پنل اس ام اس » آموزش کار با پنل اس ام اس » لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟

لغو سرویس های پیامکی همراه اول چگونه است؟

غیرفعال کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول
آموزش کار با پنل اس ام اس ۳۱ فروردین ۱۴۰۳

آیا به دنبال راهی برای لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول هستید؟ آیا دریافت پیامک‌های تبلیغاتی و کم شدن شارژ سیم‌کارت شما را هم کلافه کرده است؟ دریافت چندین اس ام اس در روز هرکسی را به فکر پیدا کردن راهی برای قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول می‌اندازد. ازهمین‌رو، ما در این مقاله نحوه حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول را بررسی می‌کنیم و همچنین با کد حذف تبلیغات همراه اول آشنا می‌شویم. به‌این‌ترتیب، با استفاده از آموزش‌های این مقاله می‌توانید برای همیشه از شر پیامک‌های مزاحم راحت شوید. اما همه سرویس‌های پیامک همراه اول را هم نباید قطع کنید؛ به همین خاطر در این مقاله چند نکته اساسی در مورد تفاوت پیامک تبلیغاتی و ارزش افزوده را نیز بررسی می‌کنیم. برای آشنایی با انواع پیامک‌ها و روش‌های لغو سرویس های پیامکی همراه اول خواندن این مقاله را از دست ندهید.

تفاوت پیامک تبلیغاتی و پیامک ارزش افزوده چیست؟ اهمیت استعلام پیامک تبلیغاتی قبل از لغو

اکثر افرادی که تصمیم به قطع تبلیغات همراه اول می‌گیرند، درواقع از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ناراضی نیستند؛ بلکه به‌خاطر پرداخت هزینه برای بعضی از پیامک‌ها اقدام به غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول می‌کنند. به پیام‌هایی که باعث کسر هزینه می‌شوند، پیامک ارزش افزوده می‌گویند. پیامک ارزش افزوده با پیامک هایی که معمولا از طریق پنل اس ام اس ارسال می‌شوند متفاوتند و هزینه هایی برای کاربر به همراه دارند. شیوه و کد ارسالی برای لغو پیامک تبلیغاتی و قطع پیامک‌های ارزش افزوده، به‌کلی با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین استعلام پیامک تبلیغاتی همراه اول قبل از ارسال کد لغو ضرورت دارد؛ زیرا با قطع تبلیغات همراه اول باز هم احتمال ارسال پیامک‌های ارزش افزوده و کم شدن حساب اعتباری شما وجود خواهد داشت.

با روش‌های لغو سرویس پیامک ارزش افزوده از کسر هزینه جلوگیری کنید!

پیامک‌های تبلیغاتی و پیامک‌های ارزش افزوده دو مقوله جدا از یکدیگر هستند. شما بابت دریافت پیامک تبلیغاتی همراه اول هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید؛ اما پیامک‌های ارزش افزوده همواره با کسر هزینه همراه هستند. بعضی از افراد و کسب‌وکارها از اپراتور برای ارسال پیامک‌های ارزش افزوده یعنی پیامک‌هایی که به مخاطب محتوای ارزشمند می‌دهد، مجوز می‌گیرند و بعد از دریافت مجوز، شروع به ارسال پیامک‌های بی‌مورد با عناوین مختلف مثل شارژ رایگان می‌کنند.

اصلی‌ترین علت نارضایتی مردم و تمایل آنان به لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول نیز همین موضوع است؛ بنابراین برای جلوگیری از کاهش هزینه باید سرویس‌های پیامک ارزش افزوده را برای شماره خود لغو کنید. با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید جلوی دریافت پیامک‌های ارزش افزوده را بگیرید:

پیامک‌های ارزش افزوده؛ اصلی‌ترین دلیل کاهش هزینه هنگام دریافت پیامک‌های تبلیغاتی

۱. نحوه غير فعال كردن تبليغات همراه اول با کد لغو تبلیغات اینترنتی

برای اطلاع از فعال یا غیرفعال بودن سرویس پیامک ارزش افزوده همراه اول، کد #800* را شماره‌گیری کنید. پس از استعلام پیامک تبلیغاتی ارزش افزوده، با کد دستوری #3*800* از شر پیامک‌های مزاحم خلاص می‌شوید. این روش برای لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل نیز کاربرد دارد.

۲. غیر فعال سازی پیامک ارزش افزوده همراه اول با ارسال پیام کوتاه

روش دوم برای جلوگیری از دریافت پیامک‌های ارزش افزوده، ارسال پیامک حاوی کلماتی مانند «لغو» و «Off» به پیش‌شماره‌ای است که نمی‌خواهید پیامک آن را دریافت کنید. تفاوت لغو از طریق ارسال پیامک با لغو از طریق شماره‌گیری کد دستوری این است که در روش اول شما در واقع همه پیامک‌های ارزش افزوده را لغو می‌کنید؛ اما در روش دوم فقط پیش‌شماره موردنظرتان مسدود خواهد شد. در حال حاضر، همه سرویس‌های ارزش افزوده پیامکی به دستور مراجع قانونی مجبور هستند که امکان لغو را به کاربران خود بدهند.

غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول با ارسال کلمه «لغو»

نحوه غير فعال كردن پيام هاي تبليغاتي همراه اول؛ رهایی از پیام‌های گاه‌وبی‌گاه

هرچند دریافت پیامک تبلیغاتی همراه اول برخلاف پیامک ارزش افزوده، هزینه ندارد، اما پیام‌های همیشگی و غیرمفید برای بسیاری از افراد خوشایند نیست. با استفاده از روش های حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول می‌توانید دریافت پیام‌های مزاحم را برای همیشه لغو کنید.

۱. کد لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول؛ برای همیشه از شر پیام‌های مزاحم راحت شوید!

اولین روش برای غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول، استفاده از کد لغو تبلیغات است. با شماره‌گیری کد 800 دیگر پیام‌های تبلیغاتی به شماره شما ارسال نخواهد شد. برای استفاده از کد حذف تبلیغات همراه اول کافی است تا #800* را شماره‌گیری کرده و سپس گزینه دوم یعنی قطع تبلیغات پیامکی را انتخاب کنید؛ به‌این‌ترتیب شاهد حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول خواهید بود.

۲. ارسال پیامک به 8999؛ راه نجات شما از پیامک‌های تبلیغاتی همراه اول

روش دوم برای لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول ارسال پیامک عدد 1 به شماره 8999 است. با استفاده از این روش می‌توانید دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کنید. اگر قصد استفاده از کد 800 را ندارید، این روش می‌تواند گزینه جایگزین برای شما باشد.

۳. قطع پیامک تبلیغاتی همراه اول از طریق اپلیکیشن همراه من

روش سوم حذف تبلیغات همراه اول، استفاده از اپلیکیشن همراه من است. در این روش شما می‌توانید بعد از نصب و فعال‌سازی اپلیکیشن همراه اول روی گوشی هوشمند خود، به‌راحتی درخواست حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول را ثبت کنید. درصورت استفاده از نسخه جدید، باید ابتدا حالت پیشرفته را فعال کنید.

بعد از فعال‌سازی حالت پیشرفته، وارد بخش خدمات شوید. در اینجا می‌توانید همه خدمات فعال و غیرفعال خود را ببینید. حالا کافی است تا خدمات پیامک انبوه را انتخاب کنید. همراه اول این امکان را به شما می‌دهد تا به مدیریت پیامک‌های اطلاع‌رسانی و تبلیغاتی خود بپردازید. با غیر فعال سازی پیامک تبلیغاتی همراه اول فقط پیامک‌های اطلاع‌رسانی برای شما ارسال خواهد شد.

اگر سیمکارت شما ایرانسل است، برای غیرفعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل به صفحه لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل مراجعه کنید.

از طریق اپلیکیشن همراه من، پیامک‌های تبلیغاتی را به‌راحتی مدیریت کنید

بازاریابی اجازه ای؛ ایده محشر ست گادین برای عدم ایجاد مزاحمت

دریافت اجازه برای بازاریابی از مخاطب ایده جالبی بود که برای اولین بار توسط ست گودین مطرح شد. در نگاه اول شاید بازاریابی اجازه‌ای کمی عجیب برسد؛ چرا باید کسی دوست داشته باشد که برای او تبلیغات ارسال کنیم و اصلا امکان‌پذیر است که برای ارسال تبلیغات از فردی اجازه بگیریم؟ همه ما دوست داریم محتواهای ارزشمند را ببینیم و با محصولات و خدمات جذاب آشنا شویم؛ بنابراین بازاریابی اجازه‌ای زمانی که محتوای ارزشمندی برای ارائه داشته باشیم، ایده مفید و کارآمدی خواهد بود. علاوه‌بر این، دریافت اجازه برای بازاریابی احساس مهم بودن و ارزش قائل شدن برای مخاطب را به او القا می‌کند.

اجازه گرفتن از مخاطب برای بازاریابی نشانه شخصیت شما است

پیشنهاد می‌کنیم از همین امروز با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل فراز اس ام اس به فکر جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان خود باشید، از آن‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه بگیرید و به آن‌ها بگویید در کنار پیامک تبلیغاتی، کدهای تخفیف و محصولات لوکس را نیز اطلاع‌رسانی می‌کنید. درواقع، با انجام این کار به مخاطب نشان می‌دهید که برای او و زمانش ارزش قائل هستید. تجربه به ما نشان داده است افرادی که خودشان بانک شماره موبایل را جمع‌آوری می‌کنند و از مشتری برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه می‌گیرند، نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می‌کنند.

دستگاه ذخیره شماره مشتریان؛ ابزاری مهم برای بازاریابی اجازه‌ای

ما پیشنهاد می‌کنیم از همین امروز با خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل به فکر جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان خود باشید از آن‌ها برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه بگیرید و به آن‌ها بگویید در کنار پیامک تبلیغاتی، کدهای تخفیف و محصولات لوکس و … نیز اطلاع‌رسانی می‌شود در واقع به مخاطب بگویید در کنار پیامک‌های تبلیغاتی که ارسال می‌کنید برای او نیز ارزش قائل هستید.

ما در مورد بازاریابی اجازه ای و شیوه جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریان به‌صورت آفلاین یا آنلاین و شیوه نگارش متن پیامک یک دوره صوتی جامع را منتشر کرده‌ایم با این دوره صوتی شما قادر هستید که بازاریابی پیامکی را به بهترین شیوه ممکن انجام دهید.

ما موافق ارسال پیامک انبوه نیستیم ما با حرف سث گادین در مورد بازاریابی اجازه ای موافق هستیم و در کار خودمان به وضوح دیده‌ایم افرادی که خودشان بانک شماره موبایل را جمع‌آوری می‌کنند و از مشتری برای ارسال پیامک تبلیغاتی اجازه می‌گیرند نتیجه و بازخورد بهتری دریافت می‌کنند.

تبلیغات پیامکی هدفمند و موثر با پنل فراز اس ام اس

در این مقاله تفاوت پیامک‌های تبلیغاتی با پیام‌های ارزش افزوده را بررسی کردیم و با نحوه لغو پیامک تبلیغاتی همراه اول آشنا شدیم. ارسال پیامک تبلیغاتی اصول خاص خود را دارد و اگر به‌صورت استاندارد انجام شود، برای کسب‌وکارها و مخاطبان ارزش‌آفرین خواهد بود. به کمک سامانه پیامکی می‌توانید مشتریان خود را حفظ کنید، به مشتریانی که شما را می‌شناسد و تمایل به دریافت پیامک از شما دارند، پیامک‌های کد تخفیف و جشنواره فروش ارسال کنید و ارتباطات خوبی با آن‌ها داشته باشید.ضمنا اگر جای خالی این نوع از بازاریابی را در کسب و کارتان حس می‌کنید می‌توانید با خرید پنل اس ام اس فراز اس ام اس توانایی خود را در قالب این چالش جدید محک بزنید و از مزایای این مارکت بهره‌مند شوید.

نظر شما درباره پیامک تبلیغاتی چیست؟ آیا همه پیامک‌های تبلیغاتی غیرمفید هستند؟ نظرات و تجربیات ارزشمند خود را با ما و سایر مخاطبان فراز اس ام اس به اشتراک بگذارید.

4/5 - (31 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
 • حمیدرضاخسروی
  26 سپتامبر 2023

  با سلام وخسته نباشید
  آیا میشه پیامک ورود به اپلیکیشن همراه من رو لغو کرد؟
  من چندتا سیمکارت بنامم هست هرکدومشون هم دست یکی از اعضا خانواده هست،وارد همراه من که میشم به همه اس ام اس میره

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام
   با 9990 تماش بگیرید و از پشتیبانی همراه اول در این خصوص راهنمایی بگیرید.

 • سیدمرتضی
  23 سپتامبر 2023

  سلام.چندوقته باخط همراه اولم سامانه *۸۰۰*۲#یا۳ شماره گیری میکنم خطا میزنه.

 • حسن سلیقه
  6 فوریه 2023

  سلام، مدتیه از خط همراه اولم، پیامک کمک برای دیگران ارسال میشه و موجب نگرانی همه ،چطوری لغو کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2023

   سلام این مورد مربوط به شرکت نمی باشد لطفا با اپراتور خط خودتان یعنی همراه اول و شماره 9990 تماس بگیرید.

 • کاظم هاشمی
  24 سپتامبر 2022

  سلام هر وقت شارژم تموم میشه پانصد تومان شارژ تو حسابم میاد بعد اگه شارژ گذاشم ازم کم میکنن. میخام لغو کنم چه بزنم

 • سونیا
  2 می 2020

  اس ام اس همراه اول یه مدته برام نمیاد ، بارها با همراه اول تماس گرفتم گفتن از طرف اونا فرستاده شده ، رفتم تو بلاک لیست گوشیمم نذاشتم همراه اولو ، میشه راهنماییم کنید؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 می 2020

   سلام
   برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی 2 راهکار وجود دارد
   1- می توانید عدد 2 را به 8999 ارسل نمایید
   2- از طریق اپ همراه من در بخش خدمات پیامکی ، دریافت پیامک تبلیغاتی را فعال نمایید.

 • امین.
  20 آوریل 2020

  برای بیرون آمدن از برنامه و یا اپلی کیشن هایی که بابت محتوای ارائه شده مبلغی روزانه دریافت میکنند.
  برای غیرفعال سازی و خلاص شدن از ثبت نام در این برنامه ها میبایست چکار کرد(خطوط همراه اول)

  • سیدمحمود غفاری
   21 آوریل 2020

   سلام
   ستاره 800 مربع را شماره گیری نموده و خدمات محتوایی را بررسی کنید.

 • الهام ابراهیمی
  29 مارس 2020

  سلام و خسته نباشید. من وقتی که برایم پیامکهای هزینه دار میامد و ازم پرسیده شد که از حسابتان کم شود، گزینه‌ی هرگز تمایل ندارم را انتخاب کردم. حالا دیگر پیامکهای هزینه دار را نمیتوانم ارسال کنم. چه کنم که رفع انسداد شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • Zahra
  29 مارس 2020

  سلام ببخشید من اپلیکیشن ایرانسل من دارم و ازش همش پیامهای تبلیغاتی مثل ۳۰ درصد تخفیف در اپلیکیشن لنز و ….. میده چیکار کنم قطع بشن؟

 • سامان
  20 مارس 2020

  خسته نباشید خواستم بدونم پیامک های خارج از کشور را چگونه لغو کنم چون هر سه دقیقه یه پیام انگلیسی یا روسی ….. میاد و هزینه داره روی قبضم میندازه ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • ارشیا
  14 مارس 2020

  با سلام
  خواهشاً راهنمایی بفرمایید که چطوری ارسال پیامک بین المللی رو قطع کنم؟؟
  متاسفانه چند وقته مبلغ قبضم زیاد شده بود تازه متوجه شدم که پیامک بین المللی داره ارسال میشه.
  با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   1 آوریل 2020

   با سلام
   در خصوص می بایست به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نموده و موضوع را از سمت سامانه پیامک دفاتر پیشخوان پیگیری نمایند
   با احترام
   واحد پشتیبانی

 • عسل
  4 مارس 2020

  سلام اول اینکه من سامانه پیامکی بخرم شماره های مربوط به استان خودم رو داره یا شهر خودم رو؟۲اینکه واقعا به همه اس ام اس میره ۳.اینکه هزینش چطوره

  • سیدمحمود غفاری
   6 مارس 2020

   سلام بانک شماره موبایل های سراسر کشور به صورت تفکیک شده برای ارسال پیامک تبلیغاتی در اختیار شما قرار می گیرد، شما قادر هستید به افرادی که پیامک تبلیغاتی انها فعال است پیامک ارسال کنید، در صورتی که پیامک شما اطلاع رسانی باشد (مانند پیامک های بانکی و…) می توانید از خط خدماتی استفاده کرده و پیامک شما حتی به افرادی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند ارسال می شود، هزینه خرید سامانه پیامک را در صفحه قیمت پنل پیامک ملاحظه نمایید.

 • ساراغلامی
  9 فوریه 2020

  سلام برای فعال سازی پیامکهای تبلیغاتی ایرانسل چه کدی روبزنم ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   24 فوریه 2020

   سلام
   برای فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل و خروج از لیست سیاه ایرانسل عدد 1 را به سامانه پیامکی 5005 ارسال نمایید تا پیامک تبلیغاتی ایرانسل برای شما فعال شود.

 • Mehrshad
  4 نوامبر 2019

  سلام. ببخشید یعنی الان من پیام های تبلیغاتی رو دوباره فعال کنم مشکلی پیش نمیاد؟ چون امروز متوجه شدم که هزینه ارزش افزوده هام ۳۰۰۰۰۰ تومان بوده

 • پری
  23 اکتبر 2019

  سوال : خط ایرانسل بنده دچار مشکل شده اونم اینه که هیچ کس نمیتونه به من پیام بده ؟ یعنی وقتی کسی به من پیام میده به دست من نمیرسه فقط مینویسه به دلیل عدم پاسخگویی در زمان مقتضی پیامک شمه به فلان ارسال نشد. در حالی که اون به من پیام داده نه من به اون. ممنون میشوم اگر راهنماییم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   24 اکتبر 2019

   سلام لطفا با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید تا در خصوص مسدود شدن سیم کارت شما را راهنمایی کند.

  • زهرا
   31 اکتبر 2019

   سلام. وقت بخیر. چند وقتی میشه که از سیم کارت ایرانسل من خود به خود پیامک هایی به خارج از کشور ارسال میشه. همیشه هم محتوای این پیامکها عددهای 11_12 رقمی هستند، و هزینه این پیامک ها هم به حساب من میاد. گوشیم هوآوی هستش، سیم کارت جدید خریدم، چند بار هم گوشیمو فلش زدم ولی کار ساز نبود، لطفا منم راهنمایی کنین.

  • سیدمحمود غفاری
   31 اکتبر 2019

   سلام لطفا برنامه های نصب شده در گوشی را بررسی کنید، احتمالا یکی از این برنامه ها دسترسی ارسال پیامک دارد و از طریق گوشی شما پیامک ارسال می کند ، لطفا نرم افزارها را فقط از گوگل پلی یا کافه بازار دانلود نمایید

 • هستی
  6 اکتبر 2019

  سلام این پیامکهایی که از شماره ۳۴۳۵میاد چیه میشه توضیح بدین و امکان داره کاری کنیم هزینه بسته هایی شگفت انگیز ۴۴۴۴رو کم کنیم

 • فاطمه
  24 سپتامبر 2019

  سلام،پیامکای مدرسه روی گوشیم نمیاد با اینکه شمارمو اونجا دادم،ممکنه به خاطر غیر فعال بودن سرویسای پیامکی روی گوشیم باشه که حالا اس ام اس مدرسه برام نمیاد؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 سپتامبر 2019

   سلام
   بله این امکان وجود دارد که به دلیل بستن پیامک تبلیغاتی، پیامک‌های مدرسه را دریافت نمی‌کنید، شما می توانید با ارسال عدد2 به شماره 8999 پیامک تبلیغاتی را فعال نمایید پیشنهاد ما این است و که به مدرسه اعلام نمایید از سامانه پیامک ویژه مدارس استفاده کند که قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی (ویژه مراکز اموزشی و….) را داشته باشد تا مدارس بتوانند از طریق خط خدماتی به شماره های مسدود پیامک اطلاع رسانی ارسال کنند.

 • طاهره
  19 سپتامبر 2019

  سلام ببخشید من مسیخواستم یه پیامکی بفرستم قبل از ارسال یه صفحه اومد که ارسال این پیام ممکنه برای شما هزینه داشته باشه من اونو اشتباهی زدم هرگز و الان یه پیامایی رو میخوام بفرستم دیگه نمیشه چطور اونو برگردونم لطفا راهنماییم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2019

   سلام این مورد را می بایست در بخش تنظیمات پیامک گوشی فعال نمایید، هچنین با ریست کردن تنظیمات گوشی این قابلیت مجددا برای شما فعال می شود

 • اعظم
  18 سپتامبر 2019

  خدا خیرتون بده اول سایتی هستید که میبینم اینقدر جامع و کامل با زبان رسا و شیوا توضیح دادید
  الان دقیقا متوجه شدم چطوری شارژم هر روز تموم میشه
  به هر حال ممنون

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام خوشحالیم که اموزش برای شما کاربردی بوده است، تبلیغات پیامکی برای اکثر افراد مفید هستند اما متاسفانه به خاطرارسال پیامک ارزش افزوده اکثر افراد پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده‌اند.

  • آزیتا
   19 فوریه 2020

   سلام میخواستم بپرسم من در جواب یکی از این پیامکها که مرتب واسم ارسال میشد و قیمت و تخفیفات گالری را برام میفرستاد جهت عدم ارسال خواسته بود به سر شمارش عدد یک را ارسال کنم که منم اینکار را انجام دادم.
   نمیدونم بخاطر این مسئله پیامکهای بانکی ام ارسال نمیشه برام یا نه؟ ممکنه بخاطر این باشه؟ باید چکار کنم؟

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2020

   سلام با توجه به اینکه بانک ها از خط خدماتی استفاده می کنند احتمال اینکه به دلیل بستن پیامک تبلیغاتی پیامک بانک ارسال نشود ضعیف است، برای اطمینان خاصر عدد2 را از طریق پیامک به سامانه پیامکی 8999 ارسال نموده و تست نمایید و نتیجه ا نیز به کا و کاربران فراز اس ام اس اطلاع دهید، با تشکر از شما…

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات