پنل اس ام اس » ویدیو ها » وبسرویس » تنظیمات ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو

تنظیمات ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو

03:00
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
3400 نفر مشاهده کردند 2 نظر 7M
28 11

یکی از قابلیت‌های حسابداری هلو ارسال پیامک از طریق نرم افزار حسابداری هلو است. در این ویدیو به شما آموزش می‌دهیم چگونه نرم افزار حسابداری را به پنل پیامکی متصل کرده تا بتوانید از طریق حسابداری هلو پیامک ارسال کنید.

برای ارسال پیامک از خط خدماتی اشتراکی 3000505 استفاده نمایید تا پیامک به شماره‌های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

در صورتی که در نصب و تنظیمات ماژول ارسال پیامک حسابداری هلو به مشکلی برخورد کردید نرم افزار any desk را نصب نموده و شرکت و شماره 02174853 واحد پشتیبانی تماس بگیرید تا شما را برای رفع مشکل راهنمایی کنیم.

 

تنظیمات پیامکی سایتتان را به ما بسپارید!

شما می‌توانید به جای اینکه وقت‌تان را به تنظیمات پیامکی اختـصاص دهید؛ وقت ارزشمندتان را صرف توسعه کسب‌وکار، سئو، تولیدمحتوا و بازاریابی نمایید و سود بیشتری کسب کنید!
انجام تنظیمات پیامکی را به تیم حرفه‌ای ما که دارای تجربه بالایی در این زمینه است بسپارید تا تنظیمات به صورت اصولی برایتان انجام شود.

درخواست تنظیم افزونه‌ پیامکی

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000