پنل اس ام اس » ویدیو ها » ارسال پیامک از طریق CRM دیدار – اتصال CRM دیدار به سامانه پیامک فراز اس ام اس

ارسال پیامک از طریق CRM دیدار – اتصال CRM دیدار به سامانه پیامک فراز اس ام اس

14سی ار ام دیدار
این ویدئو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
403 نفر مشاهده کردند بحث و گفتگو درباره این مقاله را شما آغاز کنید! 47mb
1 0

در این ویدیو می‌خواهیم اتصال سامانه پیامک فراز اس ام اس به crm دیدار را به شما آموزش دهیم. crm دیدار به شما کمک می‌کند که بیشتر بفروشید! اگر تاکنون از Crm دیدار استفاده نکرده‌اید و نمی‌دانید crm چیست پیشنهاد مقاله crm چیست را مطالعه نمایید تا با این ابزار جادویی آشنا شوید و بتوانید 30 روز رایگان نرم افزار crm دیدار به صورت رایگان استفاده نموده و CRM دیدار را تست نمایید.

در این ویدیو علاوه بر آموزش ارسال پیامک از CRM دیدار، آموزش انتقال پیامک از سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس به CRM دیدار نیز آموزش داده می شود تا بتوانید پیامک‌های دریافتی از مخاطبین را در CRM دیدار ملاحظه نمایید.

نظر شما در مورد این ویدئو چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران