خرید پنل اس ام اس » ارسال پیامک کدپستی » راهنمای ارسال پیامک براساس کدپستی

راهنمای ارسال پیامک براساس کدپستی

ارسال پیامک به تفکیک کدپستی
ارسال پیامک کدپستی بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

زمانی که شما قصد انجام تبلیغات پیامکی در منطقۀ خاصی داشته باشید، ارسال اس ام اس بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک از نقشه گوگل پیامپ بهترین روش است. در روش ارسال پیامک بر اساس کد پستی می‌توانید به افرادی که در محله مورد نظر شما هستند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
در روش ارسال اس ام اس از طریق کد پستی می توانید با ثبت چهار رقم از سمت چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار مورد نظر خود به کلیه شماره موبایل‌های فعال آن منطقه پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.
ماژل ارسال پیامک کد پستی، برای جذب مشتریان منطقه ای بسیار مناسب است و بودجه تبلیغاتی شما به صورت هدفمند مدیریت می‌شود.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

مزیت ارسال پیامک منطقه‌ای براساس کد پستی

مزیت ارسال پیامک با استفاده از ماژول ارسال اس ام اس کد پستی، جلوگیری از هدر رفتن بودجه تبلیغات و استفاده بهینه از بودجه تخصیص داده شده برای تبلیغات پیامکی است. در کنار ماژول ارسال پیامک کد پستی، قابلیت ارسال پیامک محله ای (در تهران) و ارسال پیامک از روی نقشه (برای اکثر شهرهای ایران) وجود دارد، در این روش بدون وارد کردن کدپستی، می‌توانید منطقه موردنظرتان را انتخاب و پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

برای مشاهده لیست کامل محله‌هایی که در تهران برای ارسال اس ام اس محله ای پشتیبانی می‌شوند، صفحه ارسال پیامک محله ای در تهران کدپستی مناطق تهران برای ارسال پیامک را مشاهده کنید.
سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس، امکان ارسال اس ام اس به شماره‌های موبایل ایرانسل و همراه اول کل کشور را بر اساس تقسیم بندی کد پستی فراهم آورده است. همچنین شما برای ارسال پیامک منطقه ای علاوه بر امکان ارسال بر اساس کدپستی، امکان اس ام اس منطقه ای به صورت ارسال از روی نقشه، محله در تهران و ارسال bts نیز در اختیار شما قرار دارد.

ارسال پیامک منطقه ای براساس کدپستی با سامانه پیامکی

ارسال پیامک بر اساس کد پستی و ارسال پیام BTS چیست؟

ارسال پیامک bts یک روش برای ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی است که در حال حاضر در مکان مورد نظر ما حضور دارند ولی لزوما ساکن همان منطقه نیستند، مثلا اگر شما صاحب یک رستوران هستند و می‌خواهید به کسبه چهار راه ولی عصر پیامک بفرستید، در روش ارسال پیامک کدپستی شما به افرادی می‌توانید پیامک ارسال کنید که ساکن این منطقه هستند اما بازار هدف شما کسبه چهار راه ولی عصر است، در این حالت سرویس ارسال پیامک bts می‌تواند به شما کمک کند تا به افرادی که در حال حاضر در این منطقه هستند پیامک تبلیغاتی ارسال شود.

 

 

 

معرفی کد پستی مناطق تهران و شهرهای دیگر برای ارسال پیامک

ما در نرم افزار پنل اس ام اس و در بخش نقشه کد پستی؛ کدپستی مناطق مختلف را قرار داده‌ایم اما با این حال شما می‌توانید با جستجو در اینترنت کد پستی شهرهای و منطقه‌های مختلف برای ارسال پیامک منطقه ای را پیدا کنید. شما می‌توانید با کلیک روی استان مورد نظر کد پستی دقیق مکان مورد نظرتان برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی را پیدا کنید.

به‌یاد داشته باشید که اگر نیاز به کدپستی دقیق‌تری دارید باید وارد سامانه کد پستی شوید و کدهای دقیق مربوط به هر منطقه شهری را دریافت کنید. برای مثال هر منطقه تهران، کد پستی مخصوص به خود را دارد و برای کسب‌وکارهایی که قصد تبلیغات هدفمند منطقه‌ای دارند شناخت این کدها بسیار ضروری و مهم است.

پیامک‌های منطقه‌ای را با پنل فراز اس ام اس ارسال کنید

در این مقاله درباره اهمیت و مزایای ارسال پیامک منطقه‌ای برای تبلیغات و بازاریابی صحبت کردیم. به‌یاد داشته باشید یکی از مهم‌ترین اقدامات برای ارسال پیامک منطقه‌ای، خرید پنل اس ام اس است. همین حالا با کارشناسان فراز اس ام اس برای مشورت و خرید یک پنل پیامکی کاربردی و مجهز به امکانات بی‌شمار مانند امکان ساخت لیست‌های مختلف تماس بگیرید.

 

3.9/5 - (8 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853