خرید پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » نرم افزار قرعه کشی پیامکی

نرم افزار قرعه کشی پیامکی

قرعه کشی پیامکی
افزایش فروش و جذب مشتری بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

با استفاده از ماژول قرعه کشی پیامکی یا مسابقه پیامکی شما می توانید مشتریان خود را با فروشگاهتان بیشتر درگیر کرده تا آنها در مورد شما و مسابقه شما با دوستان و اطرافیانشان صحبت کنند.
قرعه کشی پیامکی با استفاده از پنل پیامک به 2 صورت امکان پذیر است، می توانید یک مسابقه پیامکی برگزار کنید، از مشتریان خود بخواهید جواب صحیح به سوال شما را به سامانه پیامکی شما ارسال کنند و بعد از بین افرادی که جواب صحیح را ارسال کرده اند از نرم افزار قرعه کشی سامانه پیامک برای معرفی فرد(افراد) برنده استفاده کنید یا می توانید با استفاده از سیستم کدخوان کد و سریال های متفاوتی را بر روی کارت هدیه محصولات خود چاپ کرده و از ماژول هدایا کدهای که شامل جایزه هستند را مشخص کنید، مشتریانی که کد صحیح را ارسال کنند می تواند هدیه ای که شما مشخص کرده اید را دریافت کنند، این هدیه می تواند به صورت یک لایسنس نرم افزاری مانند گیفت کارت و کارت شارژ باشد یا می توانید در سیستم مشخص کنید افرادی که کد صحیح را ارسال می کنند در پاسخ به صورت اتوماتیک به انها اعلام شود شما برنده مسابقه پیامکی شدید برای دریافت جایزه با این شماره تماس بگیرید.

 

امکانات نرم افزار قرعه کشی

نرم افزار قرعه کشی سامانه پیامک فراز اس ام اس در کنار قرعه کشی و انتخاب برنده به شما این امکان را می دهد که بتوانید در صورت برگزاری مسابقه پیامکی بتوانید امار لحظه ای شرکت کنندگان در مسابقه را به صورت لحظه ای روی نمودار میله ای در نرم افزار سامانه پیامکی ملاحظه نمایید.

تعداد کل آرا و تعداد افرادی که پاسخ به گزینه های مختلف فرستاده اند به صورت در لحظه قابل مشاهده است و بعد از پایان مسابقه پیامکی می توانید از ماژول قرعه کشی از بین افرادی که کد صحیح را ارسال کرده اند قرعه کشی کرده و برنده ها را مشخص کنید.

 

نحوه تنظیمات نرم افزار قرعه کشی پیامکی

 

 

وارد پنل اس ام اس خود شوید> از منو سمت راست > امکانات پیشرفته > مسابقه را کلیک کنید.

عنوان : عنوان مسابقه پیامکی

خط دریافت کننده : شماره خط اختصاصی خود که قرار است مشتریان شما پاسخ صحیح را به ان ارسال کنند وارد نمایید

خط ارسال پاسخ: پیشنهاد می کنیم از خط خدماتی فراز اس ام اس برای ارسال پیامک استفاده کنید تا قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست برای شما فعال شود.

از قسمت گزینه ها: می توانید تعداد گزینه های پاسخ و گزینه صحیح را مشخص نمایید

در قسمت ارسال پاسخ پیام سیستمی : متنی که می خواهید بعد از شرکت در مسابقه پیامک برای کاربر ارسال شود را وارد نمایید، طبیعی است که اگر نمی خواهید پاسخی برای کاربر ارسال شود هیچ مقداری را وارد نکنید البته پیشنهاد ما این است که این فیلد را تکمیل نمایید زیرا کاربر مطمئن می شود که پیامک به دست شما رسیده است

متن پاسخ تکرار: در صورتی که یک شماره موبایل در مسابقه پیامکی شرکت کرده بود و مجددا جواب گزینه ای را ارسال کرد سیستم چه پاسخی به مخاطب بدهد؟ در واقع نرم افزار قرعه کشی فراز اس ام اس به سیستم قدرتمند امنیتی متصل است که به هر شماره اجازه می دهد برای هر مسابقه تنها یک مرتبه پاسخ صحیح را ارسال کند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036