پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » پنل اس ام اس مدارس برای ارسال پیامک به اولیاء دانش آموز

پنل اس ام اس مدارس برای ارسال پیامک به اولیاء دانش آموز

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۴ تیر ۱۴۰۳

در گذشته برای ارتباط با اولیا دانش آموزان لازم بود که تلفنی با آن‌ها تماس حاصل کرد که این شیوه زمان زیادی را صرف خود می‌کرد همچنین تماس تلفنی هزینه‌هایی را برای مدرسه در پی داشت.

برای دعوت از اولیاء دانش آموزان برای حضور در مدرسه نیازمند صرف وقت جهت تایپ و پرینت دعوت نامه بود. علاوه بر هزینه و زمانی که صرف می‌شد بسیاری از دانش آموزان فراموش می‌کردند که دعوت نامه را به اولیا خود تحویل دهند.

امروزه بسیاری از مدارس و موسسات با استفاده از سامانه پیامک هزینه‌های خود را کاهش داده و در وقت خود صرفه جویی می‌کنند. با استفاده از سامانه پیامک در هر زمان از شبانه روز که نیاز باشد می‌توانید به اولیاء دانش آموزان پیامک ارسال کنید.

ارتباط مستمر با والدین دانش آموز از طریق پیامک!

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، با استفاده از سامانه پیامک می‌توانید با همکاران مدرسه نیز در ارتباط  باشید و یا اولیاء نیز برای جویا شدن از وضعیت تحصیلی فرزند خود نیازی نیست در مدرسه حضور پیدا کنند زیرا این امکان وجود دارد که وضعیت تحصیلی دانش آموز به صورت ماهانه به اولیاء ارسال شود.

با توجه به قابلیت ارسال پیامک اطلاع رسانی حتی به شماره‌های مسدود شده (بلک لیست) با استفاده از خط خدماتی رایگان مطئمن باشید که پیامک شما را تمامی مخاطبین دریافت می‌کنند.

در ادامه امکاناتی که سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مدارس در اختیارتان قرار می‌دهد را توضیح خواهیم داد بنابراین همراه ما باشید.

کاربرد سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مدارس

 • امکان اطلاع رسانی‌های مهم از جمله تعطیلی کلاس‌ها، شروع امتحانات و … به اولیا دانش آموزان و معلمان (ارسال پیامک حتی به شماره‌های مسدود شده)

بعضی اوقات ممکن است پیش آید که معلم نتواند به مدرسه حضور یابد و یا به هر دلیلی در برنامه درسی تغییراتی ایجاد شود. در این مواقع مدرسه می‌واند این تغییرات را به راحتی به والدین اطلاع دهد. مدرسه‌ای که از پنل اس ام اس مدارس برای اطلاع رسانی استفاده می‌کند، از آشفتگی برنامه دانش آموزان و نارضایتی خانواده‌ها فقط با ارسال پیامک جلوگیری می‌کند. همچنین زمانی که به دلیل شرایط جوی مدرسه تعطیل می‌باشد، می‌توانید به اولیاء با استفاده از پیامک اطلاع دهید. این کار باعث می‌شود که دیگر آن‌ها سردرگم نباشند و مرتب با مدرسه تماس نگیرند.

 

اطلاع رسانی پرداخت شهریه

متن پیامک پرداخت شهریه مدارس

شما می‌توانید متن پیامک پرداخت شهریه را آمده کرده و به اولیاء دانش آموز برای یاداوری پرداخت بدهی پیامک ارسال کنید و از والدین داش آموز بخواهید که شهریه را پرداخت کنند. البته در نگارش متن پیامک پرداخت شهریه می‌بایست دقت لازمه را داشته باشید زیرا اگر متن پرداخت شهریه با دقت تایپ نشود ممکن است باعث ایجاد سوء تفاهم شود.

 

نمونه متن پیامک برای استفاده در پنل پیامکی مدارس

 

با سلام خدمت اولیا گرامی شروع امتحانات دانش آموزان از تاریخ…………. می‌باشد.
مدیریت دبیرستان دکتر حسابی

 

 • قابلیت برگزاری نظرسنجی، مسابقات و قرعه کشی برای  معلمان و اولیا دانش آموزان

یکی از مواردی که با استفاده از پیامک به راحتی قابل اجرا است، با طراحی یک نظرسنجی پیامکی از دانش آموزان و اولیا بخواهید که به معلم مرود نظر شما امتیاز بدهند.


آیا از کلاس های فوق برنامه مدرسه …… راضی هستید؟
ارسال عدد 1 بلی. ارسال عدد 2 خیر
 • امکان ارسال نمرات و وضعیت تحصیلی دانش آموزان به اولیا

این امکان وجود دارد که غیبت و یا تاخیر دانش آموزان را به اولیا با استفاده از سامانه پیامیک اطلاع دهید. همچنین کارنامه و یا پیشرفت تحصیلی دانش آموزان را به اولیا پیامک کنید.

اولیا محترم دانش آموز………………. نمره میانترم درس ریاضی فرزند شما 18 می‌باشد.

با آروزی موفقیت مدیریت دبیرستان…….

 • ارسال پیام دعوت نامه برای حضور در مدرسه به اولیا دانش آموزان (به گونه‌ای که برای هر فرد با نام خود پیامک به صورت خودکار ارسال شود.)

قبلا برای جلسه اولیا و مربیان به دانش آموزان دعوت نامه‌هایی داده می‌شود تا به دست اولیاء برسانند. بعضی از دانش آموزان شیطنت کرده و نامه را به اولیا خود تحویل نمی‌دادند و یا فراموش می‌کردند اما با استفاده از پنل پیامکی شما مدیر محترم می‌توانید به راحتی اطلاعیه جلسه اولیا و مربیان را به دست اولیا برسانید.

اطلاع رسانی از غیب دانش اموز به اولیا دانش اموز

ولی محترم دانش آموزان ……. از شما دعوت به عمل می‌آید در جلسه اولیا و مربیان در تاریخ ….. حضور به هم رسانید.

مدیریت مدسه …..

 • امکان ایجاد دفترچه تلفن برای هر کلاس به صورت جداگانه و ارسال پیامک به آن ها

اولیا محترم دانش آموزان کلاس سوم ریاضی، فردا کلاس جبرانی ریاضی تشکیل نمی‌شود.

مدیریت دبیرستان….

 • امکان ارسال پیامک به‌صورت دوره‌ای و و خودکار در تاریخ‌های مشخص شده (هر ماه، هر سال و …)

یکی از مواردی که به راحتی با ارسال پیامک رفع و رجوع می‌شود، شهریه است. شما می‌توانید با استفاده از پیامک مهلت پرداخت، باقی مانده شهریه، هزینه سرویس و … را به اطلاع خانواده برسانید.

زمان پرداخت اقساط کلاس‌های فوق برنامه فرا رسیده است.

 • امکان برگزاری مسابقه و قرعه کشی پیامک

آیا می دانید رتبه مدرسه از نظر سطح علمی…… در سطح استان چندم است؟

مدرسه….

 

ارسال پیامک اطلاع رسانی حضور در امتحانات

 •  استفاده از امکان منشی پیامکی (دانش آموزان می‌توانند با ارسال کلمه ای،متن خاصی را دریافت کنند.)

با ارسال کلمه شروع امتحانات، سامانه پاسخ دهد: شروع امتحانات از تاریخ…. تا ….. می باشد.

علاوه بر امکاناتی که در بالا ذکر شد، امکاناتی مانند ارسال پیامک تبریک تولد دانش آموزان به صورت خودکار، ارسال پیامک وضعیت حضور و غیاب دانش آموزان به اولیا و … نیز در سامانه پیامک فراز اس ام اس وجود دارد.

 

ارسال پیامک تبریک روز معلم

با استفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس شما می توانید شماره موبایل معلمان دبیران را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کرده و در مناسبت‌های ویژه و مرتبط با معلم به معلیمن پیامک ارسال کنید و از آنها تقدیر نمایید. یکی از مهمترین مناسبت‌ها برای ارسال پیامک تبریک روز معلم است که شما می‌توانید با ارسال پیامک از دبیران تقدیر نمایید.

ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی

با استفاده از پنل اس ام اس فراز اس ام اس و امکاناتی نظیر ارسال منطقه‌ای و محلی، ارسال از روی نقشه و  ارسال پیامک بر اساس کد پستی  شما می‌توانید در منطقه و یا محله خود پیامک تبلیغاتی برای جذب دانش آموز ارسال کنید. همچنین با قابلیت ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت می‌توانید ارسال پیامک هدفمند داشته باشید.

 

ویژگی‌های متمایز سامانه پیامک فراز اس ام اس

 • امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود شده (بلک لیست) با استفاده ازخط خدماتی رایگان
 • خط اختصاصی رایگان جهت دریافت و ارسال پیامک
 • مشاوره و راهنمایی رایگان جهت نگارش متن پیامک، زمان ارسال و …
 • محیط کاربری آسان و فارسی
 • پایین‌ترین تعرفه پیامک در کشور
 • پشتیبانی از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت

 

اتصال نرم افزار مدیریت مدرسه به سامانه پیامک فراز اس ام اس

خوشبختانه سامانه پیامک فراز اس ام اس دارای خط خدماتی بدون نیاز به سفته می‌باشد و شما می‌توانید از طریق خط خدماتی اشتراکی که در سامانه پیامکی به محض خرید وجود دارد، پیامک های خود را ارسال نمایید و سامانه پیامک فراز اس ام اس با نرم افزارهای محبوب مدیریت مدرسه سازگار بوده و شما با خرید پنل اس ام اس و انجام تنظیمات می‌توانید نرم مدیریت مدرسه را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید. در ادامه لیست نرم افزارهای مدیریت مدرسه سازگار با سامانه پیامک فراز اس ام اس اعلام می‌شود. همچنین می‌توانید سامانه پیامک را به نرم افزار حضور و غیاب نیز متصل نمایید تا پیامک حضور و غیاب به صورت اتوماتیک برای والدین ارسال شود.

 

 •  سامانه هوشمند دایاموز
 • نرم افزار و پرتال هوشمند مدارس آکسان
 • سیستم جامع اختصاصی مدیریت مدرسه “کلاسه”
 • آزمون 360
 • اتوماسیون مدارس هوشمند فارس آموز
 • نرم افزار کارنامه ماهانه، مستمر و ارزیابی مدارس
 • سمیم (سامانه مدیریت یکپارچه مدارس )
 • سامانه هوشمند مدیریت مدارس پاز
 • نرم افزار مدیریت هوشمند مدارس توانا – هوشمندسازی مدارس
 • رایامدرسه
 • مرسده مدیریت هوشمند مالی و حسابداری مدرسه و آموزشگاه
 • سیستم مدیریت مدرسه اکو
 • سیستم جامع مدیریت هوشمند مدارس آموزیار
 • سامانه یکپارچه مدیریت مدارس همکلاسی
 • نرم افزار هوشمند مدیریت آموزشگاه
 • نرم افزار مدیریت مدارس میزان
 • نرم افزار مدارس نیکان
 • پویا پرداز حسابداری مدارس غیر دولتی
 • نرم افزار زنگ هوشمند مدارس
 • سامانه مدرسه هوشمند پویان
 • نرم افزار مدرسه ناظم نت

 

 

پیشنهاد ویژه  سامانه پیامک فراز اس ام اس برای مدارس

شما می‌توانید سامانه پیامک فراز اس ام اس را با تمامی امکانات بالا با 20% تخفیف ویژه مدارس تهیه کنید.

کد تخفیف: school

 

 

2.1/5 - (45 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • میلاد نورمحمدی
  8 نوامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام
  برای اموزشگاه ها امکان ارسال پیامک به والدین برای مورد و خروج فرزندانشون هست ؟
  اینکه طوری باشه دانشجو وارد شد بهشون پیام بره که اومد . وقتی رفت پیام بره که رفته . یا اگر غیبت کرد اطلاع داده بشه خودکار
  چنین امکانی وجود داره ؟

 • بهزادی
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام من در روابط عمومی اموزش و پروش کار میکنم و ما قصد داریم که برای تمام مدارس پنل اس ام اس تهیه کنیم که مدارس بتوانند به والدین پیامک بفرستد ما قبلا از یک شرکت برای کل مدارس در سطح استان پنل پیامکی برای مدرسه گرفته بودیم اما مشکلی که وجود داشت خیلی از والدین دانش اموزان پیامک تبلیغاتی را بسته بودند و پیامک برایشان ارسال نمی شد به این خاطر همکاری ما با شرکت قبلی خاتمه یافت
  میخواستم ببینم شما راهکاری برای مدارس دارید که بتوانیم به افرادی که پیامک تبلیغاتی رو بستند پیامک بفرستیم؟ البته طبیعی است که پیامک ما تبلیغاتی نیست و پیامک هایی که از طرف مدرسه ارسال میشود برای اطلاع رسانی لغو یا تشکیل کلاس است، به والدین در مورد حضور یا غیبت فرزد اطلاع رسانی می شود و مثلا یاداوری پرداخت شهریه مدارس از طریق پیامک است.
  لطفا در صورتی که راهکاری دارید که بتوانیم به همه شماره ها پیامک بفرستیم لطفا راهنمایی نمایید مجدد تاکید میکنم که ما برای مدرسه سامانه پیامکی میخواهیم و میخواهیم اطلاع رسانی به والدین انجام شود و هدف تبلیغات نیست و ما حتی می توانیم رضایت نامه کتبی والدین برای اینکه مایل هستند از طرف مدرسه پیامک دریافت کنند را برای شما ارسال کنیم.
  همچنین من تحقیقاتی در مورد خط خدماتی کردم و با توجه به اینکه خط خدماتی به سفته نیاز دارد مدارس نمی توانند برای شما سفته بفرستند.
  پس از شما درخواست داریم اگر راهکاری برای ما دارید اعلام کنید تا بتوانیم مدارس را به سامانه پیامکی مجهز کنیم
  اجرکم عند الله

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام جناب آقای بهزادی
   سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس بدون نیاز به سفته خط خدماتی را در اختیار مدارس، دانشگاه و… قرار می‌دهد که بتوانند پیامک‌های اطلاع رسانی خود را ارسال کنند.
   در حقیقت ما اینجا هستیم تا مشکل عدم ارسال پیامک به شماره های مسدود را برطرف کنیم و همچنین بر پیامک‌ها نظارت داشته باشیم تا پیامک تبلیغاتی یا ازاردهنده برای مشترکین ارسال نشود.
   شما با خیال راحت می توانید فراز اس‌ام‌اس را به برای ارسال پیامک خدماتی بدون سفته معرفی کنید و به شما این اطمینان را می‌دهیم که پیامک شما با سرعت بالا به تمام والدین ارسال شود و تنها شرطی که وجود دارد، پیامک شما می بایست اطلاع رسانی باشد.
   مدارس خیلی زیادی هستند که برای ارسال پیامک‌های اطلاع رسانی از سیستم فراز اس‌ام‌اس‌استفاده می کنند حتی سیستم سامانه پیامکی ما قابلیت اتصال به نرم افزارهای حضور و غیاب را دارد که می‌توان زمان ورود و خروج دانش اموز را از طریق پیامک به والدین داش اموز اطلاع رسانی کند.

 • مرضیه کاظمی
  26 ژوئن 2019 پاسخ دهید

  چندین سال است که برای ارتباط بین والدین دانش اموز با مدرسه از سامانه پیامک مدارس شما استفاده میکنم، برخورد حرفه ای و محترمانه شما، پشتیبانی سریع و ارسال سریع پیامک به والدین از طریق دفترچه تلفنی که در سامانه پیامکی مدرسه ذخیره کرده ام واقعا کار من را راحت کرده است من به اکثر همکارانم که از من در مورد سامانه پیامک برای مدرسه سوال می کنند شما را معرفی میکنم.
  موفق باشید

  • سیدمحمود غفاری
   1 جولای 2019

   سلام خانم کاظمی از لطف شما نسبت به مجموعه فراز اس‌ام‌اس متشکریم، هر آنچه در مجموعه فراز اس‌ام‌اس انجام می شود در راستانی اهداف ما برای ارائه بالاترین سطح خدمات و پشتیبانی به عنوان بهترین سامانه پیامک در ایران است.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران