1. خرید پنل اس ام اس
  2. دانلود رایگان افزونه ‌پیامک
  3. ارسال پیامک از طریق افزونه رزرو نوبت بوکلی | Bookly Pro

ارسال پیامک از طریق افزونه رزرو نوبت بوکلی | Bookly Pro

افزونه بوکلی برای ایجاد رزرو نوبت به صورت اینترنتی است که با نصب این افزونه روی سایت می توانید سیستم نوبت دهی را به سایت خود اضافه کنید فرقی نمی کند که قصد دارید برای فروش بلیط سینما استفاده کنید یا نوبت دهی برای بیماران مطب، هر جا که پای نوبت و نوبت گرفتن در میان باشد می توانید از افزونه بوکلی استفاده کنید ما مثل های خودمان را بر اساس نوبت دهی اینترنتی به بیماران مطب پزشکی توضیح می دهیم.

یکی از مهمترین افزونه‌های جانبی bookly ارسال پیامک به صورت اتوماتیک و خودکار از نوبت های ثبت شده در سایت است تا بعد از دریافت نوبت یک پیامک برای نوبت گیرنده (کاربر سایت) و یک پیامک هم برای مدیر سایت ارسال شود.

سامانه پیامک فراز اس ام اس از افزونه بوکلی برای ارسال پیامک وب سرویس پشتیبانی می کند و تیم فنی ما افزونه پیامک بوکلی را با وب سرویس ارسال سریع پیامک از طریق پترن سازگار کرده اند تا پیامک با سرعت بالا و کمتر از 5 ثانیه ارسال شود.

لازم به ذکر است که سامانه پیامک فراز اس ام اس خدماتی بوده و پیامک رزرو نوبت اینترنتی حتی به شماره موبایل افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند از طریق خط خدماتی ارسال می شود.

 

 

ویدیو آموزشی مراحل نصب و فعال سازی افزونه بوکلی برای ارسال سریع پیامک

 

 

قابلیت های ارسال پیامک از طریق افزونه بوکلی

قابلیت های ارسال پیامک افزونه نوبت دهی بوکلی

 

 

راهنمای ارسال پیامک از طریق افزونه بوکلی برای رزرو نوبت

 
 
 

 

دانلود رایگان افزونه بوکلی + درگاه پیامک

برای دانلود رایگان افزونه بوکلی می توانید شماره موبایلتان را در کادر زیر وارد کنید، تا سرعت ارسال پیامک را ملاحظه کنید و همچنین بتوانید افزونه بوکلی را به صورت رایگان دانلود نمایید.

 

اگر برای اتصال بوکلی به سامانه پیامک به مشکلی برخورد کرده‌اید لطفا در بخش نظرات، مشکل خودتان را برطرف کنید تا به شما کمک کنیم بتوانید مشکل شما برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست