خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » نحوه استفاده از منشی عضویت در پنل اس ام اس

نحوه استفاده از منشی عضویت در پنل اس ام اس

اصول بازاریابی پیامکی بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

یکی از قابلیت های سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس سیستم پیشرفته منشی عضویت است، منشی عضویت در پنل پیامک به شما کمک می کند تا به صورت اتوماتیک بتوانید شماره موبایل مشتریانتان را در دفترچه تلفن سامانه پیامک ذخیره کرده تا بتوانید در آینده برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی به مشتریان خود استفاده نمایید.

کاربرد: احتمالا شما هم تبلیغ های تلوزیونی را دیده‌اید که از شما می‌خواهد عدد پایه تحصیلی را به شماره سامانه پیامکی آنها ارسال کنید، با این کار شماره موبایل شما در دفترچه تلفن سامانه پیامک آن شرکت که بر اساس پایه تحصیلی تفکیک می شود ذخیره شود و آن شرکت می تواند از این بانک شماره موبایل برای ارسال پیامک تبلیغاتی و اس ام اس مارکتینگ استفاده کند.

آموزش ویدیویی استفاده از منشی عضویت در سامانه پیامک

 

آموزش تصویری فعال سازی منشی عضویت در پنل پیامک

پیش نیاز: برای استفاده از ماژول منشی عضویت می بایست حتما یک خط اختصاصی داشته باشید و در بخش دفترچه تلفن سامانه پیامک، یک دفترچه تلفن داشته باشید تا زمانی که ارسال کننده پیامک عدد کلمه کلیدی شما را ارسال می کند شماره موبایل مخاطب در دفترچه تلفن سامانه پیامک شما ذخیره شود. همچنین لازم به ذکر است که ماژل منشی عضویت سامانه پیامک فراز اس ام اس بسیار پیشرفته بوده و در کنار شماره فرستند می توانید نام مخاطب، تاریخ تولد و… را نیز به صورت اتوماتیک در دفترچه تلفن سامانه پیامکی ذخیره کنید.

ماژول منشی عضویت در همایش ها بسیار کاربردی است و یکی از کاربردهای پنل پیامک در همایش، جمع اوری بانک شماره موبایل حضار در سالن می باشد.

نحوه استفاده از منشی پیامکی در پنل اس ام اس

 

اموزش تصویری نحوه استفاده از منشی پیامکی در پنل اس ام اس

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036