پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » بهترین روش تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی

بهترین روش تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی

پنل اس ام اس برای فروشگاه لوازم ارایشی
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

ایران رتبه دوم مصرف لوازم آرایشی در خاورمیانه را دارد!!! این جمله یعنی بازار هدف و مخاطبین صنف فروش لوازم آرایشی و بهداشتی بسیار وسیع است، پس با اطلاع و علم کامل از روش‌های تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی می‌توان سود قابل توجهی از این شغل بدست آورد. اگر شما هم در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت دارید و می‌خواهید فروش خود را چند برابر کنید با ما همراه باشید تا با دانستن روش‌های تبلیغات مؤثر برای فروشگاه‌های لوازم بهداشتی و آرایشی با هزینه تبلیغات کمتر سود بیشتری کسب کنید. همچنین در این مقاله با چند نمونه متن برای تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی و جذب مشتری لوازم آرایشی نیز آشنا می‌شویم. با استفاده از متن تبلیغ لوازم آرایشی می‌توانید در اینستاگرام یا از طریق پیامک تبلیغات موثری داشته باشید.

اولین ایده تبلیغ لوازم آرایشی، ارسال متن تبلیغ محصولات پوست و مو

ارسال پیامک بهترین روش جذب مشتری لوازم آرایشی است. استفاده از متن برای تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی و ارسال آن‌ها به هزاران مخاطب به شما این امکان را می‌دهد تا مشتریان بیشتری جذب کنید. تنها کاری که باید انجام دهید، خرید یک  پنل اس ام اس قدرتمند است که به شما امکان ارسال متن تبلیغ لوازم آرایشی جذاب را بدهد.

اگر به تازگی کسب و کار فروش لوازم آرایشی را شروع کرده‌اید یا به دنبال گسترش بازار خود هستید، پنل پیامکی می‌تواند یک ابزار فوق العاده تبلیغاتی برای شما باشد. در ادامه بیشتر با پیامک برای جذب مشتری لوازم آرایشی آشنا می‌شویم و به چند مورد متن تبلیغ محصولات پوست و مو و متن جذب مشتری لوازم آرایشی اشاره خواهیم کرد.

اس ام اس مارکتینگ یا ارسال پیامک تبلیغاتی، سریع‌ترین روش جذب مشتری لوازم آرایشی

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی، از دید مدیران بازاریابی، تبلیغات پیامکی هدفمند است.

سؤال: حتماً با خود فکر می‌کنید که مگر می‌شود با پیامک و ارسال متن تبلیغ لوازم آرایشی برای فروشگاه لوازم بهداشتی آرایشی تبلیغ کرد، آن هم الان که خیلی از افراد پیامک‌های تبلیغاتی را مسدود کرده‌اند؟

پاسخ : بله، نه تنها تبلیغات با پیامک امکان پذیر است بلکه اگر به صورت صحیح انجام شود اس ام اس مارکتینگ جز بهترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی برای صنف لوازم آرایشی و بهداشتی به حساب می‌آید.

ارسال پیامک انبوه،‌ جدیدتری ایده برای تبلیغ لوازم آرایشی

بدون شک تبلیغات پیامکی بهترین روش جذب مشتری لوازم آرایشی هستند. روش‌های مختلفی برای تبلیغات پیامکی وجود دارد که می‌توانید با تهیه یک پنل اس ام اس از این روش‌ها به راحتی استفاده کنید. پنل اس ام اس فراز اس‌ام‌اس با ارائه انواع روش‌های تبلیغات پیامکی و قابلیت ارسال پیامک به خطوط بلک لیست به شما کمک می‌کند که بیشترین بازخورد را از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه دریافت کنید.

با تهیه یک پنل اس ام اس می‌توانید از روش‌های مختلف ارسال پیامک انبوه که در ادامه عنوان می‌شود استفاده کنید:

ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت برای تبلیغات لوازم آرایشی، مستقیم به هدف بزنید

اگر بازار هدف شما فقط خانم‌ها و یا آقایان هستند می‌توانید از قابلیت ارسال پیامک به تفکیک سن و جنسیت استفاده کنید. از آنجایی که لوازم آرایشی بیشتر مناسب خانم‌ها است، شما می‌توانید با استفاده از قابلیت‌های پنل اس ام اس، تنها برای مشتریان خانم خود پیامک ارسال کنید. به این ترتیب شانس خود را برای جذب مشتری لوازم آرایشی به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهید.

ارسال متن تبلیغ لوازم آرایشی به تفکیک بانک مشاغل و اصناف

اگر مخاطب فروش عمده بعضی از محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی شما آرایشگاه‌ها و یا سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی بهداشتی در سراسر کشور هستند، می‌توانید با استفاده از ارسال پیامک به بانک مشاغل و اصناف به اصناف مورد نظر پیامک ارسال کنید. این روش نیز برای جذب مشتری لوازم آرایشی عمده کاربرد فراوانی دارد.

ارسال پیامک به تفکیک منطقه، مطمئن‌ترین ایده تبلیغ لوازم آرایشی

از آنجایی که معمولاً افراد ساکن در نزدیکی فروشگاه شما مخاطبین فروشگاه لوازم آرایشی شما هستند، می‌توانید از روش‌های ارسال پیامک به تفکیک محله، ارسال پیامک به تفکیک کدپستی، ارسال پیامک از روی نقشه و یا حتی ارسال پیامک به تفکیک کدپستی و جنسیت با هم استفاده کنید. اگر در کنار حوزه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی در زمینه خدمات آرایشی و پیرایشی نیز فعالیت دارید پیشنهاد می‌کنم مقاله روش‌های تبلیغاتی برای آرایشگاه‌ها را مطالعه کنید.

ارسال پیامک صوتی، تبلیغات لوازم آرایشی را مدرن انجام دهید

یکی دیگر از روش‌های تبیلغات پیامکی و جذب مشتری لوازم آرایشی استفاده از ارسال پیامک صوتی است که با گوشی مخاطبین تماس گرفته می‌شود و صدای ضبط شده شما پخش می‌شود.

روش‌های مختلف تبلیغات پیامکی که در حوزه فروشگاه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی می‌تواند کاربردی باشد را عنوان کردیم اما کاربرد پنل اس ام اس تنها به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه خلاصه نمی‌شود. در زمینه مشتری مداری و ارتباط با مشتری نیز از سامانه پیامک می‌توانید استفاده کنید که در ادامه توضیح می‌دهیم.

جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان؛ برای ارسال متن جذب مشتری لوازم آرایشی

بدون شک احتمال خرید افرادی که قبلاً به فروشگاه شما مراجعه کرده‌اند بسیار بیشتر از سایر افراد است. پس اگر قصد ارسال پیامک هدفمند دارید بانک شماره موبایل مشتریان خود را جمع آوری کنید.

جمع آوری بانک شماره موبایل مشتریان می‌تواند به روش‌های مختلفی مانند استفاده از دستگاه ذخیره شماره موبایل و یا استفاده از قابلیت عضویت در باشگاه مشتریان سامانه پیامکی انجام شود. در واقع شما با استفاده از یک خط اختصاصی پیامکی می‌توانید از مشتریان خود بخواهید که با ارسال کلمه کلیدی مشخصی به خط اختصاصی شما از تخفیف‌ها و آفرهای فروشگاه شما باخبر شوند و به این صورت بانک شماره موبایل مشتریان خود را در دفترچه تلفن سامانه پیامک خود جمع آوری می‌کنید.

برای خرید دستگاه ذخیره شماره موبایل می‌توانید لینک‌های زیر را مشاهده کنید.

متن پیامک تبلیغاتی

متن تبلیغ لوازم آرایشی در اینستاگرام و افزایش فالوور

از قابلیت‌های جذاب پنل اس ام اس این است که با کمک آن می‌توانید در پیامک‌های تبلیغاتی خود لینک آدرس صفحات مجازی خود را قرار دهید. این روش برای تبلیغ لوازم آرایشی و جذب مشتری لوازم آرایشی بسیار کارآمد خواهد بود. با ارسال این پیامک‌ها می‌توانید در مدت زمان کوتاهی تعداد دنبال کنندگان صفحه اینستاگرام فروشگاه خود را چندین برابر کنید و در نتیجه فروش خود را نیز افزایش دهید. تنها کاری که باید انجام دهید تهیه یک پنل اس ام اس قدرتمند است. اگر می‌خواهید درباره پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید، پیشنهاد می‌کنم مقاله پنل اس ام اس چیست را مطالعه کنید.

با استفاده از متن برای تبلیغ لوازم آرایشی و بهداشتی مشتریان خود را افزایش دهید!

اگر فکر می‌کنید کسی پیامک تبلیغاتی را نمی‌خواند کاملاً در اشتباه هستید! آمار نشان می‌دهد که 95 درصد پیامک‌های تبلیغاتی دیده می‌شوند. خوانده شدن و یا نشدن پیامک تبلیغاتی رابطه مستقیمی با متن اس ام اس تبلیغاتی شما دارد. اگر متن پیامک را جذاب بنویسید نه تنها خوانده می‌شود بلکه مخاطب پیامک را به دیگر دوستان و آشنایان خود نیز ارسال می‌کند و کاملاً رایگان برای شما تبلیغات می‌کند.

مردم به طور طبیعی به پیشنهادهایی که به آنها علاقمند هستند جذب می‌شود. به عنوان مثال اگر کسب و کار لوازم آرایشی دارید، باید بتوانید پیشنهاد خاصی را در قالب متن پیامک قرار دهید و برای مخاطبین ارسال کنید. در این مورد ارسال تخفیفات ویژه می‌تواند انگیزه خرید را در مشتریان افزایش دهد.

ما در مقاله‌ای جداگانه نحوه نگارش متن پیامک تبلیغاتی را به طور مفصل توضیح داده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید تا بتوانید به راحتی و با استفاده از چند تکنیک ساده تبلیغاتی هدفمند متن‌های تبلیغاتی جذابی بنویسید. ارسال پیامک فقط یکی از قابلیت‌های پنل اس ام اس می‌باشد. شما با تهیه یک پنل اس ام اس می‌توانید از قابلیت‌هایی مانند نظرسنجی، قرعه کشی و مسابقه، ارسال پیامک تبریک تولد و … بهره‌مند شوید.

نمونه متن پیامک تبلیغاتی برای فروشگاه لوازم آرایشی

در ادامه چند نمونه متن تبلیغ لوازم آرایشی در اینستاگرام، سایر شبکه‌های اجتماعی و پیامک آورده شده است:

منحصر به فرد باش! زیبا باش! سالم باش!

با معتبرترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی هفت قلم

…………………………………………………………

 می توانی بیشتر انتظار داشته باشی اما کمتر پرداخت کنی

با فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی آنسه

********021

…………………………………………………………

متن بیو برای پیج لوازم آرایشی:

به صورتتان روح ببخشید.

با معتبرترین برندهای لوازم آرایشی و بهداشتی

فروشگاه لوزام آرایشی و بهداشتی گیسو

…………………………………………………………

هر روز تازه تر می شویید

با لوازم آرایشی و بهداشتی اسکار

********021

سایر روش‌های تبلیغات و بازاریابی برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی

در کنار تبلیغات پیامکی روش‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید برای بازاریابی و فروش بیشتر از این روش‌ها استفاده کنید.

 • فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
 • فروش به فروشگاه‌های متوسطه و خرده فروش
 • تماس با توزیع کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی
 • فروش آنلاین لوازم آرایشی و بهداشتی با وب سایت
 • جذب ویزیتور برای فروش لوازم آرایشی و بهداشتی
 • شرکت در نمایشگاه‌ها

اگر هنوز هم سوالی درباره بازاریابی و تبلیغات برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی خود دارید می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت فراز اس ام اس تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

جذب مشتری لوازم آرایشی و بهداشتی با کمک فراز اس ام اس

در این مقاله با روش‌های جذب مشتری لوازم آرایشی آشنا شدیم. ارسال پیامک بهترین روش جذب مشتری لوازم آرایشی و بهداشتی است و شما می‌توانید با کمک متن تبلیغ لوازم آرایشی جذاب، مشتریان خود را افزایش دهید. برای این کار می‌توانید از فراز اس ام اس کمک بگیرید. ما با ارائه بهترین پنل پیامکی در ایران، قابلیت‌های ویژه‌ای را برای تبلیغات هدفمند در نظر گرفته‌ایم. اگر می‌خواهید مشتریان خود را افزایش دهید همین حالا با مشاوره تلفنی رایگان فراز اس ام اس تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی راهنمایی‌های کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

4.4/5 - (11 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • الهام حسن زاده
  11 می 2023 پاسخ دهید

  سلام من کسب و کار اینترنتی دارم و میخوام فروش و جذب مشتریم بیشتر یشه تازه کارم میشه راهنماییم کنین

  • سیدمحمود غفاری
   2 آوریل 2024

   سلام
   از مقالات و بلاگ هایی که در سایت فراز اس ام اس برای افزایش فروش قرار دادیم استفاده کنید همچنین می توانید با دستگاه ثبت شماره موبایل با مشتریان قدیمی بیشتر در ارتباط باشید و به مشتریان قدیمی محصولات بیشتری بفروشید یا اگر جابجا شدید خیلی سریع بتوانید به مشتریان قدیمی اطلاع رسانی کنید.
   می توانید از طریق پنل اس ام اس و ارسال پیامک به مشاغل خاص و افراد یک شهر مشتری جدید جذب نمایید.

 • علیرضا
  7 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام من فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی دارم می خواهم بدونم چگونه می توانم برای فروشگاه ی اینترنتی خودم مشتری جذب کنم میشه راهنمایی کنید

  • سیدمحمود غفاری
   31 ژانویه 2023

   سلام شما می توانید از خدمات سئو شرکت زرین ارتباطات آسیا استفاده کنید یا اینکه با ارسال پیامک تبلیغاتی به افرادی که علاقمند هستند مشتری جدید جذب نمایید یا با استفاده از افزونه هایی مانند افزونه باشگاه مشتریان وردپرس شماره موبایل مشتریان قدیمی را جمع اوری کرده و به مشتریان قدیمی برای ارسال پیامک یاداوری فرایند خرید استفاده نمایید.

 • امیر
  24 آگوست 2021 پاسخ دهید

  سلام.من به عنوان تراکت‌پخش کن و ویزیتور یک لوازم ارایش جلو درب پاسژ وایمیستم.صاحاب کارم ازم خواسته ک جذب مشتری کنم حالا به هر نحوی.بنظرتون از چه طریق میتونم مشتری رو کاری کنم‌ که بره به سمت پاساژ و مغازه تت بتونم فروشم رو افزایش بدم؟

  • سیدمحمود غفاری
   12 سپتامبر 2022

   سلام
   با ارسال پیامک تبلیغاتی برای افرادی که در همان منظقه هستند می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید. پیشنهاد می کنم از قابلیت ارسال پیامک بر اساس کدپستی و ارسال پیامک bts حتما استفاده کنید.

 • علیرضا
  16 دسامبر 2020 پاسخ دهید

  با سلام برای معرفی کسب و کارم میخوام تبلیغات پیامکی انجام بدم

  ایا پیام هاتون به شماره های مسدود شده هم ارسال میشن؟

  • سیدمحمود غفاری
   19 دسامبر 2020

   سلام علیرضا عزیز
   یک راهکار ارسال پیام صوتی است و راهکار دیگر ارسال پیامک انبوه با شماره سیمکارت می باشد.
   لطفا در خصوص این مورد با شرکت تماس بگیرید تا همکاران من بتوانند به شما بر اساس نیازتان راهنمای کاملتری داشته باشند.
   موفق باشید…

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000