خرید پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » افزونه صورتحساب سبز ووکامرس

افزونه صورتحساب سبز ووکامرس

مقالات فراز اس‌ام‌اس بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

افزونه صورتحساب سبز یک افزونه کاملا حرفه ای و قدرتمند جهت ایجاد و ارسال صورتحساب پرداخت به کاربر می‌باشد. مشتریان شما قادر خواهند بود تا صورتحساب را مستقیما در وب سایت شما از طریق درگاه های پرداخت آنلاین پرداخت نمایند. بعد از ایجاد، صورتحساب از طریق ایمیل و پیامک برای کاربر ارسال می‌شود و همچنین بعد از پرداخت توسط مشتری جزئیات پرداخت و صورتحساب برای کاربر ارسال خواهد شد.

یکی از ویژگی های برتر افزونه صورتحساب سبز ووکامرس این است که شما می‌توانید برای هر صورتحساب یک فرم جهت دریافت اطلاعات کاربر ایجاد نمایید. با استفاده از پنل تنظیمات افزونه براحتی میتوانید قسمت های مختلف افزونه را مدیریت نمایید. شما میتوانید به تعداد نامحدود آیتم پرداخت ایجاد نمایید و برای هر فاکتور این آیتم ها را اضافه نمایید.

افزونه صورتحساب سبز ووکامرس با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس (ippaenl) سازگار بوده و با خرید پنل اس ام اس می توانید تنظیم کنید که بعد از پرداخت صورت حساب برای مدیر سایت یا برای مشتری پیامک ارسال شود و از انجایی که سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی است پیامک شما به بلک لیست نیز ارسال می شود.

 

برخی ویژگی های مهم پلاگین Green Invoice 

  • ایجاد بینهایت صورتحساب پرداخت
  • ایجاد بینهایت مورد پرداخت
  • پنل تنظیمات پیشرفته
  • نمایش تاریخچه صورتحساب و پرداخت
  • پرداخت آنلاین
  • ارسال ایمیل اطلاع ارسانی
  • ارسال پیامک اطلاع رسانی
  • نمایش آمار صورتحساب ها و پرداخت ها
  • امکان توسعه افزونه جهت انجام عملیات بعد از پرداخت موفق

 

برای مجهز کردن افزونه صورت حساب سبز به ابزار قدرتمند پیامک همین الان پنل اس ام اس را خریداری کرده و سامانه پیامک فراز اس ام اس را به افزونه صورت حساب سبز ووکامرس متصل نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853