پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

وب سرویس احراز هویت شماره موبایل با پیامک

افزونه تایید شماره موبایل کاربران از طریق سامانه پیامکی
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

در دنیای امروز دیگر ایمیل اهمیتش را از دست داده است و برای عضویت در اپلیکیشن های موبایل یا سایت های اینترنتی، ثبت نام در سایت از طریق شماره موبایل و با ارسال کدفعال سازی بروی گوشی موبایل انجام می شود.

خیلی از برنامه نویسان برای ارسال کدهای فعال سازی مشکلات زیادی دارد، گاهی اوقات پنل خط خدماتی ندارد و پیامک ارسال کد فعال سازی به دست مخاطب نمی رسد یا گاهی اوقات خطوط خدماتی انقدر سریع نیستد که بتوانند کمتر از 3 ثانیه پیامک را برای مخاطب ارسال کنند. در دنیای امروز سرعت بسیار مهم است از این رو سامانه پیامک فراز اس ام اس سیستم ارسال سریع پیامک با خطوط خدماتی را راه اندازی کرده است تا بتوانید خیلی سریع پیامک های کدفعال سازی ارسال نمایید.

 

اگر قصد دارید شماره موبایل کاربران سایت وردپرس استفاده کنید می توانید از افزونه هایی که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید اما اگر از کد نویسی اختصاصی برای سایت و نرم افزار خود استفاده کرده اید ما وب سرویس های ارسال پیامک را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید از طریق وب سرویس پیامک soap یا وب سرویس ارسال پیامک لاراول و نمونه کدهای وب سرویس پیامک خود را ارسال نمایید.

 

 

بهترین افزونه های احراز هویت شماره موبایل برای وردپرس

 

4.3/5 - (3 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853