پنل اس ام اس » مقالات فراز اس‌ام‌اس » راهنمای برگرداندن اس ام اس های پاک شده در گوشی‌های مختلف

راهنمای برگرداندن اس ام اس های پاک شده در گوشی‌های مختلف

بررسی روش‌های بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ در بلاگ فراز اس‌ام‌اس
مقالات فراز اس‌ام‌اس ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ و سایر گوشی ها

گاهی پاک شدن پیامک‌های تلفن همراه به معنی از دست رفتن اطلاعات مهمی از جمله کدهای ورود و تاریخچه حساب بانکی است. بسیاری از افراد به دلیل دسترسی مجدد به اطلاعات مهم شخصی به دنبال بازیابی اس ام اس های پاک شده هستند. این فرایند با استفاده از نرم‌افزارها و راهکارهای متفاوتی انجام می‌شود که در این مقاله به‌طورکامل توضیح می‌دهیم. کافی است چند دقیقه به مطالعه این مطلب اختصاص دهید تا بدانیم بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌ها چگونه انجام می‌شود.

بازیابی اس‌ام‌اس‌ها از recycle bin؛ اولین راهکار ساده برای ریکاوری اس ام اس های پاک شده

اولین و ساده‌ترین روش برای بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ مراجعه به بخش recycle bin دستگاه گوشی موبایل به شمار می‌رود. در این بخش با فعال کردن پوشه‌ای که در حالت عادی غیر فعال است برای ریکاوری اس ام اس های حذف شده اقدام می‌کنید. توجه کنید که دسترسی به این بخش از گوشی‌های موبایل به مدل و نوع گوشی تلفن همراه شما بستگی دارد. اما این روش برای بازیابی پیامک‌های پاک‌شده از گوشی‌های اندرویدی مانند سامسونگ یا هواوی پاسخگوی خوبی است.

خوشبختانه مشکل دسترسی نداشتن به پیامک‌های پاک‌شده، فقط برای sms‌های شخصی مشکل‌ساز است؛ زیرا شرکت‌ها با خرید پنل پیامکی و استفاده از خدمات ارسال پیامک انبوه قادر به بازیابی دیتاهای خود هستند. این فرایند بازیابی اطلاعات با استفاده از امکانات سامانه‌های پیامکی انجام می‌شود.

اقدام از طریق recycle bin گوشی؛ روشی برای ریکاوری اس ام اس پاک شده

توجه به زمان پاک شدن sms در گوشی؛ نکته‌ای مهم برای ریکاوری اس ام اس پاک شده

یکی از نکات مهم برای ریکاوری اس ام اس های پاک شده در سامسونگ و سایر گوشی‌ها، توجه به زمان انجام این فرایند است. هر چه فاصله پاک کردن پیامک از گوشی شما با زمانی که برای ریکاوری آن تلاش می‌کنید طولانی‌تر و دورتر باشد، شانس ریکاوری اس ام اس گوشی نیز کمتر خواهد بود. همچنین در نظر بگیرید که با بالا رفتن حجم پیامک‌های حذف شده، امکان جایگزینی پیام‌های قدیمی با اس‌ام‌اس‌های جدید وجود دارد؛ بنابراین شانس ریکاوری اس ام اس اندروید از طریق recycle bin یا همان سطل زباله کاهش پیدا می‌کند.

ریکاوری اس ام اس پاک شده با DiskDigger بهترین راه بدون کامپیوتر

نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها همیشه راه‌حل مناسبی را برای اجرای فرایندهای مختلف ارائه می‌دهند. برای مثال به‌منظور استفاده از انواع امکانات ارسال پیامک و سایر راهکار‌های پیامکی می‌توان از بهترین نرم افزار ارسال پیام انبوه در واتساپ استفاده کرد. خوشبختانه برای بازگردانی اطلاعاتی نظیر پیامک و حتی انواع فایل‌های ذخیره‌شده درگوشی‌های اندروید، اپلیکیشنی به نام diskdigger نیز وجود دارد. امکانات این نرم‌افزار از جمله قابلیت بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی شیائومی و سایر گوشی‌های اندرویدی کاملا رایگان است.

اپلیکیشن diskdigger به‌طورویژه برای گوشی‌های اندروید طراحی شده است؛ این برنامه کلیه اطلاعات گوشی را اسکن کرده تا در صورت پاک شدن هرگونه پیامک‌ها، افراد از آن برای بازیابی دیتاهای خود استفاده کنند. استفاده از نرم‌افزار diskdigger برای ریکاوری اس ام اس شیائومی و سایر گوشی‌های اندرویدی بسیار کاربردی و ارزشمند است؛ بااین‌حال این برنامه در صورتی برای شما کاربردی خواهد بود که قبل از پاک شدن، اطلاعات آن را روی گوشی خود نصب‌کرده باشید.

استفاده از نرم‌افزار diskdigger؛ روشی برای ریکاوری اس ام اس های حذف شده

ریکاوری اس ام اس گوشی آیفون چگونه انجام می‌شود؟

برای ریکاوری اس ام اس گوشی آیفون راه‌های ساده و کاربردی متعددی پیش رو داریم؛ البته به یاد داشته باشید که متاسفانه بسیاری از این روش‌ها در ایران قابل انجام نیست. به‌این‌ترتیب برای بازیابی اس ام اس در گوشی آیفون باید از امکانات و روش‌های محدودتری استفاده کنیم. یکی از این روش‌های کاربردی، استفاده از icloud است. با ورود به فضای ابری icloud و وارد کردن apple ID خود، کلیه پیامک‌های خود در این فضا ذخیره کنید تا در صورت پاک شدن هر پیامک ، امکان بازیابی مجدد وجود داشته باشد.

به‌طورکلی ریکاوری اس ام اس های پاک شده از انواع گوشی آیفون و اندروید، نه‌تنها امکان دسترسی مجدد به اطلاعات شخصی را فراهم می‌کند، بلکه راهکاری است برای دسترسی به فرصت‌های فو‌ق‌العاده استفاده از خدمات کسب‌وکارها. برای مثال در صورت دریافت متن زیبا برای تبلیغ مشاور املاک می‌توان با بازیابی اس ام اس به تخفیف‌های احتمالی و فرصت استفاده از خدمات املاک وجود خواهد داشت.

اتصال به کامپیوتر؛ یک روش ریکاوری اس ام اس

ریکاوری پیامک‌های حذف‌شده درگوشی‌های روت نشده فقط با اتصال به کامپیوتر انجام می‌شود. در این روش کافی است گوشی خود را با کمک نرم‌افزارهای معتبری به کامپیوتر وصل کنید. این کار در نهایت منجر به ریکاوری اس ام اس پاک شده از انواع گوشی اندروید و آیفون می‌شود. برای اتصال به کامپیوتر به‌منظور بازیابی اس ام اس حتما باید از نرم‌افزارهای معتبر و مربوطه استفاده کنید. این نرم‌افزارها امکانات متعدد و کاربردی را برای ریکاوری اس ام اس های پاک شده از سامسونگ و سایر گوشی‌ها در اختیار شما قرار می‌دهند.

به‌طورکلی شناخت بهترین نرم‌افزارها در حوزه‌های مختلف شخصی و کسب‌وکار باعث پیشبرد بهتر اهداف خواهد شد. برای مثال انتخاب بهترین نرم‌افزار برای ارسال نمونه متن تبلیغاتی به‌منظور افزایش فروش در کسب‌وکار اهمیت دارد؛ به‌این ترتیب هزینه بازاریابی و انرژی کسب‌وکار در مسیری منطقی استفاده می‌شود.

اتصال به کامپیوتر؛ راهکاری برای ریکاوری اس ام اس گوشی

دسترسی به پیامک‌ های حذف‌شده با مراجعه به اپراتورهای خدماتی امکان‌پذیر است

آخرین روش برای بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌ها مراجعه به دفاتر اپراتورهای خدماتی است. بعد از مراجعه به این دفاتر برای ریکاوری اس ام اس های پاک شده باید مدارک لازم را ارائه دهید تا پرینت پیامک‌های خود را دریافت کنید. این روش فرایندهای اداری و حقوقی متعددی دارد؛ به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم قبل از اینکه این روش را برای بازگردانی اطلاعات خود انتخاب کنید حتما از راه‌های ساده‌تری مثل اتصال به کامپیوتر و ریکاوری اس ام اس پاک شده از طریق diskdigger استفاده کنید.

مراجعه به دفترهای مخابراتی؛ راهکاری برای ریکاوری اس ام اس های پاک شده

ذخیره کردن اطلاعات بک آپ، بهترین راه کاربردی جهت پیشگیری از دست دادن اطلاعات

انتخاب بهترین روش برای بازیابی اس ام اس های پاک شده از گوشی سامسونگ و سایر گوشی‌ها با استفاده از راهکارهای متعددی مثل مراجعه به recycle bin وجود دارد. علاوه‌بر این روش، از نرم‌افزار diskdigger، فضای icloud و اتصال کامپیوتری نیز برای بازیابی اس ام اس های پاک شده استفاده می‌شود. در آخر اگر با استفاده از روش‌های معرفی شده، موفق به بازیابی اس ام اس های پاک شده، نشدید به دفاتر مخابراتی مراجعه کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای جلوگیری از پاک شدن اطلاعات و پیشگیری الزام به استفاده از راهکارهای ریکاوری اس ام اس های حذف شده، از اطلاعات خود بک‌آپ بگیرید. شما چه روش دیگری برای بازیابی اس ام اس های حذف شده می‌شناسید؟ با ما و سایر کاربران در قسمت کامنت‌ها به اشتراک بگذارید.

3.1/5 - (25 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.
 • مومنی
  21 سپتامبر 2023

  با سلام و احترام
  پیام مهمی رو تو گوشیم داشتم اما به اشتباه حذف کردم متاسفانه نرم افزار diskdigger تو گوشیم نصب نشده بود برای بازگردانی چکار میتونم بکنم ؟؟
  با تشکر

 • شروین گودرزی
  11 اکتبر 2022

  سلام چطور میتونم پیامکی که ارسال کردم یا برام اومده رو بعد از چند دقیقه حذف کنم به طوری که به هیچ وجه قابل بازیابی نباشه؟

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000