پنل اس ام اس » ویدیو ها » وبسرویس » آموزش افزونه دیجیتس ژاکت برای ارسال پیامک کد فعال سازی

آموزش افزونه دیجیتس ژاکت برای ارسال پیامک کد فعال سازی

4:00
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
1103 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 9MB
4 4

در این صفحه آموزش دیجیتس برای ارسال پیامک کد فعال سازی از طریق با استفاده از سامانه پیامک فراز اس ام اس را یاد خواهید گرفت.
برای خرید افزونه Digits از لینک زیر اقدام نمایید.
لینک: yun.ir/6dwk73
در صورتی که قصد خرید افزونه دیجیتس را ندارید می توانید از افزونه دیجیتس رایگان فراز اس ام اس استفاده کنید.

مطابق ویدئو ابتدا می‌بایست از داخل پنل پیامکی> منو سمت راست> ارسال بر اساس پترن> یک پترن ثبت نمایید و دقت داشته باشید که پترن ساخته شده می‌بایست فقط یک متغیر داشته باشد و سپس سایت وردپرسی خود در بخش تنظیمات افزونه نام کاربری و رمز و کد پترن و متغیر ساخته شده در پترن را معرفی کنید.
در صورتی که در انجام اتصال افزونه پیامک دیجیتز ژاکت به پنل پیامک خدماتی فراز اس ام اس نیازمند راهنمایی بیشتری هستید، می‌توانید از طریق دیدگاه‌های این صفحه یا از طریق تیکت پشتیبانی با کارشناسان ما برای رفع مشکل در ارتباط باشید.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853