پنل اس ام اس » بازاریابی پیامکی (SMS Markting) » کاربرد پنل اس ام اس و ارسال پیامک در مراکز آموزشی

کاربرد پنل اس ام اس و ارسال پیامک در مراکز آموزشی

پنل اس ام اس
بازاریابی پیامکی (SMS Markting) ۱۵ خرداد ۱۴۰۲

پنل اس ام اس مراکز آموزشی – مراکز اموزشی برای ارسال پیامک های اطلاع رسانی به دانش اموزان و والدین دانش اموز نیاز یه سامانه ارسال پیامک انبوه دارند تا برای دانش اموزان در صورتی که کلاس ها لغو شوند اطلاع رسانی نمایید، درصورتی که امتحانی از دانش اموز گرفته می شود به والدین دانش اموز اطلاع رسانی کنند.

اگر مشکل ارسال پیامک به خطوط بلک لیست را دارید سامانه پیام کوتاه فراز اس ام اس، می تواند به شما کمک کند تا به خطوط بلک لیست پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به خطوط بلک لیست چیست و چه کاربردی دارد؟ برای اینکه بتوانید به خطوط بلک لیست پیامک ارسال نمایید می توانید از سامانه پیامک فراز اس ام اس استفاده نمایید تا برای کارمندان شرکت و اداره پیامک های اطلاع رسانی ارسال نمایید، جهت تست این موضوع کافی است فقط شماره موبایل خودتان یا دوستان که پیامک های تبلیغاتی را بلاک کرده اند در فرم زیر وارد نمایید تا پیامک تستی برای شما ارسال گردد.

 

امتیاز دهید

نظر شما چیه؟!

سوال یا نظرتان را برای ما بنویسید، کامنت‌ها برای ما مهم هستند و سریع به انها پاسخ می‌دهیم! ما پاسخ نظرات را از طریق پیامک به شما اطلاع‌رسانی می‌کنیم.

خرید سامانه پیامک پیشنهاد ویژه
پنل اس ام اس رایگان فراز اس ام اس

پنل رایگان فراز اس ام اس را تست کنید!

شما می‌توانید با پرداخت 50 هزار تومان و خرید 50 هزار تومان شارژ اولیه پنل پیامکی فراز اس ام اس را به صورت رایگان داشته باشید، این اکانت به صورت دائمی برای شما است و می توانید برای ارسال انواع پیامک‌های تبلیغاتی از پنل پیامکی رایگان استفاده کنید. حتی پنل پیامک رایگان فراز اس ام اس امکان ارسال پیامک به لیست سیاه مخابراتی را هم دارد!

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
ثبت نام پنل رایگان
021-74853