پنل اس ام اس » ویدیو ها » ارسال پیامک بعد از خرید مشتری از فروشگاه اینترنتی ووکامرس

ارسال پیامک بعد از خرید مشتری از فروشگاه اینترنتی ووکامرس

۰۱:۲۱ارسال پیامک به مشتری بعد از خرید از داخل سایت
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
1827 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 16MB
25 1

ووکامرس یک فروشگاه ساز اینترنتی برای وردپرس است و با استفاده از افزونه ووکامرس شما می توانید فروشگاه اینترنتی ایجاد نمایید. اگر بخواهید بعد از خرید مشتری از سایت شما برای مدیر سایت و برای مشتری به صورت خودکار پیامک ارسال شود می بایست ووکامرس را به پنل پیامکی خدماتی متصل کنید تا بعد از خرید مشتری پیامک از طریق ووکامرس به صورت خودکار ارسال شود.

نکته مهم این است که برای ارسال پیامک به مشتری بعد از خرید از سایت می‌بایست حتما از خط خدماتی اشتراکی استفاده نمایید تا پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست نیز ارسال شود.

خبر خوب این است که افزونه پیامک ووکامرس رایگان است و شما می توانید افزونه پیامک حرفه ای ووکامرس را به صورت رایگان از داخل سایت فراز اس ام اس دانلود نموده و روی سایت خودتان نصب کنید.

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات