پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » نرم افزار اندروید ذخیره شماره همراه مشتریان

نرم افزار اندروید ذخیره شماره همراه مشتریان

نرم افزار دخیره شماره موبایل مشتری
افزایش فروش و جذب مشتری ۲۰ تیر ۱۴۰۳

این روزها هزینه جذب مشتری جدید به قدری زیاد است که همه کسب و کارها و فروشگاه‌ها به دنبال روش‌هایی برای افزایش وفاداری و نگه داری از مشتریان فعلی هستند و مراقبت از مشتری به یک بحث جدی تبدیل شده است.

کمتر فروشگاهی را می توانید پیدا کنید که به دنبال نرم افزار ثبت اطلاعات مشتریان و نرم افزار ثبت شماره مشتری حتی دستگاه شماره ذخیره کن نباشد! دستگاه ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری اغلب به دلیل وارداتی بودن قطعات و نرخ ارز ممکن است در ابتدای کار برای فروشگاه هزینه بر باشد اما ما اینجا هستیم تا اپلیکیشن رایگان سیو شماره مشتریان حضوری را به شما معرفی کنیم تا با کمترین هزینه بتوانید شماره موبایل مشتریان حضوری را در نرم افزار خود ذخیره کنید.

نرم افزار اندروید ذخیره شماره موبایل مشتریان به شما کمک می‌کند شماره موبایل مشتریان خود در سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس بدون خرید سخت افزار save شماره، ذخیره نمایید.

به کمک این نرم افزار می‌توانید شماره موبایل مشتریانتان را جمع‌اوری نموده و در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره نمایید و برای تبلیغات و بازاریابی پیامکی از این بانک شماره موبایل استفاده نمایید.

نرم افزار اندروید ذخیره شماره موبایل مشتریان برای ویزیتورها و بازاریابان یک اپلیکیشن کاربردی است، تا با مراجعه به فروشگاه‌ها بانک شماره موبایل اصناف موردنظر شما را جمع‌اوری کنند و این شماره‌ها همان لحظه در دفترچه تلفن سامانه پنل اس ام اس ذخیره شود. حالا می‌توانید به آسانی از این بانک شماره موبایل برای اطلاع رسانی‎‎‌‌ها استفاده کنید.

مثلا فرض کنید خدمات بیمه ارائه می‌دهید یا خدماتی که مربوط به افرادی است که تازه ماشینان را تعویض پلاک می‌کنند کافی است نرم افزار ذخیره شماره موبایل را بروی گوشی چند بازاریاب نصب کنید و از آنها بخوهید در صف مرکز تعویض پلاک بانک شماره موبایل افرادی که مراجعه می‌کنند را برای شما جمع‌اوری کنند.

 

اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان به شما کمک می‌کند تا به صورت رایگان بتوانید شماره موبایل مشتریان خود را در پایگاه داده باشگاه مشتریان ثبت نمایید و به محض ثبت  شماره در اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل مشتریان حضوری یک پیامک حاوی لینک شبکه‌های اجتماعی یا لینک وب‌سایت و… برای مشتری ارسال می‌شود.

جایگزین رایگان دستگاه ثبت شماره موبایل

اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل می‌تواند جایگزینی برای دستگاه ثبت شماره موبایل که به دستگاه‌های پوز پیامکی و دستگاه شماره گیر مشتری باشد و برای خرید دستگاه دایرکت و دایورت می‌باست مبالغ میلیونی پرداخت کنید.

از آنجا که اپلیکیشن ذخیره ساز شماره تماس مشتریان رایگان است بنابراین شما بدون هزینه می‌توانید از اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری استفاده نموده و یک باشگاه مشتریان کامل ایجاد نمایید بنابراین کار را از همین امروز شروع کنید و بهانه تراشی برای جمع‌آوری شماره موبایل مشتریان را کنار بگذارید.

امکانات اپلکیشن ذخیره ساز شماره تماس مشتریان

در اپلیکیشن ثبت شماره موبایل گزارشات متنوع به شما داده می‌شود و می‌توانید از تعداد مشتریان جدید یا تعداد مشتریان وفادار که چندین مرتبه از شما خرید انجام داده اند مطلع شوید.

حتی تعداد مشتریان جدید شما و مشتریان وفادار را هر ماه در نمودار  به شما نمایش می‌دهیم تا بتوانید نسبت به عملکرد ماهیانه خود اطلاعات بیشتری داشته باشید.

امکانات اپلیکیشن رایگان ذخیره شماره موبایل مشتریان به همینجا ختم نمی‌شود, شما می‌توانید هنگام ثبت اطلاعات مشتری علاوه بر شماره موبایل نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و جنسیت را نیز در اپلیکیشن ثبت نمایید.

هنگام گزارش گیری به شما اطلاعات دقیق از پرسونای مخاطب داده می‌شود و شما می‌توانید مشتریان خود را بر اساس سن و جنسیت، بر اساس بازه سنی تقسیم بندی کنید.

 

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت مشتریان فروشگاه

هیجان این تفکیک از جای آغاز می‌شود که حالا زمانی که شماره موبایل مشتری در باشگاه مشتریان شما ثبت شد، می‌توانید بر اساس سن، جنسیت زمان ثبت شماره در باشگاه مشتریان شما پیامک‌های هدفمند تبلیغاتی برای مشتری ارسال کنید.

حتی اپلیکیشن رایگان ثبت شماره موبایل مشتریان امکان ارسال پیامک انبوه و گروهی به تمام مشتریان را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما می‌توانید برای جشنواره‌های بلک فرایدی، جشنواره یلدا، جشنواره شب عید و… به کل مشتریانتان پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک زماندار

یکی از ویژگی‌های جذاب اپلیکیشن ثبت شماره تماس مشتریان ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت شماره موبایل مشتری است. این ویژگی به شما کمک می‌کند تا بعد از ثبت شماره موبایل مشتری بتوانید یک مرتبه تنظیمات را انجام دهید و در آینده به صورت خودکار در زمان‌های تعیین شده برای مشتری شما پیامک ارسال شود.

مثلا تنظیم می‌کنید که ۳ روز بعد از خرید پیامک نظرسنجی به مشتری ارسال شود و مشتری با کلیک روی نظرسنجی در مورد نظرسنجی خدمات شما نظرش را ثبت کند یا یکسال بعد از ثبت شماره به مشتری پیامک ارسال کنید و اعلام کنید که یک سال از دوستی ما با شما می‌گذرد امروز برای شما تخفیف در نظر گرفته‌ایم.

شما بر اساس نوع کسب‌وکارتان و ایده‌های خلاقانه خودتان می‌توانید پیامک زماندار ارسال کنید.

 

قرعه کشی بین مشتریان وفادار

یکی دیگر از امکانات اپلیکیش شماره گیر مشتریان قرعه کشی پیامکی است که می‌توانید به صورت ماهانه یا هفتگی بین افرادی که از شما خرید کرده‌اند قرعه کشی کرده و به افرادی که می‌خواهید جایزه بدهید. حتی می‌توانید تنظیم کنید تا در لحظه برنده شدن یک پیامک نیز به مشتری شما به صورت خودکار ارسال شود.

ارسال خودکار پیامک تبریک تولد

از انجا که هنگام ثبت شماره موبایل مشتری شما تاریخ تولد مشتری را نیز در اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل ثبت کرده اید حالا می توانید تنظیم کنید که در روز تولد مشتری به صورت اتوماتیک پیامک تبریک تولد برای مشتری ارسال شود و همچنین می‌توانید در پیامک تبریک تولد هدیه یا کد تخفیف نیز برای مشتری در نظر بگیرید.

ارسال پیامک متفاوت به مشتریان جدید و مشتریان وفادار

اپلیکیشن هوشمند دستگاه ثبت شماره به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید در اولین دفعه هنگام ورود مشتری یک متن خوش آمدگویی ارسال کند و در صورتی که مشتری دفعات بعدی به فروشگاه شما مراجعه کرد متن دیگری ارسال شود و شما می توانید در دفعات بعدی از اینکه مشتری برای چندمین بار از شما خرید می کند در متن پیامک تشکر کنید و تمام این کارها به صورت خودکار انجام می شود فقط کافی است که شماره موبایل مشتری را وارد کنید.

ارسال پیامک صوتی خوش آمدگویی

اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان امکان ارسال پیام صوتی خوش آمدگویی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد که شما می‌توانید تنظیم کنید هنگامی که مشتری اولین بار به فروشگاه شما مراجعه می کند یا دفعاتی بعدی که به فروشگاه شما مراجعه می‌کند علاوه بر پیامک خوش آمدگویی متنی یک پیام صوتی نیز به شماره موبایل مشتری ارسال شود.

پیام صوتی به این صورت است که شما یک مرتبه صدای ضبط شده خود را در اپلیکیشن قرار می دهید حالا زمانی که شماره موبایل مشتری را وارد می‌کنید با مشتری شما تماس گرفته می‌شود و صدای ضبط شده شما پخش می‌شود.

امکانات اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان حضوری

ثبت شماره موبایل مشتری

 • ذخیره نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد و سن مشتری
 • ارسال خودکار پیامک تبریک تولد
 • ارسال پیامک زماندار بعد از ثبت شماره موبایل مشتری
 • ارسال پیامک به صورت گروهی به تمام مشتریان
 • امکان گزارش گیری از عملکرد ماهانه
 • امکان ارسال پیامک به مشتریان به تفیک سن و جنسیت و بازه ثبت شماره در دستگاه ثبت شماره مشتریان
 • امکان برگزاری قرعه کشی بین مشتریان
 • ارسال پیامک متفاوت به مشتریان جدید و مشتریان وفادار
 • امکان ارسال پیام صوتی خوش آمدگویی

توجه: برای استفاده از امکانات اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل حتما می بایست از پنل پیامکی فراز اس ام اس را کرده باشید.

اگر قصد دارید در فروشگاه خودتان بانک شماره موبایل مشتریان را جمع اوری کنید می توانید از دستگاه keypad (جمع اوری و ذخیره شماره موبایل مشتریان) استفاده نمایید، اما اگر در ابتدا کار هستید می‌‎توانید از این نرم افزار اندروید برای جمع‌اوری بانک شماره موبایل مشتریان استفاده نمایید، نرم افزار اندروید به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد.

برای ذخیره شماره موبایل می بایست از سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس یک پنل اس ام اس خریداری نمایید تا بتوانید از طریق نرم افزار بانک شماره موبایل مشتریان را ذخیره نمایید. با فعال سازی این نرم افزار حتی می‌توانید ماژول ارسال کارت ویزیت الکترونیکی را نیز فعال نمایید تا بعد از ثبت شماره موبایل مشتری، اطلاعات فروشگاه شما مانند شماره تماس، پیج اینستاگرام و … به صورت اتوماتیک روی گوشی مخاطب پیامک شود و بتوانید با مشتری در شبکه‌های اجتماعی نیز تعامل داشته باشید

 

در صورت نیاز به دستگاه ثبت شماره موبایل فیزیکی می توانید با شماره ۰۲۱۷۴۸۵۳ تماس بگیرید.

 

4.6/5 - (10 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • سعید
  24 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  با نرم افزار اندرویدی ارسال پیام به مشتریانی که خط خود را مسدود تبلیغاتی کردند برای اشخاص حقیقی امکان‌پذیر هست ؟
  و این چگونه امکان‌پذیر هست؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام بله با این نرم افزار می توانید پیامک خوش امدگویی به باشگاه مشتریان حتی به شماره های مسدود و بلک لیست ارسال نمایید، بعد از خرید و فعال سازی در داخل اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود می توانید کار را انجام دهید.

 • آرمیک ظاهری
  21 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  برنامه‌رو داناود کردم از کافه بازار میخام ثبت نام کنم وارد این سایت میشه.
  چکار کنم؟؟؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 سپتامبر 2023

   سلام می بایست از سایت فراز اس ام اس یک پنل پیامکی خریداری کنید تا بتوانید از اپلیکیشن ثبت و ذخیره شماره موبایل مشتریان استفاده نمایید.

 • شیوا موسوی
  31 مارس 2023 پاسخ دهید

  آیا امکان ذخیره عکس فروشگاه و یا محصولات مشتری ‌ هم وجود دارد؟

  • سیدمحمود غفاری
   3 آوریل 2023

   سلام شما می توانید شماره موبایل، نام و نام خانوادگی،جنسیت، تاریخ تولد را ذخیره کنید.
   در تنظیمات نرم افزار ذخیره شماره موبایل مشتریان و باشگاه مشتریان شما می توانید عکس از فروشگاه خودتان در صفحه ورود اطلاعات قرار دهید.

 • مهدی خیری
  21 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام وقت شما بخیر
  لطفا لینک دانلود مستقیم این برنامه را قرار دهید.

  • زهرا معینی
   22 سپتامبر 2022

   سلام
   چون این اپلیکیشن برای فعال سازی بعضی قسمت ها نیازمند پرداخت درون برنامه ای است به همین دلیل می بایست از کافه بازار دانلود نمایید.

 • محسن
  12 سپتامبر 2022 پاسخ دهید

  سلام من تمامی قسمت های مربوط به نرم افزار را طبق آموزش پر کردم و شماره مشتری هم ذخیره می شود اما پیامک مربوط به خوش آمد گویی و دیدار مجدد ارسال نمی شود مشکل از کدام قسمت هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام لطفا از طریق تیکت پشتیبانی با همکاران ما در ارتباط باشید تا اکانت شما بررسی شود، احتمالا پترن به درستی ساخته نشده است، در نسخه فعلی می بایست یک متغیر به نام %number% در متن پترن وجود داشته باشد. مطمئن شوید که این پترن شما این متغیر را دارد.

 • استفاده کننده از فراز اس ام اس
  3 جولای 2022 پاسخ دهید

  این برنامه با اپلیکیشن فراز اس ام اس در لینک زیر یکی هست؟
  https://farazsms.com/app

  • سیدمحمود غفاری
   31 جولای 2022

   سلام اپلیکیشن ارسال پیامک و اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل مشتریان 2 نرم افزار اندرویدی مجزا از هم هستند و البته هر دو اپلیکیشن رایگان هستند.
   اپلکیشن ارسال پیامک فراز اس ام اس برای ارسال پیامک و بررسی گزارشات ارسال و… است
   اپلیکیشن ثبت شماره موبایل مشتریان (رایگان) برای جمع آوری شماره موبایل مشتریان شما است و می تواند همان لحظه به محض وارد کردن شماره موبایل یک پیامک خوش آمدگویی برای مشتری ارسال می شود.
   البته اپلیکیشن ثبت شماره موبایل قابلیت‌های دیگری هم مانند ثبت تاریخ تولد، گزارشات مدیریتی و… وجود دارد.

 • احمد
  2 ژوئن 2022 پاسخ دهید

  من از پنل مسیج این شرکت استفاده میکنم الان هم از این برنامه استفاده کردم برای کسب و کار من که نیاز به شماره مشتری دارم عالی است.

  • سیدمحمود غفاری
   2 ژوئن 2022

   خوشحالیم که نرم افزار رایگان باشگاه مشتریان ما برای شما کاربردی بوده است.

 • ناهید همتی
  26 جولای 2021 پاسخ دهید

  با سلام و درود این اپلیکیشن چه تعداد شماره تلفن را میتواند ذخیره کند و اینکه آیا شماره های تکراری را تشخیص میدهد؟

  • سیدمحمود غفاری
   27 جولای 2021

   سلام
   محدودیتی در تعداد شماره‌های ذخیره شده وجود ندارد زیرا اپلکیشن شماره‌ها را در سامانه پیامکی از طریق اینترنت ذخیره می‌کند.
   شما با استفاده از این اپلیکیشن ذخیره شماره موبایل مشتری می‌توانید به شماره موبایل مشتریانتان دسترسی داشته باشید و مشتریانتان را از جشنواره های فروش، محصولات جدید، انتقال مکان و… مطلع نمایید.
   همچنین نیازی به پرداخت هزینه های اضافه برای خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل نمی باشد و شماره موبایل های تکراری نیز ذخیره نمی‌شود.

 • سینا
  26 نوامبر 2019 پاسخ دهید

  سلام می خواستم بدونم این نرم افزار رو چطور و از کجا باید دریافت کنم.
  با تشکر فراوان از خدمات مفیدتون

  • سیدمحمود غفاری
   28 ژوئن 2020

   در کافه بازار faraz sms را جستجو نموده و نرم افزار ذخیره شماره موبایل مشتریان را دانلود و نصب نمایید.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000