزونه رو نصب کردم اما برروی سایتم قسمت ورودوعضویت حالت قبلش هم هست. میشه بفرمایید برای سایت های که وکامرس دارن شورت کدرو کجا قراربدیم؟ ممنونم

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 14, 2019 6:25 ق.ظ

   سلام محسن عزیز در بخش پیکربندی افزونه دیجیتس می توانید تنظیم کنید که صفحه my-account نیز تغییر داده شود؛ اگر به چنین چیزی نیاز ندارید یک برگه بسازید و شرت کد افزونه دیجیتس را در این برگه قرار دهید، حالا برای ثبت نام کاربران خودتون رو به این صفحه هدایت کنید.
   در صورتی که سوال دیگه ای در مورد راهنمای کار با پیکربندی افزونه دیجیتس داشتید خوشحال میشم بتونم شما رو راهنمایی کنم

 • سلام میشه از کپچا هم استفاده کرد
  متاسفانه من فعال میکنم عمل نمیکنه
  لطفا راهنمایی کنید
  نسخه بروز رسانی شده رو هم اگر آماده شده اعلام کنید

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 21, 2019 5:21 ب.ظ

   سلام لطفا از طریق تیکت پشتیبانی داخل سامانه پیامک اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا تنظیمات کپچا برای افزونه دیجتس برای شما فعال شود.

 • سجاد رشیدی
  آگوست 15, 2019 8:48 ق.ظ

  سلام خدمت شما ببخشید نمیشه کاری کرد وقتی با افزونه دیجیت یک کاربر داخل سایت ثبت نامش کامل میشه یعنی کد براش ارسال میشه کد رو وارد میکنه ی پیامک براش ارسال بشه که بگه ثبت نام شما با موفقیت انجام شد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 21, 2019 5:23 ب.ظ

   سلام برای ارسال پیامک خوش امدگویی بعد از ثبت نام در سایت وردپرس لطفا با فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید می توانیم به صورت اختصاصی این افزونه پیامک خوش آمدگویی در وردپرس را برای شما پیاده سازی کنیم.

 • سلام خسته نباشید
  من تو سایتم از افزونه userpro استفاده میکنم.
  چطوری میتونم پنل پیامکی شما رو تو یکی از فیلد های این افزونه فعال کنم؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 10, 2019 6:58 ق.ظ

   سلام افزونه دیجیتس فیلدهای دیتابیس خودش را دارد و متاسفانه امکان ادغام با افزونه user pro میسر نیست اما در افزونه digits شما می توانید در بخش پیکربندی > مدیریت فیلدهای بیشتر اطلاعات بیشتری مانند کدملی، شماره کارت و…. را نیز از کاربر دریافت نمایید و شماره موبایل کاربر را نیز هنگام ثبت نام در سایت وردپرس احراز هویت نمایید.

 • محمد رضا مرادیان
  جولای 29, 2019 1:05 ق.ظ

  سلام.من یه سوال دارم.ممنون میشم جواب بدید.
  این افزونه قابلیت استفاده به صورت rest api رو داره؟
  به عنوان مثال من از اندروید شماره تلفن رو ارسال کنم و روال همیشگی…

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 2, 2019 1:48 ب.ظ

   سلام بله با سامانه پیامک فراز اس ام اس شما قادر هست با وب سرویس restfull api از طریق اپلیکیشن کد فعال سازی با سرعت بالا برای تایید شماره موبایل ارسال نمایید

 • سلام … من پلن فراز اس ام اس رو تهیه کردم و افزونه دیجیتس رو هم از شما گرفتم … طبق فیلم آموزشی هم پیش رفتم ولی تنها تغییر در ورودی وردپرس ایجاد شد و داخل خود سایت کسی بخواد عضو بشه طبق همون روال سابق ایمیل میپرسه

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   جولای 27, 2019 5:32 ب.ظ

   سلام در افزونه دیجیتس بعد از نصب افزونه شما باید شورت کدهای افزونه دیجیتس را در یک برگه جدید قرار دهید و کاربران را برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل به ان برگه از سایت هدایت نمایید.
   حال می توانید ایمیل و…. را در زمان ثبت نام ورودپرس غیر فعال نمایید تا کاربر شما بتواند از طریق شماره موبایل در سایت شما عضو شود.
   در صورتی که مشکلی در پیکربندی افزونه دیجیتس داشتید لطفا اعلام نمایید من و همکارانم با کمال میل برای رفع مشکلات افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در خدمت شما هستیم

 • سلام
  وقت بخیر
  من میخوام یه پنل اقتصادی از شما بخرم
  البته تو کار با قالب های وردپرس هم تازه کار هستم
  چند تا سوال دارم:
  1-آیا پس از خرید پنل ، بصورت رایگان افزونه دیجیت رو روی قالب برام نصب میکنید و بعد من فقط طبق فیلم آموزشیتون ویرایش کنم؟
  2-این افزونه که رایگانه با افزونه ی پولیه ژاکت فرقی میکنه آیا ؟
  3-آیا میشه روی چند قالب این افزونه رو بهمراه یک پنل اس ام اسی سوار کرد؟(یعنی من برای سه تا قالبم یک پنل پیامک استفاده کنم بهمراه این افزونه ای که از شما میگیرم)؟
  چند تا سوال هم پیرامون پنل دارم که همینجا میپرسم:
  4-قیمت ارسال به بلک لیست ها چقدره؟
  5-آیا بانک قوی برای شماره های شهریار داره؟
  6-پیامک بوسیله ی سیمکارت آیا مشکلی برای سیم ایجاد نمیکنه و آیا به خطوط بلک لیست ارسال میکنه؟

  سپاس

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   جولای 27, 2019 5:37 ب.ظ

   احمد عزیز سلام.
   بعد از خرید سامانه پیامک افزونه دیجیت به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود، البته نسخه ژاکت نیز با فراز اس‌ام‌اس سازگار است و شما می توانید این افزونه دیجیت را بروی هر تعداد سایت که دارید نصب نمایید و از یک پنل اس ام اس برای ارسال پیامک وردپرس و ثبت نام با شماره موبایل استفاده نمایید.
   برای ارسال اس ام اس کد تایید یک خط خدماتی در اختیار شما قرار میگیرد که با این خط خدماتی می توانید حتی به شماره موبایل های مسدود پیامک اطلاع رسانی و کد فعال سازی پیامکی را ارسال نمایید.
   بانک شماره موبایل های موجود در فراز اس‌ام‌اس اپدیت بوده و شما با خرید سامانه پیامک بانک شماره موبایل شهرهای سراسر کشور را به صورت رایگان خواهید داشت.
   در صورتی که سوالی در رابطه با خرید پنل اس ام اس در ذهن شما باقی مانده است لطفا سوال خودتون رو مطرح نمایید، برای پاسخگویی با کمال میل در خدمت شما هستیم.

 • سلام من پنل از سایت شما دارم و افزونه digits هم نصب کردم اما در صفحه ثبت نام و عضویت همه چیز خوب است و گزینه موبایل فعال شده ولی در صفحه ورود هنوز ایمیل می آید مشکل کجاست با تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 23, 2019 8:34 ق.ظ

   سلام هادی عزیز
   شما باید شورت کدهای مربوط به افزونه DIGITS را در صفحه ورود و ثبت نام قرار دهید، اگر از شورت کد افزونه DIGITS استفاده می کنید و بخش ایمیل فعال است، لطفا در بخش پیکربندی افزونه DIGITS ایمیل اجباری را غیر فعال نمایید.

 • درود ، من میخوام پنل تجاری شما رو خریداری کنم ، خواستم ببینم بعد از خرید افزونه digits هم به من میدید ؟ و اگر راهنمایی نیاز بود برای راه اندازی ثبت نام با شماره تلفن در ووکامرس تیم شما راهنمایی انجام میدن یا خیر ؟
  سپاس

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 18, 2019 10:17 ق.ظ

   سلام بعد از خرید پنل اس ام اس لطفا تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا افزونه دیجیت برای شما ارسال شود، برای نصب افزونه دیجیت ویدیو اموزشی در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید به سادگی افزونه دیجیتس را فعال نمایید در صورت تمایل نیز می توانید در تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا اقدامات نصب افزونه برای شما انجام شود.

 • سلام بر شما
  آیا این افزونه با قالب ایمپرزا سازگار است؟
  تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 14, 2019 8:09 ق.ظ

   افزونه دیجیت به صورت کامل با صفحه ساز ایمپرزا سازگار است و مشکلی وجود ندارد

 • سلام و درود بر شما
  من دیجیت را از ژاکت خریداری کردم و پنل sms را هم از شما
  در ویدیوی راهنمای نصب دیجیت در farazsms عنوان می شه که در بخش فعال سازی افزونه نباید دکمه فعال ساز را بزنیم و بجای آن دکمه عبور از این مرحله را بزنیم در ضمن به وارد کردن کد لایسنس هم اشاره ای نمی کند
  اما
  در راهنمای نصب همراه با افزونه عنوان می شه که کد لایسنس را وارد کرده و دکمه فعال سازی را بزنیم

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 14, 2019 8:11 ق.ظ

   سلام پیمان عزیز
   ویدیو ساخته شده برای افزونه دیجیت ما است که به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار داده می شود.
   برای افزونه دیجیت که در ژاکت قرار دارد شما دکمه فعال سازی را بزنید، در بخش send as sample بلی را قرار دهید افزونه به راحتی بروی سایت شما نصب می شود و با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار است

 • سلام و عرض ادب
  1- آیا با افزونه ی دیجیت می تونیم با ارسال فرم های گرویتی sms ارسال کنیم یا نه باید برای این کار افزونه sms گرویتی فرم را تهیه کنیم؟

  2- آیا برای افزونه دیجیت آموزش کامل دارید؟

  3- آیا افزونه ی دیجیت با پروفایل بیلدر سازگار است؟

  ممنون

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 10, 2019 8:26 ق.ظ

   سلام پیمان جان، افزونه پیامک گرویتی فرم و افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس که به افزونه دیجیت معروف است به کلی با یکدیگر تفاوت دارد، در صورتی که نیاز به افزونه پیامک گرویتی فرم دارید صفحه افزونه پیامک گرویتی فرم را مشاهده نمایید.
   برای افزونه دیجیت اموزش کامل و ویدیویی توسط فراز اس ام اس تهیه شده است که می توانید ویدیو اموزش نصب و فعال سازی افزونه را در همین صفحه که مربوط به افزونه دیجیت است مشاهده نمایید.
   افزونه دیجیت با اکثر افزونه های پروفایل سازگار بوده و تاکنون مشکلی مشاهده نشده است، همچنین می توانید از افزونه میهن پنل نیز استفاده نمایید.

 • سلام. وقت بخیر. افزونه digits رو نصب کردم. در قسمت تنظیماتش ورود کاربر با ایمیل رو غیرفعال کردم. و ورود با موبایل فعال شده. ولی داخل فرم ورو همچنان ایمیل را وارد کنید رو نشون میده. ممنون میشم راهنمایی کنید. digits نسخه پولی داره؟ داخل سایت خودش نوشته رایگانه و حرفی از نسخه پولی نیومده

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 10, 2019 8:27 ق.ظ

   سلام زهرا عزیز .
   لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی به سایت وردپرس را اعلام نمایید تا تنظیمات افزونه دیجیتس برای شما به صورت رایگان انجام شود.

 • سلام وقت بخیر عید مبارک
  سوال من این هست که خب قطعا کاربر با شماره موبایل اقدام به ثبت نام میکنه کد دریافت میکنه و ثبت نام تکمیل میشه تا اینجا که روال عادی اما قسمت غیرعادی این هست که اگه کاربر نظر بده نام کاربری کاربر شماره موبایل میشه یا تنظیم خاصی داره که از ترکیب خاصی استفاده کنه؟؟؟
  مشکلی با ارسال اعداد فارسی و این موارد نداره؟؟
  ممنونم از شما

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 10, 2019 8:29 ق.ظ

   سلام علیرضا جان عید فطر را به شما تبریک می گوییم.
   نحوه استفاده از نام کاربری در افزونه دیجیت به خود شما مربوط است، می توانید تنظیم کنید که شماره موبایل به عنوان نام کاربری در نظر گرفته شود یا اینکه خود کاربر نیز بتواند نام کاربری را هنگام ثبت نام وارد کند.
   در مورد اعداد فارسی منظورت را متوجه نشدم لطفا کمی بیشتر در این رابطه توضیح دهید تا بتوانم به سوال شما پاسخ دقیق و صحیح ارسال کنم.

  • سلام وقت بخیر
   منظور من از اعداد فارسی این که بعضی کیبوردها در گوشی که زبان فارسی انتخاب شده پیشفرض اعداد فارسی هست اگه کد تایید فارسی وارد بشه مشکلی نیست؟؟
   انتخاب نام کاربری فقط همین دو آپشن داره؟
   نسخه ارسالی چه نسخه ای هست؟
   آیا به محض انتشار Addons های افزونه اونها هم برای دانلود قرار میگیرن؟؟؟

  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 14, 2019 2:04 ب.ظ

   سلام علیرضا جان تاکنون در مورد عدم سازگاری با اعداد فارسی مشکلی گزارش نشده است، لیست کامل توضحات افزونه را در کدکنیون مشاهده نمایید.
   با خرید پنل اس ام اس افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. در مورد افزونه های جانبی دیجیت میشه لطفا اعلام بفرمایید چه افزونه ای مد نظر است؟

 • آرش ابوالحسنی
  آوریل 29, 2019 4:51 ب.ظ

  آیا متن اس ام اس فعال سازی اکانت در افزونه دیجیتس وردپرس رو میشه ویرایش کرد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   می 24, 2019 3:47 ق.ظ

   سلام آرش جان خیر متن در افزونه دیجیتس ثابت است ولی شما می توانید نام برند را در انتهای پیامک قرار دهید.

 • حسین مبشری ریزی
  آوریل 25, 2019 4:21 ب.ظ

  با سلام و احترام

  بنده پنلم را امروز فعال کرده ام .و تنظیمات لازم برای وب سرویس را نیز به درستی انجام داده ام. زمانی که یک پیامک تستی ارسال میکنم با این پیام روبرو میشوم: پیامک ارسال نشد. پاسخ وبسرویس: [3,”number not assign”]
  گویا در شماره ای که خریداری کرده ام یک عدم تایید یا ثبت یا چنین موردی وجود دارد.لطفا راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 6:14 ب.ظ

   با سلام
   خط مورد نظر فعال نمی باشد . لطفا جهت فعالسازی خط اختصاصی از قسمت پشتیبانی تیکت ارسال نمایید.
   با احترام

 • لینک دانلود رایگان افزونه دیجیتس کجاست؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 7:24 ق.ظ

   سلام مهدی جان، بعد از خرید پنل اس ام اس، لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود افزونه دیجیتس برای شما ارسال شود

 • سلام وقت بخیر
  من خیلی چرخیدم تو سایتتون ولی متوجه نشدم این افزونه بعد از خرید پنل پیامک رایگان در اختیار ما قرار میگیره یا هزینه جدا از پنل پیامک داره؟؟؟
  مشکلات لایسنس و غیره فعال شدن دکمه ذخیره تغییرات و این ها نداره؟
  اخرین نسخه هست یا هنوز آپدیت نشده؟!

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 7:52 ق.ظ

   سلام علیرضاجان افزونه پیامک دیجیتس به صورت رایگان بعد از خرید سامانه پیامک در اختیار شما قرار میگیرد و برای استفاده از افزونه دیجیتس نیازی به پرداخت هزینه نمی باشد.
   افزونه توسط یک گروه برنامه نویسی قدرتمند به صورت لایسنس باز موجود است و دائما توسط ناشر افزونه دیجیتس آپدیت می‌شود.
   بعد از تهیه سامانه پیامک لطفا تیکت بزنید تا لینک دانلود پلاگین دیجیت برای شما ارسال شود و همچنین اگر در تنظیمات افزونه دیجیتس مشکلی وجود داشت لطفا اعلام نمایید و اطلاعات دسترسی به سایت را از طریق تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا مشکل شما بررسی و حل شود.

 • با سلام این افزونه برای کاربران زیرمجموعه نمایندگی هم قابل استفاده است یا فقط مشتریان اصلی شما میتوانند ازآن استفاده کنند؟منظورم سامانه پیامکی متصل به افزونه هست.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 9, 2019 7:21 ق.ظ

   سلام سیاوش عزیز
   افزونه دیجیتس برای تمامی کاربران و نمایندگان به صورت رایگان است و در صورتی که نمایندگی سامانه پیامک فراز اس ام اس را تهیه کنید، کاربران شما نیز می توانند از افزونه دیجتس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس استفاده کنند.

 • من از یک قالب وردپرس استفاده میکنم که از یکی از بهترین شرکت های ایرانی تهیه شده است. من به پشتیبانی این سایت تیکت زدم:

  ——————————————————————————————————————————
  من در حال خرید یک افزونه وردپرسی هستم برای عضویت و ورود کاربران به سایت تنها با شماره موبایل!. شما که توسعه دهنده این قالب هستید، امکان پیاده سازی این افزونه در روی این قالب است یا خیر؟ ”
  ——————————————————————————————————————————-

  که جواب زیر و دادن:

  ——————————————————————————————————————————————-
  خیر درحال حاضر این امکان در پوسته وجود ندارد و بروی محصول تست نشده است.انشالله در اپدیت های بعد
  ——————————————————————————————————————————————

  آیا من میتونم از این افزونه استفاده کنم یا خیر؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   مارس 25, 2019 12:24 ق.ظ

   سلام مهرداد جان
   شما می توانید از افزونه دیجیت (دیجیتس) برای ارسال پیامک کد فعال سازی و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس استفاده نمایید؛ لازم به ذکر است که افزونه دیجیتس رایگان است و به صورت کامل با قالب های محبوب وردپرس قابل استفاده می باشد.
   پلاگین دیجیت امکان استفاده از شورت کد و صفحه اختصاصی و مدال باکس را دارد.

 • با سلام و خسته نباشید
  می خواستم بدونم تو پلاگین دیجیت از IONcube استفاده شده یا از Zend
  یا اگر کلا استفاده نشده اعلام بفرمایید .

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 26, 2019 9:05 ب.ظ

   سلام در افزونه دیجیت از هیچ یک از این موارد استفاده نشده است

 • با سلام و احترام
  من چند تا سوال داشتم :
  1 – وقتی کاربری با موبایل ثبت نام کنه و خرید انجام بده در زمان نوشتن دیدگاه در سایت هم شماره موبایلش نمایش داده میشه برای بقیه کاربران؟
  2 – حداقل پنلی که در سایت شما باید برای اینکار خریداری بشه کدوم پنل هست؟
  3- هزینه تهیه افزونه دیجیت رو هم میفرمایید هیچ جا اشاره ای بهش نشده که قیمتش چند هست.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 21, 2019 7:17 ق.ظ

   سلام عمران عزیز؛
   زمانی که کاربر با افزونه دیجیت ثبت نام میکند نام نمایشی کاربر در بخش دیدگاه ها، نمایش داده می شود و شماره موبایل کاربر به دیگر بازدیدکنندگان نمایش داده نمی شود.
   برای اینکه بتوانید سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس را ایجاد کنید، نیاز است تا پیامک شما به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند (اصطلاحا بلک لیست هستند) نیز ارسال شود پس نیاز است که خط خدماتی داشته باشید، بنابراین پیشنهاد ما پنل پیامک اقتصادی،پنل اس ام اس شرکتی یا سامانه پیامک کوتاه تجاری خواهد بود.
   در مورد قیمت افزونه دیجیتس : افزونه دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود

 • ایا افزونه دیجتس برای ثبت نام و ورود با شماره موبایل فعال است و با اخرین نسخه وردپرس برای ثبت نام پیامکی کار میکند؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 17, 2019 10:06 ق.ظ

   سلام آریا عزیز
   افزونه دیجیتس با آخرین نسخه وردپرس سازگار است و با توجه به استقبالی که از افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس شده است؛ به صورت مداوم توسط تیم توسعه دهنده بروز رسانی می شود

 • سلام و ا حترام
  آیا این افزونه با افزونه پروفایل بیلدر پرو قابل ادغام است؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 17, 2019 9:48 ق.ظ

   سلام پیمان عزیز افزونه ورود و ثبت نام با شماره موبایل (دیجیتس) به صورت مستقل کار می کند اما تداخلی برای سایر افزونه‌ها ایجاد نمی کند.
   شما میتوانید ثبت نام کاربر با پیامک را از طریق افزونه دیجیت انجام دهید و بعد از ثبت نام کاربر با شماره موبایل به صفحه تکمیل اطلاعات پروفایل بیلدر پرو کاربر را هدایت نمایید

 • سلام میخواستم بدونم. اگه ما از افزونه های ساخت پروفایل مثل ultimate member استفاده کنیم که توشون ورود و ثبت نام با ایمیل هست. میشه اینارو باهم ترکیب کرد ک ورد و ثبت نام با این افزونه باشه ولی وارد بشه به پروفایلی ک با این افزونه ساختیم؟ تداخل ایجاد نمیشه؟!

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   فوریه 17, 2019 9:55 ق.ظ

   سلام خانم قسمتی، افزونه digits با افزونه وردپرس ultimate member تداخلی ندارد
   اما فیلدهای دیتابیس افزونه دیجیتز مجزا است؛ ما پیشنهاد می دهیم شما ثبت نام کاربر از طریق شماره موبایل را با افزونه پیامکی دیجیت انجام دهید سپس برای تکمیل اطلاعات کاربر را به صفحه افزونه ultimate member هدایت نمایید
   همچنین لازم به ذکر است که سرعت ارسال پیامک کد فعال سازی در افزونه دیجیت با درگاه فراز ‌اس‌ام‌اس بسیار بالا است.

 • سلام
  چطوری میتونیم افزونه خریداری کنیم؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژانویه 26, 2019 7:35 ق.ظ

   سلام بعد از خرید سامانه پیامک، تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه ثبت نام پیامکی در وردپرس برای شما از طریق تیکت ارسال شود.

 • علی کیوانی
  ژانویه 7, 2019 6:56 ب.ظ

  سلام وقت بخیر. آیا از افزونه های مکمل ووکامرس هم پشتیبانی می شود؟ به طور مشخص افزونه yith waitlist (یا موارد مشابه دیگر) که زمانی که کالا موجود می شود به متقاضیان ایمیل میفرستد، آیا میتوان به کمک افزونه شما فیلد موبایل را به این افزونه اضافه کرد که وقتی کالا موجود شد پیامک ارسال کند؟ با سپاس

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژانویه 7, 2019 9:42 ب.ظ

   سلام علی عزیز، افزونه پیامک ووکامرس به صورت مجزا نسبت به سایر افزونه های ووکامرس کار می‌کند اما موردی که شما فرمودید، یعنی زمان موجود شدن کالا، زمانی که کالا حراج شد، زمانی که فروش کالا متوقف شد میتوانید تنظیم نمایید تا به مشتری سایت شما پیامک به صورت خودکار ارسال شود و این قابلیت به صورت پیشفرض در افزونه اس ام اس ووکامرس وجود دارد و نیازی به افزونه مکمل برای ووکامرس نمی باشد.
   دقت بفرمایید که افزونه دیجیت (ورود و ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس و ووکامرس) با افزونه پیامک ووکامرس متفاوت است و پلاگین پیامک ووکامرس رایگان می باشد و در مخزن وردپرس وجود دارد.
   با احترام

  • سلام ‌‌ و خسته نباشید!
   من میخواستم تو منطقه ی خاصی از تهران تبلیغات بفرستم و البته میخوام برا سایتم هم استفاده کنم میشه کمکم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   ژوئن 14, 2019 8:16 ق.ظ

   سلام شما با خرید پنل اس ام اس از شرکت فراز اس ام اس می توانید از افزونه دیجیت برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل در سایت وردپرس استفاده نمایید و همچنین در کنار قابلیت استفاده از وب سرویس پیامک می توانید از قابلیت ارسال پیامک انبوه نیز استفاده کنید.

 • باسلام
  آیا بعد از خرید پنل پیامکی از شما ، افزونه را به صورت رایگان ارائه میدهد؟ یا آن را نیز باید جدا خریداری کرد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   ژانویه 7, 2019 1:40 ب.ظ

   سلام محسن عزیز، بعد از خرید پنل پیامک، لطفا از بخش پشتیبانی > ارسال تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه دیچیتس در اختیار شما قرار بگیرد .
   نیازی به پرداخت هزینه جداگانه برای افزونه دیجیتس نمی باشد و فراز اس‌‌ام‌اس با خط خدماتی قابلیت ارسال به شماره‌های مسدود و بلک لیست را دارد
   موفق باشید

 • سلام
  بعد از خرید پنل پیامکی، افزونه ثبت نام با شماره موبایل رو رایگان میدید؟ یا نه با قیمت خاصی افزونه تایید شماره موبایل رو میفروشید؟
  تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 23, 2018 12:20 ب.ظ

   سلام بله افزونه ثبت نام با شماره موبایل دیجیتس به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 • سلام روز بخیر
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که میتونیم با استفاده از پلن های شما از این پلاگین استفاده کنیم یا خیر؟
  تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 9, 2018 5:12 ب.ظ

   سلام مهدی جان، لطفا از داخل پنل پیامکی تیکت پشتیبانی ارسال نمایید تا لینک دانلود دیجیتس برای شما ارسال شود.

 • با عرض سلام و احترام
  آیا افرادی که سرویس از سایت شما دارند باید بعد از خرید افزونه هزینه هر پیامک را پرداخت کنند (از موجودی حساب کم می شود ) یا هزینه ارسال پیامک به صورت رایگان است ؟
  باتشکر از شما

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 9, 2018 12:46 ق.ظ

   علی جان سلام
   همانطور که خودت گفتی برای استفاده از سرویس ثبت نام و ورود با شماره موبایل در وردپرس می‌بایست یک پنل پیامکی از سایت فرار اس‌ام‌اس تهیه شود و افزونه نیز که به صورت جداگانه (و البته رایگان) در اختیار شما قرار می‌گیرد.
   بعد از خرید پنل اس ام اس ما خط خدماتی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم، خط خدماتی به خطی گفته می شود که قابلیت عبور از بلک لیست برای پیامک های اطلاع رسانی داشته باشد که اگر بخواهید خط خدماتی اختصاصی بگیرید نیاز به ارائه سفته می باشد (ما خط خدماتی شرکت خودمات را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم)
   بعد از اینکه شما سایت وردپرس را به افزونه دیجیت و سامانه پیامکی متصل کردید، بابت هر پیامک کدتایید و اعتبارسنجی هزینه یک پیامک از شارژ شما کم می شود و زمانی که شارژ شما نزدیک به صفر باشد برای شما پیامک اطلاع‌رسانی ارسال می شود تا پنلتان را شارژ نمایید.
   اگر سوال دیگه ای هست خوشحال میشم به سوال شما پاسخ دهم.

  • خود افزونه سرویس ارسال رایگان پیامک دارد (فیسبوک) ولی متن ارسال شده انگلیسی است آیا امکان دارد به صورتی باشد که هزینه برای هر پیامک پرداخت نشود؟

  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 9, 2018 12:52 ق.ظ

   سلام مجدد علی جان
   نه متاسفانه، ارسال پیامک به صورت رایگان امکان پذیر نمی‌باشد و اوپراتور بابت ارسال هر پیامک از شارژ پنل شما هزینه پیامک را کسر می‌کند و در صورتی که اعتبار پنل اس ام اس شما صفر باشد پیامک ارسال نخواهد شد.

 • سینا اخلاقی
  نوامبر 4, 2018 10:20 ب.ظ

  سلام
  بعد از اینکه این افزونه دیجیت رو روی قالب نصب کردم سایت خیلی سنگین شده و خیلی طول می کشه تا لود بشه
  لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 9, 2018 12:37 ق.ظ

   سلام جناب اخلاقی عزیز لطفا از طریق تیکت پشتیانی این مورد را مطرح نمایید تا مسئله بررسی و مشکل شما برطرف شود

 • سینا اخلاقی
  نوامبر 4, 2018 10:19 ب.ظ

  سلام من افزونه دیجیت رو خریدم
  می خوام اس ام اسی که برای مشتری میره رو با متن زیر تنظیم کنم ولی نمی تونم چون وقتی می خوام متن انگلیسی رو فارسی کنم کل متن به هم میریزه و دیگه کد به صورت درست اس ام اس نمیشه
  متن مورد نظر :

  با سلام
  کد تایید برای ثبت نام شما در وب سایت فروشگاه کاج “00000” می باشد.

  لطفا بفرمایید باید چطوری بنویسم

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 9, 2018 12:39 ق.ظ

   سلام لطفا در افزونه دیجیت، تیک ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را بزنید تا متن پیامک برای شما فارسی شود.
   برای اضافه شدن پترن مورد نظر شما به سیستم لطفا پترن مورد نظرتان را تیکت بزنید تا بعد از تایید تیم مانیتورینگ به سیستم اضافه شود

 • سلام.
  آیا امکان این هست که برای فروش محصولات دانلودی از این افزونه استفاده کرد. طوری که کاربر بعد از خرید و دانلود با پیامکی که حاوی کد فعال سازی هست بطونه فایل رو باز کنه. این کار رو برای اینمی خوام انجام بدم که کاربران بعد از دریافت محصول نتونن اون محصول رو تو سایتهای دیگه پخش کنند

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 3, 2018 9:30 ب.ظ

   سلام جناب رنجبر عزیز
   این افزونه برای ثبت نام با شماره موبایل (عضویت و ورود به سایت وردپرس با شماره موبایل) است که میتواند :
   1- فرایند عضویت را ساده کند چون نیازی به ایمیل و تایید ایمیل نیست
   2- میتوانید از شماره موبایل مشتری مطمئن،شوید
   برای موردی که شما فرموده بودید؛ باید فایلهای دانلودی شما رمزنگاری شود که بعد از دانلود روی کامپیوتر به صورت فایل نصبی قرار گیرد و کاربر بعد از نصب نرم افزار، برای فعال سازی نرم افزار کدفعال سازی را وارد کند که این پروسه کمی سخت می شود
   پیشنهاد ما این است که شما شماره موبایل مخاطبین را داشته باشید تا در صورت بروز مشکل بتوانید موضوع را بررسی نمایید.
   مو

 • من برای ثبت نام فقط فیلد شماره موبایل و نام رو گزاشتم و ثبت نام فقط با کدتاییدیه وقتی شماره موبایل و نام رو وارد میکنم و روی دکمه ثبت نام با کدتاییدیه میزنم کد تاییدیه برام میام ولی وقتی کد رو وارد فیلد خودش میکنم و کلیک میکنم وارد ناحیه کاربری نمیشه فقط ریلود میشه روی همون صفحه وورد و ثبت نام انجام نمیشه مشکلش کجاست؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   اکتبر 9, 2018 5:39 ب.ظ

   سلام احتمالا افزونه ارسال کدفعال سازی وردپرس با یکی از افزونه‌های فعال در سایت شما تداخل دارد، لطفا افزونه‌ها را غیرفعال نمایید و مجددا تست نمایید و در صورتی که موفق به فعال سازی افزونه دیجیت نشدید از طریق تیکت پشتیبانی اطلاعات دسترسی به سایت را ارسال نمایید تا افزونه دیجیت برای شما فعال شود

 • امیر سلطانی
  سپتامبر 17, 2018 8:47 ق.ظ

  سلام
  افزونه گرویتی فرم user rigesrtation ارسالی توسط شما برای ثبت نام با شماره موبایل با نسخه جدید وردپرس سازگار نیست و روی سایت من کار نمیکنه. من با احتساب این موضوع از پنل پیامکی شما خرید کردم که بدون مشکل میتونم کارم رو پیش ببرم. افزونه دیجیتس هم که پیشنهاد کردید قیمت خیلی بالایی داره و اصلا روی سایت ژاکت در حال حاضر موجود نیست. لطفا راهنمایی کنید. کار من خیلی فوریت داره.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 23, 2018 10:58 ق.ظ

   سلام افزونه گرویتی فرم user rigesrtation اخرین نسخه است و با وردپرس سازگار است، لطفا افزونه پیامک گرویتی فرم را از سایت گرویتی فرم تهیه نمایید
   مشکلتان برطرف می شود اما پیشنهاد ما استفاده از افزونه دیجیت می باشد که سرعت ارسال بالاتری دارد.
   ضمنا ما افزونه دیجیتس را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و نیازی به خرید افزونه دیجیتس نمی باشد

 • با سلام و احترام
  لطفا لینک دانلود افزونه digits را ارسال کنید.
  با تشکر

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 23, 2018 11:00 ق.ظ

   سلام لطفا بعد از خرید پنل پیامک تیکت ارسال نمایید تا لینک دانلود رایگان افزونه دیجیتز در اختیار شما قرار گیرد

 • با سلام
  در ژاکت شما را برای خرید پنل پیامک دیجیت معرفی کرده بود من افزونه دیجیت و سامانه پیامک رو خریدم
  لطفا راهنمایی های لازم را جهت استفاده از وب سرویس جهت اتصال به افزونه digits ارسال فرمائید

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 23, 2018 11:14 ق.ظ

   سلام در کدام بخش از افزونه تایید شماره موبایل به مشکل برخورد کرده اید ؟ لطفا خطای دریافی را اعلام نمایید تا توسط تیم فنی برسی شود

 • وقت بخیر
  این ارسال اس ام اس خدماتی خیلی دیر ارسال میشه
  نمیشه از یه شماره دیگه استفاده کرد
  توی سایت از کجا باید بفهمم ک چقدر شارژ دارم . وضعیت رو کامل نشون بده

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 23, 2018 2:26 ب.ظ

   سلام زمانی که شما از داخل پنل پیامک ارسال میکنید ، به دلیل اینکه پیامک شما توسط تیم مانیتورینگ بررسی و ارسال می شود امکان تاخیر تا یک دقیقه وجود دارد
   در ارسال پیامک وب سرویس ، اگر از افزونه دیجیت استفاده کنید این افزونه از وب سرویس ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی استفاده می کند که باعث می شود پیامک شما بسیار سریع به دست مخاطب برسد.

 • سلام وقت بخیر
  من به پیشنهاد افزونه mobile-number-signup از سایت شما پنل خریدم . الان افزونه رو هم خریدم در مرحله بعد باید چیکار کنم . الان این خط من خدماتی هست یا باید درخواست خط خدماتی رو بزنم و اینکه شماره خط من چنده ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنین

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 23, 2018 2:29 ب.ظ

   سلام جناب رستمی
   خط خدماتی شما 3000505می باشد برای ارسال پیامک های کد فعال سازی از این خط استفاده نمایید.
   برای تنظیمات افزونه در بخش نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک و رمز : رمز ورود به سامانه پیامک را وارد نمایید
   برای خط ارسال کننده پیامک 3000505 را قرار دهید و همچنین تیکت ارسال سریع پیامک را بزنید.
   موفق باشید…

 • چادر جلابیب
  جولای 12, 2018 2:57 ب.ظ

  سلام هزینه اش چقدره و پشتیبانی هم داره یا خیر ؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   جولای 12, 2018 4:40 ب.ظ

   سلام برای دریافت قیمت و خرید افزونه بعد از تهیه پنل تیکت بزنید تا لینک خرید برای شما ارسال شود یا با شماره 09129643801 تماس بگیرید.
   بله افزونه توسط ناشر پشتیبانی دارد.
   موفق باشید:)

 • سلام لینک افزونه مشکل داره

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   جولای 3, 2018 3:07 ب.ظ

   سلام ممنون بابت اطلاع رسانی شما ، مقاله ویرایش گردید.
   در صورت نیاز به افزونه بعد از خرید پنل پیامک تیکت بزنید تا اطلاعات خرید افزونه برای شما ارسال گردد
   ایام بکام :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست