خرید پنل اس ام اس » اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) » ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو + آموزش ویدیویی

ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو + آموزش ویدیویی

اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) ۸ نظر
۲.۱/۵ - (۵۰ امتیاز)

شما با خرید پنل اس ام اس فراز اس ام اس می‌توانید اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامک را انجام دهید و از طریق نرم افزار حسابداری هلو به مشتریانتان پیامک ارسال کنید، ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو می‌تواند به صورت دستی با متن دلخواه یا بر اساس اتفاقات مختلف مانند صدور سند، ویرایش سند و… انجام شود.

حسابداری هلو به صورت خودکار از طریق وب سرویس ارسال پیامک به سامانه پیامکی متصل شده و پیامک شما را ارسال می کند. برای ارسال پیامک از حسابداری هلو نیازی به خرید دستگاه gsm یا سخت افزار دیگری نمی باشد و شما با خرید سامانه پیامک و انجام تنظیمات نرم افزاری می توانید اقدامات ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو را انجام دهید البته کامپیوتر و نرم افزار حسابداری شما می بایست به اینترنت متصل باشد تا پیامک ها از طریق اینترنت ارسال شوند.

در ادامه قابلیت‌ها و کاربردهایی که پنل پیامک فراز اس‌ام‌اس برای نرم افزار حسابداری هلو ارائه می‌دهد صحبت می‌کنیم و سپس نحوه اتصال حسابداری به سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک آموزش داده می‌شود.

گاهی اوقات بعضی مشتریان قدیمی از اینکه فاکتور بدهی آنها را یاداوری می‌کنید گلایه‌مند هستند یا شاید با مشتریمان رودربایستی داشته باشید و نخواهید با شماره موبایل پیامک ارسال کنید، در این مواقع سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس به کمک می آید و می توانید اعلام کنید که نرم افزار حسابداری هلو به صورت خودکار پیامک یاداوری پرداخت صورت حساب را به افراد خوش حساب ارسال می کند!

قابلت‌های سامانه پیامکی فراز برای حسابداری هلو

 • ارسال پیامک هنگام صدور فاکتور
 • ارسال پیامک یاداوری تسویه حساب
 • ارسال پیامک تبریکات به مشتریان حسابداری
 • ارسال پیامک یاداوری اقساط
 • امکان ارسال اس ام اس تسویه فاکتورهای خرید و فروش
 • امکان ارسال SMS در زمان ثبت و اصلاح فاکتور
 • امکان ارسال پیامک سررسید چک ها
 • امکان ارسال پیامک مانده حساب طرف حساب ها
 • امکان ارسال پیامک سررسید اقساط مشتریان
 • امکان ارسال SMS اطلاع رسانی حتی به کسانی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشند
 • امکان ارسال پيامک تبليغاتي
 • امکان ارسال SMS برای تبريک مناسبت ها و روز تولد

آموزش ویدیویی اتصال سامانه پیامک به حسابداری هلو

نحوه ارسال پیامک از طریق حسبابداری هلو چگونه است؟

در بخش تنظیمات مدیریتی حسابداری هلو، بروی دکمه تنظیمات سرویس دهنده کلیک نمایید.

اموزش نحوه اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامکی برای ارسال پیامک

 

اموزش نحوه اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامکی برای ارسال پیامک

در نرم افزار حسابداری هلو با کلیک روی دکمه تنظیمات مدیریتی > تنظمات سرویس دهنده > صفحه زیر برای شما باز می شود که می‌توانید تنظیمات مربوط به سرویس دهنده ارسال پیامک را انجام دهید.

در نرم افزار حسابداری هلو به ۲ صورت قابلیت ارسال پیامک وجود دارد.

 • استفاده از مودم GSM
 • استفاده از سامانه پیامک

اگر تفاوت مودم GSM و پنل اس ام اس را نمی دانید؛ پیشنهاد می کنیم مقاله تفاوت پنل اس ام اس و مودم GSM را مطالعه نمایید؛ استفاده از مودم GSM دردسرهای خاص خودش را دارد و به سخت افزار و دانش فنی نیاز دارد در صورتی که با خرید پنل اس ام اس شما تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز می‌توانید پیامک ارسال کنید در این مقاله نیز موضوع بحث ما اتصال نرم افزار حسابداری هلو به سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس می‌باشد که شما تنها با وارد کردن نام کاربری، رمز، شماره ارسال کننده پیامک می‌توانید حسابدرای را برای ارسال پیامک مجهز کنید و سیستم نرم افزار حسابداری شما به صورت اتوماتیک پیامک ارسال کند.

اموزش نحوه اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامکی برای ارسال پیامک

 

با کلیک روی دکمه به علاوه که در تصویر زیر نیز مشخص شده است، شما قادر هستید تا تنظیمات اتصال سامانه پیامک به حسابداری هلو را انجام دهید.

در صفحه بازشده نام پنل پیامک را FarazSMS قرار دهید.

آدرس سایت http://sms.farazsms.com/service/holo

نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک

رمز عبور: رمز ورود به پنل اس ام اس

شماره فرستنده :خط ارسال پیامک را ۹۸۳۰۰۰۵۰۵+ قرار دهید، البته شما می‌توانید از خط اختصاصی نیز استفاده نمایید اما شماره فرستند ۹۸۳۰۰۰۵۰۵+ شماره خدماتی بوده و قابلیت عبور از بلک لیست و ارسال پیامک به شماره های مسدود را دارد.

نحوه ارسال پیامک را “local (کامپیوتر محلی)” انتخاب نمایید.

اموزش نحوه اتصال حسابداری هلو به سامانه پیامکی برای ارسال پیامک

تبریک میگوییم ارتباط بین حسابداری هلو و سامانه پیامکی به درستی برقرار شده است و حال می توانید از طریق حسابداری هلو به مشتریان خود پیامک ارسال نمایید.

حل مشکل عدم ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو

در صورتی که پیامک از طریق حسابداری هلو ارسال نشد این قسمت را بررسی نمایید.

تنظیمات ارسال پیامک از طریق هلو

نام کاربری => UserName
پسورد => Password
پیام => Message
ارسال از شماره => From
گیرنده => To

اگر در رابطه با اتصال حسابداری هلو با پنل اس ام اس برای ارسال پیامک به مشکلی برخورد کردید، می‌توانید در بخش نظرات این مقاله نظر و سوالتان را مطرح نمایید، کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند که مشکل شما برطرف شود و ارسال اس ام اس از طریق نرم افزار هلو به صورت اتوماتیک و خودکار انجام شود.

2.1/5 - (50 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

سوالات متداول

01آیا امکان ارسال پیامک به شماره های مسدود وجود دارد؟

سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس خدماتی بوده و پیامک و بعد از خرید پنل اس ام اس خطوط خدماتی اشتراکی در اختیار شما قرار می گیرد، شما می توانید خط خدماتی را در نرم افزار حسابداری هلو تنظیم کنید تا پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود.

02هزینه ارسال پیامک از طریق هلو چقدر است؟

هزینه ارسال پیامک از حسابداری هلو وابسته به نوع پنل پیامکی است که از سایت فراز اس‌ام‌اس تهیه می کند هرچه پنل پیامک خریداری شده حرفه ای‌تر باشد تعرفه ارسال پیامک برای شما کمتر می‌شود.

03اگر نتوانستیم شما تنظیمات اتصال به حسابداری هلو را انجام می دهید؟

در صورتی که بعد از مشاهده ویدیو آموزشی نتوانستید تنظیمات اتصال پنل پیامک به حسابداری هلو را انجام دهید، نرم افزار انی دسک را نصب نمایید و با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان اتصال پنل پیامک به حسابداری هلو را برای شما به صورت رایگان انجام دهند.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • رسول سمامی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ پاسخ دهید

  سلام ، لطفا میخواستم بپرسم آیا امکان ارسال پیام به یک طرف حساب که دارای چندشماره جهت دریافت پیامک میباشد وجود دارد؟ چون اکثر مشتری های ما حقوقی بوده و ما جهت اطلاع رسانی مجبوریم به چند نفر از آن شرکت پیام ارسال کنیم (مثلا بخش مالی ، بخش فروش و مدیرعامل)

  • سیدمحمود غفاری
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

   سلام.
   از نظر فنی و در سمت سامانه پیامک چنین قابلیتی وجود دارد که به صورت گروهی از طریق وب سرویس پیامک را ارسال نمایید اما ممکن است حسابداری هلو برای ارسال پیامک چنین قابلیتی را پشتیبانی نکند به همین دلیل پیشنهاد ما این است که این مورد را با حسابداری هلو مطرح بفرمایید تا از این قابلیت مطمئن شوید و نحوه اضافه کردن چند شماره برای یک مشتری را سوال نمایید.

 • رضا عقیلی
  ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر
  در منوی تنضیمات سرویس دهنده، سربرگ تقویم کاری، در نرم افزار هلو پس تکمیل اطلاعات و ارسال پیامک به طرف حساب در گزارشات ارسال پیامک وضعیت ناموفق رانشان میدهد
  با پیغام خطای ۹۶۲
  لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

   با سلام
   کد ۹۶۲ مربوط به زمانی است که نام کاربری یا کلمه عبور نادرست می باشد.
   جهت راهنمایی وارد سامانه پیامک شوید از منو سمت راست > خدمات وب سرویس > url اتصال به نرم افزار حسابداری هلو را مطالعه نمایید.
   با احترام

 • ابراهیم ولی زاده
  ۲ مرداد ۱۳۹۸ پاسخ دهید

  مدتها بود که دنبال سرویس دهنده قوی برای ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو میگشتم با یک شرکت دیگه هم فعالیم رو شروع کردم اما انها خط خدماتی نداشتند و اکثر مشتریان ما پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده بودند و پیامک های صورت حساب و مانده حساب از طریق حسابداری هلو را دریافت نمی کردند تقریبا بیخیال ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو شده بودم که یکی از دوستام شما رو معرفی کرد و گفت حسابداری هلو رو به سیستم شما وصل کرده و پیامک با خط خدماتی برای ارسال پیامک صورتحساب برای همه ارسال می شود.
  از تیم پشتیبانی شما هم که زحمت کشیدند و حسابداری من رو به سامانه پیامک متصل کردند تشکر میکنم و خوشحالم که بلاخره بعد از این مدت مشکل ارسال پیامک صورت حساب به مشتریها برطرف شده.
  موفق باشید
  ارادت مند شما ولی زاده

  • سیدمحمود غفاری
   ۴ مرداد ۱۳۹۸

   سلام جناب ولی زاده عزیز
   خوشحالیم که مشکل ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو برطرف شده است و پیامک‌های صورت حساب به صورت اتومایتک از طریق نرم افزار حسابداری هلو ارسال می شود
   با آرزوی بهترین‌ها برای شما…

 • رشید همتی
  ۹ آذر ۱۳۹۶ پاسخ دهید

  خسته نباشید
  ممنون از شما

  • سیدمحمود غفاری
   ۴ مرداد ۱۳۹۸

   موفق باشید جناب همتی

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853