پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » راهنمای برگرداندن اس ام اس های پاک شده در گوشی‌های مختلف

راهنمای برگرداندن اس ام اس های پاک شده در گوشی‌های مختلف

چطور مسیج‌های خود را ریکاوری کنیم؟
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۱۹ آذر ۱۴۰۲

پاک شدن پیامک‌های مهم از گوشی اتفاق بدی است که حداقل هر شخص یکبار آن را تجربه کرده‌است. فرض کنید اطلاعات مهمی مانند پیامک‌های کاری، پیامک‌های مرتبط با بانک و اطلاعات حساب و یا یک پیام مهم شخصی را، آگاهانه یا در بیشتر مواقع ناآگاهانه از دست داده‌اید. در این شرایط شما ترجیح می‌دهید تا هر راهی را برای بازگرداندن پیامک‌های خود امتحان کنید تا در نهایت بتوانید مجددا آن را باز پس بگیرید.

اصولا روش‌های کارآمد زیادی برای بازگرداندن پیامک از دست رفته وجود دارد. ما در این مقاله قصد داریم تا در مورد راه‌های ریکاوری اس‌ام‌اس‌های پاک‌شده با شما صحبت کنیم تا در نهایت بتوانید از این راهکارهای ارزشمند برای برگرداندن پیامک خود کمک بگیرید. پس تا پایان این مقاله همراه با سامانه پیامکی فراز اس‌ام‌اس باشید.

: روش‌های بازیابی پیامک‌های پاک شده از گوشی اندروید

بازیابی اس ‌ام ‌اس پاک‌شده از گوشی سامسونگ

اولین و ساده‌ترین روش برای بازیابی اس ام اس پاک‌شده از گوشی سامسونگ این است که به بخش recycle bin دستگاه گوشی موبایل خود مراجعه کنید. در این بخش می‌توانید با فعال کردن پوشه‌ای که در حالت عادی غیر فعال است به اطلاعات پاک‌شده خود جهت ریکاوری مجدد دستیابی پیدا کنید.

توجه کنید که دسترسی به این بخش از گوشی‌های موبایل به مدل و نوع گوشی تلفن همراه شما بستگی دارد. اما این روش برای بازیابی پیامک‌های پاک‌شده از گوشی‌های اندرویدی مانند سامسونگ یا هواوی پاسخگوی خوبی است.

خوشبختانه مشکل عدم دسترسی به پیامک‌های پاک‌شده، تنها برای smsهای شخصی مشکل ساز است زیرا شرکت‌ها و افرادی که با خرید پنل پیامکی از خدمات ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنند برای دریافت اطلاعات ارسال پیامک‌های خود به راحتی می‌تواند از امکانات پنل اس ام اس خود استفاده و دیتاهای مرتبط با پیام‌های ارسال‌شده خود را مشاهده کنند.

ریکاوری اس ام اس با توجه به زمان پاک شدن sms در گوشی

یکی از نکات مهمی که در هنگام تلاش برای بازیابی پیامک‌هایی غیر از خطوط خدماتی و خطوط اختصاصی یعنی خطوط شخصی خود باید به آن توجه کنید. «زمان پاک کردن پیامک» است. توجه داشته باشید که هر چه فاصله پاک کردن پیام از گوشی شما با زمانی که برای ریکاوری آن تلاش می‌کنید طولانی‌تر و دورتر باشد، شانس ریکاوری و دسترسی به پیامک پاک‌شده برای شما کمتر خواهد بود.

شانس حضور اطلاعات پاک‌شده در بخش سطل زباله گوشی‌های موبایل با انباشته شدن پیامک‌ها و اطلاعات جدید جایگزین می‌شود به همین دلیل در نگاه کلی امکان برگرداندن پیامک‌های پاک‌شده قدیمی از بخش سطل زباله گوشی‌ها تقریباً ناممکن است.

برگرداندن اس ام اس‌های پاک شده با DiskDigger بهترین راه بدون کامپیوتر

استفاده از نرم‌افزارهای و اپلیکیشن‌ها، همیشه راه‌حل مناسبی را به کاربران ارائه می‌دهد. خوشبختانه برای بازگردانی اطلاعاتی نظیر پیامک و حتی انواع فایل‌های ذخیره‌شده درگوشی‌های اندروید، اپلیکیشنی به نام diskdigger وجود دارد که کاربران می‌توانند با نصب رایگان از امکانات آن استفاده کنند.

این اپلیکیشن که ویژه گوشی‌های اندروید طراحی شده است، کلیه اطلاعات گوشی را اسکن کرده تا در صورت پاک شدن هرگونه پیامک‌ها، اطلاعات افراد بتوانند از آن برای بازیابی دیتاهای خود استفاده کنند. استفاده از این ابزار بسیار کاربردی و ارزشمند است اما نکته‌ای که باید به آن توجه کرد این است که برنامه در صورتی برای شما کاربردی خواهد بود که قبل از پاک شدن، اطلاعات آن را روی گوشی خود نصب‌کرده باشید.

 

برگرداندن اس ‌ام ‌اس پاک‌ شده آیفون

حالا که در مورد راه‌های ریکاوری پیامک از گوشی‌های اندروید با شما صحبت کردیم، بهتر است تا ترفندهای اجرایی برای بازیابی پیامک از گوشی‌های آیفون را هم به شما ارائه دهیم.

خوشبختانه برای برگرداندن پیامک از گوشی‌های آیفون راه‌های ساده و کاربردی زیادی پیش رو داریم اما نکته قابل‌توجه این است که متأسفانه بسیاری از این روش‌ها در ایران قابل انجام نیست. پس با این حساب مجبور هستیم تا از امکانات و روش‌های محدودتری استفاده کنیم.

یکی از این روش‌های کاربردی، استفاده از icloud است. شما می‌توانید با ورود به فضای ابری icloud و واردکردن appleID خود، کلیه پیامک‌های خود در این فضا ذخیره کنید تا در صورت پاک شدن هر پیامک بتوانید امکان بازیابی مجدد را داشته باشید.

روش‌های بازگردانی پیامک در گوشی‌های آیفون

بازیابی اس ام اس‌های پاک شده با اتصال به کامپیوتر

ریکاوری پیامک‌های حذف‌شده درگوشی‌های روت نشده تنها با اتصال به کامپیوتر انجام می‌شود. در این روش تنها کافی است گوشی خود را با کمک نرم‌افزارهای معتبری که مناسب با ریکاوری اطلاعات گوشی‌های روت نشده هستند به کامپیوتر وصل کرده تا در نهایت بتوانید به‌راحتی به پیامک‌های ازدست‌رفته خود دسترسی پیدا کنید.

دسترسی به پیامک‌ های حذف‌شده با مراجعه به اپراتورهای خدماتی

حالا که در مورد روش‌های ساده و کاربردی برای ریکاوری پیامک‌های حذف‌شده با شما صحبت کردیم. بهتر است تا روش نهایی را برای دسترسی به پیامک‌های حذف‌شده به شما ارائه دهیم تا اگر نتوانستید با هیچ یک از روش‌های پیشنهادی بالا به پیامک‌های حذف‌شده خود دسترسی داشته باشید یک راه نهایی را در گوشه ذهن خود داشته باشید.

شما می‌توانید با مراجعه به دفاتر اپراتورهای خدماتی و ارائه مدارک لازم به آن‌ها درخواست پرینت پیامک‌های خود را ارائه دهید. این روش فرایندهای اداری و حقوقی زیادی دارد به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه این روش را برای بازگردانی اطلاعات خود انتخاب کنید حتماً از راه‌های ساده‌تری که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم استفاده کنید تا بدون مراجعه حضوری و پیگیری‌های قانونی بتوانید به هدف خود یعنی دسترسی به پیام‌های حذف‌شده برسید.

اگر هم شما جزو افرادی هستید که از سامانه ارسال پیامک انبوه استفاده می‌کنید، نیازی به نگرانی بابت پاک شدن و یا نبود هر گونه اطلاعات پنل شما وجود ندارد چرا که شما می‌توانید با تماس با کارشناسان پشتیبانی پنل پیامکی خود، به راحتی به هر اطلاعات پاک‌شده خود دسترسی داشته باشید.

چطور پیامک پاک‌ شده را بازگردانیم؟

ذخیره کردن اطلاعات بک آپ، بهترین راه کاربردی جهت پیشگیری از دست دادن اطلاعات

ما در این مقاله اطلاعات ارزشمند و کاربردی جهت ریکاوری پیامک‌های پاک‌شده درگوشی‌های اندروید، اپل، گوشی‌های روت شده یا روت نشده را به شما ارائه دادیم و در نهایت در مورد درخواست پرینت پیامک‌های ازدست‌رفته با مراجعه به اپراتورهای خدماتی نیز با شما صحبت کردیم. حال پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از عدم دسترسی به پیامک‌های ارزشمند خود، حتماً همیشه یک بک آپ از پیامک‌های خود ذخیره کنید تا در صورت بروز مشکلاتی نظیر پاک شدن تعمدی و یاغیر تعمدی اس‌ام‌اس‌های گوشی بتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری اطلاعات خود را بازیابی کنید.

نحوه بازیابی پیامک پاک شده در گوشی موبایل

امیدواریم که هیچ‌وقت پیام مهمی را از دست نداده باشید و بتوانید از راه‌های پیشنهادی در این مقاله برای برگرداندن پیام‌های مهم خود استفاده کنید. در نهایت اگر شما هم روش و راهکار مناسبی برای ریکاوری پیامک‌های گوشی می‌شناسید، حتماً در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا سایر مخاطبان فراز اس‌ام‌اس، ارائه‌دهنده خدمات پیامک انبوه و ارسال پیامک از طریق اینترنت نیز بتوانند از تجربیات کاربردی شما برای رفع مشکل خود ایده بگیرند.

 

3.1/5 - (20 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 78584000-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

 • مومنی
  21 سپتامبر 2023 پاسخ دهید

  با سلام و احترام
  پیام مهمی رو تو گوشیم داشتم اما به اشتباه حذف کردم متاسفانه نرم افزار diskdigger تو گوشیم نصب نشده بود برای بازگردانی چکار میتونم بکنم ؟؟
  با تشکر

 • شروین گودرزی
  11 اکتبر 2022 پاسخ دهید

  سلام چطور میتونم پیامکی که ارسال کردم یا برام اومده رو بعد از چند دقیقه حذف کنم به طوری که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشه؟

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
مشاهده امکانات
021-78584000