خرید پنل اس ام اس » اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) » بهترین روش تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی

بهترین روش تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی

پنل اس ام اس برای فروشگاه لوازم ارایشی
اس ام اس مارکتینگ (SMS Markting) 2 نظر

ایران رتبه دوم مصرف لوازم آرایشی در خاورمیانه را دارد!!! این جمله یعنی بازار هدف و مخاطبین صنف فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار وسیع است، پس با اطلاع و علم کامل از روش‌های تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی می‌توان سود قابل توجهی از این شغل بدست آورد. اگر شما هم در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت دارید و می‌خواهید فروش خود را چند برابر کنید با ما همراه باشید تا با دانستن روش‌های تبلیغات موثر برای فروشگاه‌های لوازم بهداشتی و آرایشی با هزینه تبلیغات کمتر سود بیشتری کسب کنید.

جذب مشتری لوازم آرایشی با ارسال متن تبلیغاتی محصولات پوست و مو

ارسال پیامک بهترین روش جذب مشتری لوازم آرایشی است. استفاده از متن برای تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی و ارسال آن‌ها به هزاران مخاطب به شما این امکان را می دهد تا مشتریان بیشتری جذب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، خرید یک  پنل اس ام اس قدرتمند است که به شما امکان ارسال تبلیغات لوازم آرایشی جذاب را بدهد. اگر به تازگی کسب و کار فروش لوازم آرایشی را شروع کرده اید یا به دنبال گسترش بازار خود هستید، پنل پیامکی می تواند یک ابزار فوق العاده تبلیغاتی برای شما باشد. در ادامه بیشتر با پیامک برای جذب مشتری لوازم آرایشی آشنا می شویم و به چند مورد متن در مورد لوازم آرایشی اشاره خواهیم کرد.

به احتمال 95 % با تبلیغات پیامکی دیده می‌شوید!

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی، از دید مدیران بازاریابی تبلیغات پیامکی هدفمند است.

سوال: حتما با خود فکر می‌کنید که مگر می‌شود با پیامک برای فروشگاه لوازم بهداشتی آرایشی تبلیغ کرد، آن هم الان که خیلی از افراد پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند؟

پاسخ : بله، نه تنها تبلیغات با پیامک امکان پذیر است بلکه اگر به صورت صحیح انجام شود اس ام اس مارکتینگ جز بهترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی برای صنف لوازم آرایشی و بهداشتی به حساب می‌آید. در ادامه روش صحیح اس ام اس مارکتینگ برای حوزه آرایشی و بهداشتی را توضیح می‌دهیم و به شما آموزش می‌دهیم که چگونه حتی به افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند پیامک ارسال کنید. اگر در کنار حوزه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در زمینه خدمات آرایشی و پیرایشی نیز فعالیت دارید پیشنهاد می‌کنم مقاله روش‌های تبلیغاتی برای آرایشگاه‌ها را مطالعه کنید.

روش‌های تبلیغات پیامکی برای لوازم آرایشی و بهداشتی

روش‌های مختلفی برای تبلیغات پیامکی وجود دارد که می‌توانید با تهیه یک پنل اس ام اس از این روش‌ها به راحتی استفاده کنید. پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس با ارائه انواع روش‌های تبلیغات پیامکی و قابلیت ارسال پیامک به خطوط بلک لیست به شما کمک می‌کند که بیشترین بازخورد را از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه دریافت کنید.

با تهیه یک پنل اس ام اس می‌توانید از روش‌های مختلف ارسال پیامک انبوه که در ادامه عنوان می‌شود استفاده کنید:

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای تبلیغات لوازم آرایشی

اگر بازار هدف شما فقط خانم ها و یا آقایان هستند می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت استفاده کنید. از آنجایی که لوازم آرایشی بیشتر مناسب خانم‌ها است، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های پنل اس ام اس، تنها برای مشتریان خانم خود پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به تفکیک بانک مشاغل و اصناف

اگر مخاطب فروش عمده بعضی از محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی شما آرایشگاه‌ها و یا سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی در سراسر کشور هستند، می‌توانید با استفاده از ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف به اصناف مورد نظر پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به تفکیک منطقه

از آنجایی که معمولا افراد ساکن در نزدیکی فروشگاه شما مخاطبین فروشگاه لوازم آرایشی شما هستند، می‌توانید از روش‌های ارسال پیامک به تفکیک محله، ارسال پیامک به تفکیک کدپستی، ارسال پیامک از روی نقشه و یا حتی ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و جنسیت با هم استفاده کنید.

ارسال پیامک صوتی، ایده تبلیغ لوازم آرایشی

یکی دیگر از روش‌های تبیلغات پیامکی استفاده از ارسال پیامک صوتی است که با گوشی مخاطبین تماس گرفته می‌شود و صدای ضبط شده شما پخش می‌شود.

روش‌ها مختلف تبلیغات پیامکی که در حوزه فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند کاربردی باشد را عنوان کردیم اما کاربرد پنل اس ام اس تنها به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه خلاصه نمی‌شود. در زمینه مشتری مداری و ارتباط با مشتری نیز از سامانه پیامک می توانید استفاده کنید که در ادامه توضیح می‌دهیم.

جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان

مطمعنا افرادی که یکبار به فروشگاه شما مراجعه و خرید کرده‌اند، امکان اینکه مجدد از شما خرید کنند بسیار بالاتر از افرادی است که تاکنون شما را نمی‌شناسند. پس اگر قصد ارسال پیامک هدفمند دارید بانک شماره موبایل مشتریان خود را جمع آوری کنید.

جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان می‌تواند به روش‌های مختلفی مانند استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل و یا استفاده از قابلیت عضویت در باشگاه مشتریان سامانه پیامکی انجام شود. در واقع شما با استفاده از یک خط اختصاصی پیامکی می‌توانید از مشتریان خود بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی مشخصی به خط اختصاصی شما از تخفیف‌ها و آفرهای فروشگاه شما باخبر شوند و به این صورت بانک شماره موبایل مشتریان خود را در دفترچه تلفن سامانه پیامک خود جمع آوری می‌کنید. پیش نیاز استفاده از قابلیت باشگاه مشتریان تهیه یک پنل اس ام اس می‌باشد. اگر می‌خواهید درباره پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه کنید.

متن پیامک تبلیغاتی

متن پیامک تبلیغاتی خود را جذاب بنویسید

سوال: اصلا چه کسی متن پیامک تبلیغاتی را می‌خواند؟ هیچکس!

پاسخ: اگر فکر می‌کنید کسی پیامک تبلیغاتی را نمی‌خواند کاملا در اشتباه هستید! آمار نشان می دهد که 95 درصد پیامک‌های تبلیغاتی دیده می‌شوند. خوانده شدن و یا نشدن پیامک تبلیغاتی رابطه مستقیمی با متن اس ام اس تبلیغاتی شما دارد. اگر متن پیامک را جذاب بنویسید نه تنها خوانده می‌شود بلکه مخاطب پیامک را به دیگر دوستان و آشنایان خود نیز ارسال می کند و کاملا رایگان برای شما تبلیغات می‌کند.

مردم به طور طبیعی به پیشنهادهایی که به آنها علاقمند هستند جذب می‌شود. به عنوان مثال اگر کسب و کار لوازم آرایشی خود را دارید، باید بتوانید پیشنهاد خاصی را در قالب متن پیامک قرار دهید و برای مخاطبین ارسال کنید تا در صورت راغب بودن مشتری و در صورت نیاز بتوانید بلافاصله با پیشنهاد تخفیف به آن ها انگیزه خرید بدهید.

ما در مقاله ای جداگانه نحوه نگارش متن پیامک تبلیغاتی را به طور مفصل توضیح داده‌ایم. پیشنهاد می‌کند این مقاله را  مطالعه کنید تا بتوانید به راحتی و با استفاده از چند تکنیک ساده تبلیغاتی هدفمند متن‌های تبلیغاتی جذابی بنویسید.

ارسال پیامک فقط یکی از قابلیت های پنل اس ام اس می‌باشد. شما با تهیه یک پنل اس ام اس می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند نظرسنجی، قرعه کشی و مسابقه، ارسال پیامک تبریک تولد و … بهره‌مند شوید.

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

درادامه نمونه متن های تبلیغاتی برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی آورده شده است:

منحصر به فرد باش! زیبا باش! سالم باش!

با معتبرترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی هفت قلم

…………………………………………………………

 می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی

با فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی آنسه

********021

…………………………………………………………

به صورتتان روح ببخشید.

با معتبرترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

فروشگاه لوزام آرایشی و بهداشتی گیسو

…………………………………………………………

هر روز تازه تر می شویید

با لوازم آرایشی و بهداشتی اسکار

********021

سایر روش های تبلیغات و بازاریابی برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی

در کنار تبلیغات پیامکی روش‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید برای بازاریابی و فروش بیشتر از این روش‌ها استفاده کنید.

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • فروش به فروشگاه‌های متوسطه و خرده فروش
 • تماس با توزیع کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی
 • فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی با وب سایت
 • جذب ویزیتور برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • شرکت در نمایشگاه‌ها

اگر هنوز هم سوالی درباره بازاریابی و تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی خود دارید می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید پنل پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می‌توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • علیرضا
  16 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام برای معرفی کسب و کارم میخوام تبلیغات پیامکی انجام بدم

  ایا پیام هاتون به شماره های مسدود شده هم ارسال میشن؟

  • سیدمحمود غفاری
   19 دسامبر 2020

   سلام علیرضا عزیز
   یک راهکار ارسال پیام صوتی است و راهکار دیگر ارسال پیامک انبوه با شماره سیمکارت می باشد.
   لطفا در خصوص این مورد با شرکت تماس بگیرید تا همکاران من بتوانند به شما بر اساس نیازتان راهنمای کاملتری داشته باشند.
   موفق باشید…

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036