پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » چرا صاحبان کسب و کار فراز اس ام اس را انتخاب می کنند؟

چرا صاحبان کسب و کار فراز اس ام اس را انتخاب می کنند؟

پنل اس ام اس - سامانه پیامک
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به عنوان یک صاحب کار تازه وارد، شما همیشه به دنبال روشی مقرون به صرفه و تاثیرگذار برای بازاریابی خود هستید. شما می خواهید تمام توان کاری خود را بر روی متدهای بازاریابی سرمایه گذاری کنید که به نیازهای شما پاسخ می دهند. همچنین، به عنوان فردی که به تازگی کسب و کار خود را راه انداخته است، سرمایه زیادی برای هدر دادن ندارید. بنابراین باید تصمیماتی را اتخاذ کنید که در کوتاه و طولانی مدت به تجارت شما کمک می کنند.
در فراز اس ام اس ما از اینکه با صدها نوع تجارت همکاری می کنیم، هیجان زده هستیم. آمارها و گزارشات نشان می دهند که راهکارهای ارائه شده توسط فراز اس ام اسبر روی کسب و کار بسیاری از افراد تاثیر گذاشته است. اما شاید این سوال برایتان پیش بیاید که “فراز اس ام اس چه امکانات و مزایایی نسبت به دیگر رقبای خود دارد؟” “چه چیزی باعث می شود که فراز اس ام اس به یکی از برترین سامانه های ارسال پیامک در ایران تبدیل شود؟”
ما در این مطلب می خواهیم دلایل برتری فراز اس ام اس نسبت به سایر سامانه های اس ام اس در ایران را برایتان بیان کنیم:
قابل اطمینان هستیم
بر خلاف بسیاری از سامانه های اس ام اس نامعتبر، متخصصان فنی و تیم پشتیبانی ما به صورت شبانه روزی آمادۀ پاسخگویی به سوالات و بر طرف کردن مشکلات کاربران عزیزمان هستند. همچنین تمامی این پشتیبانی به صورت رایگان صورت می گیرد. همچنین شما می توانید با مطالعۀ مطالب آموزشی که در وبلاگ فراز اس ام اس هر چه راحت تر و آسان تر کسب و کار خود را گسترش دهید. مسلما موفقیت تجارت شما، موفقیت تجارت ماست.
شفاف و راستگو هستیم
ما هیچ وقت در فراز اس ام اسپنلی را که مناسب وضعیت مالی و تجاری شما نیست را بهتان پیشنهاد نمی دهیم. ما هیچ وقت از شما نمی خواهیم که بدون امتحان و رضایت از سرویس فراز اس ام اسپولی پرداخت نمایید. سرویس های ما همگی با قیمت هایی مناسب در اختیار کاربرانمان قرار می گیرند، زیرا ما به خدمات و راهکارهای خود اطمینان داریم.
آموزش کاربران در اولویت ما قرار دارد
ما به طور مداوم در حال به روز رسانی منابع آموزشی خود هستیم، شما می توانید وبلاگ و کانال اینستاگرام فراز اس ام اس را جهت دریافت مطالب آموزشی دنبال کنید. چرا؟ این مطالب هیچ ارتباطی با مسئلۀ فروش پنل پیامک ندارند و صرفا برای آموزش نحوه درست استفاده از سامانه پیامک در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.
***
اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی فراز اس ام اس می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

1/5 - (17 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853