پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » آی فکت؛ بهترین افزونه صدور فاکتور ووکامرس

آی فکت؛ بهترین افزونه صدور فاکتور ووکامرس

ارائه فاکتور توسط صاحبان فروشگاه‌های آفلاین و آنلاین در هر کسب‌وکاری ضروری است. امروزه به‌دلیل گسترش اینترنت و تغییر سبک زندگی افراد، بسیاری از فروشگاه‌ها اینترنتی شده‌اند؛ به همین خاطر صدور فاکتور رسمی آنلاین برای مشتری، یکی از الزامات هر فروشگاه اینترنتی به حساب می‌آید. استفاده از یک افزونه فاکتور ساز حرفه ای کار ارسال فاکتور به مشتری را راحت‌تر کرده و اعتبار فروشگاهتان را بالا می‌برد.
صدور فاکتور و ارسال آن به مشتری از طریق پیامک، توسط افزونه ifact انجام می‌شود. با این افزونه شما می‌توانید برای کلیه سفارش‌های ووکامرس، فاکتور حرفه ای چاپ و به مشتری ارسال کنید. با خواندن این مقاله اطلاعات مهمی راجع‌به بهترین افزونه صدور فاکتور کسب می‌کنید.

در این مقاله افزونه صدور فاکتور حرفه ای ووکامرس iFact معرفی می‌شود، این پلاگین در وب فارسی با عنوان پلاگین فاکتور ووکامرس iFact، ایجاد فاکتور ووکامرس، فاکتور ووکامرس iFact شناخته می‌شود. این افزونه مانند افزونه صورت حساب سبز ووکامرس توسط برنامه نویس حرفه‌ای سید رضا صالحی نوشته شده است و قابلیت ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس را دارد.

افزونه ifact چیست؟ بهترین فاکتور ساز حرفه ای ووکامرس

یکی از راحت‌ترین راه‌ها برای گرفتن فاکتور خرید، دریافت آن از طریق اس ام اس است. ifact به‌عنوان بهترین افزونه صدور فاکتور برای فروشگاه اینترنتی ووکامرس شناخته می‌شود. این افزونه همه خریدهای مشتریان را ثبت و با استفاده از قابلیت اتصال به سامانه پیامکی، فاکتور را از طریق اس ام اس به آن‌ها ارسال می‌کند. درواقع، پنل پیامکی فراز اس ام اس این قابلیت را برای مشتریان خود فراهم کرده است و با اتصال به افزونه ifact، فاکتور را به شماره تلفن همراه مشتریان پیامک می‌کند. با افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس تجربه کاربری مشتریان خود را بهبود می‌دهید.

آی فکت مانند افزونه صورت حساب سبز ووکامرس توسط برنامه‌نویس حرفه‌ای سید رضا صالحی نوشته شده است و قابلیت ارسال پیامک از طریق سامانه پیامک فراز اس ام اس را دارد.

 

صدور فاکتور رسمی آنلاین با افزونه ifact؛ الزامی برای کسب‌وکارهای امروزی

ارائه فاکتور خرید به مشتری، یکی از موارد مهم برای فروشگاه‌ها محسوب می‌شود. درصورتی‌که کسب‌وکار شما به‌صورت اینترنتی فعالیت می‌کند، بهترین راه جلب رضایت مشتری، ارائه فاکتور حرفه ای بعد از خرید خواهد بود. بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی از طریق افزونه فاکتور ووکامرس راه‌اندازی شده‌اند؛ بنابراین بهتر است با اتصال افزونه ifact به ووکامرس، قابلیت ارسال اس ام اس فاکتور به مشتریان را فعال کنید.

فاکتور حرفه ای ووکامرس با قابلیت سفارشی‌سازی و نمایش بارکد سفارش از طریق افزونه ifact برای مشتری آماده و پیامک می‌شود. مشتریان یک فروشگاه اینترنتی فقط افراد عادی نیستند؛ گاهی اوقات بیشترین درصد مشتریان را اداره‌های دولتی و خصوصی تشکیل می‌دهند. ارائه فاکتور حرفه ای خرید به کارفرما یکی از الزامات مهم در صورت‌حساب‌های مالی محسوب می‌شود؛ بنابراین بهتر است برای افزایش تعداد مشتریان و اعتمادسازی، با ارسال پیامک صورت‌حساب، خیال مشتریان را از خریدشان راحت کنید.

ارتقای کسب‌وکار اینترنتی با افزونه صدور فاکتور iFact

ویژگی‌های افزونه فاکتور ووکامرس آی فکت

ارائه فاکتور برای کلیه سفارش‌های یک فروشگاه اینترنتی ضروری است. با استفاده از افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس شما می‌توانید برای سفارش‌های سایت خود یک فاکتور کاملا حرفه ای ایجاد و چاپ کنید. همچنین افزونه فاکتور ووکامرس قابلیت ارسال فاکتور به ایمیل مشتری به‌صورت دستی و خودکار را نیز دارد. آی فکت از زبان انگلیسی و فارسی پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید از طریق این پلاگین برچسب پستی را به‌صورت اتوماتیک پرینت بگیرید؛ بنابراین نیازی به نوشتن آدرس مشتری روی مرسوله پستی به‌صورت دستی نیست.

مهم‌ترین ویژگی افزونه برچسب پستی ووکامرس که باعث شده آن را در وبلاگ فراز اس ام اس معرفی کنیم، قابلیت اتصال به سامانه پیامکی فراز برای ارسال پیامک صورت‌حساب از طریق خط خدماتی است. با خرید پنل اس ام اس می‌توانید افزونه فاکتور ووکامرس را به پنل پیامکی ما متصل کرده تا پیام سفارش‌ها به‌صورت اتوماتیک برای مشتری ارسال شود. این افزونه از نظر ارسال پیامک سفارش مانند افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس است. از جمله ویژگی‌های افزونه ifact می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • قابلیت سفارشی‌سازی فاکتور
 • نمایش بارکد شماره سفارش
 • تاریخ شمسی
 • ارسال فاکتور به ایمیل مشتری
 • ارسال پیامک فاکتور به مشتری
 • برچسب پستی
 • امکان دریافت PDF فاکتور
 • نمایش فیلد شماره ملی
 • دریافت پیش فاکتور توسط مشتری در صفحه سبد خرید
 • دریافت فاکتور توسط مشتری در پنل کاربری
 • سازگاری با افزونه دکان
 • امکان نمایش لیست سفارشات بر اساس استان، وضعیت و تاریخ
با ارسال فاکتور حرفه ای ووکامرس، تجربه مشتریان را بهبود دهید

با ارسال فاکتور حرفه ای ووکامرس، تجربه مشتریان را بهبود دهید

افزونه ifact با ارائه فاکتور مستند و رسمی از طریق پیامک، اطلاعات کاملی از خرید به مشتری می‌دهد. این فاکتور قابلیت ارائه به سیستم مالی اداره‌های دولتی و خصوصی را دارد و بسیار معتبر است. برای اتصال افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس به ابزار قدرتمند پیامک همین امروز پنل پیامکی را از سایت فراز اس ام اس خریداری کرده تا از طریق افزونه برچسب پستی ووکامرس بتوانید پیامک ارسال کنید.

با ارسال فاکتور حرفه ای ووکامرس، تجربه مشتریان را بهبود دهید

نقش افزونه فاکتوری ووکامرس آی فکت در رشد کسب‌وکارها

امروزه بیشتر کسب‌وکارهای آفلاین و فیزیکی برای ارتقا سطح خدمات و دسترسی به مشتریان بیشتر، خدمات خود را به‌صورت آنلاین ارائه می‌دهند. با اینترنتی شدن کسب‌وکارها تغییراتی نیز باید در روند عرضه خدمات به کاربران ایجاد شود. ارسال پیامک به مشتری و صدور فاکتور رسمی آنلاین از جمله تغییراتی است که در راستای آنلاین شدن کسب‌وکارتان باید انجام دهید. با دانلود افزونه صدور فاکتور در وردپرس و اتصال آن به پنل پیامکی می‌توانید فروشگاه اینترنتی خود را مجهز کنید. اگر همیشه در جستجوی بهترین ابزارها هستید، بهتر است از Ippanel، یکی از بهترین سورس‌های سامانه ارسال پیامک در ایران، استفاده کنید. نصب افزونه ifact در کنار استفاده از آی پی پنل به شما در ارائه خدمات بهتر کمک می‌کند.

افزایش اعتبار فروشگاه اینترنتی با صدور فاکتور حرفه ای

افزایش اعتبار فروشگاه اینترنتی با صدور فاکتور حرفه ای

دانلود افزونه ifact با قابلیت اتصال به پنل پیامکی فراز اس ام اس

در این مقاله به بررسی کامل افزونه ifact پرداختیم و ویژگی‌ها و قابلیت‌های منحصربه‌فرد آن را برای صدور فاکتور حرفه ای بررسی کردیم. به‌خاطر افزایش خدمات فروشگاه‌های اینترنتی و مشتریان آن، لزوم ارائه فاکتور رسمی روزبه‌روز در حال افزایش است. ارسال فاکتور از طریق پیامک با افزونه ifact کمک فراوانی به کسب‌وکارهای آنلاین کرده است.

ما در فراز اس ام اس علاوه‌بر ارائه خدمات پیامکی و پنل اس ام اس، بهترین و کاربردی‌ترین افزونه‌های ووکامرس را به شما معرفی می‌کنیم. برای مشاوره رایگان تلفنی فقط کافی است با شماره تلفن ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید و سوالات و ابهامات خود را در زمینه خرید پنل پیامکی و اتصال آن به افزونه فاکتور ووکامرس با کارشناسان ما در میان بگذارید.

2.6/5 - (10 امتیاز)
سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • هادی
  23 آوریل 2024 پاسخ دهید

  سلام
  وقت بخیر این افزونه با سامانه پیامکی شما همخوانی دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2024

   سلام
   بله افزونه ای فکت (ایفکت) با سامانه پیامک فراز اس ام اس سازگار است.

 • سیدحسین ابطحی
  9 فوریه 2024 پاسخ دهید

  سلام و عرض ادب!
  میخواستم بدونم، میشه فاکتور رو ویرایش کرد؟
  مثلا میخواستم شماره سفارش، علاوه بر اینکه بالای سفارش نمایش داده بشه، پایین سفارش هم یکبار دیگه نمایش داده بشه

  • سیدمحمود غفاری
   2 آوریل 2024

   سلام
   از آنجا که این افزونه با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار بوده و ما نیز ان را تست کردیم و قابلیت های خوبی داشته است افزونه صدور فاکتور ووکامرس در بلاگ ما معرفی شده است.
   برای سوالات در زمینه با افزونه لطفا با پشتیبانی افزونه صدور فاکتور ووکامرس از طریق سایت ژاکت در ارتباط باشید.

 • اااا
  4 ژانویه 2024 پاسخ دهید

  دانلود نکنید لینک دروغکیه
  تاسف برای سایت

  • سیدمحمود غفاری
   2 آوریل 2024

   سلام
   همانطور که در عنوان دکمه نوشته شده است، لینک خرید محصول قرار دارد، جایی نوشته شده که قرار است افزونه صدور فاکتور وردپرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شود؟ که باعث دلخوری شما شده است؟
   ما از برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان وب فارسی حمایت می‌کنیم و هیچگاه محصول آنها را رایگان قرار نمی‌دهیم.

 • عباس شکوهی
  5 اکتبر 2023 پاسخ دهید

  سلام
  امکان دانلود وجود نداره و به وبسایت زاکت برای خرید ارجاع میده
  این درست نیست که نوشتید دانلود رایگان
  بهتره از هر روشی برای به دست اوردن شماره تماس افراد استفاده نکنید
  اینکار باعث بی اعتبار شدن شما در چشم مخاطبان میشه

  • سیدمحمود غفاری
   2 آوریل 2024

   سلام
   از فیدبک شما سپاسگزاریم؛ همانطور که در عنوان دکمه نوشته شده است، لینک خرید محصول قرار دارد، جایی نوشته شده که قرار است افزونه صدور فاکتور ووکامرس به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شود؟ که باعث دلخوری شما شده است؟
   ما از برنامه نویسان و توسعه‌دهندگان وب فارسی حمایت می‌کنیم و هیچگاه محصول آنها را رایگان قرار نمی‌دهیم. متاسفانه تاکنون افزونه رایگان برای صدور فاکتور ووکامرس معرفی نشده است، امیدوارم روزی افزونه رایگان برای صدور فاکتور ووکامرس توسعه داده شود و من یا سایر کاربران سایت در آینده ان را به شما معرفی کنیم.

 • دهقان
  24 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  آیا این افزونه قابلیت این را دارد که مشتری انتخاب کند که فاکتور رسمی میخواهد و یا غیر رسمی؟ و بر اساس انتخاب مشتری وارد فرم پرداخت شود؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام
   لطفا در این خصوص از پشتیبانی افزونه سوال نمایید متاسفانه در این خصوص اطلاعاتی در دسترس ما نیست.

 • ارسلان
  21 ژوئن 2023 پاسخ دهید

  سلام
  این پلاگین هایی که شما در سایتتان قرار می دهید، با پلاگین های پولی موجود در ژاکت و راست چین چه تفاوت هایی دارند؟
  مثلا همین پلاگین که آقای رضا صالحی در ژاکت بفروش می رسانند با این پلاگین رایگان چه تفاوت هایی دارد؟
  و آیا این پلاگین های رایگان که توسط شما بصورت رایگان ارائه میشوند، آپدیت هم میشوند؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام
   این پلاگین ها دقیقا پلاگین هایی است که در مارکت های معتبر وردپرس فروخته می شود، به دلیل اینکه افزونه های کاربردی هستند و با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار هستند در سایت فراز اس ام اس به صورت رایگان افزونه ها معرفی می شود و بخش های پیامکی معمولا اموزش داده می شود.

 • هادی رضاپور
  29 جولای 2022 پاسخ دهید

  سلام من شماره تماس اقای سید علیرضا صالحی رو میخواستم و یا کانال و پیج اینستای ایشون رو خیلی ضروریه ممنون در صورت امکان کمکم کنید

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام
   متاسفانه اطلاعات ایشون رو نداریم اما اگر افزونه هایی که ایشان توسعه داده اند را در ژاکت تهیه کنید میتوانید از طریق تیکت پشتیبانی ژاکت با ایشان در ارتباطات باشید.

 • سید حسن
  31 مارس 2022 پاسخ دهید

  سلام. من این افزونه رو دارم ولی اتز طریق پترن متاسفانه نمیتونم پیامک باهاش ارسال کنم. کاش آموزشش رو بذارید!

  • سیدمحمود غفاری
   27 آوریل 2022

   در کدام قسمت برای افزونه فاکتور ووکامرس مشکل دارید؟ یک پترن باید ایجاد کنید و در تنظیمات افزونه الگو را مشخص کنید و در هر سطر اسم متغیرهایی که در پترن وارد کرده اید را اعلام کنید.
   در صورتی که مشکلی در انجام تنظیمات ارسال پیامک از افزونه ifact داشتید از طریق تیکت پشتیبانی اعلام کنید تا همکارانم شما رو راهنمایی کنند.

 • علی
  5 دسامبر 2021 پاسخ دهید

  سلام،
  ممنون بابت توضیحات عالی شما.
  سوالم اینه ک آیا میشه لینک فاکتور(فایل pdfیا عکس اون) داخل متن پیامک واسه مشتریانی که ایمیل ندارن ارسال بشه؟!
  یا مثلا لینک قسمتی از پنل کاربری ک داخل سایت هست و مخصوص نمایش فاکتورها و سفارشات مشتری هست؟
  اینکه فرمودید ارسال فاکتور توسط پیامک واسه مشتری، به چه صورتی هستش و چجوری واسش ارسال میشه؟!

  • سیدمحمود غفاری
   28 دسامبر 2021

   سلام
   این مورد نیاز به تنظیمات در سرور شما دارد که می بایست هاستینگ برخی ماژول‌ها را فعال کند و همچنین توسعه دهنده افزونه نیز قابلیت ارسال لینک دانلود را فراهم کند.
   در صورتی که تمامی موارد از نظر فنی انجام شود.
   امکان ارسال پیامک لینک دانلود فاکتور از طریق ارسال بر اساس پترن و الگو در سامانه پیامک خدماتی فراز اس ام اس فراهم می باشد.

 • تورج نمازی
  24 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  با عرض سلام و خسته نباشید من میخوام یه پنل پیامکی بخرم که هم پیامک انبوه بفرستم هم اینکه برای مشتریانم فاکتورهاشونو پیامک کنم ولی افزنه ووکامرس حرفه ای پیامک برای من نصب نمیشه و می نویسه این افزنه با نگارش فعلی ووردپرس شما امتحان نشده است لطفا مرا راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   30 ژانویه 2021

   سلام
   احتمالا شما هنوز وردپرس خود را به اخرین نسخه اپدیت نکرده اید، افزونه پیامک ووکامرس با نسخه های نهایی وردپرس مشکلی ندارد و افزونه پیامک ووکامرس به صورت دائم اپدیت می شود.
   منظور شما را از پیامک انبوه متوجه نشدیم لطفا در این خصوص بیشتر توضیح دهید زیرا این موردی که شما اعلام کردید جز موارد پیامک خدماتی بوده و پیامک انبوه محسوب نمی شود، پیامک انبوه به پیامکی گفته می شود که شما به صورت انبوه قصد ارسال پیامک به هزاران نفر را داشته باشید.
   لطفا بعد از اپدیت وردپرس و نصب افزونه پیامک ووکامرس نتیجه را به ما اطلاع دهید
   موفق باشید.

 • مهدی مرادپور
  6 ژانویه 2021 پاسخ دهید

  چطور باید این افزونه رو دانلود کرد؟ توی پنل قسمت افزونه ها که برای دانلود چیزی قرار داده نشده!!!

  • سیدمحمود غفاری
   10 ژانویه 2021

   سلام آقای مرادپور عزیز
   افزونه فاکتور حرفه ای ووکامرس را می بایست از سایت ژاکت تهیه نمایید، این افزونه با پنل پیامکی ما برای ارسال پیامک های سفارشات ووکامرس به صورت کامل سازگار است و به همین دلیل این افزونه در این صفحه معرفی شده است.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران