پنل اس ام اس » ویدیو ها » فعال سازی » ثبت خط اختصاصی رایگان

ثبت خط اختصاصی رایگان

2:19
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
2392 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 5MB
14 2

درصورتی که بخواهید پیامک‌های شما با سرشماره خاصی ارسال شود می‌بایست خط اختصاصی ثبت نمایید. همچنین با استفاده از ثبت خط اختصاصی پیامکی شما می توانید دریافت پیامک داشته باشید و با مشتریان خود تعامل داشته باشید.

خطوط اختصاصی به صورت پیشفرض تبلیغاتی بوده و به شماره‌های مسدود پیامک ارسال نمی‌شود برای ارسال پیامک به لیست سیاه می‌بایست خط تبلیغاتی را به خط خدماتی اختصاصی تبدیل نمایید که البته نیازمند ثبت شرکت حقوقی و سفته است.

در صورت تمایل می‌توانید از طریق تیکت پشتیبانی خط خدماتی 9000 ویژه افراد حقیقی بدون نیاز به سفته و ثبت شرکت نیز تهیه نموده تا بتوانید به مشتریان خودتان حتی به شمار‌ه‌های مسدود و بلک لیست پیامک ارسال کنید.

 

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853