1. خرید پنل اس ام اس
  2. دانلود رایگان افزونه ‌پیامک
  3. ارسال پیامک از طریق ویتایگر

ارسال پیامک از طریق ویتایگر

ارسال پیامک ویتایگر یکی از امکانات پرکاربرد در سامانه مدیریت مشتریان ویتایگر (vtiger) می‌باشد که به شما کمک می کند از طریق CRM ویتایگر با مشتریان خود در ارتباط باشید و سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس از CRM ویتایگر پشتیبانی می‌کند.

مدیریت ارتباط مشتریان (CRM) یکی از اصولی ترین نرم افزارهای ارتباط با کاربران در بیشتر شرکت‌ها می باشد. یکی از CRMهای محبوب مورد استفاده Vtiger است.

برای شروع یک ارتباط خوب و سازنده، وجود یک راه ارتباطی سریع، آسان و کم هزینه لازم و ضروری است.برندهای بسیاری برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود، از سامانه پیامکی استفاده می‌کنند. اس ام اس یکی از این راه های ارتباطی است تا با ایجاد یک رابطه دوطرفه و صمیمی، مشتریانتان را نسبت به کسب و کارتان وفادار سازید.

ماژول دریافت اس ام اس ویتایگر ، این راه ارتباطی را برای شما در بستری ایمن فراهم می آورد تا در هر لحظه از شبانه روز، بدون وقفه و با آرامش کامل به آن دسترسی داشته باشید. استفاده از اس ام اس در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر یک رابطه بلند مدت و همیشه قابل دسترس به شما و مشتریانتان هدیه دهد.

استفاده از سامانه ارتباط با مشتریان در اکثر اوقات همراه با ارسال پیامک همراه است تا بتوانید ارتباط خود را با مشتری حفظ نمایید و با مشتریان خود به صورت مستمر و دائمی از طریق قابلیت ارسال پیامک در vtiger در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه این CRM اپن سورس می باشد، برخی از شرکت های خدمات دهنده اقدام به معرفی درگاه های ارسال پیامک نموده اند. مقاله پیشرو می تواند راهنمای جامعی برای ارسال پیامک ویتایگر باشد.

ارسال پیامک ویتایگر

ارسال از طریق درگاه پیامک :

شرکت‌های متفاوتی برای ایجاد قابلیت ارسال پیام کوتاه در ویتایگر خدمات ارائه می‌دهند، قبل از خرید پنل اس ام اس از اینکه درگاه سامانه پیامک ویتایگر با ان شرکت سازگار است مطلع شوید.

شرکت ایده فراز اس ام اس در حال حاضر به ماژول پیامک ویتایگر متصل شده و به شما امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق ویتایگر را فراهم می کند.

کانفیگ سامانه پیامک با ویتایگر

نام کاربری / رمز عبور همان نام کاربری و رمز هنگام ورود به سامانه پیامک فراز اس ام اس است.

شماره خط ارسال کننده پیامک : بعد از خرید سامانه پیامک به شما خط ختصاصی به صورت رایگان داده می شود که پیشنهاد ما استفاده از خط اختصاصی می باشد.

نام درگاه : FarazSMS / IPpanel

بعد از انجام تنظیمات فوق crm شما به سامانه پیامک متصل شده و قابلیت ارسال پیامک برای شما فعال می شود. در نظر داشته باشید ماژول پیامک ویتایگر از سامانه پیامک جدا بوده و بعد از خرید پنل اس ام اس از طریق تیکت پشتیبانی اعلام نمایید تا لینک خرید ماژول برای شما ارسال شود، همچنین در صورتی که در نصب و پیکربندی ماژول ارسال پیامک ویتایگر مشکلی وجود داشت به کارشناسان فراز اس ام اس از طریق تیکت پشتیبانی اطلاع دهید تا نسبت به پیگیری و رفع مشکل شما اقدام کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست