پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه کدپستی

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه کدپستی

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

قابلیت ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه کدپستی به طور همزمان فراهم شد.

یکی از قابلیت‌های مهم سامانه پیامک ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت می‌باشد.

 شما از بوجه‌ای که برای تبلیغات کنار گذاشته‌اید چگونه استفاده می‌کنید؟ به تمام افراد یک شهر که پیامک ارسال می‌کنید یا به صورت هدفمند از بوجه تبلیغاتی استفاده می کنید؟ در گذشته ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت یا ارسال پیامک بر اساس کد پستی خود نوعی ارسال هدفمند بود اما با افزایش جمعیت مخاطبین تلفن همراه برای استفاده صحیح از بودجه تبلیغاتی بهتر است که ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت ترکیب شود تا بتوانید به صورت کاملا هدفمند پیامک را ارسال کنید. در ادامه این مقاله کاربردهای ارسال پیامک سن و جنسیت به تفکیک منطقه کدپستی را به شما بیان می کنیم.

این روزها آرایشگاه‌های زنانه به جای ارسال پیامک تبلیغاتی به تمام افراد که در بازه سنی مشتریانشان هستند و در کل شهر پراکنده شده‌اند یا ارسال اس ام اس تبلیغاتی را به آقایان یا بانوانی که در یک منطقه کدپستی قرار دارند از ماژول جدید فراز اس‌ام‌اس که قابلیت فیلتر همزمان بانک شماره موبایل به تفکیک منطقه، سن و جنسیت دارد، استفاده می‌کنند تا بتوانند در هزینه تبلیغات خود صرفه جویی کنند. (اگر شما نیز آرایشگاه دارید می‌توانید مقاله نکات مهم بازاریابی آرایشگاه را مطالعه نمایید) آموزشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و … که مخاطب و بازار هدف آن ها فقط خانم‌ها و یا آقایان هستند با قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی به تفکیک سن، جسنیت و منطقه کدپستی می‌توانند از از این ویژگی استفاده می‌کنند.

ما در مقاله راهنمای خرید پنل اس ام اس توضیح دادیم، قبل از خرید سامانه پیامک قابلیت‌ها و ماژول های ارسال پیامک را بررسی کنید که بعد از خرید سامانه پیامک از انتخاب خود پشتیبان نشوید و لازم است بدانید که اکثر سامانه پیامک قابلیت ارسال پیامک براساس فیلتر سن و جنسیت را دارند اما قابلیت فیلتر همزمان با انتخاب سن و جنسیت و منطقه کدپستی وجود ندارد و شما می‌بایست یا به تمام افرادی که در بازه سنی مورد نظر شما هستند و در شهر پراکنده شده اند پیامک خود را ارسال نمایید یا به افرادی که در منطقه مورد نظر شما هستند پیامک را ارسال نموده و از انتخاب سن و جنسیت صرف نظر کنید.

 مشکل عدم انتخاب همزمان سه فیلتر سن و جنسیت و منطقه تا حد زیادی ارسال پیامک براساس سن و جنسیت را ناکارآمد کرده بود زیرا شما به مخاطبینی نیاز دارید که ساکن منطقه مورد نظر شما هستند یا در نزدیکی محل کار شما خواهند بود. علاوه بر موراد گفته شده ارسال پیامک براساس سن و جنسیت که در پنل پیامک وجود دارد دارای محدودیت‌هایی است که در ادامه مطرح می شود.

 • ارسال اس ام اس بر اساس رده سنی و جنسیت به طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل بوده و فقط از ساعت 8 الی 19 امکان ارسال وجود دارد.
 • در ارسال پیام کوتاه بر اساس رده سنی و جنسیت شما فقط می توانید به شماره های همراه اول پیامک ارسال کنید.
 • ارسال پیامک با فیلتر سن و جنسیت فقط با خط 5000 امکان پذیر است
 •  ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت هزینه بلک لیست وجود ندارد.

 

سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس با ایجاد و برنامه نویسی ماژول ارسال پیامک براساس سن و جنسیت و منطقه کدپستی تمامی محدودیت های ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت را برطرف کرده است و این امکان را ایجاد کرده است که کاربران بتوانند هر سه فیلتر رده سنی و جنسیت و منطقه کدپستی را همزمان اعمال نمایید.

با استفاده از این ماژول به راحتی می‌توانید به مخاطبین با جنسیت و رده سنی مشخص در یک منطقه پیامک ارسال کنید.

نحوه ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و منطقه:

در پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس از منو سمت راست ارسال > ارسال پیامک > افزودن گیرندگان > ارسال براساس کدپستی جدید را انتخاب کنید.

سپس در کادر باز شده 4 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر را وارد نمایید و بازه سنی و جنسیت مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در پایین صفحه تعداد شماره هایی که با اعمال فیلترهای انجام شده در منطقه مورد نظر وجود دارد نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید انتخاب کنید که به چه تعداد از این شماره ها پیامک ارسال کنید.

اگر فقط یک بار نیاز به ارسال پیامک دارید و نیازی به خرید پنل اس ام اس ندارید، می توانید ارسال پیامک انبوه خود را به شرکت فراز اس‌ام‌اس بسپارید و بعد از ارسال پیامک گزارشات ارسال دقیق را دریافت نمایید.

در صورتی که هنوز سوالی در ذهن شما باقی مانده است می‌توانید با شرکت فراز اس‌ام‌اس تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • علی
  3 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  سلام وقت بخیر شماره موبایل تفکیکی و نطقه تقکیکی میخواستم با تشکر

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام شما می توانید از پنل اس ام اس فراز اس ام اس برای ارسال پیامک به تفکیک منطقه و سن و جنسیت استفاده بفرمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000