پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » تیکت پشتیبانی چیست؟ چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنید؟

تیکت پشتیبانی چیست؟ چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنید؟

پشتیبانی از کاربران
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۴ تیر ۱۴۰۳

در این مقاله می‌خواهیم در مورد تیکت پشتیانی صحبت کنیم، در این مقاله به شما می‌گوییم که تیکت پشتیبانی چیست؟ چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنید؟ کاربرد تیکت پشتیبانی چیست و چرا بهتر است به جای تماس با واحد پشتیبانی از طریق تیکت پشتیبانی با واحد پشتیبانی فراز اس ام اس در ارتباط باشید بنابراین تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ سوال تیکت چیست را به بهترین شکل دریافت کنید.

به اعتقاد ما فروش سامانه پیامک پایان کار نیست و آغاز یک تعهد به شما است. پشتیبانی در فراز اس‌ام‌اس از طریق سیستم تیکت پشتیبانی و تلفنی می‌باشد و فایل راهنمای کامل سامانه پیامکی که به صورت Pdf که برای شما کاربران گرامی آماده شده‌است استفاده نمایید تا بتوانید از تمام قابلیت‌ها و امکانات سامانه پیامک استفاده نمایید.

 

تیکت پشتیبانی چیست؟

تیکت (Ticket) اصطلاح بین المللی پرسیدن سوال کتبی در قالب یک نامه رسمی از پشتیبانی است. که مشتری درخواست خود را در قالب تیکت پشتیبانی و یک نامه رسمی ارسال می کند و کارشناسان پشتیبانی فراز اس‌‌ام‌اس موضوع را بررسی کرده و از طریق سیستم پشتیبانی به کاربر پاسخ می‌دهد. بعضی از سیستم‌های حرفه‌ای پشتیبانی (مانند فراز اس‌ام‌اس) بعد از پاسخ به تیکت کاربر، کاربر را از طریق ارسال پیامک مطلع می‌کنند.

مزایای استفاده از تیکت پشتیبانی

 • سابقه درخواست‌ها از بین نمی‌رود.
 • مشتری یا کاربر مجبور به تکرار مداوم درخواست نمی‌باشد.
 • قابلیت ردیابی تمامی صحبت‌ها وجود دارد، چون تمامی پاسخ‌ها مکتوب است.
 • بعضی موارد پشیبانی نیاز به بررسی داشته، به خصوص موارد برنامه نویسی و وب سرویس را نمی‌توان در ان واحد پاسخ داد.
 • بعضی موراد برای ارسال پیامک نیاز به پیگیری از سمت اپراتور داشته و بعد از تماس اپراتور باید به شما اطلاع رسانی شود.

 

آموزش ویدیویی نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

 

زمانی که شما تیکت پشتیبانی ارسال می‌کنید، تیم پشتیبانی فراز اس‌ام‌اس موظف هستند در اولویت اول ابتدا تیکت‌های مشتریان را بررسی کنند و به سوالات کاربران پاسخ دهند و مشکلات کاربران را پیگیری کنند. تیکت‌ها نسبت به سایر روش‌های ارتباطی مثل تلفن، ایمیل و چت آنلاین اولویت بالاتری دارد و تمام سعی ما این است که به تیکت‌های پشتیبانی به سرعت پاسخ دهیم.

هنگامی که شما تیکت پشتیبانی ارسال می‌کنید، سریعا درخواست شما به بخش مربوطه جهت پیگیری انجام کار شما ارجاع داده می‌شود تا کارشناسان مربوطه سریعا مشکل شما رو برطرف کنند، علاوه بر این وقتی مشتری تیکت پشتیبانی ارسال می‌کند درخواسته مشتری به صورت تیمی با هم‌فکری تمام کارمندان فراز اس‌ام‌اس بررسی می‌شود و تا مشکل یا سوال مشتری به صورت کامل رفع نشده باشد، تیکت در وضعیت فعال باقی می‌ماند. در این روش ارتباطی در واقع شما قادر هستید دائما درمورد مشکل یا سوالتان با بخش مربوطه مکاتبه رو ادامه دهید و آنقدر بحث و تبادل نظر کنید تا مشکل شما در نهایت برطرف شود.

 

چگونه تیکت پشتیبانی ارسال کنم؟

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی در سامانه پیامکی فراز اس ام اس

برای ارسال تیکت پشتیبانی وارد سامانه پیامکی شوید، از منو سمت راست روی گزینه پشتیبانی کلیک نمایید و سپس “ارسال تیکت پشتیبانی” کلیک نمایید.

1) در صفحه جدید در قسمت “موضوع” عنوان سوال خود را بنویسید.

2) واحد مربوطه برای پاسخگویی به سوالتان را انتخاب نمایید.

3) اولویت را بر حسب مهم بودن تیکت انتخاب نمایید.

4) در قسمت “پیام” متن سوال خود را به صورت کامل بنویسید.

5) در صورتی که قصد دارید تصویر یا فایلی را ضمیمه نمایید از طریق browse این کار را انجام دهید.

7) در نهایت دکمه “ثبت” را کلیک نمایید.

 

 

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی در سامانه پیامکی فراز اس ام اس

زمانی که شما تیکت پشتیبانی را ارسال می‌کنید، وضعیت تیکت شما در حال بررسی است و بعد از اینکه به تیکت شما پاسخ داده شد وضعیت پیامک شما پاسخ داده شده تغییر خواهد یافت.

 

 

مدت زمان پاسخگویی به تیکت پشتیبانی چقدر است؟

مدت زمان پاسخ گویی به تیکت پشیبانی در فراز اس ام اس در روزهای کاری و ساعت 8 صبح الی 7 عصر معمولا کمتر از  یک ساعت پاسخ داده می‌شود و به این معنی که تیکت‌های پشتیبانی که در این زمان ارسال می شود در صورتی که نیاز به پیگیری برنامه نویسی، تست برنامه نویسی و واحد فنی نداشته باشد و از جانب فراز اس‌ام‌اس قابل پیگیری باشد حداکثر تا یک ساعت بعد از ارسال تیکت، پاسخ به تیکت شما به صورت کامل برای رفع مشکل ارسال می‌شود.

موارد که نیاز به پیگیری و بررسی دارد ممکن است به زمان بیشتری برای پیگیری نیاز داشته باشد.

در ایام تعطیل رسمی و ساعات غیر اداری حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت پشتیبانی 24 ساعت است.

 

 

چگونه از جواب تیکت پشیبانی مطلع شویم؟

نحوه مشاهده تیکت پشتیبانی

اگر زمان ارسال تیکت پشتیبانی روی دکمه اطلاع رسانی از طریق پیامک کلیک نمایید تا به محض ارسال پاسخ کارشناس به تیکت شما، جواب کارشناس نیز از طریق پیامک برای شما ارسال شود و شما از پاسخگویی به تیکت مطلع  می‌شوید.

 

 

آداب ارسال تیکت پشیتبانی

 •  جهت پیگیری یک موضوع خاص همه پاسخ‌های شما و کارشناس در یک تیکت پیگیری می‌شود. زمانی که قصد دارید پاسخی برای کارشناس ارسال نمایید باید در همان تیکت پاسخ ارسال نمایید و از بازگشایی تیکت جدید خودداری نمایید.
 • بسیار اهمیت دارد که در استفاده از سیستم پشتیبانی تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی (فینگلیش) مطلوب نمی‌باشد، تیکت‌های انگلیسی یا فینگلیش به صورت خودکار و سیستمی بسته می‌شود.
 • هنگام ارسال تیکت پشیبانی از بکار بردن تعداد غیرمعمول علامت سوال (؟؟؟؟؟) و یا علامت تعجب (!!!!) خودداری نمایید چرا که متن شما از حالت رسمی خارج شده و تاثیر منفی روی خواننده می گذارد.
 • دقت نمایید که ارسال تیکت همانند یک نامه رسمی می باشد بنابراین از ادبیات رسمی استفاده بفرمایید.
 • هنگام ارسال تیکت پشتیبانی، رعایت احترام متقابل برای حل مشکل مهم است و با کارمند یا کاربر متخلف طبق قوانین فراز اس‌ام‌اس برخورد می شود.
 • هنگام ارسال تیکت پشتیبانی مشکل خود را به صورت کامل شرح دهید تا کارشناس مشکل شما را بهتر درک کند و پاسخ دقیق به سوال شما ارسال کند.
 • برای پیگیری ارسال پیامک در تیکت پشتیبانی حتما کد بالک پیامک که در بخش گزارشات ارسال وجود دارد را ارسال نمایید، در نظر داشته باشید که بدون ارسال کد بالک امکان پیگیری پیامک وجود ندارد.

 

 

بهترین سامانه پیامک ایران

لازم به ذکر است که پشتیبانی تلفنی نیز در فراز اس ام اس از جایگاه ویژه و بالایی برخودردار بوده و ما به تمامی کاربران که به صورت تلفنی نیز تماس می‌گیرند تاجایی که نیازی به تیکت پشتیبانی نباشد به صورت تلفنی پاسخ می‌دهیم اما در بعضی موارد مانند پیگیری وضعیت ارسال پیامک، پیگیری درخواست های نمایندگان، پیگیری موراد برنامه نویسی و وب سرویس، که نیاز است تا کدهای شما مشاهده شود یا از اپراتور استعلام بگیریم، کابر موظف است تیکت پشتیبانی ارسال کند تا بتوانیم به کاربر پاسخ دهیم.

ما همواره سعی کرده‌ایم به عنوان بهترین سامانه پیامک در ایران پشتیبانی از کاربران را جدی بگیریم و با حساسیت بالا به تیکت‌های پشتیبانی کاربرانمان پاسخ دهیم و پیگیر مشکلات کاربرانمان باشیم و از کارشناسان خبره برای سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس استفاده کنیم. اگر شما در سیستم پشتیبانی ما ضعف مشاهده کردید، خوشحال می‌شویم نقاط ضعفمان را ما هدیه دهید تا این موارد را برطرف کنیم.

راهنمای فایل Pdf استفاده از پنل اس ام اس

ویدیو آموزشی استفاده از سامانه پیامک

4/5 - (10 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران