خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » تبلیغات برای آرایشگاه زنانه با ارسال پیامک انبوه (پنل پیامک آرایشگاه)

تبلیغات برای آرایشگاه زنانه با ارسال پیامک انبوه (پنل پیامک آرایشگاه)

اصول بازاریابی پیامکی , سامانه پیامک برای اصناف 7 نظر

آرایشگاه ها یکی از اصنافی هستند که مخاطب آن ها قشر خاصی از مردم هستند. در نتیجه در صورتی که بازاریابی و تبلیغات به صورت عام انجام دهند فقط هزینه تبلیغاتی خود را هدر داده اند در صورتی که می توانند با استفاده از روش هایی مانند تبلیغات پیامکی و ارسال اس ام اس تبلیغاتی به تفکیک سن و جنسیت و منطقه برای آرایشگاه خود فقط به بازار هدف خود که خانم و یا آقا هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کنند و با هزینه کمتر بازخورد بیشتری دریافت کنند. همچنین شما با خرید سامانه پیامک می توانید نرم افزار مدیریت آرایشگاه را به افزار قدرتمند پیامک مجهز کنید تا در شرایط مختلفی که شما تعیین می کنید پیامک یاداوری نوبت به مشتری ارسال شود یا درامد روزانه به مدیر فروشگاه از طریق پیامک اعلام شود. از آنجایی که سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی است شما می توانید پیامک های اطلاع رسانی نوبت را از طریق خط خدماتی ارسال نمایید تا پیامک شما به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

اگر هم برای رزرو نوبت از وب سایت استفاده می کنید می توانید سایت خود را به سامانه پیامک متصل کرده تا پیامک های نوبت دهی برای کاربر سایت و مسئول ارایشگاه به صورت اتوماتیک انجام شود و برای این کار فقط می بایست افزونه پیامک بوکلی (افزونه نوبت دهی اینترنتی) را روی سایت خود نصب نمایید.

 

لیست نرم افزارهای مدیریت آرایشگاه زنانه سازگار با سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس

 

 •  نرم افزار حسابداری معین ویژه آرایشی و بهداشتی
 • نرم افزار تخصصی سالن های زیبائی شاتوت
 • نرم افزار حسابداری آرایشگاه چهره پلاس
 • نرم افزار آرایشگاه رخساره
 • نرم افزار آرايشگاه چهره
 • نرم افزار مدیریت آرایشگاه آیتک سیستم
 • نرم افزار مدیریت آرایشگاه و سالن زیبایی رویال
 • نرم افزارآرایشگاه و سالن زیبایی پاد
 • نرم افزار مدیریت آرایشگاه بیوتی پلاس
 • نوبت دهی آرایشگاه رخ
 • نرم افزار مدیریت آرایشگاه نما
 • نرم افزار مدیریت آرایشگاه سرمایه
 • سرویس آنلاین رزرو آرایشگاه تایم بوکر
 • اپلیکیشن مدیریت آرایشگاه قیچی هوشمند

 

چرا آرایشگاه های زنانه نیاز به تبلیغات دارند؟

هرچند که شما آریشگر خوبی باشید و توانایی ها و مهارت های بالایی در حوزه کاری خود داشته باشید تا زمانی که با استفاده از تبلیغات شناخته نشوید، مهارت های شما دیده نمی شود و منجر به درامد زایی و جذب مشتری برای ارایشگاه شما نخواهد شد. از آنجایی که مشتری های شما فقط خانم هستند پس با تبلیغات به روش های متداول مانند پخش تراکت و …  بازخورد مناسبی دریافت نخواهید کرد. اما با استفاده از تبلیغات پیامکی برای ارایشگاه خود می توانید به تفکیک سن و جنسیت و حتی تفکیک منطقه و محله، پیامک ارسال کنید و در واقع مطمعن باشید که تبلیغ آرایشکاه شما را افرادی دریافت می کنند که بازار هدف شما هستند و احتمال اینکه مشتری شما شوند خیلی بالا است. با توجه به مطالب گفته شده می توان نتیجه گرفت که تبلیغات پیامکی بهترین روش تبلیغات و بازاریابی برای آرایشگاه است.

 

تبلیغات پیامکی برای آرایشگاه

اصل کار آرایشگاه های زنانه بر محور زنان میچرخد.این به این معنی است که شما باید تمرکز خود را بر روی زنان جامع انجام دهید. یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات آرایشگاه ها، ارسال پیامک تبلیغاتی فقط به بانوان است. این کار با استفاده از پنل اس ام اس فراز اس ام اس امکان پذیر است. با استفاده از پنل اس ام اس فراز اس ام اس شما می توانید فقط به بانوان و یا حتی رده سنی مشخصی پیامک ارسال کنید علاوه بر قابلیت ارسال پیامک به رده سنی و جنسی سامانه پیامکی فراز اس ام اس، این امکان نیز وجود دارد که فقط به افراد ساکن در محله ای که آرایشگاه شما واقع است پیامک ارسال کنید، در واقع سامانه پیامکی فراز اس ام اس با قابلیت ارسال پیامک محله ای و ارسال پیامک از روی نقشه این امکان را برای شما فراهم کرده است. ارسال پیامک انبوه برای آرایشگاه یکی از روش های نوین جذب مشتری است. زمانی که شما پیامک انبوه برای آرایشگاه خود ارسال می کنید این امکان وجود دارد که گیرنده پیام، پیامک را به دوستان و آشنایان خود نیز ارسال کند و پیام شما به صورت بازاریابی شبکه ای و زنجیره ای پخش می شود.  در واقع با استفاده از تبلیغات پیامکی شما اولین گام برای جذب مشتری را برداشته اید و در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه افرادی را که برای اولین بار به آرایشگاه شما مراجعه می کنند را به مشتری دایمی آرایشگاه خود تبدیل کنید.

 

استفاده از کارت ویزیت دیجیتالی برای آرایشگاه و مراکز زیبایی

استفاده از کارت ویزیت به صورت چاپ شده دیگر قدیمی شده است و تجربه نشان داده است که بعد از دریافت کارت ویزیت از شما در بهترین حالت ممکن تا زمانی که کیف خود را تمیز نکرده اند، کارت ویزیت شما داخل کیف مشتری می ماند. مطمعنا بعد از تمیز کردن کیف و روبرو شدن با ده عدد کارت ویزیت تمایلی به نگه داشتن آن ها و شلوغ شدن کیفشان ندارند. روش نوینی که امروزه آرایشگاه های بزرگ و مراکز زیبایی از جمله اپیلاسیون و لیزر از آن استفاده می کنند استفاده از کارت ویزیت دیجیتالی است. به این صورت که مشتری شما یک پیامک به شماره خط اختصاصی شما ارسال می کند و لیست قیمت و خدمات شما به صورت کاملا خودکار برای مشتری ارسال می شود. شما می توانید از شماره اختصاصی خود در تبلیغات برای آرایشگاه استفاده کنید و از مخاطب بخواهید که پیامک برای شما ارسال کند. با این کار شما می توانید یک بانک شماره از کسایی که به حوزه کسب و کار شما علاقه دارند جمع آوری کنید.

 

موارد استفاده از پنل اس ام اس برای تبلیغات آرایشگاه زنانه

خوب تا اینجا روش تبلیغات پیامکی برای آرایشگاه را توضیح دادیم و به این نتیجه رسیدیم که این روش کم هزینه می تواند در جذب مشتری برای ارایشگاه شما بسیار سودمند باشد. در ادامه دیگر مزایا پنل اس ام اس و ارسال پیامک انبوه را توضیح خواهیم داد. خوب تا اینجا کار شما با استفاده از تبلیغات و بازاریابی پیامکی مشتری را جذب کردید و مشتری برای اولین بار به ارایشکاه شما مراجعه کرده است. از این بعد دست شما است که چگونه مشتری را به یکی مشتری دایمی تبدیل کنید. پیشنهاد ما به شما این است که حتما شماره موبایل مشتری خود را یادداشت کنید تا بتوانید  کمپین های تبلیغاتی خود را به مشتری ارسال کنید.

 • ارائه پیشنهاد های ویژه در مورد خدمات جدید آرایشگاه یا مراکز لیزر و اپیلاسیون
 • ارسال پیامک اتوماتیک برای یادآوری وقت به مشتریان
 • ارسال هفتگی نکات آرایشی و بهداشتی (جهت حفظ مشتری مداری)
 • سرویس هوشمند و پیشرفته نوبت دهی پیامکی جهت وقت دهی به مشتریان
 • ارسال پیامک با نام مشتری برای تبریک اعیاد و مناسبت ها (جهت حفظ مشتری مداری)
 • تبریک اتوماتیک تولد مراجعین آرایشگاه و ارائه تخفیف به آنها در روز تولدشان (جهت حفظ مشتری مداری)

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمدیوسف پور
  7 ژانویه 2020 پاسخ دهید

  سلام خدمت شما من آرایشگاه دارم و تغییر مکان داده ام و میخوام نام آرایشگاهمو به روز کنم نمیخوام مشتری های خودمو ازدست بدم و میخواهم بیشتر شون کنم یعنی دارم تبلیغاتمو هم به روزش کنم قبلاویزیت کارت یا تراکت برای تبلیغ انجامش میدادم بعد دیدم شما چندمورد برای تبلیغ خوب و بهتر و پر جذب تر دارید آیا کارت ویزیت دیجیتالی و پیام کوتاه کارساز هست

  • سیدمحمود غفاری
   8 ژانویه 2020

   سلام پیشنهاد ما این است که ابتدا یک سامانه پیامکی خریداری کنید، شماره موبایل مشتریان را در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره نمایید و به این افراد پیامک ارسال کنید و انها را از مکان جدید ارایشگاه مطلع کنید، سپس برای جذب مشتری از ارسال پیامک منطقه ای و ارسال پیامک محله ای استفاده نمایید تا بتوانید مشتریان بیشتری برای ارایشگاه جذب نمایید همچنین سامانه پیامک فراز اس ام اس دارای ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می باشد.

  • محمد یوسف پور
   8 ژانویه 2020

   سلام مجدد
   من شماره موبایل بیشتر مشتریهایم را ندارم و این مشکل اصلی من است

 • عاطفه نقوي
  19 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  لطفا در مورد شرايط و نحوه ارسال پيامك با قابليت تفكيك سن جنس و منطقه توضيح بديد و هزينه اش رو هم بفرماييد

  • سیدمحمود غفاری
   22 سپتامبر 2019

   سلام خانم نقوی
   ارسال پیامک بر اساس سن، جنسیت و منطقه برای ارایشگاه‌ها، خصوصا ارایشگاه‌های زنانه بسیار استفاده می‌شود.
   در این حالت می توانید سن، حنسیت و منطقه کدپستی را مشخص کنید و دقیقا به افرادی که در منطقه کد پستی شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی را می توانید در صفحه تعرفه خرید پنل اس ام اس مشاهده نمایید

 • ارایشگاه زنانه رز
  18 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام
  من قصد دارم برای ارایشگاه (ارایشگاه زنانه) تبلیغات پیامکی انجام دهم، مشکلی که وجود دارد و تاکنون همکاران شما موفق نشده اند مشکل من را برطرف کنند این است که من میخواهم پیامک تبلیغاتی منطقه ای به تفیک سن و جنسیت بفرستم
  همکاران شما دو قابلیت مجزا دارند یا قابلیت ارسال پیامک سن و جنسیت یا قابلیت ارسال پیامک منطقه ای
  اگر به صورت منطقه ای برای منطقه ای که ارایشگاه هست پیامک تبلیغاتی ارسال کنم پیامک به اقایان نیز ارسال می شود که جالب نیست و اگر بخواهم برای سن و جنسیت خاصی پیامک بفرستم باید به کل شهر پیامک بفرستم که باز هم برای شهرما کاربردی ندارد
  ایا پنل های شما قابلیتی دارد که همزمان بتوانیم سن و جنسیت و منطقه و کد پستی و… را انتخاب کنیم ؟
  این واقعا برای من مهم است و اگر این قابلیت را دارید لطفا اعلام کنید تا پنل شما را خریداری کنم.
  با تشکر
  مدیریت ارایشگاه رز

  • سیدمحمود غفاری
   18 سپتامبر 2019

   سلام
   ما دقیقا این نیاز کاربرانمان را درک کردیم، خیلی از کاربرانمان که برای تبلیغات و بازاریابی ارایشگاه از سامانه پیامکی فراز اس ام اس استفاده می کردند نیاز داشتند که فیلتر ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک منطقه ای به صورت همزمان فعال شود و ما نیز قابلیت ارسال پیامک سن و جنسیت به تفکیک منطقه کد پستی را به سامانه پیامکی اضافه کردیم، ماژول‌های جدید که توسط کاربران درخواست می شود پیگیری شده و به سامانه پیامکی ما اضافه می شود، ما دائما در حال بهبود قابلیت‌های بازاریابی پیامکی هستیم و بر اساس فیدبک کاربران سامانه را اپدیت می کنیم.
   موفق باشید…

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036