تهیه خط خدماتی اشتراکی با فراز اس ام اس

دریافت خط خدماتی اشتراکی مزیت‌های فراوانی را برای کسب‌و‌کارها ایجاد می‌کند. کلیه بنگاه‌های اقتصادی می‌توانند با استفاده از این خط خدماتی حتی به لیست سیاه مخابرات نیز کد اعتبار‌سنجی پیامکی، اس‌ام‌اس کد تایید یا پیامک ثبت سفارش ارسال کنند. پنل پیامکی فراز اس ام اس این قابلیت جذاب را برای مخاطبان عزیز خود فراهم کرده است.
دریافت خط خدماتی اشتراکی

در تمام مراحل تصمیم گیری، راه اندازی و استفاده در کنار شما هستیم

ارسال نشدن پیامک‌ها به لیست سیاه مخابرات (بلک لیست) یکی از دغدغه‌های اصلی بسیاری از کسب‌وکارهای کشور است. برای بسیاری از افراد، نرسیدن اس‌ام‌اس به افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را بسته‌اند به یک کابوس بزرگ تبدیل شده است. این افراد باید خط تبلیغاتی خود را به خط خدماتی اشتراکی تبدیل کنند.

ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات با خط خدماتی اشتراکی

اگر پیامک شما تبلیغاتی باشد و به مخاطبینی که دریافت پیامک تبلیغاتی را غیرفعال کرده‌اند، ارسال نشود، مشکل خاصی به وجود نمی‌آید! اما اگر پیامکتان کد اعتبارسنجی برای تایید شماره موبایل و عضویت در اپ یا سایت باشد، موضوع کاملا متفاوت است! حتی یک ثانیه تاخیر در ارسال پیامک می‌تواند نرخ عضویت را برایتان به‌شدت کاهش دهد! کاربر می‌خواهد در اپ (که با هزار زحمت ساخته‌اید) ثبت نام و شما را خوشحال کند؛ اما بی‌خبر از این‌که پیامک تبلیغاتی را بسته است، هر چقدر روی دکمه ارسال کد فعال سازی کلیک می‌کند، پیامک به دستش نمی‌رسد. احتمالا این فرد ناامید می‌شود؛ برنامه شما را پاک می‌کند یا از سایت خارج می‌شود و سمت رقیبتان می‌رود!

اگر قصد خدماتی کردن خط اختصاصی  را دارید، باید شرکت حقوقی  داشته باشید تا بتوانید شماره خدماتی اختصاصی دریافت کنید. در کنار ثبت شرکت حقوقی، ارائه تعهد‌نامه و سفته با مبلغ 20,000,000 تومان سخت‌ترین مرحله دریافت خط خدماتی اختصاصی است. شما می‌توانید از خط خدماتی عمومی شرکت فراز اس ام اس بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت حقوقی استفاده کنید.

استفاده از خط خدماتی عمومی در ارسال کد تایید و اعتبار سنجی، نیاز به تایید پیامک از سمت واحد مانیتورینگ ندارد؛ به همین دلیل پیامک شما در کمتر از 5 ثانیه ارسال می‌شود.

ارسال پیامک به لیست سیاه با خط خدماتی اشتراکی

آیا ارسال پیامک کد فعال سازی بدون خطوط خدماتی امکان‌پذیر است؟

متاسفانه بدون خطوط خدماتی امکان ارسال پیامک خدماتی وجود ندارد؛ این کار حتما باید از طریق خط خدماتی پیامک انجام شود. اگر حدود 70% مشترکین تلفن همراه را نادیده بگیرید، بدون استفاده از خط خدماتی نیز می‌توانید از پیامک کد فعال‌سازی برای افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی آن‌ها آزاد است، استفاده کنید. البته مطمئنا چنین کاری مد‌نظر شما نیست!

ما در فراز اس ‌ام ‌اس به شما کمک خواهیم کرد که بدون ارائه سفته، خطوط خدماتی داشته باشید. در‌واقع خط اختصاصی خدماتی شرکت خودمان را که بابتش سفته پرداخت شده است، در اختیار کاربرانمان قرار می‌دهیم. فراز اس ام اس به مشتریان خود کمک می‌کند که بتوانند بدون پرداخت سفته و با خیال آسوده شماره خدماتی داشته باشند و پیامک‌هایی مانند کد تایید، کد فعال‌سازی و کد اعتبارسنجی را ارسال کنند. قیمت پنل پیامکی بسیار به‌صرفه است؛ اما امکانات فراوانی را در اختیار واحد بازاریابی و تبلیغات شما قرار می‌دهد.

نحوه دریافت خط خدماتی اشتراکی بدون نیاز به سفته

برای اینکه بتوانید از خط رایگان خدماتی فراز اس ام اس (بدون پرداخت سفته) استفاده کنید، کافی است نام فراز اس ام اس را در گوگل جستجو کرده و پنل فراز را تهیه کنید. درست در همان لحظه، پنل اس‌ام‌اس شما همراه با خط خدماتی فعال می‌شود. شما عزیزان می‌توانید از سامانه پیامک برای ارسال verify شماره موبایل استفاده کنید.

در‌صورتی که قصد دارید خط خدماتی اختصاصی داشته باشید؛ اما تمایلی برای ارائه سفته ندارید، شما می‌توانید خط خدماتی اختصاصی از اپراتور 9000 بخرید. برای دریافت مشاوره در این زمینه با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید.

سرعت ارسال پیامک با خط خدماتی اشتراکی چقدر است؟

شاید تصور کنید که سرعت ارسال خطر خدماتی نسبت به سایر خطوط کمتر است؛ اما کاملا در اشتباه هستید! چرا که اپراتور توانایی ارسال صدها پیامک در ثانیه را دارد؛ بنابراین این سرویس از نظر سرعت با شماره اختصاصی خدماتی هیچ تفاوتی نخواهد داشت. فراز اس ام اس امکان تست سرعت ارسال پیامک را نیز برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

بررسی هزینه دریافت خطوط خدماتی بدون سفته

برای دریافت خط خدماتی بدون سفته از شرکت فراز اس ام اس، نیاز به پرداخت هیچ هزینه جداگانه و مازاد بر پنل پیامکی نیست؛ فقط با خرید پنل اس‌ام‌اس می‌توانید از خطوط خدماتی ما به صورت رایگان استفاده کرده و اقدام به ارسال پیامک خدماتی کنید.

آشنایی با  شرایط استفاده از خط خدماتی اشتراکی

شرایط کلی استفاده از خطوط خدماتی، ارسال نکردن پیامک انبوه تبلیغاتی (ارسال پیامک به بانک شماره) است. در‌واقع فقط ارسال پیامک اطلاع‌رسانی به افرادی که شما را می‌شناسند، امکان‌پذیر خواهد بود. شما می‌توانید برای ارسال پیامک‌ وب سرویس (کد فعال‌سازی)، یادآوری تمدید قرارداد (بیمه)، ارسال کد رهگیری مرسولات پستی (فروشگاه اینترنتی)، اطلاع‌رسانی در‌مورد لغو کلاس (دانشگاه و مدارس)، یادآوری بدهی افراد و تبریک روز تولد (فروشگاه) از خطوط خدماتی ما استفاده کنید.

تهیه خط خدماتی اشتراکی از فراز اس ام اس

تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی حدود یک ماه طول می‌کشد. فراز اس ام اس این قابلیت و سرویس جذاب را برای همراهان خود فراهم کرده است. پیشنهاد می‌کنیم که برای دریافت مشاوره درباره تهیه خط اشتراکی با شماره تلفن 02174853 تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع‌وقت پاسختان را خواهند داد.

سوالات متداول

01هزینه تهیه پنل پیامکی فراز اس ام اس چقدر است؟

به‌طور‌کلی، بازاریابی پیامکی یکی از ارزان‌ترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی محسوب می‌‌شود. فراز اس ام اس در مقایسه با بسیاری از شرکت‌های دیگر، خدمات خود را با قیمت مناسب ارائه می‌کند. برای دریافت مشاوره با شماره 02174853 تماس بگیرید.

02تبدیل خط تبلیغاتی به خدماتی چقدر طول می‌کشد؟

تبدیل خطوط تبلیغاتی به خطوط خدماتی اشتراکی حدودا یک ماه زمان می‌برد. فراز اس ام اس این قابلیت جذاب را برای مشتریان خود ایجاد کرده است.

03آیا تهیه خط خدماتی اشتراکی نیاز به ارائه سفته دارد؟

خیر؛ تهیه خط خدماتی اشتراکی در شرکت فراز اس ام اس نیازی به ارائه سفته نخواهد داشت.

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس پاسخ سوالم را پیدا نکردم

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.