پنل اس ام اس » افزایش فروش و جذب مشتری » چگونه سمینار پرمخاطبی داشته باشیم؟

چگونه سمینار پرمخاطبی داشته باشیم؟

افزایش فروش و جذب مشتری ۵ تیر ۱۴۰۳

برگزار کردن سمینار امروزه یک امر عادی جهت تبلیغات و بازاریابی شناخته می شود. در گذشته تعداد سمینارهایی که برگزار میشد نسبت به الان خیلی کمتر بود. اما امروزه برای هر کسب و کاری این امکان وجود دارد که سمینار، رویداد و یا ورکشاب برگزار کرد. هرچند که ممکن است در ظاهر سمینار با هدف های مختلفی صورت بگیرد اما همه برگزار کنندگان سمینارها به دنبال فروش بیشتر و جذب مشتری هستند. اما اینکه از چه روش های بازاریابی و تبلیغاتی برای سمینار استفاده شود تا افراد بیشتری جذب سمینار شوند بسیار مهم است. ما در این مقاله به بررسی روش های موثر در بازاریابی برای حضور افراد در سمینار می پردازیم. از آنجایی که امروزه استفاده از تلفن همراه فراگیر است، بهترین روش تبلیغات استفاده از تبلیغات پیامکی است. اما اینکه چگونه از تبلیغات پیامک برای جذب افراد به سمینار استفاده کنید بسیار مهم است.

در ادامه به بررسی روش های مختلف تبلیغات برای برگزاری سمینار خواهیم پرداخت.

روش های مختلف تبلیغات پیامکی برای جذب مخاطب در سمینار

خوبی تبلیغات پیامکی این است که شما از روش های مختلفی می توانید استفاده کنید و با صرف هزینه کمتر فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید.

اگر مخاطبین سمینار و ورکشاپ شما افراد با جنسیت و بازه سنی مشخصی هستند می توانید از ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت استفاده نمایید و ارسال پیامک تبلیغاتی را فقط به بازار هدف خود ارسال کنید. معمولا سمینارها با توجه به موضوع سمینار مخاطبین خاص خود را دارند پس بهتر است به جای تبلیغات به همه مردم که ممکن است هیچ علاقه ای به موضوع سمینار شما نداشته باشند، فقط به بازار هدف خود پیامک ارسال کنید.

اگر ورکشاپ شما در زمینه خدمات آرایشی است و مخاطبین شما فقط بانوان هستند پیشنهاد ما این است که جهت ارسال پیامک حتما از ارسال به تفکیک سن و جنسیت استفاده کنید. (در صورتی که در زمینه خدمات آرایشی فعالیت دارید پیشنهاد می کنم حتما مقاله روش های بازاریابی برای آرایشگاه را مطالعه نمایید.)

اگر همایش شما در زمینه مهندسی است می توانید با استفاده از بانک مشاغل سامانه پیامکی فقط به نظام مهندسی های استان مورد نظر پیامک ارسال کنید. بانک جامع مشاغل سامانه پیامکی فراز اس ام اس این امکان را به شما می دهد که به مشاغل و اصناف مختلف مانند پزشکان، وکلا، دبیران و … پیامک ارسال کنید.

در صورتی که قصد ارسال پیامک به مناطق مشخصی از یک شهر را دارید می توانید از ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و یا ارسال پیامک از روی نقشه استفاده نمایید.

تا اینجا با روش های مختلف ارسال پیامک تبلیغاتی ویژه سمینار آشنا شدیم، اما همانطور که می دانید کاربرد سامانه پیامک فقط برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی نیست و ارسال اس ام اس تبلیغاتی فقط یکی از کاربردهای پنل اس ام اس می باشد در ادامه دیگر مزایای استفاده از سامانه پیامک در تبلیغات سمینار را توضیح خواهیم داد.

ارسال پیامک با خط اختصاصی

معمولا برای ارسال پیامک ویژه همایش و سمینار  از خط اختصاصی پیامکی استفاده می کنند زیرا خط اختصاصی قابلیت دریافت دارد و می توانید ارتباط دو طرفه با کاربر ایجاد کنید.

برای مثال از مخاطبین میخواهید در صورتی که تمایل به شرکت در همایش شما دارند عدد 1 را به شماره اختصاصی شما ارسال کنند. با ارسال کلمه کلیدی مشخص شده از سمت مخاطب متن پیامک مخاطب به همراه شماره آن در پیامک های دریافتی پنل اس ام اس شما ذخیره می شود.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

شروع دوره فن بیان و اصول سخنوری در تبریز
دوشنبه 27 خرداد ماه ساعت 5 تا 7
ظرفیت محدود
جهت رزرو نام و شماره تماس خود را ارسال فرمایید

[/su_note]

 در پنل اس ام اس فراز اس ام اس این قابلیت وجود دارد که به صورت خودکار در پاسخ به پیامک های دریافتی پیامک با متن دلخواه شما ارسال شود. از آنجایی که پیامک پاسخ اطلاع رسانی می باشد و مخاطب از دریافت این پیام ناراضی نخواهد بود می توان با خط خدماتی فراز اس ام اس پیامک را ارسال کرد تا همه افراد پیام شما را دریافت کنند. توجه داشته باشید که خط خدماتی عمومی فراز اس ام اس رایگان بوده و برای دریافت آن نیاز به ارائه سفته نیست، فقط تنها شرط آن این است که پیامک های اطلاع رسانی با آن ارسال شود.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

باتشکر از رزرو شما درسمیناررایگان
تندخوانی تقویت حافظه
باسه نفرمهمان می توانید تشریف بیارین
تاریخ6آذر
تکرار7و8
ساعت 16الی 18 تکرار 18 الی 20
همکارانمون باشما تماس می‌گیرند

[/su_note]

 

انتخاب شماره خط اختصاصی می تواند به صورت غیردرخواستی و از سمت اپراتور باشد و یا درخواستی و از سمت شما شماره انتخاب شود. در پنل اس ام اس فراز اس ام اس خط اختصاصی رایگان جهت دریافت پیامک به کاربران اختصاصی داده می شود.

دریافت بانک شماره مخاطبین سمینار

بعد از اینکه افراد به شماره اختصاصی شما پیام دادند، در واقع حتی اگر در سمینار شما شرکت نکنند شما بانک شماره موبایل هدفمندی از مخاطبین خود جمع آوری کرده اید که در سمینارها و تبلیغات پیامکی بعدی می توانید از این بانک شماره موبایل غنی استفاده نمایید.

در سامانه پیامک فراز اس ام اس این امکان وجود دارد که شماره ها را در دفترچه تلفن پیشرفته سامانه پیامکی خود ذخیره نمایید.

ارسال پیامک صوتی

روش تبلیغاتی نوینی که در برگزار کنندگان سمینارها در بازاریابی از آن ستفاده می کنند ارسال پیامک صوتی می باشد. به این صورت که صدای ضبط شده را در سامانه پیامک فراز اس ام اس اپلود می کنند و با تلفن مخاطبین تماس گرفته می شود و صدای شما پخش می شود. از آنجایی که این روش هنوز فراگیر نشده است پس جذابیت خود را دارد. مزیت دیگر روش ارسال پیامک صوتی این است که در این روش همه افراد حتی کسانی که پیامک های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند پیامک صوتی شما را دریافت می کنند.

در ادامه چند نمونه متن پیامک تبلیغاتی ویژه سمینار و همایش را برای مثال آورده ایم.

[su_note note_color=”#ecffe1″]

همایش بزرگ دیجیتال مارکتینگ MBA در شیراز (رایگان)
دکتر عرفانیان محقق مایکروسافت
دکتر ادیب
رزرو ارسال 6 به 10007692 ظرفیت محدود

[/su_note]

[su_note note_color=”#ecffe1″]

فرصتی استثنایی
ورکشاپ تخصصی آموزش صفر تا صد میکروبلیدینگ فیبروز
پشتیبانی نامحدود هنرجو
کیت وسایل رایگان
به جای دو میلیون فقط هفتصد هزار تومان پرداخت کنید.

[/su_note]

[su_note note_color=”#ecffe1″]

آخرین روز
سمینار رایگان
تقویت حافظه
امروز۱۶الی ۱۸
تکرار۱۸/۳۰الی۲۰/۳۰

[/su_note]

[su_note note_color=”#ecffe1″]

سمینار آشنایی با فرصتهای تجاری کشورهای اتحادیه اوراسیا
۱۵دی از ساعت ۱۶
اتاق بازرگانی آبادان
۰۶۱۵۳۲۲۹۰۴۰ داخلی۷
abadanccim.ir/تقویم-آموزشی/

[/su_note]

[su_note note_color=”#ecffe1″]

یاداوری
امروز سمینار فن بیان
ملاصدرا کوچه 5 ساختمان سورنا
16 الی 18
به دلیل استقبال اولویت با کسانیست که 15دقیقه زود تر در محل حضور یابند

[/su_note]

 

5/5 - (1 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

راهنمای
سامانه پیامک فراز اس‌ام‌اس با قابلبت ارسال پیامک از طریق اینترنت به شما امکان جذب، نگهداری و تعامل با مشتری را می‌دهد.
ثبت نام و ارسال پیامک
30 روز گارانتی بازگشت وجه (بدون ریسک)
close-link
مورخ 1403/3/1 تعرفه‌ پیامک از سمت اپراتور افزایش یافته و در سایت آپدیت شده است، در سایر سایت‌ها ممکن است به دلیل ترافیک کم، تعرفه آپدیت نباشد.تضمین کمترین تعرفه پیامک در ایران