خرید پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) 8 نظر

شما بودجه ای که برای پیامک های تبلیغاتی کنار گذاشته‌اید را چگونه خرج می‌کنید؟ به صورت پیامک انبوه به تمامی افراد پیامک ارسال می‌کنید یا سعی می‌کنید از بودجه تبلیغاتی به صورت هدفمند استفاده کنید؟ در این مقاله می‌خواهیم یک روش مهم برای استفاده هدفمند از بودجه تبلیغات پیامکی را به شما معرفی کنیم.

ارسال پیامک رده سنی و جنسیت

اگر شما در کار برگزاری کلاس‌های کنکور هستید یا اگر شما یک آرایشگاه زنانه داشته باشید و پیام تبلیغات را به بانک شماره موبایل‌های موجود در سامانه پیامک ارسال کنید احتمالا تمام بودجه تبلیغاتی خود را هدر داده‌اید، آیا این‌طور نیست؟! دقیقا مشخص نیست از افرادی که به آن‌ها پیامک ارسال کرده‌اید چه تعداد در بازه سنی افراد کنکوری قرار دارند یا اگر قصد تبلیغ برای آرایشگاه زنانه را داشته باشید، آیا تبلیغ شما برای آقایان مناست و برای شما سودآور است؟ راهکار چیست و چگونه می‌توان از بودجه تبلیغاتی بهتر استفاده کرد؟

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یکی از روش های ارسال پیامک هدفمند است که شما با روش ارسال پیامک به تفکیک شماره‌ها به صورت سن و جنسیت می‌توانید به افرادی که در بازه سنی مشخصی هستند یا مذکر یا مونت هستند پیامک ارسال کنید.

در فراز اس‌ام‌اس امکان استفاده ترکیبی برای ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت نیز وجود دارد، شما می‌توانید بازه سنی مخاطبین، جنیست مخاطبن، محدوده مکانی، دائمی یا اعتباری بودن شماره‌ها را مشخص نمایید و در نهایت بر اساس فیلترهای خود پیامک را ارسال نمایید.

ویدیو: نحوه ارسال پیامک بر اساس کد پستی

 

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت چگونه امکان پذیر است؟

اکنون شاید از خود سوال کنید، ارسال اس ام اس تبلیغاتی بر اساس سن و جنسیت با امکان قرار دادن این فیلترها چگونه امکان پذیر است و آیا ارسال اس‌ام‌اس سن و جنسیت قابل اعتماد است؟ چگونه بانک شماره‌های افراد بر اساس سن و جنسیت جمع آوری می‌شود؟ زمانی که شما سیمکارت تهیه می‌کنید در فرم ثبت‌نام اطلاعات مانند تاریخ تولد، جنیست، آدرس و محدوده کدپستی و… را وارد می‌کنید سیستم پردیس همراه اول شماره شما را به روش های مختلف طبقه بندی کرده و شما می‌توانید برای ارسال پیامک سن و جنیست از این طبقه بندی استفاده نمایید.

 

فیلتر ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

لازم به ذکر است که ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای تمامی استان و شهرها و شماره های‌دائمی/ اعتباری یا هر دو قابل استفاده می باشد.

 

نکات مهم در ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

1- ارسال بر اساس رده سنی و جنسیت به طور مستقیم به پردیس همراه اول متصل بوده و فقط از ساعت 8 الی 19 امکان ارسال وجود دارد.
2- این نوع ارسال فقط با خطوط 5000 امکان پذیر است.
3- این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک لیست ندارد.

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی

ماژول قدیمی ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت به دلیل محدودیت هایی از جمله عدم بازگشت هزینه و ارائه گزارشات و همچنین عدم امکان انتخاب منطقه مشخصی از یک شهر باعث شده است که کاربران نتوانند به طور هدفمند از این ماژول استفاده کنند. سامانه پیامک فراز اس ام اس در ماژول جدید خود امکان ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت و کدپستی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به صورت هدفمند پیامک ارسال کنند.

 

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

 

5/5 - (6 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • النازجعفری
  12 فوریه 2022 پاسخ دهید

  باسلام
  میخوام یک پنل تهیه کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
  تفکیک جنسیت و سن داشته باشه…
  و بتونم برای همراه اول و ایرانسل و همچنین اعتباری و دایمی ارسال داشته باشم

  • سیدمحمود غفاری
   23 فوریه 2022

   سلام امکان ارسال پیامک سن و جنسیت در پنل پیامکی فراز اس ام اس بر اساس منطقه وجود داره و میتونید پیامک تبلیغاتی خودتون رو بر اساس منطقه ارسال کنید.

 • میترا
  1 فوریه 2019 پاسخ دهید

  سلام
  امکان ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت به خط های ایرانسل وجود ندارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   1 فوریه 2019

   سلام ارسال پیامک تبلیغاتی براساس جنسیت برای ایرانسل امکان پذیر است اما در ارسال پیامک انبوه به ایرانسل شما فقط می توانید جنسیت را مشخص نمایید ولی نمی توانید رده سنی را مشخص نمایید؛ برای ارسال پیامک به جنسیت مذکر یا مونت در شماره های ایرانسل با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید.

 • سپهر یزدانی
  24 آگوست 2018 پاسخ دهید

  در بخش نکات مهم در ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت
  نوشته شده این نوع ارسال به هیچ عنوان گزارش دلیوری و بازگشت بلک لیست ندارد.
  منظورتان را متوجه نمیشوم لطفا توضیحات بر بفرمایید.

  • سیدمحمود غفاری
   24 آگوست 2018

   سلام جناب یزدانی عزیز
   در ارسال پیامک سن و جنسیت چون برای ارسال پیامک سن و جنسیت سرور مستقیما از طریق api و اتصال به پردیس همراه اول پیام شما را ارسال میکنند و شرکت همراه اول هیچ گزارشی را به ما ارائه نمی‌دهد و ما از تعداد بلک لیست ها اگاه نمی شویم بنابراین هزینه پیامک‌های بلک لیست عودت داده نمی شود ولی سایر روش‌های ارسال پیامک تبلیغاتی مانند ارسال پیامک انبوه هزینه پیامک‌های ارسال نشده به حساب شما عودت داده می شود.

 • سپهر یزدانی
  24 آگوست 2018 پاسخ دهید

  وقتی پیامکی بر اساس سن و جنسیت از خط 5000 به 100 نفر ارسال می شود آیا خودش اتوماتیک به افرادی که مسدود تبلیغاتی نیستن شناسایی کرده و ارسال میکنه ؟

  • سیدمحمود غفاری
   24 آگوست 2018

   سلام در ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت سیستم به صورت رندم به 100 شماره از افرادی که در بازه سنی مشخص شده و جنسیت مشخص شده هستند، پیامک تبلیغاتی شما را ارسال می کند.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853