پنل اس ام اس » ویدیو ها » ثبت اطلاعات مشتریان از طریق اکسل

ثبت اطلاعات مشتریان از طریق اکسل

9:27ارسال پیامک از طریق اکسل
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
556 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید!
2 0

یکی از مهمترین قابلیت‌های سامانه پیامکی فراز اس ام اس امکان ثبت اطلاعات مشتریان است و شما می توانید در پنل پیامکی فراز اس ام اس نام و شماره تماس و تاریخ تولد… مشتریان خودتان را ثبت نموده تا بتوانید به مشتریان خودتان پیامک ارسال کنید.

معمولا برخی کاربران ما برای ذخیره شماره موبایل از طریق فایل اکسل در نرم افزار سامانه پیامکی فراز اس ام اس مشکل داشتند که در این ویدیو خطاهای رایج ثبت شماره موبایل از طریق اکسل در سامانه پیامکی فراز اس ام اس اموزش داده می شود.

بعد از مشاهده این ویدیو شما می توانید نمونه فایل های اکسل اشتباه برای ثبت اطلاعات در سامانه پیامک فراز اس ام اس را ملاحظه نموده و در همین فایل نحوه رفع مشکل نیز آموزش داده می شود.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران