خرید پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » راهنمای لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول

راهنمای لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول

غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول
آموزش کار با پنل اس ام اس 30 نظر

به دنبال راهی برای لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول  هستید؟ دریافت پیامک های تبلیغاتی و کم شدن شارژ سیم کارت شما را کلافه کرده است؟ باید بدانید که شما تنها نیستید و متاسفانه بسیاری از افراد با این مشکل رو به رو هستند. ما در این مقاله نحوه حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول را بررسی می کنیم و همچنین با کد حذف تبلیغات همراه اول نیز آشنا می شویم. به این ترتیب با استفاده از آموزش های این مقاله می‌توانید برای همیشه از شر پیامک های مزاحم راحت شوید. اما چند نکته اساسی در مورد تفاوت پیامک تبلیغاتی و ارزش افزوده را نیز بررسی می کنیم تا متوجه شوید که چرا نباید همه سرویس های پیامک همراه اول را قطع کنید. با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

نکته مهم پیش از لغو سرویس های پیامکی همراه اول؛ تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده!

اکثر افرادی که تصمیم به لغو پیامک‌ تبلیغاتی همراه اول می‌گیرند، در واقع از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ناراضی نیستند و بیشتر از پیامک ارزش افزوده یا پیامک‌هایی که بابت دریافت پیامک از مخاطب هزینه کم می‌شود ناراحت هستند. شیوه غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول و غیرفعال سازی پیامک ارزش افزوده به‌کلی متفاوت است. اگر فرق این دو را ندانید حتی با حدف تبلیغات همراه اول، متوجه می‌شوید که هنوز هم از حساب شما بابت دریافت پیامک هزینه کم می‌شود. بنابراین پیش از هرکاری باید ابتدا تفاوت لغو پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده را بدانید.

دلیل کسر شدن هزینه از حساب بعد از حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول چیست؟

پیامک‌های تبلیغاتی و پیامک‌های ارزش افزوده دو مقوله جدا از یکدیگر هستند، شما بابت دریافت پیامک تبلیغاتی هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید و از حساب شما هیچ هزینه‌ای بابت دریافت پیامک تبلیغاتی همراه اول کسر نمی‌شود. در سرویس ارزش افزوده پیامکی متاسفانه شاهد هستیم برخی افراد از این سرویس سواستفاده می‌کنند و می‌خواهند راه صد ساله را یک‌ شبه طی کنند و باعث‌ می‌شوند که دید عموم مردم نسبت به سرویس بسیار مفید و کاربردی پیامک به‌کلی تغییر کند!

این افراد از اپراتور برای ارسال پیامک‌های ارزش افزوده یعنی پیامک‌هایی که به مخاطب محتوای ارزشمند می‌دهد مجوز می‌گیرند و بعد از دریافت مجوز شروع به ارسال پیامک‌های بی‌مورد با عناوین مختلف مثل شارژ رایگان و… می‌کنند که باعث شده ما و اکثر شما از این موضوع ناراضی باشیم.

بنابراین اگر به جای پیامک ارزش افزوده، اقدام به لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول کنید، همچنان از حساب شما پول کسر خواهد شد.

با شماره گیری کدمربوطه می توانید اط سر پیامک های تبلیغاتی مزاحم خلاص شوید.پیامک های ارزش افزوده با ارسال پیامک و تایید از سمت شما از شارز شما کاسته می شود

نحوه لغو سرویس های پیامک ارزش افزوده همراه اول

سرویس پیامک ارزش افزوده که گاه‌وبیگاه به‌ عنوان فال‌حافط، شارژ رایگان، عمو جان و … پیامک ارسال می‌کنند و از ما می‌خواهند تا یک کد را در جوابشان ارسال کنیم، با ارسال این کد شما عضو سیستم ارزش افزوده پیامکی این افراد (غیر موجه) می‌شوید و بابت ارسال پیامک‌هایی که محتوای ارزشمندی ندارد از حساب شما پول کم می‌شود. البته خیلی از افراد از این سرویس پیامک ارزش افزوده برای ارسال پیامک هایی که محتوای ارزشمند دارند استفاده می‌کنند ما روی صحبتمان با افرادی است که با ارسال پیامک های ارزش افزوده می‌خواهند پول بیشتری را به جیب بزنند و متاسفانه محتوای ارزشمندی را ارائه نمی‌دهند. اگر شما هم با این مشکل رو به رو هستید می توانید از دو روش برای حذف پیامک تبلیغاتی ارزش افزوده همراه اول استفاده کنید.

کد لغو پیامک تبلیغاتی ارزش افزوده همراه اول و جلوگیری از کم شدن شارژ

برای اینکه متوجه شوید آیا سرویس پیامک ارزش افزوده همراه اول برای شما فعال یا غیر فعال است با شماره گیری #800* می‌توانید در مورد سرویس پیامک ارزش افزوده مطلع شوید و با کد دستوری #3*800* از شر پیامک های مزاحم ارزش افزوده خلاص شوید. این روش برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز کاربرد دارد.

لغو سرویس ارزش افزوده همراه اول با ارسال پیامک غیر فعال سازی

روش دوم برای جلوگیری از ارسال پیامک هایی که باعث کم شدن شارژ سیم کارت شما می شوند، ارسال پیامک حاوی کلماتی مانند لغو و Off به پیش شماره ای است که نمی خواهید پیامک آن را دریافت کنید. تفاوت این روش با روش اول این است که در روش اول شما در واقع به طور کلی همه پیامک های ارزش افزوده را لغو می کنید. اما در روش دوم تنها پیش شماره ای که دوست ندارید از آن پیامک را دریافت کنید مسدود خواهد شد. در حال حاضر تمامی سرویس های ارزش افزوده پیامکی به دستور مراجع قانونی مجبور هستند که امکان لغو را به کاربران خود بدهند.

اگر هر روز تعداد زیادی پیامک تبلیغاتی برای شما ارسال می شود و از این موضوع ناراحت هستید می توانید با شماره گیری کد مربوطه از شر پیامک های مزاحم راحت شوید

لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول، حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول چگونه است؟

دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول که بر خلاف پیامک ارزش افزوده هزینه‌ای از شما کسر نمی‌کنند، معمولا مشکل خاصی برای افراد ایجاد نخواهد کرد. اما اگر فکر می‌کنید اینگونه پیامک ها برای شما مزاحمت ایجاد کنند، می‌توانید با روش‌های مخلتفی پیامک های تبلیغاتی همراه اول را حذف کنید. در ادامه به بررسی نحوه حذف لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول به 3 روش مختلف می‌پردازیم:

کد لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول؛ لغو سرویس های پیامکی همراه اول برای همیشه

اولین روش برای غیر فعال سازی دریافت پیامک های تبلیغاتی، استفاده از کد لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول است. با استفاده از کد حذف تبلیغات همراه اول، دیگر هیچ پیامک تبلیغاتی به شماره شما ارسال نخواهد شد. این کد که با نام کد 800 معروف شده است، برای همیشه دریافت پیامک های تبلیغاتی را لغو می‌کند. برای استفاده از کد حذف تبلیغات همراه اول کافی است تا کد دستوری #800* را شماره گیری کرده و گزینه دوم یعنی قطع تبلیغات پیامکی را انتخاب کنید.

حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول با ارسال پیامک به 8999

روش دوم برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول ارسال پیامک عدد 1 به شماره 8999 است. با استفاده از این روش می‌توانید دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید. اگر قصد استفاده از کد 800 را ندارید، این روش می‌تواند گزینه جایگزین برای شما باشد.

لغو پیامک تبلیغاتی همره اول با اپلیکیشن همراه من

غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول در اپلیکیشن همراه من

روش سوم حذف تبلیغات همراه اول، استفاده از اپلیکیشن همراه من است. در این روش شما می‌توانید بعد از نصب و فعال سازی اپلیکیشن همراه اول روی گوشی هوشمند خود، به راحتی درخواست حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول را ثبت کنید. اگر از نسخه جدید استفاده می‌کنید باید ابتدا حالت پیشرفته را فعال کنید.

بعد از فعال‌سازی حالت پیشرفته وارد بخش خدمات شوید. در اینجا می‌توانید تمامی خدمات فعال و غیر فعال خود را مشاهده کنید. حالا کافی است تا خدمات پیامک انبوه را انتخاب نمایید. همراه اول این امکان را به شما می‌دهد تا پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغاتی را مدیریت کنید. با غیر فعال کردن پیامک های تبلیغاتی تنها پیامک های اطلاع رسانی برای شما ارسال خواهد شد و می‌توانید از این طریق اقدام به لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول نمایید.

اگر سیمکارت شما ایرانسل است برای غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل به صفحه لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل مراجعه کنید.

 

ست گادین و بازاریابی اجازه ای

یکی از مواردی که باید در هنگام ارسال پیامک های تبلیغاتی باید رعایت شود اجازه گرفتن از کاربر برای ارسال پیامک می باشد

این ایدۀ جالب اولین بار توسط بازاریابی به نام سث گودین مطرح شد که برای بازاریابی روی مخاطب از او اجازه بگیرید، شاید حرفم کمی عیب برسد، چرا باید کسی دوست داشته باشد که برای او تبلیغات ارسال کنیم و اصلا امکان‌پذیر است که برای ارسال تبلیغات از فردی اجازه بگیریم؟

همه ما در شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام یا کانال‌های تلگرام عضو می‌شویم تا تبلیغات را ببینم. چرا ؟ چون احساس می‌کنیم محتوای ارزشمندی هستند، اگر بخواهید از بازاریابی اجازه‌ای در بازاریابی پیامکی استفاده کنید و بهترین نتیجه را بگیرید.

معرفی بهترین دستگاه های ذخیره شماره موبایل

ما پیشنهاد می‌کنیم از همین امروز با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل فراز اس ام اس یا دستگاه جمع اوری شماره موبایل دایورت به فکر جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان خود باشید از آن‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه بگیرید و به آن‌ها بگویید در کنار پیامک تبلیغاتی، کدهای تخفیف و محصولات لوکس و … نیز اطلاع‌رسانی می‌شود در واقع به مخاطب بگویید در کنار پیامک‌های تبلیغاتی که ارسال می‌کنید برای او نیز ارزش قائل هستید.

ما در مورد بازاریابی اجازه ای و شیوه جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان به‌صورت آفلاین یا آنلاین و شیوه نگارش متن پیامک یک دوره صوتی جامع را منتشر کرده‌ایم با این دوره صوتی شما قادر هستید که بازاریابی پیامکی را به بهترین شیوه ممکن انجام دهید.

ما موافق ارسال پیامک انبوه نیستیم ما با حرف سث گادین در مورد بازاریابی اجازه ای موافق هستیم و در کار خودمان به وضوح دیده‌ایم افرادی که خودشان بانک شماره موبایل را جمع‌آوری می‌کنند و از مشتری برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه می‌گیرند نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می‌کنند.

با استفاده از خدمات فراز اس ام اس، تبلیغات پیامکی هدفمند و موثری داشته باشید

ما در این مقاله با نحوه لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول آشنا شدیم. اما همانطور که اشار کردیم، پنل اس ام اس و سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی ابزاری بسیار مفید و قدرتمندی برای جذب و نگه داشتن مشتری هستند و دریافت پیامک تبلیغاتی از طرف همراه اول برای شما هیچ هزینه ای ندارد.

به کمک سامانه پیامک می‌توانید مشتریان خود را حفظ کنید، به مشتریانی که شما را می‌شناسد و تمایل به دریافت پیامک از شما دارند، پیامک‌های کدتخفیف و جشنواره فروش ارسال نمایید و ارتباطات خوبی با آن ها داشته باشید. ، ما نیز مانند شما از افرادی که قصد دارند از صداقت مردم بوسیله پیامک‌های دروغین سو استفاده کنند متنفریم.

نظر شما درباره پیامک تبلیغاتی چیست آیا شما نیز مانند بعضی افراد فکر می‌کنید که پیامک تبلیغاتی کلا باید غیرفعال شود؟

3.9/5 - (27 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • سونیا

  اس ام اس همراه اول یه مدته برام نمیاد ، بارها با همراه اول تماس گرفتم گفتن از طرف اونا فرستاده شده ، رفتم تو بلاک لیست گوشیمم نذاشتم همراه اولو ، میشه راهنماییم کنید؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 می 2020

   سلام
   برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی 2 راهکار وجود دارد
   1- می توانید عدد 2 را به 8999 ارسل نمایید
   2- از طریق اپ همراه من در بخش خدمات پیامکی ، دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال نمایید.

 • امین.
  20 آوریل 2020 پاسخ دهید

  برای بیرون آمدن از برنامه و یا اپلی کیشن هایی که بابت محتوای ارائه شده مبلغی روزانه دریافت میکنند.
  برای غیرفعال سازی و خلاص شدن از ثبت نام در این برنامه ها میبایست چکار کرد(خطوط همراه اول)

  • سیدمحمود غفاری
   21 آوریل 2020

   سلام
   ستاره 800 مربع را شماره گیری نموده و خدمات محتوایی را بررسی کنید.

 • الهام ابراهیمی
  29 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام و خسته نباشید. من وقتی که برایم پیامکهای هزینه دار میامد و ازم پرسیده شد که از حسابتان کم شود، گزینه‌ی هرگز تمایل ندارم را انتخاب کردم. حالا دیگر پیامکهای هزینه دار را نمیتوانم ارسال کنم. چه کنم که رفع انسداد شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • Zahra
  29 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام ببخشید من اپلیکیشن ایرانسل من دارم و ازش همش پیامهای تبلیغاتی مثل ۳۰ درصد تخفیف در اپلیکیشن لنز و ….. میده چیکار کنم قطع بشن؟

 • سامان
  20 مارس 2020 پاسخ دهید

  خسته نباشید خواستم بدونم پیامک های خارج از کشور را چگونه لغو کنم چون هر سه دقیقه یه پیام انگلیسی یا روسی ….. میاد و هزینه داره روی قبضم میندازه ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • ارشیا
  14 مارس 2020 پاسخ دهید

  با سلام
  خواهشاً راهنمایی بفرمایید که چطوری ارسال پیامک بین المللی رو قطع کنم؟؟
  متاسفانه چند وقته مبلغ قبضم زیاد شده بود تازه متوجه شدم که پیامک بین المللی داره ارسال میشه.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • عسل
  4 مارس 2020 پاسخ دهید

  سلام اول اینکه من سامانه پیامکی بخرم شماره های مربوط به استان خودم رو داره یا شهر خودم رو؟۲اینکه واقعا به همه اس ام اس میره ۳.اینکه هزینش چطوره

  • سیدمحمود غفاری
   6 مارس 2020

   سلام بانک شماره موبایل های سراسر کشور به صورت تفکیک شده برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد، شما قادر هستید به افرادی که پیامک تبلیغاتی انها فعال است پیامک ارسال کنید، در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی باشد (مانند پیامک های بانکی و…) می توانید از خط خدماتی استفاده کرده و پیامک شما حتی به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ارسال می شود، هزینه خرید سامانه پیامک را در صفحه قیمت پنل پیامک ملاحظه نمایید.

 • ساراغلامی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام برای فعال سازی پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل چه کدی روبزنم ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   24 فوریه 2020

   سلام
   برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل و خروج از لیست سیاه ایرانسل عدد 1 را به سامانه پیامکی 5005 ارسال نمایید تا پیامک تبلیغاتی ایرانسل برای شما فعال شود.

 • Mehrshad
  4 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام. ببخشید یعنی الان من پیام های تبلیغاتی رو دوباره فعال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون امروز متوجه شدم که هزینه ارزش افزوده هام ۳۰۰۰۰۰ تومان بوده

 • پری
  23 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سوال : خط ایرانسل بنده دچار مشکل شده اونم اینه که هیچ کس نمیتونه به من پیام بده ؟ یعنی وقتی کسی به من پیام میده به دست من نمیرسه فقط مینویسه به دلیل عدم پاسخگویی در زمان مقتضی پیامک شمه به فلان ارسال نشد. در حالی که اون به من پیام داده نه من به اون. ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام لطفا با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید تا در خصوص مسدود شدن سیم کارت شما را راهنمایی کند.

  • زهرا
   31 اکتبر 2019

   سلام. وقت بخیر. چند وقتی میشه که از سیم کارت ایرانسل من خود به خود پیامک هایی به خارج از کشور ارسال میشه. همیشه هم محتوای این پیامکها عددهای 11_12 رقمی هستند، و هزینه این پیامک ها هم به حساب من میاد. گوشیم هوآوی هستش، سیم کارت جدید خریدم، چند بار هم گوشیمو فلش زدم ولی کار ساز نبود، لطفا منم راهنمایی کنین.

  • سیدمحمود غفاری
   31 اکتبر 2019

   سلام لطفا برنامه های نصب شده در گوشی را بررسی کنید، احتمالا یکی از این برنامه ها دسترسی ارسال پیامک دارد و از طریق گوشی شما پیامک ارسال می کند ، لطفا نرم افزارها را فقط از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود نمایید

 • هستی
  6 اکتبر 2019 پاسخ دهید

  سلام این پیامکهایی که از شماره ۳۴۳۵میاد چیه میشه توضیح بدین و امکان داره کاری کنیم هزینه بسته هایی شگفت انگیز ۴۴۴۴رو کم کنیم

 • فاطمه
  24 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام،پیامکای مدرسه روی گوشیم نمیاد با اینکه شمارمو اونجا دادم،ممکنه به خاطر غیر فعال بودن سرویسای پیامکی روی گوشیم باشه که حالا اس ام اس مدرسه برام نمیاد؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 سپتامبر 2019

   سلام
   بله این امکان وجود دارد که به دلیل بستن پیامک تبلیغاتی، پیامک‌های مدرسه را دریافت نمی‌کنید، شما می توانید با ارسال عدد2 به شماره 8999 پیامک تبلیغاتی را فعال نمایید پیشنهاد ما این است و که به مدرسه اعلام نمایید از سامانه پیامک ویژه مدارس استفاده کند که قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی (ویژه مراکز اموزشی و….) را داشته باشد تا مدارس بتوانند از طریق خط خدماتی به شماره های مسدود پیامک اطلاع رسانی ارسال کنند.

 • طاهره
  19 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام ببخشید من مسیخواستم یه پیامکی بفرستم قبل از ارسال یه صفحه اومد که ارسال این پیام ممکنه برای شما هزینه داشته باشه من اونو اشتباهی زدم هرگز و الان یه پیامایی رو میخوام بفرستم دیگه نمیشه چطور اونو برگردونم لطفا راهنماییم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2019

   سلام این مورد را می بایست در بخش تنظیمات پیامک گوشی فعال نمایید، هچنین با ریست کردن تنظیمات گوشی این قابلیت مجددا برای شما فعال می شود

 • اعظم
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  خدا خیرتون بده اول سایتی هستید که میبینم اینقدر جامع و کامل با زبان رسا و شیوا توضیح دادید
  الان دقیقا متوجه شدم چطوری شارژم هر روز تموم میشه
  به هر حال ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام خوشحالیم که اموزش برای شما کاربردی بوده است، تبلیغات پیامکی برای اکثر افراد مفید هستند اما متاسفانه به خاطرارسال پیامک ارزش افزوده اکثر افراد پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند.

  • آزیتا
   19 فوریه 2020

   سلام میخواستم بپرسم من در جواب یکی از این پیامکها که مرتب واسم ارسال میشد و قیمت و تخفیفات گالری را برام میفرستاد جهت عدم ارسال خواسته بود به سر شمارش عدد یک را ارسال کنم که منم اینکار را انجام دادم.
   نمیدونم بخاطر این مسئله پیامکهای بانکی ام ارسال نمیشه برام یا نه؟ ممکنه بخاطر این باشه؟ باید چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2020

   سلام با توجه به اینکه بانک ها از خط خدماتی استفاده می کنند احتمال اینکه به دلیل بستن پیامک تبلیغاتی پیامک بانک ارسال نشود ضعیف است، برای اطمینان خاصر عدد2 را از طریق پیامک به سامانه پیامکی 8999 ارسال نموده و تست نمایید و نتیجه ا نیز به کا و کاربران فراز اس ام اس اطلاع دهید، با تشکر از شما…

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853