افزونه تایید شماره موبایل کاربران از طریق سامانه پیامکی
  1. خرید پنل اس ام اس
  2. اصول بازاریابی پیامکی
  3. وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

در دنیای امروز دیگر ایمیل اهمیتش را از دست داده است و برای عضویت در اپلیکیشن های موبایل یا سایت های اینترنتی، ثبت نام در سایت از طریق شماره موبایل و با ارسال کدفعال سازی بروی گوشی موبایل انجام می شود.

خیلی از برنامه نویسان برای ارسال کدهای فعال سازی مشکلات زیادی دارد، گاهی اوقات پنل خط خدماتی ندارد و پیامک ارسال کد فعال سازی به دست مخاطب نمی رسد یا گاهی اوقات خطوط خدماتی انقدر سریع نیستد که بتوانند کمتر از 3 ثانیه پیامک را برای مخاطب ارسال کنند. در دنیای امروز سرعت بسیار مهم است از این رو سامانه پیامک فراز اس ام اس سیستم ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را راه اندازی کرده است تا بتوانید خیلی سریع پیامک های کدفعال سازی ارسال نمایید.

 

اگر قصد دارید شماره موبایل کاربران سایت وردپرس استفاده کنید می توانید از افزونه هایی که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید اما اگر از کد نویسی اختصاصی برای سایت و نرم افزار خود استفاده کرده اید ما وب سرویس های ارسال پیامک را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از طریق وب سرویس پیامک soap یا وب سرویس ارسال پیامک لاراول و نمونه کدهای وب سرویس پیامک خود را ارسال نمایید.

 

 

بهترین افزونه های احراز هویت شماره موبایل برای وردپرس

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست