پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » نحوه استفاده از منشی عضویت در پنل اس ام اس

نحوه استفاده از منشی عضویت در پنل اس ام اس

بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

یکی از قابلیت های سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس سیستم پیشرفته منشی عضویت است، منشی عضویت در پنل پیامک به شما کمک می کند تا به صورت اتوماتیک بتوانید شماره موبایل مشتریانتان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کرده تا بتوانید در آینده برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مشتریان خود استفاده نمایید.

کاربرد: احتمالا شما هم تبلیغ های تلوزیونی را دیده‌اید که از شما می‌خواهد عدد پایه تحصیلی را به شماره سامانه پیامکی آنها ارسال کنید، با این کار شماره موبایل شما در دفترچه تلفن سامانه پیامک آن شرکت که بر اساس پایه تحصیلی تفکیک می شود ذخیره شود و آن شرکت می تواند از این بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اس ام اس مارکتینگ استفاده کند.

آموزش ویدیویی استفاده از منشی عضویت در سامانه پیامک

 

آموزش تصویری فعال سازی منشی عضویت در پنل پیامک

پیش نیاز: برای استفاده از ماژول منشی عضویت می بایست حتما یک خط اختصاصی داشته باشید و در بخش دفترچه تلفن سامانه پیامک، یک دفترچه تلفن داشته باشید تا زمانی که ارسال کننده پیامک عدد کلمه کلیدی شما را ارسال می کند شماره موبایل مخاطب در دفترچه تلفن سامانه پیامک شما ذخیره شود. همچنین لازم به ذکر است که ماژل منشی عضویت سامانه پیامک فراز اس ام اس بسیار پیشرفته بوده و در کنار شماره فرستند می توانید نام مخاطب، تاریخ تولد و… را نیز به صورت اتوماتیک در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید.

ماژول منشی عضویت در همایش ها بسیار کاربردی است و یکی از کاربردهای پنل پیامک در همایش، جمع اوری بانک شماره موبایل حضار در سالن می باشد.

نحوه استفاده از منشی پیامکی در پنل اس ام اس

 

اموزش تصویری نحوه استفاده از منشی پیامکی در پنل اس ام اس
1.6/5 - (37 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • محمدعلی تمسکنی
  10 ژانویه 2023 پاسخ دهید

  سلام
  اگه بخاییم که فردی اسم و تاریخ تولد رو برامون بفرسته با چه فرمتی باید ارسال کنند که ثبت بشه

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام ابتدا خصوصیات بیشتر را تغریف کنید
   به طور مثال : ozviat احمد احمدی – علی – 1234567890 – اصفهان در این مثال ozviat کلمه کلیدی است و خط تیره (-) کاراکتر جداکننده می باشد.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000