پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » چگونه با تلفن ثابت پیامک انبوه ارسال کنیم؟

چگونه با تلفن ثابت پیامک انبوه ارسال کنیم؟

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳ مرداد ۱۴۰۳

یکی از کاربردهای سامانه پیامک ارسال پیامک با تلفن ثابت است، خیلی از کاربران فکر می‌کنند که امکان ارسال پیامک از طریق شماره تلفن ثابت امکان پذیر نیست اما جالب است بدانید که می‌توانید بدون خرید یا استفاده از هیچ سخت افزاری از شماره تلفن ثابت 021 و 026 برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی استفاده کنید.

استفاده از خط ثابت 021 برای ارسال پیامک حس اعتماد بیشتری را در مخاطب ایجاد می‌کند و این احساس را به مخاطب می‌دهد که از سمت یک مجموعه معتبر پیامک را دریافت کرده است، در نتیجه احتمال خوانده شدن پیامک شما و تاثیر آن به شدت افزایش می یابد. در ادامه به شما آموزش خواهیم داد که چگونه با تلفن ثابت پیامک ارسال و دریافت نمایید.

 

روش دریافت خط ثابت برای ارسال پیامک

ارسال پیامک با تلفن ثابت

گام اول: قبل از هر چیز می‌بایست یک پنل پیامک تهیه نمایید، بعد از خرید سامانه پیامک می‌توانید نسبت به ثبت درخواست برای فعال سازی شماره ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید. (تا اینجا شما 50% فرایند ارسال پیامک با تلفن ثابت را انجام داده‌اید.) می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر در مورد خرید پنل پیامک مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس را مطالعه نمایید.
خط ثابت ارسال پیامک برای افراد حقیقی با جواز کسب یا اسکرین شات از اینماد و برای افراد حقوقی با ارائه آگهی تاسیس، روزنامه رسمی و معرفی نامه امکان پذیر است.
لازم به ذکر است که ارسال sms با خط ثابت هزینه‌ای برای قبض تلفن شرکت شما ندارد. فقط کافی است پنل پیامکی خود را شارژ نمایید و به ارسال پیامک بپردازید.

 

هزینه ثبت خط اختصاصی برای ارسال پیامک با خط تلفن ثابت

برای اینکه بتوانید با تلفن ثابت شرکت پیامک انبوه ارسال نمایید می بایست بعد از ارسال مدارک خواسته شده و تایید درخواست نسبت به پرداخت هزینه خط ثابت برای ارسال پیامک اقدام نمایید تا بتوانید از این خط برای ارسال و دریافت پیامک استفاده نمایید.

تعرفه ثبت خط تلفن ثابت برای ارسال پیامک مبلغ 150 هزار تومان می باشد که شما با پرداخت این مبلغ و ارائه مدارک می توانید از خط ثابت برای ارسال پیامک با تلفن ثابت استفاده نمایید.

 

 

مدارک لازم متقاضیان حقیقی خط ثابت پیامکی

 • تصویر کارت ملی
 • تصویر جواز کسب یا عکس (اسکرین شات) از صفحه اینماد

 

مدارک لازم برای متقاضیان مستاجر

در صورتی که مایل به ثبت خط اختصاصی هستید که مالک خط فرد دیگری است و شما به عنوان مستاجر در آن محل ساکن هستید، می بایست اجاره نامه ملک که نام شما به عنوان مستاجر و نام صاحب خط به عنوان مالک در آن ذکر شده باشد را جهت ثبت خط  اختصاصی ثابت ارایه دهید.

 

 

مدارک لازم متقاضیان حقوقی خط ثابت پیامکی

 • تصویر کارت ملی شخص نماینده  از سمت شرکت
 • تصویر معرفی نامه نماینده در سربرگ شرکت
 • آگهی تاسیس، روزنامه رسمی

توجه داشته باشید که فقط ارسال تصویر مدارک گفته شده در بالا کافی است و نیازی به ارسال پستی ندارد.

 

خط ثابت 021 مجازی برای ارسال پیامک

متاسفانه امکان دریافت خط پیامکی متناظر با تلفن ثابت برای پیش شماره‌های شهرستان امکان پذیر نمی‌باشد. اما این امکان وجود دارد که همه افراد (حتی افراد حقیقی) بتوانند خط مجازی با پیش شماره 021000 را دریافت کنند. این خط نیر مانند سایر خطوط اختصاصی پیامکی قابلیت ارسال و دریافت پیامک را دارد. فایده استفاده از این خط تمایز میان پیامک های ارسالی توسط شما با پیامک های تبلیغاتی ارسالی با پیش شماره‌های اپراتورهای 1000،2000 و … است و این تمایز به برند شما اعتبار و هویت می‌دهد.

 

مزایای استفاده از خط ثابت برای ارسال پیامک

 • امکان دریافت پیامک از سمت مخاطب
 • امکان برقراری راحت‌تر تماس برای کاربر و ایجاد حس اعتماد
 • تعرفه پایین ارسال پیامک
 • عدم نیاز به نوشتن شماره تماس در متن پیام
 • امکان خدماتی کردن خط ثابت

 

معایب ارسال پیامک با خط ثابت

 • عدم ارائه به افراد حقیقی بدون جواز کسب
 • محدودیت ارسال پیامک حاوی لینک
 • عدم پشتیبانی پیش شماره‌های شهرستان

هر چند امکان ارسال پیامک لینک دار برای خط 021 وجود ندارد. اما اپراتورهای  5000 و 1000 به راحتی قابلیت ارسال لینک را در اختیار شما قرار می‌دهند. در سامانه پیامکی فراز اس ام اس تمامی پیش شماره‌های مخابراتی برای ارسال پیامک به طور پیش فرض وجود دارد و شما می‌توانید به دلخواه از این خطوط استفاده نمایید. البته در صوتی که بخواهید پیامک لینکدار از طریق خط 021 ارسال کنید می‌توانید از طریق تیکت پشتیبانی اطلاع دهید تا برای لینک مورد نظر شما قابلیت ارسال پیامک با خط ثابت فعال شود.

 

شرایط  خدماتی کردن خط تلفن ثابت

خطوط پیامکی 021 به صورت پیش فرض تبلیغاتی هستند و به این معنی است که شما فقط می‌توانید به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آنها فعال است پیامک ارسال نمایید. در صورتی که قصد ارسال پیامک اطلاع رسانی به افرادی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند را دارید باید خط ثابت خود را خدماتی کنید. در مقاله راهنمای ثبت خط خدماتی فراز اس ام اس روش خدماتی کردن خطوط را به طور کامل توضیح داده‌ایم.

 

مدارک لازم برای خدماتی شدن خط تلفن ثابت

جهت خدماتی کردن خط تلفن ثابت باید خط حتما در مخابرات به صورت حقوقی ثبت شده باشد و همراه با ارائه سفته به مبلغ 10۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیون ریال در وجه شرکت پیام افزار پیک آسا به آدرس پستی ارسال شود.

سفته برای خط خدماتی 021

فرم تعهدنامه خدماتی 021 (اپراتور خط ثابت ارسال پیامک)

در این مقاله نحوه د ارسال پیامک با خط تلفن ثابت را توضیح دادیم و به بررسی مزایا و معایب آن پرداختیم. مطمعنا ارسال پیامک با تلفن ثابت شرکت می‌تواند باعث شود که نام برند و شماره تماس شما در ذهن مخاطب ماندگار شود.  از آنجایی که دریافت خط ثابت برای ارسال پیامک هزینه زیادی ندارد می‌توانید در کنار سایر خطوط پیامکی این خط را نیز دریافت کنید. هزینه دریافت خط ثابت را می‌توانید در صفحه تعرفه خطوط اختصاصی فراز اس ام اس مشاهده نمایید.

 

اگر هنوز سوالی درباره ارسال پیامک با خط ثابت در ذهن شما باقی مانده است، می‌توانید با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. همچنین می‌توانید در قسمت نظرات همین مقاله سوالات خود را مطرح کنید.

آیا برای ارسال پیامک با خط ثابت نیاز به خرید سخت افزار است؟

برای ارسال پیامک با خط ثابت نیازی به خرید سخت افزار نیست، شما با خرید سامانه پیامکی از فراز اس ام اس می توانید بدون خرید سخت افزار از طریق خط تلفن ثابت پیامک ارسال کنید.

آیا خط ثابت 021 و 026 به شماره مسدود (بلک لیست) پیامک ارسال می کند؟

خطوط تلفن ثابت برای ارسال پیامک به صورت پیشفرض فقط به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی انها فعال است پیامک ارسال می کنند، برای اینکه بتوانید از طریق خط ثابت به شماره های مسدود پیامک بفرستید می بایست خط ثابت پیامکی را به خط خدمتی تبدیل کنید یا اینکه از طریق خط سیمکارت شرکت فراز اس ام اس به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند پیامک بفرستید. ( مقاله ارسال پیامک با سیم کارت را مطالعه کنید)

برای ارسال پیامک با خط ثابت نیاز به مجوز است؟

برای ارسال پیامک با خط ثابت از طریق سامانه پیامک اگر خط به صورت حقیقی ثبت شده باشد نیاز است تا جواز کسب ارسال شود و اگر خط ثابت به صورت حقوقی ثبت شده باشد ارسال مدارک شرکت برای فعال سازی خط ثابت کافی است
4.7/5 - (4 امتیاز)

سوالات متداول در خصوص اپراتور خط ثابت

01کلمات فیلتر در اپراتور خط ثابت 021 چیست؟

کلمات قید شده در ذیل، در خطوط تبلیغاتی با سرشماره 021، توسط اپراتور خط ثابت (آسانک) فیلتر شده و پیامک از طریق خط تلفن ثابت که دارای کلمات ” وام، تسهیلات، فورا، سریعا ” باشد ارسال نخواهد شد.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمد زارع
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام
  خط تلفن ثابت اصلی من 6665**** هستش که توسط پارس ویپ ، خط دیجیتال 0219102**** برای اجرای تلفن گویا، روی خط اصلی سوار شده. حالا میخواستم شماره پنل پیامکی من هم همین شماره دیجیتال 021 باشه. اولا راهنمایی بفرمایین که می تونم این خط ثابت ویپ رو برای ارسال پیامک ثبت کنم و دوم اینکه ایا از خط 021 برای ارسال پیامک به عنوان خدماتی و تبلیغاتی میشه ازش استفاده کرد؟

 • چراغی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  من یک خط تلفن ویپ دارم مال آسیاتک هستش و از پارستل گرفتیم اما مالکیتش به اسم بنده هستش و قابل استعلام میباشد ولی در مخابرات ثبت نام نکردم، ایا می توانم با این خط تلفن پیامک انبوه بفرستم؟

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   سلام جناب چراغی عزیز
   طبق اعلام اپراتور خط ثابت ثبت خطوط ویپ برای ارسال پیامک در حال حاضر، امکان پذیر نمی‌باشد.

 • مجید خلفی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  یه سامانه پیامک برای ارسال اس ام اس با خط تلفن شرکت 021******** میخواید فعال کنید زن که نمیخوایم عقد کنیم که میگید عکس از خودمون بفرستیم

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   با سلام طبق اعلام اپراتور خط ثابت (آسانک) می بایست تصویر + درخواست نامه + کارت ملی مانند فایل ضمیمه شده ارسال شود تا خط ثابت برای ارسال پیامک تبلیغاتی فعال شود.

 • درجی
  9 فوریه 2020 پاسخ دهید

  سلام برای فعال سازی خط ثابت برای ارسال پیامک مشکلی برای سازمان ما وجود دارد، ما دفتر را اجاره کرده ایم و خط ثابت 021 به اسم مدیر عامل مجموعه و شرکت نمی باشدو به اسم موجر است و اپراتور اسانک برای ارسال پیامک با خط ثابت، اعلام می کند که حتما می بایست خط به نام درخواست دهنده باشد چگونه میتوانیم با خط ثابت شرکت پیامک ارسال کنیم؟ موجر حاضر به ارسال تصویر از خودش همراه با کارت ملی و نامه نیست

  • سیدمحمود غفاری
   10 فوریه 2020

   با سلام جناب درجی
   طبق اعلام اپراتور خط ثابت، متاسفانه به دلیل سو استفاده برخی کاربران از ارسال پیامک با خط تلفن 021 که مالکیت خط ثابت در اختیار فرد دیگری بوده است و بعضا مشکلات حقوقی برای مالک بوجود آمده است، برای فعال سازی خطوط 021 و 026 پیامکی حتما می بایست درخواست فعال سازی ارسال پیامک با خط تلفن شرکت از سمت مالک خط تلفن ثبت شود.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات