1. خرید پنل اس ام اس
 2. معرفی پنل اس ام اس
 3. ارسال پیامک نظیر به نظیر (متناظر)

ارسال پیامک نظیر به نظیر (متناظر)

یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس، ماژول ارسال پیامک نظیر به نظیر است در این مقاله در مورد ارسال پیامک نظیر به نظیر، شیوه ارسال پیامک نظیر به نظیر به صورت تصویری، کاربردهای ارسال پیامک نظیر به نظیر با شما صحبت می‌کنیم.

 

ارسال پیامک نظیر به نظیر چیست؟

اگر سامانه پیامک فراز را تهیه کرده‌ باشید، احتمالا شما هم ارسال پیامک کلمات کلیدی و ارسال پیامک نظیر به نظیر را دیده‌اید؛ کارایی این دو ماژول پیامکی بسیار به هم نزدیک است.

ارسال پیامک نظیر به نظیر زمانی استفاده می‌شود که شما قصد ارسال چندین متن پیامک کاملا متفاوت را به چندین شماره متفاوت دارید، یک راه برای انجام این کار، ارسال پیامک تکی از طریق سامانه پیامک است، که شما در هر مرتبه متن پیامک و گیرندگان را وارد نمایید، پیامک را ارسال کنید و مجددا به سراغ پیامک بعد بروید که کمی زمان‌بر و خسته کننده است، ارسال پیامک نظیر به نظیر به شما امکان می‌دهد تا در فایل اکسل متن پیامک و شماره موبایل گیرندگان پیامک را وارد نمایید و یک مرتبه به تمام این افراد پیامک ارسال نمایید.

 

شیوه ارسال پیامک متناظر

اموزش تصویری ارسال پیامک نظیر به نظیر

 

ارسال پیامک کلمات کلیدی چیست؟

ارسال پیامک نظیر به نظیر زمانی استفاده می‌شود که متن پیامک‌ها به کلی متفاوت است و قصد دارید یک‌باره تمامی این پیامک‌ها را به تمام مخاطبین ارسال نمایید.

اما گاهی اوقات فرمت کلی پیامک یکسان است و فقط متغییرهایی مانند نام افراد ، میزان بدهی ، تاریخ مراجعه و… متفاوت است در این حالت میتوانید از ارسال پیامک کلمات کلیدی استفاده کنید

ما قبلا یک مقاله مفصل در مورد ارسال پیامک کلمات کلیدی نوشته ایم و پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده از ماژول ارسال پیامک کلمات کلیدی را مطالعه نمایید.

 

در مورد ارسال پیامک نظیر به نظیر سوالی در ذهن شما باقی مانده است؟ لطفا سوال خودتان را با ما در میان بگذارید تا به سرعت به سوال شما پاسخ دهیم.

 

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • امیر شجاعی
  نوامبر 9, 2018 8:35 ب.ظ

  درارسال نظیر به به نظیر چه به صورت دستی و چه به صورت فایل اکسل ، در بخش محاسبه هزینه ، طول پیام و تعداد گیرندگان و هزینه کل را صفر نشان می دهد راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 10, 2018 5:50 ب.ظ

   سلام جناب شجاعی عزیز
   در ارسال پیامک نظیر به نظیر به دلیل اینکه متن پیامک برای هر گیرنده متفاوت می باشد پنل پیامک شما بعد از ارسال پیامک ها به گیرندگان هزینه کلی را در بخش گزارشات ارسال پیامک نمایش می دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست