پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » اتصال حسابداری آسان به سامانه ارسال پیامک

اتصال حسابداری آسان به سامانه ارسال پیامک

مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

در مقالات گذاشته لیست شرکت‌های سازگار با سامانه پیامک فراز برای ارسال پیامک از طریق حسابداری معرفی شد. تمامی نرم افزارهای معتبر حسابداری با سامانه ارسال پیامک فراز اس ام اس سازگار هستند زیرا فراز اس ام اس خط خدماتی برای افراد حقیقی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید پیامک‌های خود را به تمامی شماره موبایل‌ها حتی افرادی که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند را ارسال کنید.

با خرید پنل اس ام اس فراز اس ام اس می‌توانید اتصال نرم افزار حسابداری آسان (easysoft.ir) به سامانه پیامک را انجام دهید و از طریق نرم افزار حسابداری آسان یا سایر نرم افزارهای شرکت آسان سیستم مبنا به مشتریانتان پیامک ارسال کنید. ارسال پیامک از طریق حسابداری آسان می‌تواند به صورت دستی با متن دلخواه یا بر اساس اتفاقات مختلف مانند صدور سند و… انجام شود.

معرفی حسابداری آسان

نرم افزار حسابداری آسان به صورت خودکار از طریق وب سرویس ارسال پیامک به سامانه پیامکی متصل شده و پیامک شما را ارسال می‌کند. برای ارسال پیامک از نرم افزار حسابداری آسان نیازی به خرید دستگاه gsm یا سخت افزار دیگری نمی‌باشد و شما با خرید سامانه پیامک و انجام تنظیمات نرم افزاری می‌توانید اقدامات ارسال پیامک از طریق حسابداری آسان را انجام دهید. البته کامپیوتر و نرم افزار حسابداری شما می‌بایست به اینترنت متصل باشد تا پیامک ها از طریق اینترنت ارسال شوند.

در ادامه قابلیت‌ها و کاربردهایی که نرم افزار حسابداری آسان با استفاده از پنل پیامک فراز اس ام اس برای مشتریان فراهم می‌نماید شرح می‌دهیم و سپس نحوه اتصال نرم افزار حسابداری آسان به سامانه پیام کوتاه برای ارسال پیامک آموزش داده می‌شود.

قابلیت‌های سامانه پیامکی فراز اس ام اس برای حسابداری آسان

  • ارسال پیامک هنگام صدور فاکتور خرید و فروش
  • ارسال پیامک به بدهکاران و بستانکاران
  • ارسال پیامک ثبت سند دریافت و پرداخت
  • ارسال پیامک ثبت سند سرمایه و برداشت
  • ارسال پیامک ثبت سند چک ها
  • ارسال پیامک هنگام صدور حواله ورود و خروج
  • امکان ارسال پيامک تبليغاتي

تنظیمات پنل پیامکی

نحوه ثبت تنظیمات پنل:

از منو تنظیمات، گزینه تنظیمات پنل پیامک را انتخاب کنید تا فرم تنظیمات پنل پیامکی باز شود.

الف) تنظیمات ارائه دهنده:

برای ثبت اطلاعات پنل خریداری شده از این تنظیمات استفاده می شود. آیتم‌های موجود در این تنظیمات به شرح زیر می‌باشند:

2) فعالسازی پنل پیامکی: برای فعالسازی یا غیرفعال‌سازی استفاده از پنل پیامکی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر این آیتم فعال نباشد، کاربر قادر به ارسال پیامک نخواهد بود.

3) نام شرکت: در این لیست کشوئی نام شرکت فراز اس ام اس را انتخاب کنید.

4) بارگزاری مجدد: اگر نام شرکت فراز اس ام اس نمایش داده نشود و یا بخواهید لیست شرکت‌ها بروزرسانی شود می‌توانید از این دکمه استفاده نمائید.

5) آدرس سایت: آدرس سایت شرکت فراز اس ام اس را نمایش می‌دهد که با کلیک روی آن، سایت مربوطه باز می‌شود.

6) قابلیت ارسال پیام گروهی: بعضی از پنل ها امکان ارسال پیام ثابت بصورت یکجا را دارند که اگر این آیتم تیک داشته باشد، نشان دهنده آن قابلیت می‌ باشد.

7) شماره فرستنده: برای ارسال پیام نیازمند داشتن شماره خط از پنل مورد نظر می‌باشید که در این آیتم باید آن شماره را وارد نمائید. خط را خط خدماتی 3000505 قرار دهید تا پیامک به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال شود.

8) نام کاربری:  نام کاربری دریافت شده از شرکت فراز اس ام اس

9) کلمه عبور: کلمه عبور دریافت شده از شرکت فراز اس ام اس

ب) تنظیمات نحوه ارسال:

اگر نیازمند ارسال متن خاصی هنگام عملیات مختلف هستید، می توانید از این تنظیمات استفاده کنید. آیتم های موجود در این تنظیمات به شرح زیر می‌باشند:

12) نوع عملیات: در هر نرم افزار برخی از عملیات قابلیت ارسال پیامک را دارند که در این آیتم می‌توانید آنها را مشاهده نمائید.

13) ارسال خودکار پیام: اگر این آیتم تیک داشته باشد، پس از انجام عملیات مورد نظر، بصورت خودکار پیامک ارسال می‌گردد.

14) کلید واژه ها: هر عملیات شامل چندین متغیر مخصوص به خود می باشد (بطور مثال عملیات پرداخت شامل نام شخص، مبلغ و تاریخ است). در این نرم افزار، این متغیرها را کلید واژه می نامیم. برای اضافه نمودن کلید واژه در متن پیام کافیست پس از تعیین مکان کلید واژه در متن پیام، روی آن دابل کلیک کنید.

15) متن پیام: متنی که هنگام انجام عمل باید ارسال شود باید در داخل این آیتم نوشته شود.

مثال: فرض کنید یک پرداختی به آقای محمد محمدی در تاریخ 1/1/1399 و به مبلغ یک میلیون داشته ایم و می خواهیم این تراکنش را از طریق پیامک و با متن زیر به وی ارسال نمائیم:

آقای محمد محمدی مبلغ 1000000 تومان در تاریخ 1/1/1399 به شما توسط شرکت آسان سیستم مبنا واریز گردید.

برای ارسال این متن باید متن پیام بصورت زیر باشد:

[جنسیت] [نام] [نام خانوادگی] مبلغ [مبلغ] تومان در تاریخ [تاریخ] به شما توسط شرکت آسان سیستم مبنا واریز گردید.

 

سامانه ارسال پیامک فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک هوشمند کلمات کلیدی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از ماژول هوشمند می توانید از طریق فایل اکسل در متن پیامک نام و مبلغ بدهی و… را به صورت شخصی سازی شده قرار دهید و برای هر کسی پیامک منحصربفرد خودش را ارسال کنید.

 

3.7/5 - (4 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000