با استفاده زا پنل اس ام اسبه راحتی نظرسنجی و مسابقه پیامکی برگزار کنید
 1. خرید پنل اس ام اس
 2. اس ام اس تبلیغاتی
 3. نحوه راه اندازی نظرسنجی پیامکی

نحوه راه اندازی نظرسنجی پیامکی

در این مقاله می‌خواهیم نحوه راه اندازی نظرسنجی پیامکی را به صورت کامل توضیح دهیم، ابتدا به این سوال پاسخ می‌دهیم که نظرسنجی پیامکی چیست و سپس به نحوه ایجاد نظرسنجی پیامکی و برگزاری مسابقات پیامکی خواهیم پرداخت و در مورد کاربردهای نظرسنجی پیامکی صحبت می‌کنیم.

نظرسنجی از قدیم به صورت های مختلف رواج داشته است و یکی از روش های بازاریابی است که باعث می شود ارتباط دو طرفه ای با مخاطب ایجاد کنیم. زمانی که از نظرسنجی استفاده می کنیم این احساس در مخاطب ما ایجاد می شود که نظر آن برای ما اهمیت دارد و همچنین با استفاده از نظرسنجی می توانیم ایده های خوبی را از مخاطبین خود دریافت کنیم. اما نظرسنجی به روش سنتی و با استفاده از کاغذ و قلم علاوه بر اینکه زمان بر است ممکن است به درستی نتوان نتایج را استخراج کرد. با استفاده از نظرسنجی پیامکی می توانید به راحتی مسابقه پیامکی برگزار کنید و نتایج را آنالیز کنید.

نظر سنجی پیامکی و مسابقه پیامکی تفاوتی ندارند و در واقع هر دو از یک ماژول استفاده می کنند و دقیقا همان چیزی است که در رادیو و تلویزیون می شنوید.

سامانه پیامک قابلیت ایجاد نظرسنجی و مسابقه پیامکی را در اختیاز شما قرار می دهد

نظر سنجی پیامکی چیست؟

حتما در برنامه‌های تلویزیونی دیده‌اید که از نظرسنجی پیامکی بسیار استفاده می‌شود و تقریبا تمام برنامه‌های تلویزیونی  بخشی از برنامه را برای برگزاری مسابقات پیامکی در نظر می‌گیرند، زیرا استفاده از نظرسنجی پیامکی ارتباط و تعامل مخاطب را افزایش می‌دهد و این باعث افزایش وفاداری مشتری نسبت به فروشگاه و برند ما می‌شود؛ از این رو اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها، شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی در تلاش هستند تا از طریق برگزاری نظرسنجی با اس ام اس و مسابقات پیامکی تعامل مخاطب را افزایش دهند.

همچنین نظرسنجی از طریق اس ام اس یک راه برای نشان دادن اهمیت نظر مخاطب است زیرا از مخاطب سوال می‌کنیم که برای شما کدام یک از این گزینه‌ها مهم‌تر است، شاید این موضوع ساده به‌نظر برسد اما در کتاب راه شیائومی دلیل موفقیت شیائومی را تعامل با کاربر می‌داند.

با استفاده از سامانه پیامک می توانید مسابقه پیامکی برگزار کنید

مسابقه پیامکی چیست؟

همانطور که در بالا گفته شد نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی هر دو از یک ماژول استفاده می کنند.در مسابقه پیامکی این امکان وجود دارد که در پنل اس ام اس خود تعریف کنید که اگر پاسخ اشتباه ارسال شد برای مثال به صورت ودکار متن “پاسخ شما اشتباه است” ارسال شود و اگر پاسخ صحیح ارسال شد پیامک ” پاسخ شما صحیح است” ارسال شود.

پیش نیاز استفاده از نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی داشتن خط اختصاصی برای دریافت پیامک است که فراز اس ام اس خط اختصاصی 14 رقمی رایگان در اختیار شما قرار می دهد. اما اگر خط کوتاه تری نیاز داشته باشید ابتدا باید خط خود را از  قسمت عملیات حسابب- خرید شماره خریداری کنید و سپس نظرسنجی پیامکی خود را فعال کنید.

در ادامه روش استفاده از نظرسنجی پیامکی و مسابقه پیامکی را به صورت تصویری آموزش خواهیم داد.

 

نحوه ایجاد نظرسنجی پیامکی به صورت تصویری

کاربردهای نظرسنجی پیامکی

نظرسنجی پیامکی در موارد مختلفی می‌تواند قابل استفاده باشد و به شما در برگزاری مسابقات یا جمع‌آوری نظرات کمک کند، برای مثال در فروشگاه‌ها، در مساجد، تلوزیون، رادیو، کتابخانه‌ و…. برای برگزاری مسابقات پیامکی به صورت بسیار گسترده استفاده می‌شود؛ استفاده از ماژول نظر سنجی پیامکی برای راه اندازی مسابقات پیامکی بسیار منطقی و کاربردی است، تصویر کنید که می‌خواهید یک مسابقه برگزار کنید، اگر قصد شما این باشد که مسابقه به صورت سنتی برگزار شود، هزینه کاغذ و لطمه به محیط زیست؛ هزینه کارمند و هدر رفت وقتی که از یک نیروی انسانی بایت کاری که یک سامانه پیامک می‌تواند به سادگی انجام دهد و هزینه‌های پنهان و آشکار دیگری هست که باید پرداخت شود؛ حال کافی است که شما نظرسنجی را از طریق اس ام اس انجام دهید تا مخاطبین شما با ارسال عدد مورد نظر به سامانه پیامکی، نظرشان را اعلام کنند و نظرات به‌سرعت جمع‌آوری می‌شود؛ یا در مسابقات پیامکی که فقط یک گزینه صحیح وجود دارد شما می‌توانید به‌سرعت تشخیص دهید که چند درصد افراد به سوال شما در مسابقه پیامکی پاسخ درست را ارسال کرده‌اند و ماژول راه اندازی مسابقه پیامکی از طریق پنل اس ام اس این امکان را دارد تا در صورتی که قصد برگزاری قرعه کشی را داشته باشید، قرعه کشی پیامکی را نیز برای شما انجام دهد و از بین شماره‌ موبایل‌هایی که گزینه صحیح را ارسال کرده‌اند، یک شماره به صورت رندم به‌ عنوان برنده مسابقه پیامکی اعلام شود.

بنابراین شما برای راه اندازی مسابقه پیامکی نیاز به دستگاه سخت افزار خاصی ندارید شما با خرید یک سامانه پیام کوتاه می‌توانید مسابقه پیامکی برگزار کنید و به‌سرعت نتیجه را اعلام نمایید.

با استفاده از پنل اس ام اس

قابلیت‌های ماژول نظرسنجی با اس ام اس

یکی از ویژگی‌هایی که سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس برای ماژول نظرسنجی پیامکی در نظر گرفته است؛ قابلیت گزارش‌گیری به‌صورت نمودار است تا شما به‌صورت مصور و با سرعت بالا متوجه شوید؛ چند درصد از مخاطبین شما کدام گزینه را انتخاب کرده‌اند و کدام گزینه برای مخاطب شما جذاب‌تر بوده است.

ما در پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس یک ماژل حرفه‌ای برای برگزاری نظرسنجی پیامکی و برگزاری مسابقات پیامکی ایجاد کرده‌ایم که شما به راحتی می‌توانید گزارش تعداد افراد شرکت کننده و پاسخ‌های ارسال شده در مسابقه و نظرسنجی را به‌صورت لحظه‌ای مشاهده کنید و از نتایج نظرسنجی به‌صورت لحظه‌ای آگاه شوید.

 

تشکر از مخاطب برای شرکت در مسابقه پیامکی

بهتراست زمان استفاده از ماژول نظرسنجی پیامکی بعد از ارسال پیامک مخاطب به سامانه پیام کوتاه؛ شما نیز از طریق ماژول ارسال پیامک خودکار پیامک تشکر برای او ارسال کنید و شماره موبایل را در خبرنامه پیامکی و دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کنید

همچنین ما در فراز اس‌ام‌اس برای ماژول نظرسنحی پیامکی یک قابلیت برای تاریخ شروع و پایان نظرسنجی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید بازه زمانی مشخص کنید تا افراد در تاریخ مورد نظر نظر خود را ارسال کنند یا در مسابقه پیامکی شرکت کنند و افرادی که بعد از این تاریخ به پنل پیامک شما جواب سوالات را ارسال می‌کنند در مسابقه شرکت داده نمی‌شوند.

ما در فراز اس ام اس قابلیت های متنوع ای را برای استفاده کاربران آماده کردیم که می توانید این قابلیت ها را در صفحه امکانات و تعرفه های پنل اس ام اس مشاهده کنید. همچنین در صورتی که شما نیاز به امکاناتی دارید که در این صفحه امکانات و تعرفه های سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس مشاهده نکردید، می توایند با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا در صورت امکان قابلیت مورد نیاز شما را ایجاد کنند.

 

به نظر شما نظرسنجی پیامکی و برگزاری مسابقات از طریق پیامک چه کاربردهای دیگری می‌تواند داشته باشد؟ لطفا دیدگاه‌تان را از بخش نظرات این مقاله با ما و کاربران فراز اس‌ام‌اس به اشتراک بگذارید.

7 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • کودک ایرانی
  آگوست 23, 2019 1:03 ب.ظ

  من پیجی دارم و برای شرکت کنندگان میخوام نظرسنجی بذارم و پیامک نفرستم فقط شماره بدم کد خودشون رو ارسال کنند و آمار هر کد جداگانه بهم نشون بده ، در این سامانه شدنی هست و چقدر هزینه داره و برای کسانی که کد بفرستن چقدر هزینه داره؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 24, 2019 7:12 ق.ظ

   سلام و درود به شما
   یکی از امکانات پیشرفته سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس، برگزاری مسابقه پیامکی است شما با استفاده از پنل اس ام اس قادر هستید به صورت پیامکی مسابقه و نظر سنجی برگزار نمایید و در حالت مسابقه پیامکی نیازی نیست که شما پیامکی ارسال کنید مانند برنامه 90 و… از مخاطبین خود بخواهید عدد گزینه درست را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند و شما نیز در بخش نظرسنجی پیامکی سامانه پیامک گزینه صحیح را مشخص نمایید.
   سیستم پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس به صورت خودکار افرادی که عدد صحیح را ارسال می کنند طبقه بندی می کند و حتی قادر هستید که مشخص نمایید تا سامانه پیامکی از بین اعضایی که گزینه صحیح را برای مسابقه پیامکی ارسال کرده‌اند چند نفر به صورت رندم به عنوان برنده مشخص کند.
   سامانه پیامکی ما به صورت در لحظه و روی نمودار به صورت درصد تعداد افرادی را که گزینه های مختلف را انتخاب و ارسال کرده‌اند نیز نمایش می‌دهد.
   اگر هنوز هم سوالی در ذهن شما برای خرید پنل اس ام اس باقی مانده است؛ خوشحال می شویم با کارشناسان ما در فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید.
   ایام به کام …

 • سهیل مستقیمی
  آوریل 17, 2019 4:15 ب.ظ

  سلام
  خطوط اختصاصی که کاربرد ندارد چون اکثر شماره هایی که وارد میکنیم بلک لیست هست !!!
  جهت نظر سنجی هم نمیشه استفاده کرد

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 7:58 ق.ظ

   سلام جناب مستقیمی، فراز اس ام اس دارای خط خدماتی است و ما خط خدماتی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهیم با این خط می توانید پیامک اطلاع رسانی و ارسال پیامک ماژول نظرسنجی پیامکی، ارسال پیامک تبریک تولد، ارسال پیامک پاسخگوی خودکار، کارت ویزیت الکترونیکی ، کدخوان و… استفاده نمایید

  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 5:30 ب.ظ

   با سلام
   سلام برای نظر سنجی شما میتوانید دریافت را از خط اختصاصی قرار دهید ، و ارسال را از خط خدماتی انجام دهید
   یا میتوانید از قسمت پشتیبانی – درخواست خط خدماتی – خط خدماتی اختصاصی دریافت نمایید
   با احترام

 • امید مقصودی
  آوریل 17, 2019 10:46 ق.ظ

  سلام، ما به یکسری از کاربرامون از طریق شما برای نظرسنجی پیام ارسال کردیم که خیلی هم خوب بود.

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آوریل 25, 2019 5:10 ب.ظ

   با سلام
   تمام تلاش مجموعه فراز اس ام اس رضایت کاربران گرامی می باشد.
   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست