پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » پنل ارسال پیامک تبلیغاتی

پنل ارسال پیامک تبلیغاتی

sms
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۲۲ تیر ۱۴۰۳

از گذشته تا به امروز هر کسب و کاری برای شناخته شدن و جذب مشتری نیاز به تبلیغات داشته است. همه ما می دانیم که هر چقدر هم در حرفه خود موفق باشیم تا زمانی که افراد از کسب و کار ما اطلاع نداشته باشند نمی توانیم مشتری جذب کینم.

تبلیغات همیشه موثرترین روش برای جذب مشتری بوده است. بسیاری از مشاوران در حوزه بازاریابی و تبیلغات بر این باورند که همیشه باید درصد قابل توجهی از سود خود را صرف تبلیغات کرد.

از گذشته تا به امروز تبلیغات روش های مختلفی را پیموده است. از چاپ تراکت و تبلیغ بر روی بیلبورد گرفته است تا دیوار نویسی و چاپ تبلیغ در روزنانه و مجلات.

امروزه این روش ها با توجه به هزینه نسبتا بالایی که دارند دیگر پاسخگو نخواهند بود.

در دنیای دیجیتال امروزی که به سختی می توان فردی را پیدا کرد که تلفن همراه نداشته باشد، بهترین و موثرترین روش تبلیغات پیامکی است.

آمار تحقیقات  نشان داده است که میزان خوانده شدن تبلیغات پیامکی خیلی بیشتر از دیگر روش های تبلیغات است.

سامانه پیامک ویژه تبلیغات

سامانه پیامک فراز اس ام اس با ایجاد امکانات پیشرفته در زمینه تبلیغات و بازاریابی به شما کمک می کند که در حوزه کسب و کار خود مشتری جدید جذب کنید و با روش های بازاریابی مشتریان فعلی خود را حفظ کنید.

در دنیای دیجیتال امروزی، همه کسب و کار ها به نوعی نیاز به سامانه پیامک دارند.از مدراس و آموزشگاهها گرفته تا فروشگاهها و مراکز دولتی برای ارتباط با همکاران خود نیازمند پنل اس ام اس می باشند.

با استفاده از سامانه پیامک شما می توانید در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و تبلیغات خود را بر اساس بازار هدف خود انجام دهید.

سامانه پیامک فراز اس ام اس با پشتیبانی 24 ساعته به شما کمک می کند که تبلیغات پیامکی  کنید و از تبلیغات خود مشتری جذب کنید.

با استفاده از قابلیت ارسال پیامک به خطوط بلک لیست فراز اس ام اس این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی پیامک های شما به دست مخاطبین شما خواهد رسید.

 

 

1.2/5 - (33 امتیاز)

در کمتر از چند ثانیه از طریق اینترنت پیامک ارسال کنید!

با خرید پنل پیامک می‌توانید از طریق اینترنت به صورت گروهی و انبوه پیامک ارسال کنید حتی پیامک خود را به شماره‌های مسدود ارسال کنید. علاوه بر ارسال پیامک تبلیغاتی و جذب مشتری، می‌توانید سایت و اپلیکیشن خود را به ابزار قدرتمند پیامک مجهز کنید و پیامک های اعتبارسنجی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

برای خرید پنل اس ام اس همین الان با شماره 74853-021 تماس بگیرید.

تعرفه و قیمت پنل اس ام اس

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه

دستگاه‌ ثبت شماره موبایل زرین (پیشنهاد ما)

دستگاه ثبت شماره موبایل زرین یکی از بهترین و قدرتمندترین دستگاه‌های ثبت شماره موبایل در ایران است که با گارانتی شرکت زرین ارتباطات آسیا ارائه می شود و این دستگاه…

مشاهده امکانات
021-78584000