خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک کد تایید به خارج کشور با دیجیتس

ارسال پیامک کد تایید به خارج کشور با دیجیتس

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

همانطور که قبلا هم در صفحه افزونه دیجیتس توضیح داده بودیم، پلاگین دیجیتس یکی از محبوبترین افزونه های پیامکی وردپرس برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل است که پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس به صورت رایگان در اختیار کاربر قرار می‌دهد خیلی از کاربران ما خواهان ارسال پیامک به خارج کشور هستند به همین دلیل یک Addon برای افزونه دیجیتس و برای ارسال پیامک کد تایید به خارج کشور پیاده سازی شده است.

 

قابلیت های پلاگین دیجیتس برای ارسال به خارج کشور

پلاگین دیجیتس برای تایید شماره موبایل کاربران خارج کشور به صورت هوشمند سرویس دهنده ارسال پیامک را مشخص می کند زمانی که کاربر از داخل ایران قصد ثبت نام در سایت شما را دارد، از سرویس دهنده‌ داخل ایران برای ارسال پیامک استفاده می شود و زمانی که کاربر سایت از خارج کشور قصد ثبت نام در سایت را داشته باشد از طریق سرویس دهنده بین المللی ارسال پیامک اعتبارسنجی انجام می شود.

تعرفه ارسال پیامک ایران در صفحه قیمت پنل پیامک قابل مشاهده است و تعرفه ارسال پیامک به خارج کشور بر اساس کشور نهایی و اپراتور سرویس دهنده متفاوت است بنابراین می توانید با دانلود فایل pdf تعرفه ارسال پیامک به خارج کشور را ملاحظه نمایید.

دانلود تعرفه ارسال اس ام اس به خارج کشور

 

قیمت افزونه پیامک دیجیتس برای ارسال خارج کشور

افزونه پیامک دیجیتس برای ارسال پیامک داخلی رایگان است، اما برای ارسال پیامک بین المللی نیازمند افزودنی های دیجیتس هستید که بعد از خرید پنل پیامک لینک تهیه addon به شما داده می شود و شما با قیمت 100 هزار تومان می‌توانید افزونه دیجیت برای ارسال پیامک بین المللی را فعال نمایید و لازم به ذکر است که برای ارسال پیامک بین المللی حتما می بایست سامانه پیامک تجاری را از سایت فراز اس‌‎ام‌اس تهیه کرده باشید.

 

 

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036