پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با سیم کارت

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی با سیم کارت

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۸ خرداد ۱۴۰۳

از آنجا که بیش از نیمی از مخاطبین دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، تنها راه ارسال پیامک تبلیغاتی به شماره های بلک لیست از طریق ارسال پیامک انبوه با سیمکارت می‌باشد. 

روش ارسال پیامک با سیمکارت با عناوین مختلفی در بین مردم رواج دارد که در همه آن‌ها هدف ارسال پیامک تبلیغاتی بلک لیست می‌باشد.

ارسال پیامک سیمکارتی، ارسال پیامک GSM، ارسال پیامک با موبایل، ارسال پیامک با مودم GSM (ارسال پیامک با مودم جی اس ام)، ارسال پیامک بلک لیست و ارسال پیامک با شماره موبایل همگی به یک معنی می‌باشد.

ارسال پیامک سیم کارتی چیست؟

ارسال پیامک سیمکارتی

حتما برای شما هم پیش آمده است که پیامک تبلیغاتی با خطوط سیمکارت دریافت کنید و پیامک با یک شماره سیمکارت همراه اول و یا ایرانسل یا سامانتل برای شما ارسال می‌شود. آیا این پیامک‌ها با شماره‌های شخصی ارسال می‌شود؟ اصلا ارسال پیامک با سیمکارت چه مزیتی دارد؟ با ما همراه باشید تا پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.(اگر نمی دانید پیامک بلک لیست چیست؟ مقاله پیامک بلک لیست چیست را مطالعه نمایید.)

به دلیل حجم بالای پیامک‌های انبوه تبلیغاتی اکثر افراد پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند، در نتیجه پیامک‌های ارسال شما با خطوط اپراتوری دریافت نمی‌کنند. راهکار این مشکل استفاده از خطوط سیمکارت برای ارسال پیامک است.

برای اینکه بتوانید به صورت انبوه از طریق سیمکارت پیامک ارسال کنید، می‌بایست یک پنل پیامکی با قابلیت ارسال پیامک از طریق سیمکارت تهیه نمایید تا بتوانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید. سامانه پیامک فراز اس ام اس این قابلیت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ارسال پیامک با شماره موبایل شخصی

در صورتی که شما قصد ارسال پیامک با موبایل شخصی خود به صورت انبوه را داشته باشید، به دلیل محدودیت های اعمال شده از سمت مخابرات سیمکارت شما بعد از ارسال تعدادی پیامک می‌سوزد. برای جلوگیری از این مشکل می‌وانید از سامانه پیامکی فراز اس ام اس استفاده کنید.

در نظر داشته باشید در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی می‌باشد، می‌توانید با استفاده از خطوط خدماتی سامانه پیامکی فراز اس ام اس پیامک خود را حتی به شماره های مسدود شده ارسال نمایید.

مزایای ارسال پیامک با سیمکارت

ارسال پیامک با سیمکارت
 • ارسال پیامک به تمامی شماره های همراه اول و ایرانسل

از آنجایی که در روش ارسال پیامک با سیمکارتی با شماره های سیمکارت پیامک شما ارسال می‌شود، همه شماره موبایل‌ها حتی افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را بسته اند نیز پیامک شما را دریافت می‌کنند.

 • توجه بیشتر مخاطبین به پیامک

از آنجایی که معمولا پیامک های تبلیغاتی با خطوط با پیش شماره 1000،2000،3000،5000 و … ارسال می‌شود، ارسال پیامک با شماره‌های سیمکارت باعث جلب توجه کاربر می شود و تاثیر بیشتری بر روی مخاطب خواهد داشت.

 • عدم نیاز به سخت افزار و سیمکارت

در سامانه پیامک فراز اس ام اس بدون نیاز به خرید سیمکارت و یا سخت افزار و نرم افزار می‌توانید پیامک‌های سیمکارتی خود را با سامانه پیامک انبوه سیمکارت را ارسال کنید. سامانه پیامکی سیمکارت تحت وب می‌شود و به راحتی می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی انبوه خود را ارسال کنید.

معایب ارسال پیامک سیمکارتی

ارسال سیمکارتی

 • هزینه بالاتر نسبت به خطوط اپراتوری
 • امکان تاخیر در دریافت پیامک
 • عدم امکان ارسال با سیمکارت شخصی
 • رندم بودن شماره های سیمکارت های ارسالی
 • عدم امکان دریافت پیامک

راهکارهای ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی

راهکار دائمی برای عبور از بلک لیست مخابراتی استفاده از خطوط سامانتل است که شما می‌توانید از داخل سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت رایگان درخواست دهید تا خط ارسال پیامک انبوه سامانتل برای شما فعال شود. البته لازم به ذکر است که فعال سازی خط سامانتل نیازمند پروانه کسب یا اینماد یا شرکت می باشد و فعال سازی خط سامانتل حدود یک ماه زمانبر خواهد بود.

نحوه ارسال پیامک با سیمکارت

در سامانه پیامکی فراز اس ام اس بدون نیاز به خرید سیمکارت و یا تجهیزات فیزیکی و سخت افزاری به راحتی می‌توانید به خطوط بلک لیست پیامک خود را ارسال کنید.

شرایط فعال سازی خط سیمکارت برای ارسال پیامک به بلک لیست

برای فعال سازی خط سامانتل برای ارسال پیامک به لیست سیاه شما می‌بایست شما نماد اعتماد الکترونیک و یا جواز کسب داشته باشید تا خط ارسال پیامک با سیمکارت برای شما فعال شود. در صورتی که داری سایت همراه با نماد اعتماد الکترونیک هستید یا جواز کسب، پروانه بهره‌برداری، شرکت ثبت شده باشید می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید.

مدارک لازم برای فعال سازی خط ارسال پیامک با سیمکارت

 • تصویر دو طرف کارت ملی
 • تصویر صفحه اول شناسنامه
 • دانلود فرم و تکمیل اطلاعات
 • ارسال تصویر جواز کسب یا پروانه بهره برداری یا اطلاعات شرکت حقوقی یا تصویر صفحه اینماد

با ارسال این مدارک حدود ۱ هفته بعد خط سیمکارت اختصاصی با قابلیت ارسال و دریافت پیامک برای شما فعال می‌شود.

ارسال پیامک سیمکارتی

 

راهکار پیشنهادی فراز اس ام اس

از آنجایی که ارسال با سیمکارت تعرفه بالاتری نسبت به سایر خطوط مخابراتی دارد، جهت صرفه جویی در هزینه‌ها پیشنهاد فراز اس ام اس این است که ابتدا پیامک خود را با خطوط تبلیغاتی ارسال کنید، سامانه به صورت خودکار بلک لیست ها را فیلتر کرده و مجدد به شماره‌هایی که پیامک‌های تبلیغاتی را بسته اند با خط سیمکارت پیامک ارسال کنید.

در نظر داشته باشید در پنل اس ام اس فراز اس ام اس امکان ویرایش متن در زمان ارسال مجدد به شماره های بلک لیست وجود دارد.

امکانات ارسال پیامک انبوه با سیم کارت

 • قابلیت ارسال پیامک به دفترچه تلفن
 • قابلت ارسال پیامک از طریق فایل اکسل
 • قابلیت ارسال پیامک به تفکیک کد پستی
 • قابلیت ارسال پیامک به تلفن محله و منطقه
 • قابلیت ارسال پیامک به تفکیک شهر و استان

در سرویس ارسال پیامک انبوه با سیمکارت به شما یک سیمکارت اختصاصی داده می شود که قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارد و شما حتی می‌توانید برای دریافت پیامک از خط ارسال پیامک با سیمکارت استفاده نمایید.

در انتهای متن پیامک نیز عبارت لغو۱ اضافه مٰی‌شود تا اگر افراد تمایلی به دریافت پیامک از سمت شما نداشته باشند بتوانند تنظیم کنند که در آینده از سمت شما به انها پیامکی ارسال نشود و به این صورت حقوق افراد نیز حفظ میٰ‌شود.

 

2.5/5 - (78 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • خانم احمدی
  24 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  ببخشید ما چندوقت قبل پیامک انبوه فراز اس ام اس رو خریداری کرده بودیم ولی متأسفانه نام کاربری و رمزش کلا فراموش کردم. اگه امکانش هس با بنده تماس بگیرین. متشکرم

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام
   لطفا با شماره ای که در سایت ثبت نام کردید با شرکت 02174853 تماس حاصل نمایید تا همکارانم رمز شما را ریست کنند.

 • امانیان
  13 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام ،وقت بخیر
  برخی از سامانه ها ادعا میکنن که ارسال سیمکارتی دارن ولی وقتی سرویس میگیریم میبینیم که ارسالهای ۱۰۰ عدد بیشتر رو انجام نمیده. شما هم همچین محدودیتی دارید؟

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام محدودیتی برای ارسال پیامک با سامانتل وجود ندارد.

 • خسرو حنیفی نسب
  28 ژانویه 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر من یه پنل میخواستم هم سیکارتی و خدماتی و تبلیغاتی باشه براتون مقدوره؟قیمت ؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام
   بله امکان ارسال پیامک با سیمکارت و ارسال پیامک خدماتی وجود داره اما دقت کنید که با خط خدماتی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی نیست و پیامک تبلیغاتی رو باید با خطوط تبلیغاتی و سیمکارتی ارسال کنید و خط خدماتی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی هست.

 • تولابی
  12 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  ای کاش مشخص میکردید شماره هایی که خریداری میشود یا منظورم با چه شماره هایی پیامک ارسال میشود توی سایت هر چی میگردیم مشخص نیست با چه شماره ای پیامک ارسال میشود

 • سما
  17 ژوئن 2020 پاسخ دهید

  سلام. چطوریه یعنی پیام ها رو با خط های مختلف میفرستین؟

  • سیدمحمود غفاری
   18 ژوئن 2020

   سلام
   پیامک ها تبلیغاتی با شماره های متفاوت از شرکت ما ارسال می شود و پیامک شما در نهایت به تمام شماره ها ارسال می شود.

 • زهرا اسدی
  24 دسامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام. شما نرم افزار یا سرویسی برای مدیریت ارسال پیام از طریق GSM دارید؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 ژانویه 2020

   سلام بله شما می توانید از طریق نرم افزار پنل اس ام اس (شرکت فراز اس ام اس) نسبت به ارسال پیامک از طریق gsm اقدام نمایید

 • فرهمند
  31 جولای 2019 پاسخ دهید

  سلام … پنلی ندارید که بشه هر دو نوع پیام تبلیغاتی و خدماتی و ساپورت کنه و همینطور با سایت لینک بشه؟

  • سیدمحمود غفاری
   2 آگوست 2019

   سلام جناب فرهمند بزرگوار سامانه پیامک فراز اس ام اس به صورت پنل پیامک خدماتی و پنل اس ام اس تبلیغاتی ارائه می شوند، که شما با خرید سامانه پیامک از فراز اس ام اس قادر هستید پیامک خدماتی یا پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید و همچنین لازم به ذکر است که ما برای وردپرس و ووکامرس و… افزونه پیامک به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از طریق وب سرویس ارسال پیامک برای ارسال خودکار پیامک استفاده نمایید.

 • سید مهدی میرهندی
  27 آگوست 2018 پاسخ دهید

  سلام
  ایا امکان ارسال پیامک با شماره خط سیمکارت خودمون وجود دارد؟
  مثلا بجای ۳۰۰۰ شماره ی ما ظاهر شود

  • سیدمحمود غفاری
   28 آگوست 2018

   سلام جناب میرهندی
   بله شما میتوانید در بخش عملیات حساب > خرید شماره > 50009 شماره متناظر با شماره موبایل خودتان را با ارائه سند سیمکارت دریافت نمایید شماره اختصاصی شما به صورت 50009129643801 می باشد و اگر با این شماره موبایل به افرادی که شماره اصلی شما یعنی 09129643801 را ذخیره کرده اند پیامک ارسال نمایید نام شما برای افراد نمایش داده می شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000