خرید پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » معرفی کارت ویزیت الکترونیکی و روش‌های خرید کد CRM

معرفی کارت ویزیت الکترونیکی و روش‌های خرید کد CRM

کارت ویزیت الکترونیکی
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) 21 نظر

این روز‌ها کلمه کارت ویزیت الکترونیک، کارت ویزیت دیجیتال و کد CRM زیاد به گوش می‌رسد. روزانه بازاریاب‌ها به فروشگاه شما می‌آیند در مورد اینکه مزایای کارت ویزیت الکترونیکی چیست صحبت می‌کنند و می‌خوهند یک کد CRM به شما بفروشند. در این مقاله بیشتر از آن‌که بگوییم کارت ویزیت الکترونیکی یا کارت ویزیت دیجیتال چیست؟ قصد داریم ثابت کنیم داشتن کارت ویزیت دیجیتالی کسب و کارتان را متحول نمی‌کند!

تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا به شما بگوییم کاربرد دقیق کارت ویزیت الکترونیکی چیست و قول می‌دهیم از اینکه این صفحه را مطالعه کرده‌اید رضایت داشته باشید.

کارت ویزیت دیجیتال چیست؟ یک کارت ویزیت هوشمند

یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس، ایجاد کارت ویزیت دیجیتالی است که می‌توانید برای ارتباط پایدار با مشتری استفاده کنید. به کمک ماژول پاسخگوی خودکار در پنل اس ام اس می‌توانید از این ماژول به‌ عنوان کارت ویزیت دیجیتال استفاده کنید. اولین مرتبه آی‌نوتی(inoti)  موج خرید کارت ویزیت دیجیتال را ایجاد کرد و بعد از آن شرکت‌هایی مثل کارن کارت و… ادامه دهنده این راه بودند.
آی‌نوتی با یک استراتژی خلاقانه از ماژول پاسخگوی خودکار سامانه پیامک به‌ عنوان ابزار بازاریابی استفاده کرد تا بتواند سامانه پیامک بفروشد و هر فردی با خرید پنل اس ام اس می‌تواند به ماژل پاسخگوی خودکار دسترسی داشته باشد و نامحدود کد CRM اختصاصی به صورت رایگان داشته باشد.
در آی‌نوتی شما برای استفاده از هر کلیدواژه باید هزینه جداگانه پرداخت کنید اما با خرید سامانه پیامک می‌توانید بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلیدواژه‌های مختلف مثل آدرس، شماره حساب،کانال تلگرام، پیج اینستا و… کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید.

جستجو در گوگل

هدف از صدور کارت ویزیت دیجیتال چیست؟

اجازه دهید هدف اصلی کارت ویزیت دیجیتالی را به شما بگویم. هدف از کارت ویزیت الکترونیکی، پیدا کردن مشتری جدید نیست، چون هیچ‌کسی برای خرید محصولات و جستجو نیازهایش به سامانه پیامکی مراجعه نمی‌کند و همه ما مستقیما سراغ گوگل می‌رویم.

هدف کارت ویزیت الکترونیک ایجاد ارتباط با مشتری است. مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می‌آیند. با ایجاد یک ارزش افزوده مثلا کد تخفیف از مشتری بخواهید که عدد 1 را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا شماره موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شود. به همین راحتی یک بانک شماره موبایل ارزشمند از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه شما خرید کرده‌اند خواهید داشت.

ارسال پیامک تبریک تولد به مشتریان به صورت خودکار و ارسال کد‌های تخفیف می‌تواند باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شما شود.

کارت ویزیت الکترونیک می‌تواند به شما در جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان کمک کند. اما اگر می‌خوهید در مورد بازاریابی پیامکی اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله بازاریابی پیامکی چیست را مطالعه کنید.

 

روش‌های استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیک

برای استفاده از کارت ویزیت دیجیتال در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس وارد پنل پیامک خود شوید «از منو سمت راست» وارد بخش «امکانات پیشرفته پاسخگوی خودکار جدید» شده و در این بخش می‌توانید نامحدود کد CRM بسازید. برای ساخت کد CRM هیچ هزینه ای دریافت نمی‌شود.

پاسخگوی خودکار و کارت ویزیت الکترونیکی ارزان قیمت

باید این کلیدواژه‌ها را طوری طراحی کنید که بتوانید بانک شماره موبایل مشتریان را جمع‌آوری کنید. مثلا اگر آموزشگاه کنکور دارید، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی کار هوشمنده‌ای نیست. کافی است در وب‌سایت و همایش‌ها و بروشورها از مخاطب بخواهید برای دانلود رایگان یک کتاب الکترونیکی عدد 1 را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود به صورت اتوماتیک کتاب الکترونیکی برای مخاطب ارسال شود. در قبال این کتاب الکترونیکی شما بانک شماره موبایل هدفمندی از افرادی که کنکوری هستند جمع‌آوری کرده‌اید و می‌توانید از این بانک شماره موبایل برای بازاریابی و تبلیغات پیامکی استفاده کنید.

گوگل، کارت ویزیت الکترونیک اختصاصی یا کارت ویزیت الکترونیکی رایگان؛ کدام بهتر است؟

اکثر بازاریابانی برای فروش کد CRM می‌گویند که: مشتری‌ها با ارسال نام شما به 1000xxxx اطلاعات تماستان را پیدا می‌کند و اگر شما این کد CRM را تهیه نکنید فرد دیگری این کد را تهیه می‌کند. با این روش محدود سازی قصد دارند که کدهای CRM را به فروش برسانند.

صادقانه بگویم، اگر دنبال رستوران، فست فود یا هر اطلاعات دیگری باشید، اولین جایی که برای جستجو می‌روید کجاست؟ قطعا گوگل اولین انتخاب همه ما است بنابراین پیشنهاد می‌کنیم به جای اینکه مبلغ هنگفتی برای خرید کارت ویزیت دیجیتال هزینه کنید برای افزایش فروش یک وب‌سایت راه‌اندازی کنید

 

آیا کارت ویزیت الکترونیکی فروشتان را افزایش می‌دهد؟

با استفاده زا کارت ویزیت دیجیتالی یک ارتباط دو طرفه با مشتری خود بر قرار کنید

در حقیقت کارت ویزیت دیجیتالی نیست که فروش شما را افزایش می‌دهد. اکثر بازاریابانی که برای فروش کارت ویزیت الکترونیکی سراغ شما می آیند، موضوع را به‎گونه‌ای بیان می‌کنند که داشتن کارت ویزیت دیجیتالی باعث افزایش فروش می‌شود و اگر کارت ویزیت الکرونیک داشته باشید مشتریان شما بیشتر می‌شود.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، مزیت استفاده از کارت ویزیت دیجیتالی

بهترین دستگاه های ذخیره شماره موبایل مشتریان در ایران

اگر بخواهید اطلاعات فروشگاهتان مانند شماره موبایل، ادرس اینستاگرام، کانال تلگرام و… را به موبایل مشتری ارسال کنید می‌توایند دستگاه ذخیره شماره موبایل خریداری کنید و با استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان هر زمان که مشتری از شما خرید می کنند از ایشان بخواهید که شماره موبایل خودشان را در دستگاه ذخیره شماره موبایل وارد کنند این شماره‌ها در دستگاه ذخیره می شوند تا شما هم شماره موبایل مشتری را داشته باشید و همچنین مشتری اطلاعات شما را داشته باشد.

برای خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل می‌توانید لینک‌های زیر را مشاهده کنید.

 

راهنمای خرید پنل اس ام اس و نکاتی که برای خرید سامانه پیامک باید رعایت شود

در این مقاله سعی کردیم به‌طورکامل توضیح دهیم که کارت ویزیت الکترونیکی چیست و چه کاربردهایی دارد. آیا شما تجربه استفاده از کارت ویزیت الکترونیک را دارید؟ لطفا در صورت اینکه تجربه‌ای در زمینه استفاده از کارت ویزیت دیجیتال دارید در انتهای همین مقاله با ما و خوانندگان مجله فراز اس ام اس در میان بگذارید.

 

 

2.8/5 - (115 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • سید محمد میرحسینی
  26 می 2022 پاسخ دهید

  سلام دوستان الان که من یه جوشکار هستم این کارت ویزیت الکترونیکی چگونه به درد من میخوره یا این که برادر من دامداره چه بدردش میخوره که هر روز برای ما پیامک میاد که کارت ویزیت داشته باشید با تشکر اگه محبت کنید جواب ما رو هم بدید ممنون میشم

  • سیدمحمود غفاری
   28 می 2022

   سلام
   در صورتی که بخواهید کسب و کارتان را در شبکه‌های اجتماعی ترویج کنید و گسترش دهید استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی می تواند به شما کمک کند. مثلا می‌توانید نمونه کارهای خودتان را در شبکه‌های قرار دهید و به مشتریان بگوید نمونه کار شما را در پیج اینستاگرام ببیند اما در صورتی که به صورت محلی فعالیت می‌کنید و فقط بر اساس تبلیغات دهان به دهان معرفی می شوید شاید نیاز هزینه کردن برای کارت ویزیت الکترونیکی نباشد.
   بهترین راهنمایی که به ذهنم میرسد این است که شما کاربرد‌های کارت ویزیت الکترونیکی را مطالعه کنید و خودتان فکر کنید که ایا این کاربردها می تواند برای مشتریان من مفید باشد یا نه؟ اگر کارت ویزیت الکترونیکی بتواند بر رضایت مشتریان و افزایش فروش شما تاثیر گذار باشد در این خصوص سرمایه گزاری کنید اما اگر احساس می کنید که مشتریان شما به چیین خدماتی نیاز ندارند پیشنهاد ما این است که در مواردی که مشتریان حساس تر هستند و می تواند به افزایش رشد شما کمک کند سرمایه گزاری کنید.

 • رضا
  20 جولای 2020 پاسخ دهید

  در ابتدا بگم بنده نه طرفدار و مشتری فراز اس ام اس هستم نه مخالف آی نوتی، دوستان بازاریابمون (بازاریاب آی نوتی) که میان اینجا در مورد محصولات آی نوتی صحبت میکنن (نه از سئو چیزی میدونن نه برند سازی) خودشونو گول نزنن، یه مقایسه ساده که بکنید متوجه میشید که فقط ussd آی نوتی که بابت همون هم دانش بنیان شدن حرفی برای گفتن داره بقیش فقط راهی هست برای پول درآوردن، آی نوتی اومده پنل اس ام اس رو رایگان قرار داده ولی قیمت اس ام اسش خیلی بالاست، کارت ویزیت الکترونیکی هم که کلا یه ماژوله که دیگر شرکت ها اینو داشتن و دارن (واقعا خنده داره)، خط خدماتی هم که نداره برای ارسال اس ام اس، پیامک صوتیش رو هم بقیه شرکت ها دارن با قیمت پایین تر، یه مورد مهم این که پنل پیامکیش موقع ارسال خیلی از امکاناتی که دیگر شرکت ها دارن رو نداره پس چرا باید از ای نوتی بگیریم وقتی پنل اس ام اس امکانات بیشتری رو با قیمت پایین تر و کیفیت بهتر ارائه می دهد؟

  • محسن
   16 نوامبر 2020

   سلام کاملا با شما موافقم من با پنل اس ام اس شرکت inoti کار کردم، درسته پنلش رایگانه ولی اون امکاناتی که مد نظرم بود رو نداشت و کلا در این زمینه حرفی برای گفتن نداره

  • اکبر
   16 نوامبر 2020

   سلام
   تایید میکنم، آی نوتی فقط یه سیستم بازاریابی شبکه ای هست که حتی برای اینکه یک بازاریاب بتونه فعالیت داشته باشه باید حتما به اجبار یه محصول با قیمت خیلی بالا ازش بخره که این محصول اصلا بکارش نمیاد

 • مهرداد ترمه باف
  18 می 2020 پاسخ دهید

  ساده ، مختصر و جامع
  صداقت کلماتتون بسیار تاثیرگزار بود

 • فاطمه
  4 سپتامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام منم شنیدم در سرچ گوگل میتوانی تو صفحه اول با تمام مشخصات بالا بیای ولی اینو نمیتونم درک کنم که یه صفحه مگه چقد جا داره

 • زهرا
  7 آگوست 2019 پاسخ دهید

  تو سیستم شما هرچند روز یکبار پیامکها آپدیت میشن چه صوتی و چه پیامکی؟که شخص دارنده کارت ویزیت بفهمه پیامش دلیوری خورده یانه؟واگر پیامش نرسیده باشه آیا هزینه اش به صاحب کارت برمیگرده؟

  • سیدمحمود غفاری
   10 آگوست 2019

   سلام ما برای سیستم کارت ویزیت الکترونیکی از خط خدماتی استفاده می کنیم که خط خدماتی قابلیت ارسال پیامک به تمام شمارهها (شماره هایی که پیامک تبلیغاتی آن‌ها فعال است یا شماره‌ موبایل‌هایی که پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند ارسال می‌شود.
   با این حال در صورتی که پیامک اطلاعات بیزینس کارت الکترونیکی شما به مخاطب ارسال نشود هیچ هزینه‌ای کسر نمی شود.

 • ناصر
  5 آگوست 2019 پاسخ دهید

  با سلام
  مقاله تون درعین سادگی کاملا جامع و مفید بود.
  بنده یکی از آدمایی هستم که کارت ویزیت الکترونیک از یه شرکت !! خریدم و دقیقا همین که شما گفتین رو خودم لمس کردم
  کاش قبل خرید بیشتر تحقیق کرده بودم و مقاله شما رو خونده بودم

  • سیدمحمود غفاری
   6 آگوست 2019

   سلام ناصر عزیز خوشحالیم که مقاله کارت ویزیت الکترونیک ما برای شما مفید بوده است و با این مقاله توانستیم معایت و مزایا کارت ویزیت الکترونیکی را توضیح دهیم.

 • محسن
  23 مارس 2019 پاسخ دهید

  ارسال کد به سامانه برای این هست که مشتری هر زمان که اراده کنه با این کار اطلاعات مغازه یا فروشگاه رو دریافت کنه این جوری نیاز نیست ادرس رو حفظ کنه یا اگه فراموش کرد راحت بشه بااین روش بازیابی کرد چون حفظ کد و سامانه راحتتر یاحتی اگه اونم فراموش کنه پیامکی که اول که کد ارسال کرده در پیام هاش ذخیره شده فقط باید پیداش کنه اگر هم پیامک پاک کرده باشه زمانی که کسب وکار مورد نظر پیامکی برای باشگاه مشتریان ارسال کنه فرد 100 درصد اونو دریافت میکنه وحتی مشتری ازطریغ لینک های مختلف تمام کالا ها وحتی خدمات کسبوکار رو ارطریق موبایل هرجاکه ببینه این قابلیت یرایکسایی هست که به مغاره و… برای اولین بار رفته باشن یا بادیدن پیام ارسالی مشتاق باشن از این خدمات استفاده بکنن و به این صورت کسب و کار ها مشتریان خود را از دست نمیدهند این قابلیت در تبلیغات چاپی نیست و یکی از دلایل این محصول خدماتی حذف کالا تبلیغاتی چاپی مانند کارت ویزیت و برو شو ر هست

  • سیدمحمود غفاری
   25 مارس 2019

   سلام محسن جان
   کارت ویزیت الکترونیکی که در سامانه پیامک وجود دارد قابلیت بسیار کاربردی است که می توانید از طریق پنل اس ام اس از این ماژول استفاده نمایید، ما با اینکه فعالیتمان در حوزه پنل پیامکی و فروش سامانه پیامک است اما اینکه بگوییم؛ مشتری برای پیدا کردن ادرس از طریق کارت ویزیت دیجیتالی و الکترونیکی اقدام می کند در این باره کمی زیاده روی کرده ایم اما برای معرفی محصول و خدماتی که یک فروشگاه ارائه می دهد بعد از اینکه مشتری با کسب و کار ما اشنا شد استفاده از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی می تواند بسیار کاربردی باشد. مخصولا اینکه در سامانه پیامک شما می توانید از کلیدواژه های نامحدود استفاده نمایید و مثلا برای شماره حساب، شماره کارت، ادرس ، شماره تماس ، ادرس کانال تلگرام و پیج اینستاگرام و…. از ماژول کارت ویزیت الکترونیکی استفاده نمایید.

 • علي ملکی
  7 ژانویه 2019 پاسخ دهید

  خيلي جالب بود اين مقاله فقط قصد كوبيدن كارت ويزيت هوشمند را داشت كه بگه نخريد از اونا بيايد از ما پنل بخريد
  غير مستقيم تا حدودي چرا بايد بكوبيم هم ديگرو يا راجبه بيزينس ديگران نظري مطرح كنيم كه خودمون سود كنيم اطلاعات شما از كارت crm و كليد APN كه براش به و جود مياد به نظرم خيلي ناقص بود

  • سیدمحمود غفاری
   7 ژانویه 2019

   سلام جناب ملکی عزیز قصد ما تخریب کارت ویزیت هوشمند (کارت ویزیت الکترونیکی) نبوده است و نظرمان را در مورد کارت ویزیت دیجیتالی بیان کردیم، به نظر ما کارت ویزیت الکترونیکی نمی‌تواند باعث افزایش فروش شود و هیچ کسی برای پیدا کردن کسب و کار شما تا زمانی که ابرجستجوگر گوگل وجود دارد، با ارسال یک کد crm به سامانه پیامکی اطلاعات کسب و کار را جستجو نمی کند، به نظر ما استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی بیشتر برای مورادی مانند ایجاد خبرنامه پیامکی و جمع اوری بانک شماره موبایل مشتریان برای ارسال اس ام اس هدفمند کاربردی است، از اینکه شما نظرتان در در مورد کارت ویزیت هوشمند در سایت فراز اس ام اس منتشر کردید، صمیمانه تشکر می‌کنیم.

 • مصطفی صدری
  14 دسامبر 2018 پاسخ دهید

  سلام کارت ویزیت الکترونیکی باگوگل فرق داره وهرکدام جایگاه خاصی داره گوگل نیازبه اینترنت اما این سامانه نیاز به نت ندارد.
  خواهشا یطرف نگین

  • سیدمحمود غفاری
   14 دسامبر 2018

   اقای صدری عزیزی؛ ممنون که نظرتون رو منتشر کردید.
   به نظر ما کارت ویزیت الکترونیکی، یکی از قابلیت های سامانه پیامکی است که می‌توانیم از این امکان، برای جمع‌آوری بانک شماره موبایل مشتریانمان استفاده کنیم، یا زمانی که مثلا مشتری درخواست شماره حساب، ادرس کانال تلگرام، لینک دانلود برنامه و… دارد، می‌توانیم به مشتری بگویم عدد 1 را به سامانه پیامکی ما بفرستید تا آدرس، شماره کارت، لینک دانلود و… را دریافت کنید اما اینکه بگوییم کاربر به جای جستجو در گوگل به شماره کارت ویزیت الکترونیکی پیامک بفرستد اطلاعات را دریافت کند عملا بی فایده است، زیرا :
   1- تمام فروشگاه‌ها در این دیتابیس وجود ندارند بنابرین مشتری ما برای پیدا کردن آدرس و سایر اطلاعات گوگل اولین انتخاب آنها خواهد بود.
   2- گوگل روزانه امکانات جدیدی، مثل نقشه و… را به سیستم گوگل اضافه می شود که در کارت ویزیت الکترونیکی چنین امکاناتی وجود ندارد.
   ما منکر مزایا کارت ویزیت دیجیتالی نیستیم اما ما معتقدیم اگر هدف از خرید کارت ویزیت الکترونیکی، بازاریابی پیامکی است، این ابزار مناسب و نیست با خرید پنل اس ام اس علاوه بر امکاناتی مثل ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه، استفاده از وب سرویس پیامکی و… میتوانیم کارت ویزیت دیجیتالی را با کمترین قیمت نیز فعال کنیم و نامحدود کارت ویزیت الکترونیکی بسازیم و کد crm تعریف کنیم، که در سیستم کارت ویزیت الکترونیکی برای هر کلیدواژه و به اصطلاح کد crm شما می‌بایست هزینه جداگانه پرداخت نمایید.

  • وحید خدایی
   20 جولای 2019

   متشکر از راهنمایتون
   اما بدانید که همراه کارت ویزیت الکترونیکی آینوتی و یا همون پنل پیامکی خدماتی مثل وب سرویس و ربات تلگرامی و پنل صوتی و ای مپ ارائه میشه و مهمتر از اینها اینه که با ایجاد وب سرویست در گوگل seo میشه و نتیجه اول جستجو قرار میگیره و همین باعث میشه که گوگل هم پشتیبانی کارت ویزیت الکترونیکی باشه، و برندت توی گوگل مپ بولد میشه و کافی توی گوگل سرچ کنیم و هم آدرس و هم اسم و کلی اطلاعات دیگه رو برامون بالا بیاره، که پنل های اس ام اسی این قابلیت هارو نداره، وقیمت هاش تقریباً با پنل های اس ام اس برابره

  • سیدمحمود غفاری
   21 جولای 2019

   سلام وحیدجان، در سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس ارسال پیام صوتی، ارسال پیامک خدماتی، ارسال پیامک از روی نقشه Google Map و … وجود دارد، در مورد وب سایت منظور شما را متوجه نشدم منظور شما این است که ای نوتی برای شما سایت ایجاد می کند یا منظور شما این است که با کارت ویزیت الکترونیکی و کدهای crm سئو سایت شما بهتر می شود؟
   در مورد اینکه گوگل کارت ویزیت الکترونیکی رو ساپورت میکنه و برند سازی در مورد کارت ویزیت الکترونیکی میشه لطفا بیشتر توضیح بدهی؟
   در مورد اینکه در گوگل با سرچ اسم برند؛ اسم برند و ادرس شما بالا بیاید هیچ ارتباطی با کارت ویزیت الکترونیکی ندارد و شما می توانید خودتان کسب و کارتان را به گوگل معرفی کنید.
   منتظر شنیدن فرمایشات شما هستم.

 • مسعود
  4 نوامبر 2018 پاسخ دهید

  شما که نمیدونید کارت ویزیت دیجیتالی چیه چرا الکی مقاله مینویسید؟ کاربرد کارت ویزیت الکترونیکی وسیعتر از این چیزی هست که شما گفتید

  • سیدمحمود غفاری
   4 نوامبر 2018

   سلام اقا مسعود خیلی خوشحال می شویم نظر شما در مورد کارت ویزیت الکترونیکی را بدانیم.

مشاوره رایگان 74853-021 خرید سامانه پیامک
021-74853

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link