خرید پنل اس ام اس » اصول بازاریابی پیامکی » شماره اختصاصی مادام العمر

شماره اختصاصی مادام العمر

اصول بازاریابی پیامکی بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

بعضی از کاربران تصویر می کنند شماره‌ اختصاصی که برای ارسال پیامک ثبت می کنند به صورت مادام العر هستند، اما شما می بایست دقت داشته باشید که اپراتور شماره های اختصاصی برای ارسال پیامک انبوه را به صورت سالیانه واگذار می کند.

البته ذکر این نکته مهم است که چندین سال است که اپراتورهای  مختلف 1000 – 2000 -3000 برای تمدید خط اختصاصی هزینه ای را دریافت نکرده اند و تا زمانی که هزینه ای برای تمدید خط از سمت اپراتور درخواست نشود، سامانه پیام کوتاه فراز اس‌ام‌اس هم هیچ هزینه ای را درخواست نمی کند.

شاید برای شما تعجب برانگیز باشد که برخی از شرکتهای ارائه دهنده سامانه های پیام کوتاه، ادعای مادام العمر بودن و یا مالکیت صد در صد شماره ختصاصی را می نمایند.

شماره های اختصاصی فارغ از در نظر گرفتن پیش شماره و اپراتور ارائه دهنده، بر اساس قرارداد امضا شده بین اپراتور و شرکت ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه، به صورت سالیانه واگذار می شوند. این بدان معناست که شرکت ارائه دهنده خدمات پیام کوتاه نیز باید تعهدی با زمان حداکثری یکساله به مشتری مستقیم خود بدهد. با توجه به مدت زمان قرارداد امضا شده بین اپراتور و شرکت طرف قرارداد آن، از نظر حقوقی دادن تضمین فعال بودن خطوط بیش از یک سال امکان پذیر نمی باشد. اما با توجه به مورد ذکر شده، باز هم برخی شرکتها از عدم اطلاع مشتریان سوء استفاده نموده و با ذکر این نکته که شماره به صورت دائمی و مادام العمر ارائه می شود، به نوعی مشتریان خود را فریب داده و تعهدی که از نظر عملی امکان پذیر نمی باشد را به وی ارائه می دهند.

شاید در ابتدا هیچ مشکلی نه برای مخاطب و نه برای شرکت ارائه دهنده به وجود نیاید، اما هیچ تضمینی برای ادامه این روند برای مشتری وجود ندارد. چرا که این حق برای اپراتور وجود دارد که شماره ارائه شده را پس از سپری شدن مدت زمان یکساله تمدید نکند.

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

با خرید سامانه پیامک کسب و کار خود را توسعه دهید، می توانید علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 71333036-021 تماس بگیرید.

ثبت نام و ارسال پیامک

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

دیدگاه شما می تواند در حل مشکل دیگران راهگشا باشد، به صورت فارسی نظرتان را ارسال کنید

مشاوره رایگان 71333036-021 خرید سامانه پیامک
021-71333036