پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » براحتی پیامک هایتان را به ایمیل ارسال کنید

براحتی پیامک هایتان را به ایمیل ارسال کنید

پنل اس ام اس - سامانه پیامک
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که روزانه ایمیل خود را چک می کنید و کار با ایمیل برای شما راحت تر از کار با سامانه پیامک است، با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به ایمیل در سامانه پیامک فراز اس ام اس به راحتی پیامک های دریافتی شما به صورت خودکار به ایمیلتان منتقل می شود و نیازی نیست برای مشاهده پیامک های دریافتی وارد سامانه پیامک خود شوید.

ماژول انتقال پیامک به ایمیل به صورت رایگان در تمامی پنل های فراز اس ام اس فعال است و تمامی کاربران می توانند به راحتی از ماژول انتقال پیامک استفاده کنند.

نحوه کار ماژول انتقال پیامک به ایمیل

برای فعالسازی این ماژول نیازی نیست شما اقدام خاصی را انجام دهید بلکه تنها با وارد کردن ایمیل خود در بخش مربوط، پیامک های دریافتی شما به محض دریافت علاوه بر ذخیره سازی در پنل اس ام اس، به ایمیل شما نیز منتقل می شود.

یکی از ویژگی های مهم ماژول انتقال پیامک سادگی آن می باشد که هر فردی با هر سطحی از دانش می تواند از این قابلیت استفاده کند.

ماژول انتقال پیامک به تلفن همراه

گاهی اوقات اهمیت پیامک های دریافتی از طریق سامانه پیامک بسیار بالا است و نیاز است که شما به محض دریافت پیامک از آن مطلع شوید. سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد امکان انتقال پیامک هیا دیریافتی به تلفن همراه شما این امکان را ایجاد می کند که بدون نیاز به وارد شدن به سامانه پیام کوتاه خود، از پیامک های دریافتی باخبر شوید.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853