1. خرید پنل اس ام اس
 2. مقالات فراز اس‌ام‌اس
 3. منشی پیامکی: پاسخگوی خودکار به پیامک

منشی پیامکی: پاسخگوی خودکار به پیامک

یکی از دغدغه های صاحبان کسب و کارها زمانی که به تبلیغات می پردازند این است که تعداد افرادی که با آن ها در بازه زمانی تبلیغات تماس می گیرند زیاد باشند و به همین دلیل برخی از تماس ها را به دلیل مشغول بودن خط و یا تماس در ساعات غیراداری از دست بدهند. مطمعنا وقتی هزینه زیادی صرف تبلیغات می کنیم به هیچ وجه دوست نداریم حتی یک مشتری را از دست بدهیم. بعضی از مدیران برای برطرف کردن این مشکل چند خط تلفن خریداری می کنند و یا در بازه زمانی تبلیغاتی با در نظر گرفتن ساعات اضافه کاری سعی می کنند که به تمامی تلفن ها پاسخ دهند. اما این راهکارها علاوه بر ایجاد هزینه اضافی باز هم نمی تواند مشکل را به طور 100 درصد حل کند. ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم.

امروزه همه افراد با پیامک و ارسال و دریافت پیامک آشنا هستند و از آنجایی که نسبت به تماس تلفنی هزینه کمتری دارد ترجیح می دهند تا جایی که می شود از پیامک استفاده کنند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از منشی پیامکی در تبلیغات است. با ما همراه باشید تا قابلیت ها و امکانات ماژول منشی پیامک و پاسخگوی خودکار را با هم مرور کنیم.

منشی پیامکی چیست و چگونه کار می کند؟

همانطور که از نام آن مشخص است ماژول منشی پیامکی همانند یک منشی عمل می کند و پاسخ مشتریان شما را با پیامک در کمترین زمان ممکن  می دهد.

منشی پیامکی یکی از قابلیت های پنل اس ام اس است. یک پنل اس ام اس حرفه ای علاوه بر امکان ارسال و دریافت پیامک قابلیت هایی مانند منشی پیامکی، پاسخگوی خودکار، کارت ویزیت الکترونیکی و … را نیز در اختیار شما قرار می دهد. توجه داشته باشید که در پنل اس ام اس فراز اس ام اس تمامی امکانات مانند منشی پیامکی رایگان و دائمی می باشد و نباید هزینه ای بابت فعالسازی این ماژول ها پرداخت نمایید. برای استفاده از امکان منشی پیامک بعد از خرید پنل اس ام اس، باید یک خط اختصاصی پیامکی دریافت کنید. سامانه پیامک فراز اس ام اس خط اختصاصی رایگان در اختیار شما قرار می دهد. منشی پیامکی به این صورت عمل می کند که با دریافت کلید واژه های مشخص، متنی که شما از قبل تعیین کرده اید به صورت خودکار ارسال می شود.

برای مثال در تبلیغات خود می توانید عنوان کنید که برای دریافت اطلاعات شرکت عدد 1 را ارسال کنید. همچنین می توانید تنطیمات ماژول پیامکی را به گونه ای تنظیم کنید که با ارسال کلید واژه مشخص پاسخ “به زودی همکاران ما با شما تماس می گیرند ” ارسال شود.

خیلی از برنامه نویسان و صاحبان اپلیکیشن برای اینکه بتوانند لینک دانلود افزونه را به مخاطبین ارسال کنند به دنبال این موضوع هستند که مخاطب عددی مثلا 1 را به سامانه ارسال کند و سامانه به صورت خودکار لینک دانلود اپلیکیشن را برایشان ارسال کند و به این صورت تبلیغات اپلیکیشن را انجام دهند و یا بسیاری از کسب و کارها و سازمان ها برای صرفه جویی در وقت و هزینه ها از این قابلیت استفاده می کنند. در ادامه مثال هایی از استفاده از منشی پیامکی و پاسخگوی خودکار پیامک آورده شده است.

بیمه گذار محترم برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره بیمه نامه خود عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.

برای اطلاع از مدارک مورد نیاز جهت مصاحبه و استخدام عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.

برای اطلاع از ساعات کاری آموزشگاه عدد 1 را به شماره 3000215510 پیامک کنید.

 

علاوه بر اینکه در این روش به سرعت به درخواست مشتری پاسخ داده می شود و وقت و هزینه کمتری نسبت به تماس تلفنی خواهد داشت، به راحتی بانک شماره افرادی که به کسب و کار شما علاقه دارند و درخواست خود را برای شما پیامک کرده اند جمع آوری می کنید.

با استفاده از این روش دیگر نگران از دست دادن تماس ها و یا برخورد غیر حرفه ای کارمندان نخواهید بود و در سریع ترین زمان ممکن به درخواست مشتری پاسخ داده می شود و چون شماره مشتریان نیز جمع آوری می شود می توانید با آن ها تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را در اختیار آن ها قرار دهید و یا از این بانک شماره ها در تبلیغات بعدی استفاده نمایید.

شیوه درست قراردادن لینک در متن پیامک-min

نکته : برای اینکه لینک سایت یا شبکه های اجتماعی شما در متن پیامک به صورت لینکدار باشد، مقاله نحوه قراردادن لینک در متن پیامک را مطالعه نمایید.

نحوه فعالسازی منشی پیامکی

منشی پیامکی، پاسخگوی خودکار و کارت ویزیت دیجیتالی تمامی ماژول های تقریبا یکسانی هستند که اساس کار همه آن ها یکسان است و در بعضی  از امکانات جزئی تفاوت هایی دارند. سامانه پیامکی فراز اس ام اس تمامی این ماژول ها را در اختیار شما قرار می دهد.

برای فعالسازی قابلیت منشی پیامک در پنل اس ام اس فراز اس ام اس ایتدا در قسمت امکانات پیشرفته > پاسخگوی خودکار > بر روی دکمه جدید کلیک کنید.

 • شماره اختصاصی دریافت کننده پیام را از بخش “دریافت از” تعیین کنید.
 • شماره ارسال کننده پاسخ را از بخش “پاسخ از” تعیین کنید.
 • در نهایت متن پیام و تاریخ انقضای منشی را تعیین می کنید.

تاریخ انقضای منشی پیامکی زمانی کاربرد دارد که برای مثال بخواهید در بازه زمانی مشخصی برای محصولات خود تخفیف در نظر بگیرد و افرادی که در این بازه زمانی مشخص کلیدواژه “هدیه ” را ارسال کنند کد تخفیف برای آن ها ارسال شود و بعد از بازه زمانی مشخص شده امکان ارسال کد تخفیف وجود نداشته باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که فایل اکسلی از کلید واژه های دریافتی و پاسخ آن ها تهیه کنید و در سامانه اپلود نمایید.

در صورتی که هنوز سوالی در ذهن شما باقیمانده است می توانید با شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

 

13 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • آیا این امکان وجود داره که افراد برای ما نام و نام خانوادگی خودشون را ارسال کنند و پاسخ دریافت کنند؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   سپتامبر 12, 2019 7:59 ق.ظ

   سلام بله
   بعد از عضویت در سامانه پیامک فراز اس ام اس در بخش دریافت پیامک > پاسخگوی خودکار به پیامک می توانید این ماژول را فعال نموده تا بعد از اینکه مخاطب نام را به شماره اختصاصی سامانه پیامکی شما ارسال کرد پاسخ به صورت خودکار برایش ارسال شود.

 • سلام خسته نباشید، مثل تلگرام یا اپلیکیشن های دیگ که شماره وارد می کنی و کد یکبار مصرف میدن،نمیتونین سامانه ای به این شکل معرفی کنید؟

  پاسخ
 • مینا سرگلزایی
  دسامبر 2, 2018 8:51 ق.ظ

  امکان ثبت سامانه پیامکی جهت عضویت کاربران وجود دارد؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   دسامبر 6, 2018 2:05 ب.ظ

   سلام بله با ماژول منشی عضویت میتوانید افرادی که عدد یا کلمه کلیدی خاصی را به شماره سامانه پیامکی شما ارسال می کنند به صورت خودکار، شماره موبایل انها در دفترچه تلفن سامانه پیامک شما ذخیره شود.

 • امیر شجاعی
  نوامبر 9, 2018 9:00 ب.ظ

  در امکانات پیشرفته و پاسخگوی خودکار و درفیلد دریافت هیچ شماره ای ندارم چگونه می توانم این شماره ها را بدست آورم؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   نوامبر 10, 2018 5:43 ب.ظ

   سلام جناب شجاعی
   لطفا از طریق بخش عملیات حساب > خرید شماره > 50001 نسبت به ثبت شماره رایگان اقدام نمایید در این بخش می بایست حتما شماره اختصاصی سامانه پیامکی خودتان را وارد نمایید

 • سهیل امین رعایا
  آگوست 13, 2018 5:10 ب.ظ

  با سلام
  با کلید واژه “30” یک پاسخگوی خودکار فعال کردیم
  با ارسال خط اختصاصی
  با دریافت خط اختصاصی
  با یک خط ایرانسل ارسال کردیم که این خط بلک لیستش غیر فعال بود اصلا پاسخی دریافت نشد از سامانه
  وبا یک خط دایم همراه ارسال انجام دادیم با تاخیر یک دقیقه دریافت شد پاسخ

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   آگوست 17, 2018 3:46 ب.ظ

   سلام برای اینکه پیامک شما به افرادی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را غیر فعال کرده اند نیز ارسال شود لطفا ارسال از : 100020400 باشد و دریافت از خط اختصاصی خودتان
   در این حالت متن پیامک خودکار شما برای تمامی افراد ارسال می گردد.

 • ابراهیم فتحی
  آگوست 12, 2018 5:35 ب.ظ

  هر زمان به پاسخگوی خودکار یا منشی عضویت پیام ارسال می شود یا پاسخ ارسال نمی شود یا باتاخیر فرستاده می شود.

  پاسخ
 • با سلام وقتتون بخیر
  بنده وب سرویسی مبنی بر این نوشتم که در صورت دریافت عدد 1 از سوی افراد لینک اپلیکیشن مورد نظر رو براشون بفرستم اما متاسفانه با عدم تایید و ارسال پیامک توسط کارشناسان مواجه میشم
  راه حل این مشکل چیست؟

  پاسخ
  • سیدمحمود غفاری
   جولای 24, 2018 7:04 ب.ظ

   سلام لطفا از طریق امکانات پیشرفته پاسخگوی خودکار برای این مورد اقدام نمایید
   در صورت هر گونه سوال لطفا با پشتیبانی در ارتباط باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست