پنل اس ام ام اس - ارسال پیامک انبوه

چرا ارسال پیامک انبوه با سیم کارت توصیه نمیشود؟

ضمن مطالعه مقاله توجه داشته باشید؛ ارسال پیامک با سیم کارت از طریق سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس انجام نمی‌شود.

متاسفانه ارسال پیامک‌ ارزش افزوده و ارسال پیامک‌های کلاه برداری باعث شده است که بیش از نیمی از مخاطبین ایرانسل و همراه اول دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنند و تمایلی برای دریافت پیامک تبلیغاتی نداشته باشند، قبلا در مقاله نحوه بستن پیامک تبلیغاتی این مورد را به صورت کامل توضیح داده بودیم.

از انجا که بیش از نیمی از مخاطبین دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند، متاسفانه برخی شرکت‌های سامانه پیامکی به دلیل منافع خود ارسال پیامک انبوه با سیم کارت را راه اندازی کرده‌اند. ما در این مقاله توضیح می‌دهیم که ارسال پیامک انبوه با سیم کارت فروشتان را افزایش نمی دهد و باعث تخریب برند می شود.

همانطور که در دوره صوتی آموزش بازاریابی پیامکی نیز اشاره کردیم، بازاریابی پیامکی تنها زمانی می تواند مفید باشد که افراد شما را بشناسند و خودشان شماره موبایل را در اختیار شما قرار داده باشند. ثث گودین نظریه بازاریابی اجازه ای را مطرح کرده است و می گوید مخاطب زمانی به پیام تبلیغاتی شما روی خوش نشان می‌دهد که قبل خودش تمایل به دریافت پیامک تبلیغاتی از سمت برند شما را اعلام کرده باشد.

حال شما تصور کنید که مشترک همراه اول یا ایرانسل پیامک تبلیغاتی خودش را بسته باشدو نسبت به پیامک تبلیغاتی گارد داشته باشد، شما یک پیامک تبلیغاتی برای این فرد ارسال کنید، در این حالت مشترک به بیشترین سطح از عصبانیت خواهد رسید، پیامک شما را به صورت پاک می کند و تنها بودجه تبلیغاتی شما هدر می رود.

لازم به توضیح است , بیشترین عامل حجم شماره های مسدود شده . نظارت ضعیف در سرویس  ارزش افزوده و کم کاری برخی از اپراتورها می باشد. که مهم ترین عامل نارضایتی مشترکین و از ببین بردن کیفیت تبلیغات در این روش شد.

 

ما نمیگویم بازاریابی پیامکی جواب نمی ‌دهد ما معتقد هستیم می بایست اصول بازاریابی پیامکی را یاد بگیریم و از راه درست به افرادی که ما را می شناسند و تمایل به دریافت پیامک از سمت ما دارد پیامک تبلیغاتی ارسال کنیم.

از انجا که کا با ارسال پیامک با سیم کارت مخالف هستیم ، سرویس ارسال پیامک با سیم کارت در فراز اس ام اس ارائه نمی شود اما برای ارسال پیامک به بلک لیست در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی است می توانید از خط خدماتی ما برای ارسال پیامک اطلاع رسانی استفاده نمایید.

 

کاربرد خط خدماتی

چرا ارسال پیامک انبوه با سیم کارت توصیه نمیشود؟
1.8 (36.92%) 52 vote[s]

2 دیدگاه. ترک جدید

سید مهدی میرهندی
آگوست 27, 2018 6:01 ق.ظ

سلام
ایا امکان ارسال پیامک با شماره خط سیمکارت خودمون وجود دارد؟
مثلا بجای ۳۰۰۰ شماره ی ما ظاهر شود

پاسخ
    سیدمحمود غفاری
    آگوست 28, 2018 6:42 ق.ظ

    سلام جناب میرهندی
    بله شما میتوانید در بخش عملیات حساب > خرید شماره > 50009 شماره متناظر با شماره موبایل خودتان را با ارائه سند سیمکارت دریافت نمایید شماره اختصاصی شما به صورت 50009129643801 می باشد و اگر با این شماره موبایل به افرادی که شماره اصلی شما یعنی 09129643801 را ذخیره کرده اند پیامک ارسال نمایید نام شما برای افراد نمایش داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست