پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

افزونه تایید شماره موبایل کاربران از طریق سامانه پیامکی
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

در دنیای امروز دیگر ایمیل اهمیتش را از دست داده است و برای عضویت در اپلیکیشن های موبایل یا سایت های اینترنتی، ثبت نام در سایت از طریق شماره موبایل و با ارسال کدفعال سازی بروی گوشی موبایل انجام می شود.

خیلی از برنامه نویسان برای ارسال کدهای فعال سازی مشکلات زیادی دارد، گاهی اوقات پنل خط خدماتی ندارد و پیامک ارسال کد فعال سازی به دست مخاطب نمی رسد یا گاهی اوقات خطوط خدماتی انقدر سریع نیستد که بتوانند کمتر از 3 ثانیه پیامک را برای مخاطب ارسال کنند. در دنیای امروز سرعت بسیار مهم است از این رو سامانه پیامک فراز اس ام اس سیستم ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را راه اندازی کرده است تا بتوانید خیلی سریع پیامک های کدفعال سازی ارسال نمایید.

 

اگر قصد دارید شماره موبایل کاربران سایت وردپرس استفاده کنید می توانید از افزونه هایی که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید اما اگر از کد نویسی اختصاصی برای سایت و نرم افزار خود استفاده کرده اید ما وب سرویس های ارسال پیامک را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از طریق وب سرویس پیامک soap یا وب سرویس ارسال پیامک لاراول و نمونه کدهای وب سرویس پیامک خود را ارسال نمایید.

 

 

بهترین افزونه های احراز هویت شماره موبایل برای وردپرس

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853